Évekig csórók voltak a Hooligans tagjai
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Idén ünnepli fennállásának 23. évfordulóját a szerencsi zenekar, melynek tagjai a kezdetekről meséltek.
hirdetésHosszú út vezetett a sikerig, de ha valamiben, akkor abban egyetértenek a Hooligans tagjai, hogy megérte a küszködést. A frontember, Csipa és a dobos, Endi a Borsnak adott interjújukban meséltek arról, hogy évekig szegények voltak, ideiglegenesen húzták meg magukat itt-ott és sokszor előfordult az is, hogy éhezni voltak kénytelenek.
Több évig nem volt pénz a zsebünkben, üresen állt a hűtő is. Igazi csövesek, hajléktalanok voltunk, na persze, azért mindig meg tudtuk valahol húzni magunkat. Négyen-öten laktunk körülbelül tíz négyzetméteren, és reggelente kipakoltuk valamelyik boltot. Kénytelenek voltunk, hisz nem volt mit ennünk
– magyarázta Endi, majd hozzátette, hiszi, hogy Isten nem véletlenül állította akadályok elé őket és hálásak ezekért a tapasztalatokért.
via Blikk
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Románc alakulhatott a forgatáson.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Dúl köztük a szerelem.
Újra kapcsolatban van?
Új szakítási pletyka kapott szárnyra.











