David Gallegos "Se7en"
- Értékelés
- tehetség: 99%
- stílus: 98%
- szimpátia: 98%
- Születési név
- David Gallegos
- Becenév
- Se7en, Sev
- Születési idő
- 1985. május 17.
- Születési hely
- Albuquerque, Új-Mexikó
- Foglalkozás
- énekes
- Családi állapot
- nőtlen
- Magasság
- 184 cm
- Eredeti hajszín
- Barna
- Szemszín
- Barna
- Csillagjegy
- Bika
- Linkek
- Hivatalos weblap
- Twitter-oldal
- Facebook-oldal
- Starity RSS-csatorna
- Kapcsolódó sztárok
-
Amit tudni kell róla
A brokeNCYDE nevezetű formáció Se7en és Mik L agyszüleménye, melyet 2006-ban hoztak létre és az interneten keresztül terjesztették zenéjüket. 2007-ben kiadták saját gondozásban a The Broken! címmel az első albumukat, majd ezt követte 2008-ban a BC13. Jelenleg pedig a Suburban Noize Records-nál tevékenykednek. Zenéjüket a gangsta rap ütemek és a screamo stílusra üvöltés ötvözete jellemzi.
bővebb életrajz
hirdetésLegújabb fórumtémák
Még senki nem indított róla témát.
Kiemelt vélemények
Emilydamon: Imádom Se7en-t meg minden, de kedves oldalszerkesztőség. Ez a kép nagyon nem a brokeNCYDE Se7en-je!!! Ő nem David Gallegos!! http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3tbwfUQuT1r5aj59o1_1280.png <--Ő... tovább
Trxaa: A BrokeNCYDE-ban nagyon alakít! *-* Nekem nagyon tetszik,amit csinál! Tehetséges és helyes! <3 Csak így tovább!! Remélem,hogy ennél azért többet fogok majd hallani róla!! Azt is remélem,hogy még... tovább
Ada.Cicc: Iszonyat jó pasi.*-* Én Brokencyde-ban hallotam elöször*-* Azóta is hallgatom^^ Nagyon bejönnek a tetoválásai*-* kiváncsi vagyok milyen szinész lenne.:o imádomasrácot<3 :DD :P ^^ :$... tovább
Holkyee: Se7en..Hát Imádom... Nagyon szuper hangja van, de hát az egész BrokenCyde- nak =D Nagyon jókat alakít a klipekben és a haja *-* hát az mindig ott van. E-mellett nagyon jó a stílusa. Tehetség sok... tovább
Jasmyne: imádom...nem olyan régóta ismerem de nagy kedvencem lett :)megpróbálok zenét is letölteni tőle..helyes srác csak kicsit öreg hozzám képest,de naaagggyyyoonn ééédddeeesss <3 azért tetszik nagyon... tovább
SunnySolya: nagyon szeretem Se7en-t :))) olyan jo pasi meg minden..szalll egyszerűen imádni lehet :)) oké nemcsak a külseje alapján,de azért ténleg nagyon tehetséges meg minden:)) egynek nemörülök...h 184... tovább
Jessica15: Ohhh...hát Se7en..nagyon immááádni :PP kis ari..meg vagány..meg minden...szóval megy mindeggyikre a 10 pontocska...de cs mert megérdemli :PP Jajj-...egyébként...sztem is ő a legjobba bandából :PP... tovább
Joe13: nagyon nagy a BC az egyik leg jobb olyan új stílust hoztak létre mint a Linking Park imádom őket a legjobbak főleg hogy nemgyak lasú és érzelmes zenéik vannak hanem gyors bulizenék is pl:Get Cruck
Michiyo: Úúú . . :D kiskori kedvencem sőt , mostis nagyon imádom az egész bandát . Nagyon jol nyomják a zenét meg mindent . És Seven . . . hát ő a kedvencem a csoportból :D .
Legaktívabb rajongók
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.




