Starity

HeniiKee profilja

HeniiKee white white  
  • Csatlakozott
  • 2013. augusztus 04.
  • Csoport
  • Tag
  • Titulus
  • új tag
  • Lakhely
  • Párkapcsolat
  • nem vagyok foglalt
  • Foglalkozás
  • tanulok
  • Kedvenc időtöltéseim
  • Haverok :)) Rajzolás, zene!:*
  • Zenei stílusom
  • mindent meghallgatok, kivéve amit nem :D
  • Imádom
  • ONE DIRECTION <3 *-*
  • Utálom
  • -
  • Weblapom
  • - nem publikus -
  • Twitterem
  • - nem publikus -

Danielle :/<3 #Payzer4ever :3

HeniiKee
Utoljára aktív: 2013.09.20. 09:09Státusz módosítva: 2013.08.22. 20:08

Mi újság nála?

2013.09.20. 09:09HeniiKee és Vircsiii001 mostantól barátok

2013.09.20. 09:09HeniiKee és Crazyyy334 mostantól barátok

2013.08.22. 20:08HeniiKee új képeket töltött fel a fotóalbumába.

2013.08.21. 19:07HeniiKee új kedvence Anna Kendrick

2013.08.21. 19:07HeniiKee új kedvence Rebel Wilson

Bemutatkozás


Sziia! :) Köszi, hogy benéztél..

Olvasd el a kis bemutatkozásomat, és ha szimpi jelölj barátnak és szavazz ! :*

Kedvenceim: 

Bővebben láthatod az adatlapom legalján! :) Egy párat azért felsorolok..

Harry Styles: Mit is mondjak rá?! Álmaim sráca <3 Imádom *-*

One Direction: Kedvenc bandám. Szerintem, LEGESLEGESLEGJOBBAK <3 *-*

Ariana Grande és Demi Lovato: Két példaképem.. Szeeretnék legalább fele olyan híres lenni mint ők :$

A többi kedvencet megtalálod a lap alján! :)

 

Imádok ismerkedni Directionerekkel, és minden rendes emberrel.

Szeretek társaságban lenni, és szerintem jól kijövök mindenkivel..

Minden álmom az hogy legalább 1x elmehessek Londonba.. És érzem, hogy elis fogok. Millió százalék.

A koromhoz képest elég magas vagyok, de egyáltalán nem zavar már..

Szeretem a barátaimat, és minden Directionert! :) Ha te is az vagy légyszi jelölj barátnak és szavazz. :* nagyon-nagyon megköszönném..

Életcélom: Hát azt még nemtudom. Elsőnek is tanulok, és azután döntöm el mit is akarok..

Köszii, hogy benéztél.. ! :)) 

 

 

Kedvenc sztárok

1 Harry Styles
2 Liam Payne
3 Zayn Malik
4 Niall Horan
5 Louis Tomlinson
további kedvencek

Randomképek

Sophia.. :o nemakedvencem. Payzer hiányzik://
Niall öltönyben *-*
Grr Zayn...jpg
Hahahaa. xd.jpg

Barátok

bogi2528
bogi2528

visszatérő vendég

eszti0812
eszti0812

visszatérő vendég

inez01
inez01

visszatérő vendég

F.Dorottya
F.Dorottya

új tag

Zitaa02
Zitaa02

új tag

Üzenőfal

Evikee15 szia szavaztam

2013.09.23. 18:06

Kendall Schmidt Fans szia szavaztam rád nyugodtan jelölhetsz barátnak ha szeretnél:D

2013.09.02. 19:07

inez01 Szavaztam és jelöltem! Teljesen egyet értek!

2013.08.14. 21:09

Directioner177 Szia!!! szavaztam és jelöltelek is mert szimpinek tűnsz :)

2013.08.12. 19:07

eszti0812 szia szavaztam és jelöltem!! szimpi vagy!!!

2013.08.12. 10:10