Scarlett Johanssont eljegyezték
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Scarlett Johansson és kedvese Colin Jost két éve randiznak és úgy tűnik komolyra fordult a kapcsolatuk, ugyanis Colin megkérte a kezét.
hirdetésA hírről az amerikai JustJared oldal számolt be és erősítette meg. A 34 éves színésznő szóvívője mondta el az örömhírt az Associated Press hírügynökségnek, azonban arról egyelőre nem mondtak semmit, hogy mikorra tervezik az esküvőt.
A pár 2017 decemberében jelentette be a nyilvánosság előtt, hogy randevúznak. Scarlett Johansson kezét egyébként nem először kérték meg, Ryan Reynoldsszal, majd később Romain Dauriackal is két év után váltak külön útjaik. A francia újságíróval egy közös gyermekük is született, aki a Rose Dorothy nevet kapta.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Nem igazán sikerült a szervezés.
Igen, még közös tetkója is volt az exével.
A színésszel 2010-ben váltak el.
Néhány sztár megerősítette, hogy ott lesz.
Tina Fey védte meg a színészt.
Teljesen új életet kezdett.
Őt már bíztosan nem láthajuk az új részekben.
Közös randin vette részt.
Tényleg ennyire összeugrottak?
Óriási ellentét volt köztük.













