Little Mix
2013. november 10. 16:29
#184
|
|
Midnight Memories |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.14. Hozzászólás: 973 Csatolások: 224 Azonosító: 213467 offline
|
Idézet (Genevieve @ 2013.11.10. 15:09)
Úristen,nem találok szavakat... Gyönyörűek!
ON.
ON.
2013. november 12. 15:16
#187
|
|
Dancyúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.08. Hozzászólás: 7 Csatolások: 0 Azonosító: 168859 offline
|
Nagyon szeretem őket :3 Leigh a kedvencem :3 Eleinte Perrie volt, igazából Zayn miatt ismertem meg őket :3 Mindegyikük egyformán szeretem, csak szerintem Leigh az, akivel a lagjobban tudok azonosulni :3
2013. november 14. 17:58
#193
|
|
Skleitaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.27. Hozzászólás: 62 Csatolások: 0 Azonosító: 214152 offline
|
IMÁDOM AZ lm-t
1 felhasználónak tetszik:
missbabucii
2013. november 15. 18:01
#194
|
|
Alkonyatkacskaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.01. Hozzászólás: 36 Csatolások: 0 Azonosító: 199215 offline
|
Jólvan Perrie xD
2013. november 15. 19:16
#196
|
|
Midnight Memories |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.14. Hozzászólás: 973 Csatolások: 224 Azonosító: 213467 offline
|

2013. november 15. 20:42
#197
|
|
Midnight Memories |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.14. Hozzászólás: 973 Csatolások: 224 Azonosító: 213467 offline
|
,,Salute!''
2013. november 16. 17:51
#199
|
|
itsChanelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.25. Hozzászólás: 158 Csatolások: 4 Azonosító: 207195 offline
|
Nagyon régen jártam ebben a topikban, így aztán elfelejtettem megemlíteni mennyire, de mennyire imádom az új albumot!
Igazán kitettek magukért a lányok, sokkal felnőttesebb hangzást hoztak és szerintem megtalálták a stílusukat. Nekem a lassúbb dalok a kedvenceim, így ha választanom kéne akkor a Little Me-t és a These Four Wallst emelném ki kedvencként
Perrie


2013. november 16. 18:04
#200
|
|
Midnight Memories |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.14. Hozzászólás: 973 Csatolások: 224 Azonosító: 213467 offline
|
Idézet (itsChanel @ 2013.11.16. 17:51)
Nagyon régen jártam ebben a topikban, így aztán elfelejtettem megemlíteni mennyire, de mennyire imádom az új albumot!
Igazán kitettek magukért a lányok, sokkal felnőttesebb hangzást hoztak és szerintem megtalálták a stílusukat. Nekem a lassúbb dalok a kedvenceim, így ha választanom kéne akkor a Little Me-t és a These Four Wallst emelném ki kedvencként
Jaj,köszönöm,hogy eszembe juttattad,még én sem írtam az új albumról!Már régóta akartam,csak valahogy mindig elmaradt.Hihetetlen,hogy mennyit fejlődtek mint hangilag,mint zeneileg!Ez most nagyon kemény,erős és komoly album lett.Nekem is a Little Me és a These Four Walls a kedvencem,de mindenképpen meg kell még említenem a Towers-t és Good Enough-ot is.Hihetetlenek a lányok,igazi energiabombák!Büszke vagyok Rájuk!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline





