Kiss Endre
- Értékelés
- tehetség: 99%
- stílus: 99%
- szimpátia: 98%
- Születési név
- Kiss Endre Zsolt
- Becenév
- Endi
- Születési idő
- 1970. szeptember 21.
- Születési hely
- Miskolc, Magyarország
- Foglalkozás
- zenész, dobos.
- Családi állapot
- nőtlen, 3 gyermek
- Partner
- nem publikus
- Magasság
- 172 cm
- Eredeti hajszín
- Barna
- Szemszín
- Barna
- Csillagjegy
- Szűz
- Linkek
- Hivatalos weblap
- Facebook-oldal
- Starity RSS-csatorna
- Kapcsolódó sztárok
-
Amit tudni kell róla
Tóth Tibi és Kiss Endi az A Hard Day's Night című Beatles film hatására eldöntötték, hogy zenészek akarnak lenni. 9 évesen már felléptek az Elektromos Rock nevű bandával. 14 évesek voltak, amikor csatlakozott hozzájuk Ördög Tibor, és megalapították a Ramsest, amivel már komolyabb sikereket is elértek.
bővebb életrajz
hirdetésLegújabb cikkek
A Hooligans dobosa hűtlen típusnak tartja magát: „4 lányom van 3 nőtől”
Az 55 éves zenész nyíltan vállalja, hogy nem tud megmaradni egyetlen nő mellett.
Kiss Endi kalandba bonyolódott
A rock nem futó kaland, egy életre szól. Ezt tudja jól a Hooligans dobosa is.
Évekig csórók voltak a Hooligans tagjai
Idén ünnepli fennállásának 23. évfordulóját a szerencsi zenekar, melynek tagjai a kezdetekről meséltek.
15 év után újra szingli a Hooligans dobosa
A zenész és felesége 15 együtt töltött év után döntött a szakítás mellett.
Legújabb fórumtémák
A Hooligans dobosa hűtlen típusnak tartja magát: „4 lányom...
Indította: LexiCobain | Utoljára válaszolt: LexiCobain 2025.10.10. 08:05-korKiss Endi kalandba bonyolódott
Indította: Glamster | Utoljára válaszolt: Glamster 2022.07.06. 09:58-korÉvekig csórók voltak a Hooligans tagjai
Indította: LexiCobain | Utoljára válaszolt: Arabella505 2019.02.27. 21:15-korFonogram - Magyar Zenei Díjátadó 2016
Indította: LDreamP | Utoljára válaszolt: Grace Benning 2017.03.02. 19:43-korKiss Endi - Cosmopolitan , 2007. november
Indította: TommyScans | Utoljára válaszolt: TommyScans 2016.10.22. 20:28-kor15 év után újra szingli a Hooligans dobosa
Indította: LexiCobain | Utoljára válaszolt: Feszt Detty 2016.08.09. 11:59-korMegérkezett a Hooligans régóta várt újdonsága
Indította: Ancsu | Utoljára válaszolt: kikii94 2016.05.25. 14:34-korKülönleges meglepetéssel ünnepel a Hooligans
Indította: LexiCobain | Utoljára válaszolt: Betti20021222 2015.12.19. 18:46-korKiemelt vélemények
tlaura96: Ő az egyik legnagyobb kedvencem a Hooligans-ből! Imádom a stílusát, nagyon tehetséges zenésznek tartom! Nagyon jó apának is tartom, látszik, hogy imádja a lányait! Szeretem, ahogy dobol, szó... tovább
Tamcsy2001: Egyszerűen oda vagyok meg vissza a pasitól. Csodás apuka, ez az egyik. Nagyon teszik a dobolása, szerencsére Hooligans számokon nőttem fel, ezért néhányan szoktak basztatni, hogy nem rolling... tovább
VictoriaPolice: Én nagyon bírom Endit. Hooligans-en keresztül ismertem meg. Igazán tehetséges dobos annak ellenére, hogy nem járt zene tanárhoz. Remélem, hogy még sokáig az együttes tagja marad, és szórakoztat... tovább
nikivagyok77: Imádom a Hooligans-t.. A dalok szövegét fejből tudom,sokszor hallgatok zenét,pl. reggel készülődés közben is Hooligans-t hallgatok.Ediről a véleményem :nagyon jól dobol,nagyon jó a ritmusérzéke... tovább
MissVadvirág: Ő a kedvenc dobosom! Hogy miért? Mert hihetetlen jól dobol, és mert egy tünemény a rajongókkal. Voltam már hobbizenekarának, a Holiday Crüe-nak (Mötley Crüe tribute)a koncertjén is és ott sem... tovább
Horváth Zitus: Úr istenem de ímádom!!Az egyik fellépésükön le Mucikázott engem és a barátnőmet!A világ leges legjobb dobosa! Hooligans Forever!! <3 <3 <3 <3 <3 :DD :)) *-* ^-^ Szerintem azért... tovább
Vini66: azt írják próbáljam meg elfogulatlanul írni róla... nah róla nem lehet!! a világ legjobb dobosa, legjobb embere! IMÁDOM!! a világ legaranyosabb és tehetségesebb dobosa! egyértelműen 10,10,10!!!... tovább
Hannahmile: Én nagyon bírom mind pasi, és nagyon bírom mind zenész. Be kell vallani, iszonyat jól dobol, stílusa is látszik egyedi, és a rajongókkal is nagyon kedves. :) Szó mi szó jó dobos és pasi egyben! :D... tovább
lizuka97: Szeretem.♥ Imáádom.♥ kedvenc dobosom és nagyon helyes. és tehetséges. és nagyon jófej. imádom amit csinál.:D és nagyon jó pasi.:) sztem tehetséges.:) és jó apuka.:) remélem több koncerten tudok... tovább
Legaktívabb rajongók
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.








