Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 12. 16:50 #301
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nem tudom mi van velem, de rám jött a játszhatnék. Letöltöttem a - Magyarországon sajnos kevésbé ismert - Second life nevezetű online virtuális világon alapuló játékot. Húúú, régen (7-8 évvel ezelőtt) rengeteget játszottam vele, sőt mi több, mivel a világ minden tájáról vannak a metaverzumban tagok, hajdanán így tudtam sokat gyakorolni az angol nyelvet. Rengeteg emberrel megismerkedtem ott, aztán nem volt időm rá, a gépemet is újra kellett anno rakni, így el is feledkeztem róla, és a laptopomra sem került rá. Viszont új avatart regisztráltam, felraktam, és megdöbbenve látom - bár nem is értem, hogy miért laugh.gif - iszonyú sokat fejlesztettek. Pluszban letöltöttem a Sims 3-at is, viszont eléggé bonyolult a telepítése, így most inkább a Second life-al szórakozok, oszt', ha meguntam, jöhet az is. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Psyché, Denna, ilus1996, sg1992
2016. december 12. 17:33 #302
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Azért nekem is elegem szokott lenni a szépségemből(ki kéri?)máma vagy 15-20 fiú jelölt be,de azért kérlek annyira ne másznának rám,,h "Hu de te aztán nagyon menő csaj vagy!"oké,jól esik ilyen önbizalomnövelő beszédek a fiúktól,de ezek a túlságos féltékenységek,irigységek..már engem bosszantanak fel idegileg a mennyig grrr.gif
1 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi
2016. december 12. 21:42 #303
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Olyan indokolatlanul jó kedvem van. laugh.gif
Magam sem értem, hogy miért, pedig reggel úgy keltem, mint aki a saját temetésére készül. Viszont a felszabadultságomhoz biztosan köze van annak is, hogy letudtam 7 zh-t az elmúlt egy hétben, ráadásul egy négyes kivételével mindegyik ötös is lett(még a számvitelem is wub.gif ), valamint a következő vizsgám "csak" csütörtökön lesz, ma viszont megajándékoztam magam egy csomó sütivel.
Éljen a vizsgaidőszak, minden velem együtt "szenvedőnek" sok sikert: karácsonyig már csak kettőt kell aludni. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Psyché, Szandi0820, LaDySmIth, Elody, Denna, Beyla, ilus1996, sg1992
2016. december 12. 22:33 #304
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Idézet (Mrs.Jack Frost @ 2016.12.12. 17:33)
Azért nekem is elegem szokott lenni a  szépségemből(ki kéri?)máma vagy 15-20 fiú jelölt be,de azért kérlek annyira ne másznának rám,,h "Hu de te aztán nagyon menő csaj vagy!"oké,jól esik ilyen önbizalomnövelő beszédek a fiúktól,de ezek a túlságos féltékenységek,irigységek..már engem bosszantanak fel idegileg a mennyig grrr.gif

Engem főképp magukat nőnek kiadó pasik jelölgetnek, de csak azért, hogy képet csórjanak. És én még csak nem is vagyok olyan szép. Pedig mit meg nem adnék egy normális lányért, de nekem csak ezek jutottak.
7 felhasználónak tetszik: Jody, Mrs.Jack Frost, Kincses Bogi, TheTruthAboutLove, Elody, Denna, sg1992
2016. december 13. 07:16 #305
- törölt felhasználó -    
Persze kivel nem fordult már elő, hogy nem akar iskolába menni, mert rosszul aludt vagy rosszul kelt, vagy csak nincs jól vagy egyszerűen csak álmos... De azt hiszem, hogy mikor úgy érzi az ember hogy NINCS ÉRTELME bemenni. Na ott már bajok vannak. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ilus1996
2016. december 13. 08:33 #306
- törölt felhasználó -    
Nagysága ma fel akart állítani a villamosról én meg rászóltam, hogy ott egy másik hely. Aztán beszólt, hogy "neveletlen a nagylány".
Én meg visszaszóltam neki, hogy "illetlenség mást felállítani a helyéről, ha -nem túlzok- két lépéssel arrébb ott a hely".

Megjegyzés: Mikor felszállt egy 80 éves nénike aki alig tudott csoszogni annak átadtam a helyett. Szóval, ennyi. Aki megérdemli az megkapja a helyem. A többi szitkozódjon csak. Főleg az ilyen kis nagysága, aki gyorsabban fut a busz után, mint én. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost, Elody, Pezzie92
2016. december 13. 15:32 #307
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Autószerelőnél voltam, már megint rossz a drága. rohog.gif
most lesz két hónapja hogy leraktam a jogosítványt, és utána egy héttel rá meg is lett az autóm. De hát kéremszépen, azt hiszem többet használtan nem veszek autót. Pedig 2008-as, annyira idősnek sem mondható. és mindig is Kia Sorentot akartam, és meg is lett. Persze, minden autónál megjelenhetnek a különböző hibák, de ennél hétről-hétről valami mindig felbukkan. Bár az is benne van, hogy ki tudja, mennyire lestrapálta az előző gazdája szegény autót.. Mára elegem volt abból is, amikor meghallottam a benzinkútnál, hogy mennyire drága a benzin, stb. gondoltam, hogy akkor mi a francnak kell egyáltalán ilyen embereknek autó, amikor fel sem tudják tartani..? Igaz, most én is így vagyok, ennyi hiba pont Karácsony előtt ,de ez benne van a pakliban. Ez van. de aki tényleg ott van, hogy na most mi lesz? Annak szerintem felesleges.
De azért már várom, hogy mikor megy tönkre a automata váltó benne. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: ilus1996
2016. december 13. 16:46 #308
- törölt felhasználó -    
Amikor nem fogalmad sincs, hogy mi a helyzet, összezavarodsz és "Mi lett volna, ha..?" típusú kérdések pörögnek a fejedben...
1 felhasználónak tetszik: ilus1996
2016. december 13. 19:22 #309
- törölt felhasználó -    
Na, eddig ez a gyöngyszem viszi a pálmát a témában.
Minden van itt, ami a "Tipikus mai tini" felszereléshez kell.
7 felhasználónak tetszik: exoverdose, LaDySmIth, Elody, Denna, Beyla, ilus1996, Szandi0820
2016. december 13. 19:38 #310
- törölt felhasználó -    
Ma a Tescoban láttam egy jópasit a pénztárban. Mikor rám került a sor nagy meglepetés ért. A pénztáros nöi hangon szólalt meg. Wtf did just happen? blink.gif
10 felhasználónak tetszik: Psyché, LaDySmIth, Denna, Beyla, ilus1996, sg1992, Szandi0820, CandUs, BarbieFan, Pezzie92
2016. december 13. 19:57 #311
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
a mai napnak is sok értelme volt, de sebaj, majd holnap emelt föci doga, lektori német doga a drága karinnal, biosz tz...

egyik o.társam telójából előkerült pár 0.-os kép rólam...nem tartom magam egy világszépének, de kijelenthetem, hogy igen, van isten, hogy nem maradtam ennyire ronda és testes mint pár éve, valami nagyon rossz korszakom élhettem és tényleg nem túlzok...egyébként én évről évre egyre fiatalabbnak nézek ki, pedig nyolcadikban meg 0.-ban nagyon koravén voltam xd

/cuki ez a kifestő amit kaptunk lol/
7 felhasználónak tetszik: Psyché, LaDySmIth, Denna, Beyla, ilus1996, sg1992, Szandi0820
2016. december 13. 20:01 #312
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Idézet (Flower...Love @ 2016.12.13. 19:22)
Na, eddig ez a gyöngyszem viszi a pálmát a témában.
Minden van itt, ami a "Tipikus mai tini" felszereléshez kell.


a helyesírása szintén megér egy misét
amúgy a többség ezeket csak úgy írja szerintem (jobb esetben)
kétlem, hogy minden másdik tizenévesnek lenne pénze rendszeresen drogozni, illetve hogy biztos forrásból, hitelesen diagnosztizált pszichológiai kórképet adna meg
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. december 13. 20:57 #313
- törölt felhasználó -    
Idézet (CandUs @ 2016.12.11. 21:11)


Welcome to Hungary! 
Más országokban már lángolna a parlament, ennyi mocsokság után, amit ez a ********* fidess nevű bűnszervezet elkövet. Végtelenül sajnálom, hogy így kib.sztak veletek, nevetséges, ami itthon megy. Európa szégyene vagyunk, nem is csodálkoznék azon, ha páros lábbal kirúgnának minket az EU-ból... Itt mindig csak ez van, mindenkit beetet ez a mocskos bagázs, aztán jön a nagy nulla. De a nyugdíjasok most megint masszív szavazóbázist jelentenek, mert kapnak 10k forint bözsi utalványt...

Annyival kiegészítenélek, hogy az egészségügy rombolása már az előző kormányok alatt is bőven folyt, legfeljebb nem annyira látványosan mint most. Pár év múlva még rosszabbra fordulhat a helyzet, ha még több orvos és nővér hagyja el az országot, mikor amúgy is elöregedő a magyar orvostársadalom..
A legszomorúbb az, hogy szinte mindenki fél, mert ha szót emel ezek ellen az az állásába kerülhet, így inkább homokba dugja a fejét mellow.gif

1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. december 13. 21:21 #314
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Jövőhéten 4 vizsgát, és 3 szorgalmi időszakból kicsúszott ZH-t írok - 4 nap alatt mindezt... Ma egész nap tanultam, mindenféle érzések periodikusan változtak bennem -két mentális pofon után persze kicsit jobb lett.

Mindenki retteg pl. a Talajtantól, amitől én nem félek. Nem tagadom, k.rva nehéz lesz, de azt gondolom, ha az ember odateszi magát és tényleg tanul, akkor legalább egy kettes szintre teljesíthető.

Viszont a többi tárgyamból meg jobb jegyeket akarok kettesnél. Még ha nem is fogom elérni a tanulmányi ösztöndíj határát, saját magam miatt is szeretnék minimum 3-asokat, de inkább 4-eseket látni a leckekönyvben.

De függetlenül mindentől, nagyon félek a jövőhéttől sad.gif Ma már inkább nem tanulok többet, így is tele a fejem mindenféle információkkal, de legszívesebben csak tanulnék -mert tudom, hogy most már nincs mese, ezt a szakot már tényleg én választottam és akartam, senki nem fogott pisztolyt a fejemhez a felvételinél.
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Beyla, Psyché, Szandi0820
2016. december 13. 21:25 #315
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy én vagyok a g.eci, de ha rajtam múlna olyan egyedek akik abszolút sötétek (konkretizálva a dolgot, abban a hitben éltek, hogy lila a tehén) + helyesen írni és fogalmazni sem tudnak nem járhatnának egyetemre cool.gif

Oké, talán nem annyira meglepő, hogy ilyen sötétek is járhatnak kommunikáció és média szakra, de akkor legalább ne sírjanak hogy a vizsgákon még anyjukat is megbuktatják rohog.gif

Fejben végigzongorázva, ez már a harmadik csoport amiben tanulok, és a konklúzióm pedig az, hogy eddig messze a legrosszabb biggrin.gif dry.gif

Azt már csak halkan említem meg, hogy a városban az elmúlt két évben három új kormánypárti újság (nyomtatott és online) alakult, ami rejtélyes módon felszívta a butákok' (ezt a szót én találtam ki) jó részét. laugh.gif
Az igazán gáz dolog az, hogy ezeknek az lesz a feladata a jövőben ezeknél a lapoknál, hogy cikkeikkel minél több embert átb.asszanak.

Most viszont minden szar dolog ellenére vigyor van a képemen, már csak azért is, mert ha lehet hinni a shortscore-nak a Green Day júniusban Bp-re látogat^^
2016. december 13. 22:24 #316
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Donovan @ 2016.12.13. 20:57)
Annyival kiegészítenélek, hogy az egészségügy rombolása már az előző kormányok alatt is bőven folyt, legfeljebb nem annyira látványosan mint most. Pár év múlva még rosszabbra fordulhat a helyzet, ha még több orvos és nővér hagyja el az országot, mikor amúgy is elöregedő a magyar orvostársadalom.. 
A legszomorúbb az, hogy szinte mindenki fél, mert ha szót emel ezek ellen az az állásába kerülhet, így inkább homokba dugja a fejét  mellow.gif

Abban teljesen igazad van, hogy az előző kormányok alatt 10-20 vagy akár 30 évvel ezelőtt sem volt az egészségügy toppon, és sosem volt egy megfizetett szakma. Még maximum 5-10 év és a magyar egészségügy teljesen össze fog omlani, és bár csúnya ilyet mondani, de erre van szükség ahhoz, hogy végre elkezdődjenek azok a reformok, újítások, amikre alapvetően is szükség. Egyre több intézményben panaszkodnak a szakosodott személyzet hiányára, sőt mi több, lassan a szaképzettség nélküli segédápoló fogja végezni az ápoló munkáját, úgy ahogyan tavaly botrány volt az anesztesek körében. Olyan emberek végeztek altatásokat, akiknek nem volt meg a megfelelő szaképzettséget igénylő szakvizsgájuk. Pontosan az a baj, hogy a magyar nép iszonyúan mulya, ha magunkért kell kiállni. Sándor Máriát is molekuláira cincálták, csak, mert fel mert szólalni, és nyilvánosság elé tárni azt, ami ténylegesen folyik az egészségügyben. Utána pedig mindenki az elhallgattatásán ügyködött, amivel egyébként derékba törték a karrierjét. És mi, ápolók, nem álltunk ki mellette, hanem - ahogyan említed a hozzászólásodban - struccpolitikát folytatva, lesz*rtuk az egészet magasról. És ez a baj forrása. Ha minden ápoló, orvos azt mondaná, hogy holnaptól nem megy be dolgozni, akkor drasztikus változásoknak néznénk elébe, de ilyen úgysem lesz. Nehéz téma ez, nagyon sokat lehetne vitatkozni azon, hogy miken kellene változtatni, ám nekem még mindig egy dolog böki a csőrömet - ne kajáltassák be a pórnépet, hogy lesz ez jobb is. Az ember nem csalódik akkor, ha nem hintik el, és bár én is naivan hittem azt, hogy Orbán elvtársunk meg akarja nyerni a 2018-as választásokat, ezért el kezd pedálozni az eü-t illetően, ha már annyira reflektorfénybe került, mégis mindenki a saját zsebét tömi. A pedagógusok pofátlan fizetésemelésén még mindig hőbörgök, de hát ez van.
3 felhasználónak tetszik: Psyché, CandUs, Szandi0820
2016. december 14. 13:53 #317
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Elkezdett esni a hó én meg, mintha 4 éves lennék úgy örülök és folyamatosan nézek ki az ablakon át. w00t.gif
6 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove, LaDySmIth, Denna, smokygirl., CandUs, Beyla
2016. december 14. 14:54 #318
- törölt felhasználó -    
Idézet (ilus1996 @ 2016.12.14. 13:53)
Elkezdett esni a hó én meg, mintha 4 éves lennék úgy örülök és folyamatosan nézek ki az ablakon át.  w00t.gif

Nee, nálatok hó esik? Szerencsés.
Itt az eső szitál, remélem, egy kis havazás követni fogja... legalább karácsonykor pls. xD
2016. december 14. 14:59 #319
- törölt felhasználó -    
Idézet (Flower...Love @ 2016.12.14. 14:54)
Nee, nálatok hó esik? Szerencsés. 
Itt az eső szitál, remélem, egy kis havazás követni fogja... legalább karácsonykor pls. xD

Az eső még a jobb eset, nálunk jég esik. Apró, de azért jég.
2 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, CandUs
2016. december 14. 15:27 #320
- törölt felhasználó -    
Idézet (Elody @ 2016.12.13. 20:01)
a helyesírása szintén megér egy misét
amúgy a többség ezeket csak úgy írja szerintem (jobb esetben)
kétlem, hogy minden másdik tizenévesnek lenne pénze rendszeresen drogozni, illetve hogy biztos forrásból, hitelesen diagnosztizált pszichológiai kórképet adna meg

Csak tudja a fene, ez miért menő, nem tudok rájönni. Komolyan... Jó, bevallom, én is csináltam dolgokat annó 12-13 évesen az interneten. De csak olyanokat, hogy más G-portálos lóneveldékről csórtam el képeket, hogy aztán a sajátjaimon lehessen megvenni azt a lovat. Meg ilyenek... Mondjuk akkor jogosan korlátozta anyukám az internethasználatot fél órákra, akkor nagyon fel voltam háborodva érte, de utólag örülök, mert így legalább nem csináltam még több baromságot. Csak akkor még például okostelefonról hírből se hallottunk, aztán ma meg már egyre több a netezési lehetőség.
Amúgy a kiscsajnak Lana van a profilján, és én is még abban a korszakomban szerettem meg Lanát, mikor befolyásolható voltam jobban. Neki meg aztán rengeteg dalszövege tartalmaz drogozást és alkoholizálást, és ilyen szempontból például egyáltalán nem jó az ilyen fiatalokra nézve, annak ellenére, hogy ma már Lana leszámolt mindkét függőségével, és ennek a tudatában hallgatom a dalait, meg hát egy jókora része inkább 'művészet' (nem biztos, hogy értelmesen ki tudtam fejteni a gondolatom, de remélem, nagyjából érthető rohog.gif ), de tényleg durva, hogy mennyi helyről érik olyan ingerek a mai tiniket, amik negatívan formálják őket... Persze ezt remélhetőleg majd idővel ez a kiscsaj is kinövi.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Elody
172 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!