Starity

Pdorii profilja

Pdorii white  
  • Csatlakozott
  • 2013. augusztus 15.
  • Csoport
  • Tag
  • Titulus
  • új tag
  • Lakhely
  • Párkapcsolat
  • foglalt vagyok
  • Foglalkozás
  • tanulok
  • Kedvenc időtöltéseim
  • supernaturalt nézek :)
  • Imádom
  • fényképészet
  • Utálom
  • pacal pörkölt
  • Weblapom
  • - nem publikus -

Pdorii még nem állította be a státuszát

Pdorii
Utoljára aktív: 2016.08.23. 11:11Státusz módosítva: 2014.05.02. 22:10

Mi újság nála?

2015.08.23. 18:06Pdorii új kedvence Sean Bean

2015.08.23. 18:06Pdorii új kedvence Jason Momoa

2015.08.23. 18:06Pdorii új kedvence Peter Dinklage

2015.08.23. 18:06Pdorii új kedvence Nikolaj Coster-Waldau

2015.08.23. 18:06Pdorii új kedvence Richard Madden

Bemutatkozás


"Nem vagyok vadász és nem hordok bőrdzsekit. A világ egyik legdrámaibb és legizgalmasabb sorozatát nézem és rajtam kívül több millióan értik, amikor azt mondom: Christo. A sószórás megelőzi a démonűzést és nem örülök, hogy ha összekeverik a vámpírokat a zombikkal. Büszkén gondolok Dean-re a hősre, Sammy-re a könyvmolyra, Cas-re és Bobby-ra. Szeretem a régi rockot, a jó poénokat, a szenteltvizet, a Coltot. Itt élek a "való" világban, vadászatban a Winchesterek a császárok és igenis Castiel a menny leghelyesebb angyala. Supernatural, én így szeretlek! "

kedvenc úgymond "idézetem" Dean-től:

-Isten útjai...
-Ha most azt mondod kifürkészhetetlenek, úgy éljek seggbe rúglak!

kedvelt sorozataim : supernatural ( odaát) , the 100 , teen wolf , doctor who , kínos 

kedvenc állatom : kutya   : azon belül  -tacskó
                                                                   - ír farkas agár
                                                                   -magyar agár
                                                                   - Bedlington terrier 

kedvenc éttermem : the bigfish , vapiano
kedvenc ruha márkám : -Tezenis
                                           -new yorker
                                           -Bershka
                                           - Pull &Bear
                                           -Gas 
                                           -Guess
                                           -GAP
sportjaim : lovaglás , aerobik :)
kedvenc színészeim : Nolan Gerard Funk - Kínos-
                                        Misha Collins- Odaát-
                                        Jensen Ackless- Odaát-
                                        Jared Padalecki- Odaát-
                                        Osric Chau- Odaát-
                                        Jamie Dornan -szürke ötven árnyalata-
                                        Dakota Johnson-szürke ötven árnyalata-

                               
kedvenc filmjeim: A csajok bosszúja
                                 Amerika kapitány
                                 Star trek sötétségben
kedvenc italjaim: Doctor pepper
                               Fanta (vadmálnás)


kedvenc énekes bandám: One Direction 
                                                 Little Mix
kedvenc zenéim : - little me
                                -Holy grail
                                - Alicie Olivia Gone forever
                                - Ed Sheeran I see fire 
                                -Lana Del Rey Young and beautiful
                                -Micahel Buble ( összes <3)
terveim a jövőre:
Minden vágyam , hogy a bécsi Képzőművészeti Egyetemre járhassak fotográfia szakra .
Jelenleg is fotográfusnak/fényképésznek tanulok , és ha sikerül le diplomáznom akkor egy galériát szeretnék nyitni ahol modell fotókat készítenék , de természet fotózást is szeretnék csinálni ami közben be járom a világot ( de erre még vissza térek) . Ha esetleg a fotográfia nem sikerülne , akkor légi utaskísérőnek szeretnék menni vagy a fly Emirates-hez vagy a Fly Dubai-hoz  , és Dubaiban szeretnék élni. Ha ezek közül egyik sem sikerülne akkor gazdag férjhez szeretnék hozzá menni ( nyilván csak akkor mennék hozzá ha szeretném olyan körökben ismerkednék amik lehetővé tennék , hogy ilyen embert találjak magamnak ( tudom , hogy ez nagyon betegesen hangzik nyilván csak oén ;) )) . Gyereket nem szeretnék , de ha úgy adódna akkor maximum 1 et és fiút akinek viszont mindent meg adnék , hogy boldog legyen.
Ahogy említettem  íme a bakancs listám: ( ami mellett csillag van ott már jártam )
Dubai
New Zealand
Sydney (Ausztrália)
Bécs*
New York
Miami *
Bora Bora
Seychelle szigetek *
Egyiptom*
Párizs*
Thai föld*
Fülöp szigetek **

kedvenc időtöltéseim:
Szeretek olvasni , de  csak " jó könyveket" ugyanis eddig maximum 2/3 kötelező olvasmányt tudtam el olvasni a többinél halálra untam magamat , de ha jó könyv / izgalmas kerül a kezembe akkor azt órák alatt képes vagyok ki olvasni . ( kedvenc könyveim : szürke/sötét/és szabadság ötven árnyalata , éhezők viadala , el rabolt az apám , vissza hozzád) . Emellett szeretek sorozatot nézni , vagy a kutyáimmal játszani , vagy fotózni. 

ui.: IMÁDOM AZ ÉHEZŐK VIADALÁT ! <3 ( könyvet , filmet mindent! <3)










Castiel <3 -Misha collins-

                                 

Kedvenc sztárok

1 Harry Styles
2 Louis Tomlinson
3 Liam Payne
4 Niall Horan
5 Leonard Nimoy
további kedvencek

Randomképek

tumblr_n4vahchlAm1tqzzi6o1_500.jpg
1175114_205671819594610_1431824371_n.jpg
Supernatural, intro, spn, season 6, broken, glass, сверхъестественное, 1920x1200.jpg
dorika 076.JPG

Barátok

LadyReka
LadyReka

visszatérő vendég

WhiteRose.
WhiteRose.

engedd el

evipontöt
evipontöt

visszatérő vendég

Soniaa
Soniaa

új tag

bogyesz13
bogyesz13

visszatérő vendég

Üzenőfal

H.Niki Szia!Szavaztam és jelőltelek a közös kedvencek miatt :)

2016.06.14. 13:01

DaisyChanel_ Halihó! Szuperr a profilod, szavaztam :) énis szeretem az éhezők viadalát!❤ :D

2014.12.07. 16:04

PeaceLoveEmpathy noshát csokolom :DDD na ettől a rengeteg csodálatos Mishatól beszart a netem xd szóval..khm...szavaztam mert ez egyértelmű és látom te is imádod az én imádatom tárgyát :DDD ennyi voltam ☮pisz

2014.11.30. 19:07

Lejlus szia szavztam mert énis imádom az Odaátot♥ mot vagyok a 6.évadnál de nembírok leállni:D

2014.11.23. 17:05

megsupergirl98 Szia,szavaztam mert tetszik a profilod.:) És én is imádom az Odaátot (Cas és Dean <3) Supernatural 4ever<3

2014.10.20. 15:03