Ella Henderson
- Értékelés
- tehetség: 99%
- stílus: 97%
- szimpátia: 97%
- Születési név
- Gabriella Michelle Henderson
- Becenév
- Ella
- Születési idő
- 1996. január 12.
- Születési hely
- Tetney, Lincolnshire, Anglia
- Foglalkozás
- Énekesnő
- Családi állapot
- hajadon
- Magasság
- 170 cm
- Eredeti hajszín
- Világosbarna
- Szemszín
- Kék
- Csillagjegy
- Bak
- Linkek
- IMDB-adatlap
- Hivatalos weblap
- Twitter-oldal
- Facebook-oldal
- Starity RSS-csatorna
- Kapcsolódó sztárok
-
Ella Henderson x Tom Grennan - Let’s Go Home Together
0 hozzászólás
Hozzászólások megtekintése
Kygo ft. Ella Henderson - Here for You
1 hozzászólás
Hozzászólások megtekintése
Sigma ft. Ella Henderson - Glitterball
1 hozzászólás
Hozzászólások megtekintése
Ella Henderson - Mirror Man
1 hozzászólás
Hozzászólások megtekintése
Ella Henderson - Yours
2 hozzászólás
Hozzászólások megtekintése
Ella Henderson - Glow
2 hozzászólás
Hozzászólások megtekintése
Ella Henderson második hivatalos kisfilmje.
Ella Henderson - Ghost
3 hozzászólás
Hozzászólások megtekintése
Ella Henderson debütáló dala.
Britney Spears fiai modellnek álltak - kifutón sétáltak a párizsi divathéten
Britney Spears fiai modellnek álltak - kifutón sétáltak a párizsi divathéten
A kifutón jelentek meg a párizsi divathéten.
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
10 évet töltött a sorozattal.
Kendall Jenner próbálja megóvni Jacob Elordit a Kardashian-élettől
Kendall Jenner próbálja megóvni Jacob Elordit a Kardashian-élettől
Igyekszik távol tartani az őrülettől.
Cara Delevingne bevallotta: összejött Amber Hearddel
Cara Delevingne bevallotta: összejött Amber Hearddel
A magánéletéről mesélt.
Bella Hadid súlyos elszigeteltséggel és depresszióval küzd
Bella Hadid súlyos elszigeteltséggel és depresszióval küzd
Nehéz időszakon van túl a modell.
"Nagyon tapadós tud lenni" - itt az igazság Ariana Grande szakításáról
"Nagyon tapadós tud lenni" - itt az igazság Ariana Grande szakításáról
Újra szingli az énekesnő.





