Starity

Alex Hepburn

Alex Hepburn Alex Hepburn nemzetisége 6048. 32rajongó 6vélemény
  • Értékelés
  • tehetség: 100%
  • stílus: 100%
  • szimpátia: 100%
  • Születési név
  • Alex Hepburn
  • Becenév
  • Alex
  • Születési idő
  • 1986. december 25.
  • Születési hely
  • London, Nagy-Britannia
  • Foglalkozás
  • énekesnő és dalszövegíró
  • Családi állapot
  • hajadon
  • Magasság
  • 168 cm
  • Eredeti hajszín
  • fekete
  • Szemszín
  • zöld
  • Csillagjegy
  • Bak
  • Linkek
  • Hivatalos weblap
  • Twitter-oldal
  • Facebook-oldal
  • Starity RSS-csatorna

Amit tudni kell róla

Alex Hepburn brit zeneszerző és énekesnő. Zenei karrierje igencsak jelentős. 2012 júniusában jött rá , hogy ő igen is énekesnő szeretne lenni, ennek kapcsán elsőn agylemezét 2013 áprilisában adta ki. Legnépszerűbb slágerei az Under,Broken Record,Woman és a Pain Is.

bővebb életrajz
hirdetés

Legújabb fórumtémák

Még senki nem indított róla témát.

Kiemelt vélemények

petra21

petra21: Alex Hepburn. Az Under című szám kapcsán találtam rá. Nagyon jó hangja van. A hangszíne olyan ami nem mindenkinek van meg. Imádom. Hihetetlen, hogy mennyire jó énekesnő.Amikor először láttam már... tovább

Alison Lerman

Alison Lerman: Bevallom én is az Under című száma kapcsán találtam rá, méghozzá egy nagyon emocionálisra sikeredett reklám tán, azonnal begépeltem a szöveget, hogy megtudjam mi volt ez a csoda. Fantasztikus szám,... tovább

nikkibella1

nikkibella1: Nagyon szeretem Alext! A kedvenc dalom tole az "Under" címu dal.Nagyon szép és tehetséges a csaj.Imádom a dalait mert nagyon szép hangja van és szerintem hasonlít a hangja Pink-hez.Nagyon... tovább

Alexaa006

Alexaa006: Nagyon jó... Először a rádióban hallottam meg az Under című dalát, és első hallásra megtetszet. Először nem tudtam hogy ki énekli, de egy időmúlva rájöttem.. És a többi dala is nagyon jó és nagyon... tovább

Leila14

Leila14: Ilyen tehetségeknek kéne lenni itt nem olyanoknak mint Selena , Justin és 1D és még tudnénk sorolni ... Egyedi a hangja imádom a stílusát meg szép is és nagyon tehetséges !! nem úgy mint a többi mű... tovább

Alexaa0310

Alexaa0310: Én Alex-et az Under számával ismertem meg. Amint meghallottam a rádióba ezt a számot nagyon megszerettem. Elsősorba nem tudtam hogy ki énekli. De ma meghallottam hogy bemondják a nevát egyből gép... tovább

Online rajongó

csabika31
csabika31

új tag

Utolsó frissítés: 2015.07.11. 03:03 által


Oszd meg!   iwiw  facebook  twitter  myspace