Starity

Így köszöntötték fel édesapjukat a sztárok apák napján

2018. június 19. 08:08   |   Szerző: KulcsárHanga

Aranyos, vicces, vagy éppen megható képekkel hálálták meg édesapjuknak a celebek, hogy mindig számíthatnak rájuk.

hirdetés

1. "Bármit megtennék érted, apa!" -  írta a babakorából való kép alá Justin Bieber. 

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

hirdetés

2. Ölelkezős képet posztolt Camila Cabello. 

 

A post shared by camila (@camila_cabello) on

3. Lele Pons régen vs most képet töltött fel Instagramjára.

 

A post shared by Lele Pons (@lelepons) on

4. Vigyorgó, csúszdázós képpel köszönte meg édesapjának Elliot Kinight, hogy mindig mellette van.

 

A post shared by Elliot Knight (@itselliotknight) on

5. "Amennyi csáberőm van, azt mind apától tanultam!" - Charles Michael Davis.

6. A követők is vethettek egy pillantást a kicsi Gigi Hadidra apák napja alkalmából. 

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

7. Sarah Hyland göndör fürtjeit édesapjától örökölte. 

 

A post shared by Sarah Hyland (@sarahhyland) on

8. "Boldog apák napját a legviccesebb és legédesebb férfinak, akit ismerek!" - Ashley Benson.

 

A post shared by Ashley Benson (@ashleybenson) on

9. "Köszönöm, hogy bátorságot adtál az álmaim megvalósításához!" - Sasha Pieterse.

10. Dua Lipa szexi apukája régen hosszú hajjal hódított. 

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

11. "Talán már túl nagy vagyok ahhoz, hogy a nyakadba üljek, de sosem leszek elég idős ahhoz, hogy cuki sapkákat hordjak, vagy hogy fogjam a kezed." - Lily Collins. 

 

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins) on

12. Kicsi Anne Hathaway is említésre méltó az apák napi képek hada közül. 

 

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway) on

13. Nikki Reed nemcsak édesapját ünnepelte apák napján, hanem férjét is, Ian Somerhaldert, aki nagyszerű édesapja lányuknak. 

 

A post shared by Nikki Reed (@nikkireed) on

 

A post shared by Nikki Reed (@nikkireed) on

14. Katherine McNamara is nosztalgiázott apák napján.

 

A post shared by Katherine McNamara (@kitkatsmeow) on

15. Megtudhattuk, hogy mi Zendaya és az apukája kedvenc elfoglaltsága.

 

A post shared by Zendaya (@zendaya) on

16. Candice Accola sem édesapját ünnepelte csak aznap, hanem gyerekei apját is.

 

A post shared by Candice King (@candiceking) on

 

A post shared by Candice King (@candiceking) on

17. Láthattuk Phoebe Tonkin édesapját fiatalkorában.

 

A post shared by Phoebe Tonkin (@phoebejtonkin) on

18. Dove Cameron elhunyt édesapjáról emlékezett meg. 

 

A post shared by ♡DOVE♡ (@dovecameron) on

19. Demi Lovato az apukájától örökölte mosolyát. 

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

20. "Boldog apák napját az én örök hősömnek!" - Karlie Kloss

 

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

21. "Tati. Dad. Pappa. Akármilyen nyelven is használod, mindig ugyanazt jelenti. A rendíthetetlen védelmeződ és támaszod." - Nina Dobrev. 

 

A post shared by Nina Dobrev (@nina) on

22. A kicsi Patrick Schwarzenegger híres apukájával pózol. 

  twitter 
hirdetés

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek