Starity

Kriszti 1D profilja

Kriszti 1D white white  
  • Csatlakozott
  • 2012. február 24.
  • Csoport
  • Tag
  • Titulus
  • visszatérő vendég
  • Születési idő
  • 1996. március 14.
  • Lakhely
  • Szlovákia
  • Párkapcsolat
  • nem vagyok foglalt
  • Foglalkozás
  • tanulok
  • Kedvenc időtöltéseim
  • Zene hallgatás <3
  • Imádom
  • One Direction...Harry <3 Zayn <3 Louis <3 Liam <3 Niall <3
  • Utálom
  • Inkább úgy irom,hogy nem szeretem,ha a külsőm alapján itélnek meg.Először ismerjen meg a személy,és utána alkosson rólam véleményt :)
  • Weblapom
  • - nem publikus -
  • Twitterem
  • - nem publikus -

Ha legális lenne, akkor én a kaját venném feleségül. ~Niall~ ♥

Kriszti 1D
Utoljára aktív: 2022.03.31. 09:09Státusz módosítva: 2012.07.28. 17:05

Bemutatkozás


Sziasztok.! Kriszti vagyok ! Amit tudni kell rólam,hogy imádom Angliát. Nagy álmom,hogy egyszer eljütok Londonba. AZÉRT VAGYOK A LEGBOLDOGABB EMBER A VILÁGON,MERT TUDOM,HOGY EGY FÉRFI ÖRÖKKÉ FOG SZERETNI ♥ és ő nem más,mint HARRY STYLES♥
 Saját gyártmány :)

Nem fogok regényeket irni,mivel mindet megtaláltok rólam bal oldalt. :) Van egy blogom: http://szerelem1latasra.blogger.hu/   nézzetek be,ha van kedvetek :)

Amit biztos észre vettetek,az az hogy nagy One Direction rajongó vagyok :) Persze nem tartozok az őrült rajongók közé,nem küldözgetek fenyegető üzeneteket :D Persze meg védem a fiúkat,ha valami olyat állitanak róluk ami egyáltalán nem igaz. Pl : melegek...Meg jegyzem még ha azok is lennének,még akkor is a rajongójuk lennék.Mindenkinek legyen meg a saját véleménye,de azért egy határon belül. Lehet őket irigyelni,DE ők is a nulláról indultak...meg tettek mindent,hogy meg szeressék őket...felküzdötték magukat oda ahol most vannak! 
Bármi van/lesz én melletük fogok állni,mert szeretek/imádok Directioner lenni.!

Kedvenc képeim:



Mondatok a fiúktól: 

~Légy természetes. Ne nézz úgy ki, mintha egy zsírkréta megerőszakolta volna a fejedet! - Harry ♥
~"Nem igazán szeretem a ha túl sok smink van egy lányon. A természetes szépséget szexibbnek tartom..." - Niall :)
~Ha Zayn unatkozik felvesz egy szemüveget,és bemegy a fürdőszobába.Ott magát nézegeti és a szappannal beszélget. - Liam :D
~Ha legális lenne, akkor én a kaját venném feleségül. ~Niall~ ♥
~Zayn első kérdése az volt,amikor meg ismerte Niallt: Ez a kölök miért éhes egyfolytában? :)
~Ha 24órában Selena Gomez lehetnék,akkor egész nap a tükörbe bámulnám magam...meztelenül. - Louis :D
~Amikor az egyik koncertünk után ott hagyott a busz, kiáltozva utána futottam, de a fiúk azt hitték, hogy egy rajongó vagyok. - Liam :*
~Niall egyszer győzködött egy biztonságiőrt a reptéren 30percen keresztül,hogy magával vihesse a kajáját és ne dobják ki. - Zayn :)
~ Az az álmom, hogy énekes legyek. A zenéért élek. - Niall ♥
~ Directionert szeretnénk feleségül venni. - 1D :***
~Nem számit,milyen nehéz az élet,sose adjuk fel a reményt. - Zayn :)
~Hi i'm Niall,i'm Harry,i'm Zayn,i'm Liam and i'm Jennifer xD Louis,miért pont Jennifer? Lol...
~Mi csak normális fiatalok vagyunk,nem robotok. -Harry
~Egyszer elmentünk bevásárolni és rátettem Harry hátára egy árcédulát,amikor ki akart menni bekapcsolt az összes riasztó rendszer :D -Louis
~Nem törődünk a gyűlölködőkkel amig itt vannak a 'mi lányaink'.-Zayn
~Eleonor lány verziója Louisnak :D -One direction
~Én tudom,hogy nekem sok feleségem és barátnőm van szerte a világon :) És és külön-külön szeretem őket!♥ - Harry
~Louis folyton rácsap a seggemre,akárhányszor látjuk egymást.-Harry
~Niall barátnője a Nando's.Szereti a kaját és ez a legfontosabb az életében.-Danielle
~Zay haját a Live While We're Young forgatásán 20percig tartott beállitani,ugyanis nem találta meg azt a frizurát ami neki tetszene. :) -Harry
~Kifogtam egy biciklikereket a tóból,ahol forgattunk :D -Louis
~Harry miatt 5percenként állitották le a LWWY forhatását,mert a sok viz láttán rá jött a pisilhetnék. xD - 1D
~Egy igazi lány nem tökéletes,és egy tökéletes lány nem igazi.-Harry ♥
~Az élet vicces.A dolgok változnak,de te mindig te leszel.Igy maradj hű önmagadhoz,és soha ne változz senkiért.! -Zayn :)  

 

Köszönöm,hogy benéztél :)♥ Bye :*

Kedvenc sztárok

1 Harry Styles
2 Liam Payne
3 Zayn Malik
4 Niall Horan
5 Louis Tomlinson
további kedvencek

Randomképek

If we could only have this life for one more day,if we could only twen back time.
:)
1D3D
Forever young,i wanna be forever young.Do you really wanna live forever...

Barátok

matip
matip

új tag

Szoffi97
Szoffi97

új tag

réki97
réki97

új tag

Petra12
Petra12

ღDavidHendersonღ

Üzenőfal

Kincses Bogi szavaztam

2016.05.23. 20:08

Kincses Bogi szavaztam

2016.05.23. 20:08

Szia!Szavaztam és jelöltelek mert vannak közös kedvenceink és tettszik a profilod.:)

2016.01.07. 17:05

flóranekem8 Boldog Szülinapot! :))) SZavaztam! : )

2015.03.14. 19:07

fanni1216 Szia szavaztam :)

2013.10.31. 16:04