Starity

Zavar a rossz helyesírás és igénytelen fogalmazás a fórumokon?

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 26. 17:34 #161
- törölt felhasználó -    
Idézet (ariana gra de @ 2017.02.14. 17:45)
Kicsit zavar, ha nem tudom elolvasni.

Meg a szóköz kihagyása is^^
2017. február 26. 17:53 #162
- törölt felhasználó -    
Zavar, de nagyon. Egyszerűen irritál, amikor nem jövök rá mit is akart írni az illető, meg az, hogy a legalapvetőbb szavakat (például: milyen, olyan stb...) nem tudja leírni....Néha én is elírok szavakat, de az csakis azért van mert sietek, ez már szokásom, hogy sietve írok. Na meg valahol rossz helyre teszem a vesszőket, de ezen már próbálok javítani. De én azért a legfontosabb szavakat le tudom írni. Szóval, igen nagyon zavar, de még sem szólok az illetőnek. Ha ez neki így jó..... dry.gif
2017. április 23. 18:41 #163
- törölt felhasználó -    
Engem nagyon zavar. Jó, néha én is vétek hibákat, főleg, mikor telefonon írok, de mindig arra törekszek, hogy normálisan írjak valahova, ha már megteszem. Sőt ha valamiben nem vagyok biztos, még le is ellenőrzöm, hogy jól írtam-e.
Röviden igen, baromira zavar ^^"
2017. április 23. 19:20 #164
- törölt felhasználó -    
Zavar, de nagyon. Az is zavar, amikor pl. a j - ly-t keverik, vagy amikor e helyett r-et írnak, és nem tudom elolvasni. Vagy a szóközök elhanyagolása is nagyon idegesít.
2017. április 30. 09:41 #165
- törölt felhasználó -    
Zavar, de igazából csak akkor, ha nagyon sokszor hibázik az illető, olyannyira, hogy kódfejtőkre van szükség az üzenet megértésének érdekében
2017. július 14. 03:14 #166
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Engem is zavar. Oké, az én helyesírásom sem tökéletes, problémáim vannak a vesszőkkel illetve a kötőjelezéssel, de a szavak többségét jól letudom írni. Az akaszt ki a legjobban mikor a legalapvetőbb szavakat sem tudja valaki leírni. Legalább annyira tudjon az ember írni, hogy a másik megértse mit akar.
2017. július 14. 09:55 #167
- törölt felhasználó -    
Igen, elmondhatatlanul zavar. Nem, még mindig nem az elgépelési hibák zavarnak, mert akik gyorsan írnak azoknak természetes, hogy időnként elrontanak valamit. Ami igazán zavar, az az, ha valaki nem tudja a legalapvetőbb szavakat. Illetve a rövidítések is nagyon szoktak zavarni, nem értem, hogy miért esik nehezen leírni valakinek azt, hogy 'tudom' a 'tom' helyett.
2017. július 14. 15:42 #168
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Az írásjelek teljes hiánya zavar néha, a rossz helyesírás általában nem. Ha tudom értelmezni a szöveget, akkor nem érdekel, hogy ki hogyan ír. Egyébként én azokat az embereket nem tudom megérteni, akik képesek a j-ly témán fennakadni, például ha valaki egy szóban felcserélte a kettőt és muszáj helyett muszályt ír. Leszakadt az ég, itt a világvége. mellow.gif
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!