Starity

AyaKamiki profilja

AyaKamiki  
  • Statisztika
  • 32 hozzászólást írt
  • 0 témát indított
  • 0 véleményt írt
  • 0 cikket írt
  • 15 barátja van
  • 21 szavazatot kapott
  • Csatlakozott
  • 2011. február 02.
  • Csoport
  • Tag
  • Titulus
  • új tag
  • Születési idő
  • október 20.
  • Foglalkozás
  • tanulok
  • Kedvenc időtöltéseim
  • zene, bnőimmel való hülyülés^^
  • Zenei stílusom
  • J-rock;K-pop;Visual Kei;
  • Imádom
  • édesség, .... I love Music *-* *o*
  • Utálom
  • akik bunkók, akik hazudnak vagy átvernek

AyaKamiki még nem állította be a státuszát

AyaKamiki
Utoljára aktív: 2012.02.10. 18:06Státusz módosítva: 2012.02.04. 15:03

Mi újság nála?

2012.02.10. 17:05AyaKamiki új kedvence

2012.02.10. 17:05AyaKamiki új kedvence Ogata Hiroto

2012.02.09. 17:05AyaKamiki új képeket töltött fel a fotóalbumába.

2012.02.07. 18:06AyaKamiki és Kikiih mostantól barátok

2012.02.04. 17:05AyaKamiki új kedvence Lee Tae Min

Bemutatkozás


 Hajimemashite!*o*

 Korea; Seoul

A nevem Vanessza, szerettek mindent ami Japánnal vagy Koreával  kapcsolatos!(de japánt kicsivel jobban meg fogot xd) *o* Egyszer szeretnék majd oda el menni egy kis időre, de nem ez a lényeg.xD Túl sok mindent nem tudok irni magamról, de azért meg probálok írni valamit.^^ Barna haj; barna szem :3. Kb. 164 cm magass lehetek.....Példaképem: CL^^Kedvenc színem: szürke és a fekete.

Egy kis vélemény röbiden:3

Korea:

Shinee: Nem vagyok valami nagy Shinee rajongó ... a Shineeból csk Taemint szerettem^^". De ezen kívűl jó hangjuk van és nagyon jól tudnak mind táncolni:3

Big Bang: Big Bang-et ismertem meg másodszorra a Koreai bandák közül*o*. Emelett nagyon tehetségesek, közülük Daesung-ot szerettem nagyon*o*. Ők is nagyon tehetségesek táncban és éneklésben is :3


BoA: BoA nagyon tehetséges Koreai énekesnő, szép és magabiztos^^. Mind emelett tehetséges táncba is,  karierjét igaz magyon fiatalon kezdte de megérte^^.

2NE1: Koreai bandák közül a 2NE1-et szerettem a leges legjobban*o*. Mindegyik tagot szerttem de CL-t szerettem közülük a legjobban.*o*  Minden meg van a zenéjükbe ami kell*o* Ügyesek és tehetségesek :D xd.

Japán:

the GazettE: Nagyon szerettem a GazettE-t, sok J-rock együttest kerestem már youtube-on de egyik se tetszet:3 a GazettE-re is a youtube-on találtam rájuk de azóta is nagyon szerettem*o* Itt Reita fan vagyok 1000-rel xD. Nagyon jól tudd gitározni :3 , Uruha is és Aoi is nagyon jók*o* . a Szolojuk is oda vág D: Tudják, hogy mikor milyen szoló illik a zenébe :3 Kai :3 Látszik rajta minden koncerten, hogy milyen nagy élet kedvel dobol*o*. Rukinak nagyon jó hangja van^^

Miyavi: J-rock közül őt ismertem meg legeköször*o* az Oresama filmje is nagyon jó :D. Jól tud gitározni és a hangja is jó.*o* Remélem az életbe 1x el tudok menni egy kocertjére xd :D

Sayonara!!ˇˇ

Kedvenc sztárok

1 Lee Chae Rin
2 Miyavi
3 Kang Dae Sung
4 BoA
5 Matsumoto Takanori
6 Lee Tae Min
7 Sandara Park
8 Gong Min Ji
9 Park Bom
10 G-Dragon
11 TaeYang
12 Choi Seung Hyun
13 Seung Ri
14 Usher
15 Chris Brown
16 Soulja Boy Tell 'Em
17 Legacy
18 Ben J
19 Eminem
20 Hayley Kiyoko
21 Kat Von D
22 Suzuki Akira
23 Aya Kamiki
24 Shiroyama Yuu
25 Uke Yutaka
további kedvencek

Randomképek

2rn7asw.jpg
844476491.jpg
reita.jpg
MIYAVI.jpg

Barátok

dóóra
dóóra

gallavich.

PinkPrincess
PinkPrincess

visszatérő vendég

szaboniki
szaboniki

visszatérő vendég

Üzenőfal

Kikiih szia, szavaztam jelöltelek (:

2012.02.07. 18:06

Szia! Köszi, a szavazat visszament, én is nagyon szeretem Jasmine-t :) Nagyon jó az avid meg a profilképed is <3

2011.11.12. 21:09

Sissy 90 Szia! Bejelöltelek és szavaztam is :) :D

2011.08.02. 18:06

klaudia15 szia!és köcy de azért én is szaviztam!!!:D:D:D:D

2011.07.22. 22:10

szavaztam

2011.06.24. 12:12