Hali!
Chevihun vagyok.Van persze rendes nevem is, de nem bízok az internetben,úgyhogy ezt inkább nem osztanám meg veletek:))Csak röviden leírok pár dolgot magamról,nem fogok regényt írni , nyugi!
Másoknak biztos fura vagyok,sokan azt mondják idegesítően hiperaktív,megint mások meg,hogy visszahúzódó vagyok.Köszi.Ezért van nekem elmezavarom.
Valószínüleg csak a barátaimmmal vagyok igzán önmagam.Ők ezért szeretnek,és nekem is ők a legfontosabbak a világon.(meg persze a családom)
Imádom az állatokat,gyakran jobban,mint az embereket.
EVÉS.Nem tudom abbahagyni:3 Kedvencem a krumplistészta.Nem sok embert ismerek magamon kívül,aki szereti a menzakaját. Hát én oda vagyok érte:D
Rengeteg dologtól félek:magasság,bezártság,túl közel lévő falak( félek,hogy elkezdenek közelíteni egymáshoz,mint a Star Wars-ban....),pókok,liftek,fájdalom.
Szeretek olvasni,kedvenc könyveim,az Űvöltő szelek,Jelek a porban,Gyűrűk ura,Babó,Harry Potter...stb:)
Sajnos nagyon durván rá tudok kattani a sorozatnézésre,ami ijesztően sok időt vesz el az életemből,dehát nem tudok ellenálni nekik.Imádom:American Horror Story,Trónok harca,Jóbarátok,Így jártam anyátokkal,Supernatural,Big Bang Theory,Pretty Little Liars,Awkward.most így hirtelen ennyi jutott eszembe.
Nem csak sorozatokra,de kb. mindere rá tudok kattani.Rengeteg "korszakom" volt már.Ilyenkor csak ezekre tudok gondolni.Most épp a mániákus Harry Potter,Trónok harca,Tolkien korszakom élem.
Amikor a könnymirigyet osztogatták én hétszer álltam sorba...mindenen el tudom sírni magam,teljesen random.A Titaniktól,Trónok harcától(sok a haláleset:() HP utsó részétől pl szabályosan zokogtam.Ez van.
Szarkazmus---->ezért élek:D Mindig,mindenhol használom,sokat égek miatta,mert vannak akik nem értik.Erről jutnak eszembe,a beégéseim.....HOGY BIROM MAGAM ÁLLANDÓAN MEgALÁZNI?:D A legrosszabb,hogy a fejem olyan szinten el tud vörösödni,hogy úgy nézek ki tőle,mint a csípős, pirosarany.
Mindig van valami zene,amire rákkatanok.Nem lehet behatárolni a stílusom,nem is fogom megpróbálni...de azért Limp Bizkit<3
Kedvenc filmjeim:Gyűrűk ura,Star Wars,Blöff,Dogma,Oscar......huuuh és még mennyi flm:)
Nyugodtan jelöljetek meg ilyesmi:D
Ha láttok valami helyesírási hibát szóljatok!Próbáltam mindenre figyelni,de a helyesírás az ősi ellenségem.