Starity

Vivy213 profilja

Vivy213  
  • Csatlakozott
  • 2010. szeptember 10.
  • Csoport
  • Tag
  • Titulus
  • új tag
  • Születési idő
  • december 13.
  • Lakhely
  • Puerto Rico
  • Imádom
  • One Direction :)
  • Utálom
  • Hazug emberek, Suli :)

Vivy213 még nem állította be a státuszát

Vivy213
Utoljára aktív: 2012.09.03. 18:06Státusz módosítva: 2012.02.12. 11:11

Mi újság nála?

2012.09.04. 16:04Vivy213 és evelin3 mostantól barátok

2012.05.05. 12:12Vivy213 új kedvence Ed Sheeran

2012.04.03. 20:08Vivy213 és mostantól barátok

2012.04.03. 17:05Vivy213 és timcsiri mostantól barátok

2012.03.30. 21:09Vivy213 és Micyke14 mostantól barátok

Bemutatkozás


Magamról csak anyit , Vivinek hívnak, 14 éves vagyok.

Kedvencem .:

Nagyon szeretem őket , mert nagyon édesek  és rendkívül tehetségesek.

A kedvencem Liam.:

Nagyon aranyos , vicces ,romantikus fiú, és az arckifejezéseiről már nem is beszélek.

Persze a többieket is szeretem.

Pár szabály.::

1) NE LOPJ.,,,

2) Ne kritizáld a kedvenceimet.,,,,,

 

 

Ennyi voltam.::

Kedvenc sztárok

1 Liam Payne
2 Fernando Torres
3 Rihanna
4 Inna
5 Cher Lloyd
6 Natalie Mejia
7 Zayn Malik
8 Harry Styles
9 Louis Tomlinson
10 Niall Horan
11 Marilyn Monroe
12 Bruno Mars
13 Chris Brown
14 Aston Merrygold
15 Marvin Humes
16 Cristiano Ronaldo
17 Kelly Rowland
18 Neymar
19 Alexis Jordan
20 Nicole Scherzinger
21 Queen Latifah
22 Sebastian Vettel
23 Eric Saade
24 Leona Lewis
25 Kim Kardashian
további kedvencek

Randomképek

409200_198167123606351_125412277548503_395735_1727771280_n.jpg
390587_214669768606986_196450653762231_538959_158366693_n.jpg
312410_227733983942547_226504144065531_673887_7254942_n.jpg
388964_207558942667169_125412277548503_424742_368811861_n.jpg
408950_204305696325827_125412277548503_414454_1207803093_n.jpg
tumblr_ly2rhoiNfC1qfnm47o1_500_large.jpg
408863_208123795944017_125412277548503_427353_1001290270_n.jpg
tumblr_lj666kk1Ou1qbu4p3o1_500_large.jpg

Barátok

Miley_pop16
Miley_pop16

új tag

.Fan.ni.^^
.Fan.ni.^^

butterscotch.

evikefe
evikefe

új tag

lovegirl94
lovegirl94

új tag

Üzenőfal

szavaztam,mert jó a profilod,létszii te is szavazz

2012.03.26. 18:06

CleoL ment a szavzat,+ jelöltem ^^ 1D <3 :P

2012.01.19. 20:08

bori8 szia szavaztam és jelöltem mert én is 1D fan vagyok

2012.01.15. 14:02

FüMá Szia, szavaztam és jelöltem, én is imádom a 1D-t. :)

2012.01.14. 12:12

ChrisEdwardFan Szavaztam, jelöltem!Én is imádom 1D-t és sok a közös kedvencdeink :)

2011.12.31. 12:12