Újabb évaddal tér vissza a Lángoló Chicago
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Rajongók millió fogtak ünneplésbe, ugyanis az NBC bejelentette, hogy a Lángoló Chicago továbbra is képernyőkön marad, – megannyi izgalmakat felvonultatva.
hirdetésJelenleg is tart a népszerű sorozat hetedik évadának forgatása, ám már most lehet tudni, hogy a stáb kicsit sem kényszerül pihenőre, ugyanis néhány órája az NBC hivatalosan is bejelentette, miszerint a chicagói tűzoltók egy nyolcadik évad erejéig is visszatérnek.
További jó hír, hogy – ahogyan korábban is – a széria testvérsorozatai is új évaddal bővültek, így a szintén nagy sikernek örvendő Bűnös Chicago a hetedik évaddal folytatódik, a Chicago Med pedig az ötödik évaddal okoz majd további izgalmakat a nézőknek.
A készítők egyébként hatalmas lépésre számták el magukat, ugyanis a három sorozat egy azon napon került adásba, s ha mindez nem volna elég, mind három hatalmas crossovereket vonultatott fel, így egy-egy rész akár az egy órát is túllépte - természetesen hatalmas sikereket vonva maga után.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
A színésznő gyermeket vár.
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Mindenki szorít neki.
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Meglepő dolgot árult el.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Megvolt a hagyatéki eljárás.











