Starity

Vancsa Ferenc

Vancsa Ferenc Vancsa Ferenc nemzetisége 10028. 13rajongó 2vélemény
  • Értékelés
  • tehetség: 100%
  • stílus: 75%
  • szimpátia: 100%
  • Születési név
  • Vancsa Ferenc
  • Becenév
  • Franky
  • Születési idő
  • 1970. augusztus 21.
  • Születési hely
  • Budapest, Magyarország
  • Foglalkozás
  • színész
  • Családi állapot
  • hajadon
  • Magasság
  • 175 cm
  • Eredeti hajszín
  • barna
  • Szemszín
  • barna
  • Csillagjegy
  • Oroszlán
  • Linkek
  • Starity RSS-csatorna
  • Kapcsolódó sztárok
  • Földesi Ágnes Adányi Alex

Amit tudni kell róla

Három zenekarban is játszott. 1991-től egy évig a Pesti színházban kapott szerepet, az Ahogy tetszik című darabban, Valló Péter rendezésében. 2000-ben egy kis csapattal elhatározták, hogy filmet csinálnak és onnantól folytatta színészi ambícióját 2007-től több Casting cégnél regisztrált tag és sokat statisztál. 2012-től a Bűnök és Szerelmek című sorozatban tűnt fel.

hirdetés

Legújabb cikkek

Visszatér a Bűnök és szerelmek

Visszatér a Bűnök és szerelmek

A SuperTV2-n folytatódik a Bűnök és szerelmek című sorozat, amit április 2-ától követhetnek nyomon a nézők.

Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez

Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez

George Kittle elárulta, hogy milyen kérést intézett az esküvői vendégekhez Taylor Swift és Travis Kelce.

A genotherm szerepe az iratkezelésben

A genotherm szerepe az iratkezelésben

Az irodai munkavégzés során mindenki tapasztalta már, hogy a hatékony iratkezelés mekkora kihívást jelent. A dokumentálás,...

Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét

Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét

A Blackpink Lisája elárulta, miért döntött úgy, hogy megváltoztatja a nevét 13 évesen.

Legújabb fórumtémák

Visszatér a Bűnök és szerelmek

Indította: Bogi13 | Utoljára válaszolt: Average Girl  2013.06.14. 17:42-kor

Kiemelt vélemények

Kriszta5

Kriszta5: Nekem ő nagyon tetszik!! A Bűnök és Szerelmekben láttam először!! Nagyon tehetséges!! A stílusa nem tudom milyen!! De szerintem jó!! Nekem nagyon szimpatikus!! Frenki szerepe nagyon jó és hozzá... tovább

pannuska

pannuska: Én nagyon szeretem Ferencet (Frenkit)! Olyan jól játsza Frenki szerepét! Nagyon bírom amikor Lorenzóval óránként 2-szer veszekednek! Nekem nagyon szimpatikus! Szóval...Annyira bírom!:) Asszem... tovább

Legaktívabb rajongók

acsadrienn20
acsadrienn20

Teen Wolf :)...

pannuska
pannuska

visszatérő vendég

eszti778
eszti778

új tag

Trinii
Trinii

új tag

Federer
Federer

új tag

Jázminn
Jázminn

új tag

T.Fanni
T.Fanni

új tag

Pati22
Pati22

új tag

ancsi106
ancsi106

új tag

Utolsó frissítés: 2016.07.03. 15:03 acsadrienn20 által


Oszd meg!   iwiw  facebook  twitter  myspace