Amanda Jenssen
- Értékelés
- tehetség: 99%
- stílus: 99%
- szimpátia: 96%
- Születési név
- Jenny Amanda Katarina Jenssen
- Becenév
- Amanda
- Születési idő
- 1988. szeptember 12.
- Születési hely
- Bengtsson Svédország
- Foglalkozás
- Énekesnő
- Családi állapot
- hajadon
- Partner
- Nincs
- Eredeti hajszín
- Barna
- Szemszín
- kék
- Csillagjegy
- Szűz
- Linkek
- IMDB-adatlap
- Hivatalos weblap
- Twitter-oldal
- Starity RSS-csatorna
Amit tudni kell róla
Jenny Amanda Katarina Jenssen (született Bengtsson, 1988 szeptember 12-a Lund, Svédország), egy svéd énekesnő és a Megasztár 2007 második helyezettje. Első Album Jenssen megjelent 2008-ban lett Ez egy eladott zenei albumok legtöbb évben Svédországban: Melyik látta csúcs 1-es szám a svéd album listán. Ő is Vele zenei kislemez sikere, és hét egyéni "befektetés a svéd egységes táblázat a Dalai.
bővebb életrajz
hirdetésLegújabb fórumtémák
Amanda Jenssen - Unknown shoot
Indította: Lady Suzy | Utoljára válaszolt: Sweet Dreams 2010.07.22. 22:16-korAmanda Jenssen - Photo
Indította: Sweet Dreams | Utoljára válaszolt: Sweet Dreams 2010.05.18. 12:11-korKiemelt vélemények
Twilighter1: Amanda egy nagyon tehetséges énekesnő. Happyland című számát hallottam tőle előszőr, fantasztikus ez a dal. Szinte mindig őt hallgatom! Nem felfuvallkodott, ez tetszik benne igazán. Ő az egyik... tovább
kuszkusz4ever: Egyszer Hallelujah átdolgozásokat nézegettem a YouTube-on és meghallgattam az övét is, el voltam ájulva tőle, hogy állt hozzá dalhoz, és hogy adja át, amit akar. Aztán meghallgattam több számát is... tovább
imitationpearl: Először az mr2-n hallottam a Happylandat és nagyon megfogott. Gyönyörű hangja van Amandának, és azóta végignéztem Youtube-on az összes Idolos fellépését, amit ezúton is szeretnék ajánlani... tovább
foolishdoll: áááh...ő számomra egy nagyon különleges személyiség!rendkívüli számomra a hangja!nagyon adja...a számait is nagyon bírom főleg a "Happyland"-et! az annyira jó szám!*-* imádom!!*-* és hogy... tovább
bebeflower: áhh szerintem nagyon jó hangja van O.o a Happyland száma hihetetlenül megfogott. Szinte mindig ezt hallgatom. Most is magamban éneklem olyan jó szám. Amúgy remélem nem fog visszavonulni egy hamar.... tovább
Peachy: Imádom a Happyland című számát, csodálatos hangja van, olyan mély :) Nagyon szimpatikus csajszi, csak dicsérni tudom :D
paprika: tuti lett az albuma, nekem bejön. nagyon klassz hangja van, jó a stílusa és elég eredeti. :)
Legaktívabb rajongók
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.




