Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 04. 21:02 #201
- törölt felhasználó -    
Az érzés, mikor lecsúszol a lépcsőn (mert én ilyen profi vagyok, na), és az öcséd kezd el sírni. rohog.gif Oké, szegény drágám eléggé megijedhetett, ahogy végigcsúsztam három lépcsőfokot, és jajogtam közben, de az, mikor ülsz a lépcsőkanyarban, az öcséd felfut hozzád, leül melléd, sír, hogy jól vagy-e, és te vigasztalod, miközben amúgy cseszettül fáj... fantasztikus. Persze csak én lehetek olyan zseniális, hogy a műtött térdemet, és a begyulladt lábujjamat beütve azt kamuzzam az öcsémnek, hogy nem fáj. Na de hát próbáld az érted aggódó, síró testvérednek elmondani, hogy amúgy fáj, hátha még jobban sírni fog szegény. Nem-nem, akkor inkább azt mondom, jól vagyok. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, ilus1996, Szandi0820, LaDySmIth, Lil98, InoriGothGirl
2016. december 04. 21:07 #202
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Pénteken eldöntöttem, hogy megtanulom a törit és a bioszt, amiből holnap felelünk, megírom a novellaelemzést, ami keddre kell és kiírom a fogalmakat a szerdai fizika témazáróra.
Well, én mindent csináltam, csak ezeket nem. rolleyes.gif rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: forever.romanci, ilus1996, Szandi0820, Denna, LaDySmIth, exoverdose
2016. december 05. 00:37 #203
- törölt felhasználó -    
Aludnom kéne, de a duolingo szerint már level 2-n vagyok németből.

de most legalább valami értelmeset csinálok, na
6 felhasználónak tetszik: Denna, Psyché, ilus1996, Lil98, LaDySmIth, CandUs
2016. december 05. 07:58 #204
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Szerintem iszonyat para, hogy összeütközött két metró ma reggel a Pillangó utcánál. Ebből simán tömegkatasztrófa is lehetett volna, nagy szerencse, hogy csak könnyebb sérülések történtek. Mondjuk mostanában nem egy életbiztosítás metróra szállni, eddig a 3-as akart meggyulladni egyfolytában; múlthéten a 4-es füstölgött, most a 2-es ütközik. Úgy érzem, maradok a felszíni közlekedésnél.
8 felhasználónak tetszik: Denna, Beyla, An_d_a, Psyché, ilus1996, Szandi0820, Lil98, LaDySmIth
2016. december 05. 17:59 #205
- törölt felhasználó -    
Az a baj, hogy a 60 lakásból kb 40-45-ben annyi idióta lakik, hogy az szörnyű. Nem hiszem el, hogy nekik meg felel Miss Fel nem állok az asztalomtól és el nem hagyom a kis irodácskámat Zsuzsa néni, aki rohadtul nem is lakik ebben a házban, pont lesz*rja, hogy mi van a lakókkal és csak 8-12ig van bent, hogy a nyugdíjas barinőcskéin kívül senki el ne tudja érni.

Ha holnap valami csoda folytán bent lesz délután és bemegyek és kiráncigálom az asztala mögül. Basszus, nyár óta járunk hozzá, hogy valahol folyik a csap meg sípol meg nyekereg, meg tököm tudja milyen hangot ad még ki...

És mit mond? Hát járjunk mi utána. Na ne már, ez kész vicc. Persze mert ő nem azért kapja a pénzt, hogy ugorjon, ha valami problémája van? De azért. Neki kéne addig sorra járni, amíg meg nem találja a "bűnöst". És ha a lift nem akar elindulni az egyik szinten... feljön megnézni hogy igazat mondok e. Rohadt gáz. Emelnie a telefont és hívni a szerelőket, erre a fejünkhöz vágja, hogy mi is hívhatnánk, mert ki van írva a szám, miért várunk rá napokat...

Basszus, holnaptól én leszek a közös képviselő. Különb papírmunkát meg tudnék oldani mint ő és suli után mindegy, hol ülök nem? Egésznap meg úgy sem kell bent lenni, mert ő sincs bent. Kész röhej. laugh.gif

Megjegyzés: Csak azért nem lett még leváltva mert a fia valahol a rendőrségen vagy hol az Istenben dolgozik és "bűn" leváltani őt.

Na mindegy, holnap lemegyek és szépen kiosztom. Eddig bírtam.
1 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove
2016. december 05. 21:19 #206
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Anyám és én megkérdezzük egymástól mit szeretnénk karácsonyra. Én azt válaszolom könyvet, mire ő, hogy add rá pénzt, mert amennyit ért az internetes könyvvásárláshoz inkább rám hagyja. rohog.gif Na, megkérdezi ,hogy ezen kívül mit szeretnék. És visszatértem már megint a 14 éves énemben, mert azt mondtam: Naptárat, cuki kisállatokkal. heart.gif Már vagy 6 éve mindig kérek ilyesmi naptárat, mert egyszerűen olyan jó érzés hajtogatni a naptárat és aranyosabbnál aranyosabb állatkákat látni. biggrin.gif
Különben anyám is és a azt hiszem az egész család is úgy van vele, hogy béke és boldogság legyen karácsony napján. Az én családom nem annyira az ajándékoknak kerít nagy feneket, hanem, hogy egy napot együtt töltsünk karácsonyi hangulatban és szerintem ez maga egy ajándék tekintve, hogy jobb híján csak ünnepekkor van mindenki otthon. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Beyla, InoriGothGirl, Psyché, Szandi0820
2016. december 05. 21:59 #207
- törölt felhasználó -    
Komolyan, legközelebb ha látok egy kommentháborút homoszexualitás témában, inkább kilépek a facebookból és csinálok valami olyan dolgot, ami nem okoz már szinte fizikai fájdalmat, meg sírógörcsöt, hogy mennyi ostoba, érzéketlen, intoleráns ember él a Földön.

Most pedig kikövetem az összes nyíltan homofób ismerősömet, és elszívok egy cigarettát, mert már megint feleslegesen idegesítem magam olyan dolgokon, amiken sehogy sem tudok segíteni.
8 felhasználónak tetszik: Lil98, LaDySmIth, riri17, Elody, Denna, Jody, TheTruthAboutLove, Szandi0820
2016. december 05. 22:40 #208
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Azt hiszem, kaphatnék a mai napomért egy türelmi-Nobel díjat. Az hagyján, hogy reggel rossz buszra szálltam, és az állomáson mindössze 2 percem volt, hogy a másikat elérjem a kedvenc buszsofőrömmel és az egyik szomszédommal, fűtéssel, amikor fel akartunk hajtani a pályára, mint kiderült, baleset miatt akkora dugó volt, hogy araszolva lehetett menni. A nulláson mentünk kerülőúton, ami a csúcs hogy közben a buszsofőr szerényen közölte, hogy két metró összecsattant ma Pesten. Úgy tíz percig imádkoztam, hogy a négy közül ne pont az legyen, amelyikkel én járok - de hát naná, hogy az. Puskáshoz beérve a tömeg akkora volt a metrónál, hogy komolyan halálfélelmem volt, hogy most itt összenyomnak és megfulladok.
A hatalmas mentális pacsi pedig ezek után jár, ugyanis megírtam két zh-t, elértem a korábbi buszt, tudtam aludni egy órát, készen lettem a feladataimmal az esti sulihoz, és még a kozmetikusomhoz is eljutottam. A céltól már csak egy beadandónyira vagyok, ha megvolt, esküszöm életem legjobb napját zártam laugh.gif thumbsup.gif
7 felhasználónak tetszik: Lil98, LaDySmIth, ilus1996, Elody, Denna, Beyla, Szandi0820
2016. december 06. 00:55 #209
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Életem legijesztőbb álma, az biztos. mellow.gif
Nem nyafogásból, de két egyetemen lenni egyszerre rengeteg energiát kivesz belőlem. Jelenleg tanulás közben aludtam el, és megkaptam ajándékba a Mikulástól életem legrosszabb "villámálmát". rohog.gif
Kacifántos lesz: álmomban igazság szerint a valóságot álmodtam tovább. Feküdtem az ágyamban, és azt éreztem, hogy egyre jobban fáj a torkom és az előző heti láz kezd visszatérni. Már írtam is egy barátomnak, hogy S.O.S. hozza a lázcsillapítót, de aztán az egész átváltott "álom az álombanra". Miután a valóságban bealudtam a számvitel felett, utána következett az, hogy álmomban is így tegyek. biggrin.gif Ott is szintén elaludtam, viszont lázálmaim voltak. Valami ritka borzalmas volt, tényleg rettenetesen élethű volt az egész, az egyre nagyobb forróság körülöttem, valamint valahogy a testem olyat produkált, hogy még a torokfájást is érezhettem. blink.gif A történet vége annyi, hogy amint az álmomban vége lett a rémálomnak(egy aranyos szellemnek köszönhetően, aki a frászt hozta rám, és meg akart ölni), amint a lázálmomból felébredtem az álmomban, úgy hirtelen a valóságba is visszatértem.
Mindez 20 perc leforgása alatt, egyszerűen borzalmas volt. unsure.gif rohog.gif Már csak azt szretném megtudni, hogy mi a fenéért volt ez, és nem kaphattam egy normális és aranyos álmot, mondjuk egy csokitortával. wub.gif sad.gif
(Tudom, elég kacifántosan magyaráztam el, mert magam se értem, de remélem a lényeg átjött. laugh.gif De legalább egy kicsivel kevésbé vagyok fáradt, mehetek vissza tanulni. sad.gif biggrin.gif )
6 felhasználónak tetszik: Lil98, LaDySmIth, Psyché, Denna, Beyla, Szandi0820
2016. december 06. 09:37 #210
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Annyira nem szeretem a magyar emberek hozzáállását, bár nem tehetünk róla, hiszen majdhogynem belénk van kódolva a pesszimizmus. Mégis rettentően felháborítónak tartom azt, hogy valaki kritikán alulinak minősítette a Skillet szombati fellépését, sőt mi több azt írta, hogy playbackeltek. Néztem is egy nagyot, amikor olvastam hajnalban, hogy mi a franc?! Igen is felháborító! Aki ismeri őket, hallgatja a zenéjüket, sőt mi több a rajongójuk, az nagyon is érti, hogy miért is érzem ezt az egészet annyira sértőnek. Már rég kinőttem abból, hogy elfogult legyek a kedvenceimmel szemben, így képes is vagyok belátni, ha sz*r valami, hiába a legnagyobb kedvencem adta hozzá a nevét. Azért a szombati koncertet össze sem lehet hasonlítani azzal a playbackkeléssel, amit a Szigeten Rihanna tolt. John élőben nyomta végig, ahogyan Jen is hátul a doboknál. A hangosítás azonban tényleg olyan f*s volt, hogy sajnos az ő hangját nem lehetett hallani, és a közönség énekelte minden dalnál a sorait. Némi technikai rásegítés valóban volt, de messze van attól, aminek a kedves delikvens titulálta. A Skillet egy sz*r koncert helyszínen hozott össze egy átlagon felüli fellépést. Ez - számomra - nem csak 7000 Ft-ot ért meg, de akár 20 rugót is kifizettem volna érte. Ha az illető ebben a fellépésben csalódott, akkor bizony nem tudja, hogy milyen az, amikor a mai pop celebecskék tényleg playbackről nyomják az előadást. Imádom Britney-t, de ő az élő példa a playbackre, sajnos. Hát azért egy Britney 99%-os playback showt nem lehet egy lapon említeni azzal a másfél órás mini koncerttel, amit a Skillettől kaptunk. Mondhat akárki akármit, egyszerűen briliánsak voltak!
6 felhasználónak tetszik: Lil98, LaDySmIth, ilus1996, Psyché, Jody, Szandi0820
2016. december 06. 10:15 #211
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.12.06. 09:37)
Annyira nem szeretem a magyar emberek hozzáállását, bár nem tehetünk róla, hiszen majdhogynem belénk van kódolva a pesszimizmus. Mégis rettentően felháborítónak tartom azt, hogy valaki kritikán alulinak minősítette a Skillet szombati fellépését, sőt mi több azt írta, hogy playbackeltek. Néztem is egy nagyot, amikor olvastam hajnalban, hogy mi a franc?! Igen is felháborító! Aki ismeri őket, hallgatja a zenéjüket, sőt mi több a rajongójuk, az nagyon is érti, hogy miért is érzem ezt az egészet annyira sértőnek. Már rég kinőttem abból, hogy elfogult legyek a kedvenceimmel szemben, így képes is vagyok belátni, ha sz*r valami, hiába a legnagyobb kedvencem adta hozzá a nevét. Azért a szombati koncertet össze sem lehet hasonlítani azzal a playbackkeléssel, amit a Szigeten Rihanna tolt. John élőben nyomta végig, ahogyan Jen is hátul a doboknál. A hangosítás azonban tényleg olyan f*s volt, hogy sajnos az ő hangját nem lehetett hallani, és a közönség énekelte minden dalnál a sorait. Némi technikai rásegítés valóban volt, de messze van attól, aminek a kedves delikvens titulálta. A Skillet egy sz*r koncert helyszínen hozott össze egy átlagon felüli fellépést. Ez - számomra - nem csak 7000 Ft-ot ért meg, de akár 20 rugót is kifizettem volna érte. Ha az illető ebben a fellépésben csalódott, akkor bizony nem tudja, hogy milyen az, amikor a mai pop celebecskék tényleg playbackről nyomják az előadást. Imádom Britney-t, de ő az élő példa a playbackre, sajnos. Hát azért egy Britney 99%-os playback showt nem lehet egy lapon említeni azzal a másfél órás mini koncerttel, amit a Skillettől kaptunk. Mondhat akárki akármit, egyszerűen briliánsak voltak!

A hangosítás sajnos nem mindig a hangmérnökök hibája. Nincs két egyforma fellépőhely, és hiába van top felszerelésed, meg rengeteg hangpróba, sajnos benne van a pakliban, hogy az akusztika nem úgy jön ki, ahogy kellene. Főleg, mivel a hangpróbákat általában üres (vagy maximum lézengő) nézőtérrel csinálják, a közönség létszámát és elhelyezkedését pedig maximum saccolni tudják, ezért a koncertet elég nehéz behangosítani úgy, hogy minden egyes néző a maximális élményt kapja.
Kétlem, hogy a Skillet (és úgy a rockzenekarok általában) playbackelnének, mert arra a műfajra nagyon nem jellemző, még a popelőadók közül is csak azok szoktak inkább ezzel élni, akiknek sokat kell táncolniuk éneklés közben és nem bírják szuflával. (Vicces egyébként, hogy az olyan apró energiabombák, mint Kylie Minogue és Shakira mennyire lazán le tudnak nyomni tök élőben 2 órás koncikat, és pl. Selena Gomez meg nem.) biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, LaDySmIth, ilus1996, Beyla, Szandi0820
2016. december 06. 12:40 #212
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Közérdekű közlemény következik!

Piszokul unom már, hogy nem tudtok békében meglenni egymással. dry.gif Egy-két tagon kívül senki sem tudott értelmesen, emberileg reagálni a problémára. Mi több, nem volt probléma, csak kreáltatok magatoknak egyet. Valaki megjegyezte, hogy őt idegesíti, hogy az emberek képtelenek megkülönböztetni egymástól az egyik ázsiai származásút a másiktól. Üzenem, hogy szokjon hozzá, ettől még nem buta, vagy bunkó valaki, egyszerűen csak nem az érdekli, ami őt. Itt valaki rámutatott, teljesen jogosan és normális hangnemben, hogy a kaukázusi embernél se egyszerű ez, mert odáig oké, hogy fehér, de hogy angol, német, orosz, vagy magyar, ki a fene tudja első látásra? Na ugye? Akkor mit pattogunk? A többi hozzászólás meg konkrétan minősíthetetlen volt. Nyitottam egy új topikot, eddig olyan szépen elvoltatok, de csak neki kellett állni balhézni. dry.gif Vitatkozni, nem egyet érteni lehet, elmagyarázni az álláspontodat lehet, ezzel sose volt bajom, de ami itt folyt a napokban, az konkrétan felnyomta az agyvizem. Itt hőbörögtök, aztán jöttök privátban meg a modi topikban, egymásra mutogatva, hogy elszabadult a pokol, rakjunk rendet. Mi lenne, ha nem szabadulna el a pokol, és mindenki gondolkozna, mielőtt elküld egy üzenetet? Ha tényleg gyilkolni akarjátok egymást, tegyétek privátban, ezt is elmondtam már. Egymás szemében a szálkát, sajátodban a gerendát se... Gratulálok az egész bagázsnak, úgy ahogy van. Legközelebb tiltok, meg még a topikot is bezárom. dry.gif

Ui: Nem azért írtam ezt le, hogy most mindenki elkezdje egyesével magyarázni a bizonyítványát. Akinek nem inge, nem veszi magára, akinek meg inge, az gondolkozzon el rajta és kész. Szeretném, ha a témát lezárnánk. Mindenki érezze jól magát ebben a topikban, barátkozzatok, sírjatok, nevessetek, ne ezen rágódjunk már még hatszáz évig. Nem, nem vagyok ellenséges, csak részemről a témát lezártnak tekintem. Amit elmondtam, tessék tudomásul venni, pláne ha valaki úgy érzi, ez rá is vonatkozik és lépjünk tovább.
További jó mókát, beszélgetést! meghajolo.gif

Utó utóirat: Ha valaki minősíthetetlen hangnemben ír valami sértőt, amit nem bírtok elnézni, inkább szóljatok a modi topikban róla és mi megoldjuk, de másként hagyjátok figyelmen kívül. Óvodás megoldás, de már nem tudok jobbat, mert azt se működik, hogy itt nyírjátok egymást akár napokig is. A topik lényegét veszitek el ezzel. sad.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Psyché, TheTruthAboutLove, Maiko, Szandi0820
2016. december 06. 14:38 #213
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2016.12.06. 12:40)
Közérdekű közlemény következik!

Úgy érzem, hogy erre reagálnom kell, mert az utóbbi időben én voltam a felbujtó szerepében, és az én ingem és felveszem, mégha senki sem kíváncsi rám, vagy erre a kommentre. Nyugodtan lehet törölni vagy tiltani. Igen, írtam egy nem szép hangvételü kommentet az egyik tagnak, ami törlésre is került, de viszont felháborítónak nem tartanám. Meglátom a saját szememben a gerendát, de az én, plusz egy pár tag kommentje törlésre kerül, de ha valaki burkoltan sérteget másokat, esetleg olyan hangvételben, stílusban írja le a véleményét, hogy az idegszálaim elpattognak (nem mutogatok senkire, akinek nem inge), azt nem hagyom szó nélkül. Lehet meggondolatlanul írtam le a véleményem, de attól még azt gondolom. Régebbóta böki a szemem, de csak most "szóltam meg a dolgot". Nem vagyok szent, ezzel tisztában vagyok, de ahogy a topik elején írod "... ne köss bele másokba,... , néhány tagnak nehezére esik.
Köszönöm a figyelmet!
2016. december 06. 15:06 #214
- törölt felhasználó -    
Apa a napokban meglepte magát új hangfalakkal, és úúristen. Most tesztelem őket, és jelenleg épp intenzív eargazmusban szenvedek. Egész jól szólnak a kicsikék, főleg ha a basst szépen feltolom maxra. angel2.gif Szerintem ha hazajön, és meglátja, hogy itt állítgattam a drágalátos új hangfalát, lesz nemulass. rohog.gif Mondjuk attól még jobban kilesz, ha meglátja, hogy a gépénél tanulok. Hülye mániám, hogy máshol jobban megy a tanulás, mint a saját szobámban, a saját íróasztalomnál. Meg persze ilyen hangzás mellett eleve jobban megy. biggrin.gif

Jaj, meg felszállt ma a buszra egy kisfiú, és az összes utashoz odament és vigyorogva mutogatta a mikuláscsomagját, amit az oviban kapott. Annyira tündér volt. wub.gif
8 felhasználónak tetszik: Lil98, LaDySmIth, ilus1996, Beyla, Psyché, riri17, Grace Benning, Szandi0820
2016. december 06. 17:01 #215
- törölt felhasználó -    
Ma van az öcsém szülinapja, és ma még nem találkoztam vele. Megbeszéltük tegnap este, hogy mielőtt megyek gyakorlatra, egészen pontosan 4:40-kor felkeltem (akkor született ugyanis), és boldog szülinapot kívánok neki, de olyan békésen aludt, nem volt szívem felkelteni. Most meg valami Mikulás ünnepségen van a suliban, az osztályával ajándékoznak, meg ilyenek, úgyhogy szegénykét még fel sem köszönthettem. Nem mintha tudtam volna venni neki valamit (a fránya tanulmányi ösztöndíj tegnap jött meg, de ma - a vártnál hamarabb - a rendelt pulcsim is megérkezett, és persze, hogy elvitte az összes pénzem), na de majd karácsonykor bepótolom az ajándék-elmaradást. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: ilus1996, Beyla, Lil98, riri17
2016. december 06. 17:41 #216
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
múltkor olyan balfsz voltam, hogy megvettem két jobb lábas mamuszt 500 forintért, ami ráadásul 41es, nekem meg jobb esetben 38as a lábam, ha vastag a zoknim. sleep.gif rohog.gif anya még nem vette észre, de amúgy snoopys és aranyos legalább.
4 felhasználónak tetszik: ilus1996, Beyla, Lil98, Psyché
2016. december 06. 17:57 #217
- törölt felhasználó -    
A mikrohullámú sütő varázslatos világa: beteszek egy bögre kakaót egy percre melegedni. Mire készen van, a bögre füle olyan forró, hogy nem tudom megfogni, a kakaó pedig még mindig jéghideg. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: ilus1996, Denna
2016. december 06. 18:01 #218
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noisette @ 2016.12.06. 17:57)
A mikrohullámú sütő varázslatos világa: beteszek egy bögre kakaót egy percre melegedni. Mire készen van, a bögre füle olyan forró, hogy nem tudom megfogni, a kakaó pedig még mindig jéghideg.  rohog.gif

Jaj, ismerős, ez vetekszik azzal, amikor a kajám közepe tök hideg, de a széle már konkrétan újrafőtt rohog.gif

Amúgy annyira gyönyörű az idő mostanság *-* bár jéghideg van, de ma is arra keltem, hogy minden tiszta zúzmara, és egész nap megmaradt, a fák ágain, meg konkrétan mindenütt. És már nagyon karácsonyi hangulatom van. Ja, és ha már mikulás, kicsit meglepődtem, mikor az egyik bubut mikulásjelmezbe öltözött sofőr vezette rohog.gif Kíváncsi vagyok, kit tudtak erre rávenni, de minden elismerésem rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: ilus1996, Psyché
2016. december 06. 18:09 #219
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
lebetegedni
pros:
- nem kell azt a *számol* 7 (hét) darab témazárót megírnom
cons:
- 2 (két) méteres körzetben nem közelítenek meg hátha elkapják. magányos lettem.
4 felhasználónak tetszik: ilus1996, Maiko, Lil98, Denna
2016. december 06. 18:14 #220
- törölt felhasználó -    
Idézet (Porkéz @ 2016.12.06. 17:01)
Ma van az öcsém szülinapja, és ma még nem találkoztam vele. Megbeszéltük tegnap este, hogy mielőtt megyek gyakorlatra, egészen pontosan 4:40-kor felkeltem (akkor született ugyanis), és boldog szülinapot kívánok neki, de olyan békésen aludt, nem volt szívem felkelteni. Most meg valami Mikulás ünnepségen van a suliban, az osztályával ajándékoznak, meg ilyenek, úgyhogy szegénykét még fel sem köszönthettem. Nem mintha tudtam volna venni neki valamit (a fránya tanulmányi ösztöndíj tegnap jött meg, de ma - a vártnál hamarabb - a rendelt pulcsim is megérkezett, és persze, hogy elvitte az összes pénzem), na de majd karácsonykor bepótolom az ajándék-elmaradást. biggrin.gif

Boldog születésnapot Neki! bday.gif
172 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!