Starity

Little Mix

37 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 12. 15:43 #1
Ade.
Ade.
 
Státuszyou're tangled in the great escape-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.23.
Hozzászólás: 660
Csatolások: 1081
Azonosító: 159060
Offline offline
Az idei angol X-Factor győztesei:Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock és Jade Thirlwall,azaz a Little Mix. thumbsup.gif
35 felhasználónak tetszik: Nina 10, Lady Suzy, szendreigabriella, KathPierce., Amcs28, ItsLénaa, Diinaa, Ashleys., Lolla, Blaze, Lucky5, itsmedemz, NikiBlack, Törpemókus, Blaze, Ajsika, Mustache, Selz1992, pink_bunny, Minimanó94, BichGirl, Luckie, Adrianna, LadyRosie., Ayame.01, barbyyy, bowtie, FruzShina., Elody, kittike69, itsChanel, Midnight Memories, Genevieve, baby95, Fifikee Styles
2012. július 26. 19:26 #2
szendreigabriella
szendreigabriella
♥This Is Us♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.08.
Hozzászólás: 702
Csatolások: 374
Azonosító: 135791
Offline offline
Szerintem nagyon jó hangjuk van...Jade-et szeretem a legjobban. wub.gif
de még Perrie-t most sem szerettem meg nagyon Zayn miatt.. dry.gif
am tök jó az új klipjük... biggrin.gif
16 felhasználónak tetszik: KathPierce., Amcs28, Ade., ItsLénaa, Diinaa, Ashleys., Lady Suzy, Lolla, NikiBlack, Törpemókus, pink_bunny, BichGirl, Luckie, iannina, Elody, Fifikee Styles
2012. augusztus 19. 15:04 #3
- törölt felhasználó -    
Egy éve wub3.gif heart.gif
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/582578_305719796193057_132800164_n.jpg
21 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Diinaa, Lolla, itsmedemz, Blaze, Ade., ItsLénaa, Amcs28, Lucky5, Nestee, NikiBlack, Törpemókus, pink_bunny, BichGirl, Luckie, iannina, Ayame.01, FruzShina., Elody, Kristen18, Fifikee Styles
2012. augusztus 30. 21:32 #4
Sellycica
Sellycica
Mahomie
 
StátuszKöszönöm mindenkinek aki törölt. Kedvesek vagytok...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 4856
Csatolások: 2575
Azonosító: 139674
Offline offline
Sziasztok!
Én először akkor hallottam a Little Mix-ről mikor megnyerték az X-Faktort. Megmondom őszintén beképzelt libáknak tartottam akkor őket így nem foglalkoztam velük. Július elején sokak dicsérték őket milyen jó hangjuk van meg blah, blah, blah, így elhatároztam meghallgatom az egyik számukat a Cannonball-t. Egyszerűen fantasztikus volt, libabőrös lettem tőlük! Majd megjelent a Wings. Nem telik el egy nap, hogy ne hallgassam meg ezt a számot. Néha eltöprengek miért nem szeretik őket sokan, hisz tökéletes a hangjuk. Perrie-t sokan azért piszkálják mert Zayn-nel jár. Jesy-t mert nem tökéletes az alakja. És akkor mi van?
Most ott tartok, hogy én vezettem az első számú Little Mix Hungary-t Twitter-en. Rengeteget írtam a lányoknak, hogy kövessenek míg egy napon (igen megjegyeztem, augusztus 28.-án) bekövetett Jade. Nem szégyenlem sírtam.
Mixers vagyok és Mixers leszek ameddig élek bármi is történjen! happy.gif heart.gif
11 felhasználónak tetszik: Amcs28, Lucky5, szendreigabriella, Ajsika, pink_bunny, Törpemókus, Luckie, liamvillaattila, recklessbitch, AngieLively, Selz1992
2012. szeptember 01. 22:19 #5
Sellycica
Sellycica
Mahomie
 
StátuszKöszönöm mindenkinek aki törölt. Kedvesek vagytok...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 4856
Csatolások: 2575
Azonosító: 139674
Offline offline
Leigh-Anne bekövetett!! heart.gif
bocsi csak ááááá.
5 felhasználónak tetszik: szendreigabriella, Törpemókus, Luckie, Ayame.01, Directioner4evör
2012. szeptember 18. 17:45 #6
Nestee
Nestee
új tag
 
Státusz"I know what we're going to do today!"- Phineas ❤ :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.28.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 156754
Offline offline
Idézet (Sellycica @ 2012.09.01. 22:19)
Leigh-Anne bekövetett!!  heart.gif 
bocsi csak ááááá.

Nekik van személyes twitterük? úgy hallottam csak a banda twittere igazi.biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Diinaa, szendreigabriella, Ajsika, Törpemókus, Elody
2012. szeptember 18. 22:38 #7
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (Nestee @ 2012.09.18. 17:45)
Nekik van személyes twitterük? úgy hallottam csak a banda twittere igazi.biggrin.gif

Én is így tudom. A nézeteltérések elkerülése érdekében úgy döntöttek, hogy mindenki a közös Twitter-profilról fog írni és, akkor nem lesz az, hogy kit mennyien követnek be stb. Szóval az ilyen profiloknak ne higgyetek, ha lesz személyes profiljuk, úgyis kiteszik a hivatalosra. smileeee.gif
11 felhasználónak tetszik: Ashleys., Diinaa, Sellycica, Nestee, Amcs28, szendreigabriella, Blaze, pink_bunny, Törpemókus, Luckie, Elody
2012. szeptember 19. 19:34 #8
Sellycica
Sellycica
Mahomie
 
StátuszKöszönöm mindenkinek aki törölt. Kedvesek vagytok...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 4856
Csatolások: 2575
Azonosító: 139674
Offline offline
Idézet (Lady Suzy @ 2012.09.18. 22:38)
Én is így tudom. A nézeteltérések elkerülése érdekében úgy döntöttek, hogy mindenki a közös Twitter-profilról fog írni és, akkor nem lesz az, hogy kit mennyien követnek be stb. Szóval az ilyen profiloknak ne higgyetek, ha lesz személyes profiljuk, úgyis kiteszik a hivatalosra. smileeee.gif



Ezek pedig hivatalosak..szerintem. :/
Nem tudom, inkább belinkelem..
https://twitter.com/leighannepoffic
https://twitter.com/officperriee
https://twitter.com/jesylittlemixof
2012. szeptember 22. 12:42 #9
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (Sellycica @ 2012.09.19. 19:34)
Ezek pedig hivatalosak..szerintem. :/ 
Nem tudom, inkább belinkelem..
https://twitter.com/leighannepoffic
https://twitter.com/officperriee
https://twitter.com/jesylittlemixof

Én csak azért gondoltam, hogy nem igaziak, mert, ha az lenne, valószínűleg hitelesítve lenne. Tudod, a nevek mellett az a kék jelecske, ami a sztároknál ott van.

Közben mit találtam, áá. w00t.gif
A mostani amerikai X Factorban betették a lányok új számát. 0:23 környékén kezdődik, de ének sajnos alig van benne. 0:35-nél lehet hallani Jesyt, 1:25-nél pedig Perriet.

7 felhasználónak tetszik: Diinaa, Lolla, szendreigabriella, Amcs28, Ajsika, pink_bunny, iannina
2012. szeptember 23. 15:40 #10
- törölt felhasználó -    
Hát akkor én is csatlakoznék a kis csapathoz, ha nem bánjátok. Az elején nem kedveltem a lányokat, de már akkor elismertem, hogy rettentő tehetségesek, és mindegyiküknek eszméletlen jó a hangja. A Wings megjelenése óta kezdem őket egyre jobban és jobban kedvelni, most már ott tartok, hogy Mixer vagyok. És igen, Perrie-t is szeretem, sőt a bandából Ő a legszimpatikusabb. Örülök, hogy a lányok egyre híresebbek – bár a Directionerek eddig is ismerték őket, de egy jó szót nem hallottunk a csapatról. Komolyan, én szégyenkezem amikor látom, mennyien szidják őket. Alaptalanul. Engem ez nagyon bánt, mert egy ilyen jó lánycsapatot nem mostanság láthattunk, és szánalmas, hogy az emberek nem a tehetségük alapján ítélik meg őket. Perrie pedig megérdemli a boldogságot, még ha Zayn mellet is találja meg azt.
Csak ennyit akartam, elnézést, ha valakit untattam, de kötelességemnek éreztem ezt leírni. Mixer vagyok és büszke is vagyok rá!
8 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, szendreigabriella, Ashleys., Amcs28, Sellycica, pink_bunny, Hayley.5, Elody
2012. szeptember 25. 13:48 #11
szendreigabriella
szendreigabriella
♥This Is Us♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.08.
Hozzászólás: 702
Csatolások: 374
Azonosító: 135791
Offline offline
Sziasztok!
Visszajöttem... biggrin.gif
Amióta elmentem sok minden megváltozott..azóta imádom a lányokat és Perrie lett a kedvencem...Olyan sok videót néztem tőlük ahol énekelnek és hülyülnek h nagyon megszerettem őket.(ez a profilomon is látszik.. rohog.gif )
És nézzétek mit találtam...ez nagyon tetszik... wub.gif

És ebben a videóban az X-Factor finalistái vannak benne...JLS,One Direction és a Little Mix is! wub.gif
10 felhasználónak tetszik: Ashleys., Lady Suzy, Amcs28, Lolla, Sellycica, pink_bunny, BichGirl, Ayame.01, Elody, Dorina1024
2012. szeptember 30. 19:49 #12
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Helló!
Mivel látom, hogy a Little Mix nevű lánybandának is csináltak egy topikot, gondoltam, írok róluk egy keveset. laugh.gif
Nagyon kedvelem őket, mert rengeteg energiát és odaadást látok a hangjukban, no meg kinézetre sem valami "olcsó" lányok, sokkal inkább divatos és nőies jellemük van. A kedvencem a csapatból Jade, fogalmam sincs, hogy miért. Őt kedveltem meg legelsőnek. biggrin.gif De a többiekben is lakozik sok spiritusz, s én személy szerint úgy gondolom, hogy kenterbe verik a szintén angol One Directiont. De persze, ez csak az én véleményem.
6 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, MadHatter, Sellycica, szendreigabriella, BichGirl, Elody
2012. október 01. 17:29 #13
NikiBlack
NikiBlack
D a r e T o D r e a m
 
Státuszthe hunger games....♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.06.
Hozzászólás: 1022
Csatolások: 415
Azonosító: 157599
Offline offline
már most imádom ezt a számot heart.gif
16 felhasználónak tetszik: Diinaa, Ashleys., Amcs28, Lolla, Ade., Lady Suzy, Ajsika, Lucky5, Sellycica, Blaze, szendreigabriella, pink_bunny, Minimanó94, Törpemókus, BichGirl, Elody
2012. október 03. 17:18 #14
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Gondoltam írok ide, mivel én is imádom a lányokat. Idén áprilisban (vagy talán annak környékén) mutatta meg unokatestvérem az E.T.-s fellépésüket, amit egyébként imádtam. Már akkor szimpatikusak voltak, bár akkoriban kicsit elbizonytalanított ez a Perrie-s téma, mára viszont egyáltalán nem érdekel, hogy miket mondanak róla, vagy hogy mindenki utálja, én büszkén kijelentem, hogy akkor én egy senki vagyok, mert imádom ezt a nőt. rohog.gif Amúgy mind a négy lánynak eszméletlen hangja van, és mindegyikőjük nagyon szimpatikus, nem is értem, hogy nem lehet szeretni őket, de azon tudok a legjobban kiakadni, amikor azt mondják rájuk, hogy tehetségtelenek. Ilyenkor a tipikus " da faq?"-om következik. Oké, én nem azt mondom, hogy imádják őket, csak azt, hogy ne mondják rájuk, hogy nincsen hangjuk, még ha nem is szimpatikusak számukra. Úú, és a stílusukért megőrülök. Órákig tudok böngészni utánuk, és egyáltalán nem unom meg. Nekem is van kedvencem, itt pedig konkrétan Jade-re gondolok. Először az jött le belőle, hogy milyen aranyos, aztán rájöttem, hogy többet ér ennél. Egyébként gyönyörű, a haja az valami elképesztő. Ja, és a legfontosabb, hogy egy littlemixer vagyok, amire roppant büszke vagyok.
8 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Lolla, Ashleys., Sellycica, szendreigabriella, pink_bunny, BichGirl, Elody
2012. október 03. 17:45 #15
- törölt felhasználó -    
Na jó, hát akkor én is kötelességemnek érzem, hogy írjak ide. Hm, nem is tudom, hogy pontosan mikor hallottam először a lányokról. Azt tudom, hogy nyáron. Még meg is lepődtem, hogy mi ez a felhajtás körülöttük. Aztán unokanővérem mondta, hogy hát hallgassam meg őket, mert jók. Meghallgattam a Wings című számukat és onnantól kezdve teljesen a rabjukká váltam. Perrie-vel én is úgy voltam, mint mindenki. Egy olyan múlt béli dolog miatt ítéltem el ( és ítélte/ítéli el mindenki), amihez senkinek semmi köze. De meghallottam a hangját és azt mondtam, hogy "Úristen, milyen isteni hangja van." És persze ugyanígy voltam a többi lánnyal is. Én is azt mondom, hogy nem kell Őket szeretni, de attól a falra mászok mikor azt hallom vagy olvasom, hogy tehetségtelenek. Ilyenkor adnék egy beutalót a fülészetre az illetőnek, na mindegy. Imádom ezt a 4 lányt, fantasztikus hanggal vannak megáldva és a stílusukért pedig egyenesen odavagyok. Nagyon életvidám és szerethető lányok. És csak így utólag megjegyezném, hogy a DNA című számuk is fenomenális lett. #Mixer heart.gif
8 felhasználónak tetszik: Diinaa, Blaze, Ashleys., Lady Suzy, szendreigabriella, pink_bunny, BichGirl, Elody
2012. október 05. 20:27 #16
- törölt felhasználó -    
Nos,sziasztok!Gondoltam én is írok ide egy kis véleményt,és megosztom veletek hogy lettem Little Mixer. smileeee.gif Róluk akkor hallottam először amikor a barátnőm mesélt arról hogy Zayn (One Direction gyengébbek kedvéért) az X-Factor győztes lánycsapata egyik tagjával jár. Utána mindenfélét mondott Perrieről hogy szerinte csak kihasználja meg stb. dry.gif Utána láttam mint reklám a 'Wings' című klipjüket. Gondolkoztam meghallgassam,e hallgassam meg? A végén a nem-nél maradtam. Utána a barátnőm mondta hogy mennyire megszerette Perriéket mert mennyire tetszik neki a 'Wings' és hogy most már milyen szimpatikus. Ez után nem különösebben foglalkoztam velük,majd olvastam egy hírt hogy Perrie össze akarja hozni Niall-t és Jade-t,ekkor eléggé unszimpatikusabb lett nem értettem miért avatkozik bele mások magánéletébe..Utána mégis meg hallgattam a 'Wings' című számukat..nem tudtam régen hogy milyen jóból maradtam ki. A szám egyszerűen fantasztikus,és a lányok hangja elképesztő! ohmy.gif Borzasztóan tehetségesek,őket hívják úgy hogy énekesek! wink.gif Aztán most 2012.10.05.-én a barátnőm meg mutatta nekem a 'DNA'-t. Húúú,attól a perctől kezdve azt hallgatom,most is! Ez a kedvenc számom,csodálatos,jó az üteme és a szövege is! Ezen a napon váltam Little Mixerré,és büszke vagyok rá!smileeee.gif Mivel életem egyik legszebb napja ez,és fenomenális. A lányok nagyon viccesek,kedvesek,aranyosak és elképesztő tehetségesek! heart.gif Nekem Perrie a kedvencem,az ő hangja tetszik a legjobban! heart.gif *.* ÖRÖKKÉ!
8 felhasználónak tetszik: Ashleys., Sellycica, Lady Suzy, szendreigabriella, Lolla, pink_bunny, BichGirl, Elody
2012. október 06. 00:28 #17
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Ha már mindenki ír, én sem maradhatok ki. Valamikor júniusban szerettem meg őket, mikor először hallottam a Wishing On A Start - nagy pofon nekem, Directioner létemre életemben nem kattintottam a videóra -, egyből megkedveltem őket. Előtte hallottam sok pletykát, hogy Perrie így meg úgy bánt Zaynnel, őszintén, először én sem szimpatizáltam vele, de a hangját már akkor elismertem. Aztán telt múlt az idő és egyre jobban belopták magukat a szívembe. Elkezdtem róluk X Factoros fellépéseket nézni, különféle videókat és lám-lám kiderült, a közhiedelem ellenére mind tehetségesek. Ekkor gondolkoztam el, hogy miért mondja rájuk mindenki, hogy tehetségtelenek? Végül is ja, azért nyerték meg az X Factort, mert nulla tehetségük van. Tök logikus. cool.gif Na mindegy. Már a Wings megjelenése napján szerelmes voltam a dalba, a klipet pedig nagyon vártam. Kíváncsi voltam, hogy mit dobnak össze és érdekes módon kellemes meglepetés ért. A sztárok első klipjei többnyire gagyik, de az övéké nagyon jó lett. Olyan hangulatos és tükrözi a stílusukat. Azóta, ha rossz kedvem van, csak azt hallgatom, vagy nézem, mert egyszerűen a szöveg és a dallam úgy fel tudja dobni a kedvem. laugh.gif A DNA-t meg már nem bírtam kivárni. Láttam, hogy kiírták Twitterre a premiert, na onnantól kezdve nem volt alvás. Természetesen, mikor feltették a videót pont suliban voltam, de szünetben azzal kezdtem, hogy meghallgattam. Olyan hisztit lenyomtam ott, az emberek meg csak néztek, hogy mi bajom van. rohog.gif Rohadt jó szám lett, magasan üti a Wingset. Azóta folyamatosan azt hallgatják a szomszédok, szerintem már ők is tudják a teljes szöveget. biggrin.gif Gondolom nem is kérdés, hogy a klipet várom-e, vagy sem, szóval ezt nem részletezném. Sokan írtatok kedvencet, szóval én is megemlíteném. Számomra Jade az, aki az első pillanattól kezdve kiemelkedik a többiek közül. A hangja, a stílusa, a haja csodálatos, nem beszélve arról, hogy milyen gyönyörű. És akkor még nem említettem, hogy szerintem még életemben nem láttam olyan édes lányt, mint ő. Fogalmam sincs, hogyan lehet utálni.

Még visszatérve az utálkozók témához, szerintem a nagy részük elvakult Directioner. Most nem kezdenék el arról szónokolni, hogy úgysem lehet senkié Zayn, felesleges ezért utálni azt a lányt, akit ő szeret, de néha olyan nevetségesek tudnak lenni az emberek, hogy már a fejemet fogom. Minden esetre örülök, hogy közülük is egyre többen kapnak észbe és végre elfogadják, hogy boldogok, annak meg még jobban örülök, hogy egyre többen ismerik és szeretik meg őket. Szerintem mindenképpen megérdemlik a hírnevet. A kis regélésemet meg egy szimpla mondattal zárnám: mixer vagyok és kész, na. biggrin.gif
9 felhasználónak tetszik: Sellycica, Blaze, szendreigabriella, Lolla, Ajsika, Törpemókus, pink_bunny, BichGirl, Elody
2012. október 06. 01:24 #18
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Hát akkor én is csatlakoznék ha nem probléma. happy.gif Fogalmam sincs, hogy körülbelül mikor ismertem meg őket, csak annyit tudok, hogy a Wings című klipjüket láttam először valamelyik zenecsatornán. Már akkor szimpatikusak voltak, de akkor még nem igazán foglalkoztam velük, akkor csak a dal nyerte el a tetszésemet. Aztán egyre többször leadták, én egyre többször meghallgattam, utána pedig mindig ennek a dallama ment a fejemben. biggrin.gif Az volt az a pillanat, amikor eldöntöttem, ideje utánanézni mi fán is terem ez a bizonyos, Little Mix. Megtudtam, hogy indultak az X-Factorba, én meghallgattam néhány élő fellépést. Na, akkor történt, hogy majdnem leesett az állam. Isteni hangja van mind a négy lánynak. Nagyon megkedveltem őket. Kedvencem Jade, mert annyira édes és bájos. Nem szeretem, amikor az egész bandát elítélik, emiatt a Perrie-Zayn ügy miatt. Undorító, milyen jelzőkkel illetik egyesek szegény lányt. Teljesen elfogadható, ha valaki nem kedveli őket, mert oké, nem szerethet mindenki mindenkit, de néha olyan stílusban adják elő, hogy...ááá. shout.gif Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy ez csak az ő dolguk, ha vitatkoznak, akkor majd kibékülnek, elintézik egymást között, és kész. Ők boldogok együtt, tessék elfogadni. Na mindegy, nem is regélek tovább, szeretem ezt a négy lányt, és kész. happy.gif heart.gif
9 felhasználónak tetszik: Sellycica, Lady Suzy, Blaze, szendreigabriella, Lolla, Ajsika, pink_bunny, BichGirl, Elody
2012. október 06. 09:19 #19
Sellycica
Sellycica
Mahomie
 
StátuszKöszönöm mindenkinek aki törölt. Kedvesek vagytok...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 4856
Csatolások: 2575
Azonosító: 139674
Offline offline
Tökéletesek! heart.gif

https://pbs.twimg.com/media/A4cGWHmCQAEqI61.jpg
13 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, itsmedemz, Blaze, szendreigabriella, rencsi95, Lolla, Lucky5, Ajsika, Diinaa, Amcs28, NikiBlack, BichGirl, Elody
2012. október 06. 10:45 #20
- törölt felhasználó -    
Milyen pici volt. w00t.gif
13 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Ashleys., szendreigabriella, Lolla, Lucky5, Sellycica, Diinaa, Amcs28, NikiBlack, pink_bunny, BichGirl, FruzShina., Elody
37 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok