Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 14. 16:45 #321
smokygirl.
smokygirl.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.10.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 261289
Offline offline
Majd akkor ítélkezzetek felettem, ha ti jobbak lesztek meg mielőtt nem tudjátok, h miken mentem keresztül főleg kedves szabe! Külföldön élek a szüleim meg magyarok az egyik nyelven se tudok jól írni! ha nem tetszik nem kell nézni. meg amúgy hát az izlésünk tök hasonló meg hogy, mi érdekel is, szóval szégyeljétek magatokat, nem vagytok szebbek!
3 felhasználónak tetszik: Nothing, TheTruthAboutLove, Maiko
2016. december 14. 20:00 #322
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
A manduláim olyanok, mint két nagy teniszlabda, enni-inni alig bírok, és úgy érzem, mintha a fejem helyén egy nagy tégla lenne. Égető vágyat érzek az iránt, hogy legalább egy hétre bezárkózzak a szobámba. Elmondani nem tudom, hogy mennyire nincsen semmihez sem hangulatom illetve kedvem. Éljen a karácsony előtti influenza szezon! Mondjuk valamiféle megérzésem volt, hogy én ugyan nem fogok kimaradni belőle... boredom.gif
5 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820, Fannycska999, Psyché, itsjustme
2016. december 14. 20:14 #323
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Idézet (smokygirl. @ 2016.12.14. 16:45)
Majd akkor ítélkezzetek felettem, ha ti jobbak lesztek meg mielőtt nem tudjátok, h miken mentem keresztül főleg kedves szabe! Külföldön élek a szüleim meg magyarok az egyik nyelven se tudok jól írni! ha nem tetszik nem kell nézni. meg amúgy hát az izlésünk tök hasonló meg hogy, mi érdekel is, szóval szégyeljétek magatokat, nem vagytok szebbek!

Senki sem ítélkezik feletted, csak mielőtt leírsz valamit, járj utána a jelentésének. wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, Beyla
2016. december 14. 20:34 #324
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Ugyanahhoz a nőgyógyászhoz mentem tablettát íratni, akihez anno nővérem; a gyogyó felírásához meg ugye vizsgálat is kell. Ez eddig oké, mikor viszont elköszönésnél a doki megjegyezte, hogy nagyon hasonlítok tesómra, kis híján visítva felröhögtem, mert hirtelen nem voltam benne biztos, hogy ezt pontosan mire érti.
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, LaDySmIth, Denna, Psyché, Jody, itsjustme, Beyla
2016. december 14. 20:45 #325
- törölt felhasználó -    
Nagyon off: Nem igazán szeretnék ebbe a kis "vitába" belefolyni, állást foglalni meg végképp nem szeretnék, de...
Szabe, Elody, fórumon kifigurázni, kibeszélni egy másik tagot? Ezt nem tartom túlzottan bölcs dolognak. Igen, vannak itt érdekes, furcsa profilok, de azt hiszem, piszok szar érzés lehet valakinek, hogy jön olvasgatni ebbe a fránya topikba, és azt látja, hogy két tag épp róla beszél, és lazán kiscsajnak nevezve úgy emlegeti, mintha elő sem fordulhatna, hogy ő ezt majd elolvassa. Különben is, mindenki azt ír a profiljára, amit szeretne, azt hiszem, senkinek nem kötelező elolvasni, és véleményezni. pardon.gif
Smokygirl, neked csak annyit tudok mondani, hogy nyugi. A te profilod, a te ízlésed, a te életed - csináld, ahogy szeretnéd!
Wow, nagyon úgy hangzik, mintha állást foglalnék, pedig nem, mert valahol mindkét "oldalnak" igaza van.

On: Annyira jóó történetötletem van, hogy baromi büszke vagyok magamra miatta. Csak győzzem megírni. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Nothing, TheTruthAboutLove, Maiko
2016. december 14. 20:46 #326
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Úgy érzem, elengedtem a hiperszuper jegyeket akarok-énemet. Egyszerűen annyi a megtanulandó anyag, hogy kevés hozzá az egy hét. Tény és való, hogy lóf.szt sem csináltam nagyon a félévben -dolgoztam orrba-szájba-, és most iszom meg a levét. Hülye voltam, de vállalom. Mostmár tudom, hogy máshogyan kell csinálni a dolgokat.
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Denna, Elody, Psyché, LaDySmIth, itsjustme
2016. december 14. 21:36 #327
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
a szerdai gyogytesin mindig masszazs van amit foggal osszeszoritva turok mindig ugyanis az en hatam nemcsak olyan merev, mint egy fagyott deszka, de vegig tele van csomokkal is ugy konkretan vegig az egesz jobb oldalamon a derekamtol a vallamig. raadasul a gyogytesisno allitja hogy dio meretnyi csomo van mindket kulcscsontomnal is de azokat irto nehezen eri el nekem meg irtora faj...dunsztom sincs mit muvelek, hogy ilyen gorcsok vannak az izmaimban..
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. december 14. 21:40 #328
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Idézet (Szabe @ 2016.12.14. 15:27)
Csak tudja a fene, ez miért menő, nem tudok rájönni. Komolyan...  Jó, bevallom, én is csináltam dolgokat annó 12-13 évesen az interneten. De csak olyanokat, hogy más G-portálos lóneveldékről csórtam el képeket, hogy aztán a sajátjaimon lehessen megvenni azt a lovat. Meg ilyenek... Mondjuk akkor jogosan korlátozta anyukám az internethasználatot fél órákra, akkor nagyon fel voltam háborodva érte, de utólag örülök, mert így legalább nem csináltam még több baromságot. Csak akkor még például okostelefonról hírből se hallottunk, aztán ma meg már egyre több a netezési lehetőség. 
Amúgy a kiscsajnak Lana van a profilján, és én is még abban a korszakomban szerettem meg Lanát, mikor befolyásolható voltam jobban. Neki meg aztán rengeteg dalszövege tartalmaz drogozást és alkoholizálást, és ilyen szempontból például egyáltalán nem jó az ilyen fiatalokra nézve, annak ellenére, hogy ma már Lana leszámolt mindkét függőségével, és ennek a tudatában hallgatom a dalait, meg hát egy jókora része inkább 'művészet' (nem biztos, hogy értelmesen ki tudtam fejteni a gondolatom, de remélem, nagyjából érthető  rohog.gif ), de tényleg durva, hogy mennyi helyről érik olyan ingerek a mai tiniket, amik negatívan formálják őket... Persze ezt remélhetőleg majd idővel ez a kiscsaj is kinövi.


nekem regen cicaneveldem volt meg allatkertem xd hianyoznak neha
2016. december 14. 22:40 #329
- törölt felhasználó -    
Idézet (CandUs @ 2016.12.14. 20:46)
Úgy érzem, elengedtem a hiperszuper jegyeket akarok-énemet. Egyszerűen annyi a megtanulandó anyag, hogy kevés hozzá az egy hét. Tény és való, hogy lóf.szt sem csináltam nagyon a félévben -dolgoztam orrba-szájba-, és most iszom meg a levét. Hülye voltam, de vállalom. Mostmár tudom, hogy máshogyan kell csinálni a dolgokat.

Szívemből szóltál... Első félévem végén járok, azt hittem, könnyebb lesz, tévedtem. Bele se merek gondolni, mennyi kreditem lesz a félév végére. Bár én nem munka miatt nem csináltam semmit, hanem egyszerűen olyan motiválatlan vagyok, hogy néha létezni sincs kedvem, de legalább tudom most már, hogy így nem lehet egyetemistának lenni... Most f*shatok, hogy átraknak államiról önköltségesre, amit nem fogok tudni finanszírozni. Klassz.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs
2016. december 15. 07:01 #330
- törölt felhasználó -    
Ugy erzem magam mint valami drogos. Reggeli kozben: Algopyrin, sumamed, sinex, b6, zyrtec es aszthma gyogyszer. Lehetne igy egyaltalan vezetnem? blink.gif ( no para, meg csak tanulok, szoval oktato tud majd fekezni mielott valakit elutnek rohog.gif )
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Maiko
2016. december 15. 09:24 #331
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (Szabe @ 2016.12.14. 22:40)
Szívemből szóltál... Első félévem végén járok, azt hittem, könnyebb lesz, tévedtem. Bele se merek gondolni, mennyi kreditem lesz a félév végére. Bár én nem munka miatt nem csináltam semmit, hanem egyszerűen olyan motiválatlan vagyok, hogy néha létezni sincs kedvem, de legalább tudom most már, hogy így nem lehet egyetemistának lenni... Most f*shatok, hogy átraknak államiról önköltségesre, amit nem fogok tudni finanszírozni. Klassz.


Én úgy tudom, hogy a második félév után raknak át önköltségesre -a nyakamat nem merném rá tenni, de szerintem így van, kérdezz rá a tanulmányi osztályon.

Ha nem szereted, amit csinálsz és motiválatlan vagy, válts! Én két évig ringattam magam álomvilágban, hogy biztos, hogy menni fog, de utáltam. Gyűlöltem a tanárképzést (volt angol szakom is, meg töri is, de rájöttem, hogy az én egyetlen szerelmem a földrajz biggrin.gif ). Szóval ha van valami más, ami jobban érdekel és szívesebben csinálnád, szerintem válts.
2016. december 15. 13:44 #332
- törölt felhasználó -    
Kezdem úgy érezni, hogy egy barátom burkoltan nem kedvel, vagy valami baja van velem, de nem mondja el. Akárhányszor ha elhívnám valahova vagy az a baja, hogy későn van, vagy az, hogy arra a helyre nem megy. Úgy érzem, hogy nem akar velem találkozni, inkább hárít. Nem értem miért nem lehet őszintének lenni, ha meg megkérdezem akkor meg jön a sértődés rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Denna, CandUs, ilus1996
2016. december 15. 19:31 #333
- törölt felhasználó -    
Az elmúlt 3 napban Halsey Castle című számán aligha hallgattam más zenét, és be kell valljam, sokkal jobban érzem magamat. Néhány napja elhatároztam, hogy miután lement a TWD hetedik évada, elkezdek egy Maggie Rhee-s videót szerkeszteni erre a dalra, mert annyira érzem, hogy a dal szövege majd, hogy nem teljesen egyezni fog a történettel, és már most bele vagyok bolondulva az egészbe, pedig még meg sem történt, és egyáltalán nem értek a Sony Vegas Pro-hoz, de majd meglátjuk. Addig is csendesen tanulok arra a maradék három napra, amin hat dolgozatot írunk, nehogy a gyereknek nyugta legyen az ünnepek előtt. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove, Denna
2016. december 15. 20:38 #334
- törölt felhasználó -    
Idézet (CandUs @ 2016.12.15. 09:24)
Én úgy tudom, hogy a második félév után raknak át önköltségesre -a nyakamat nem merném rá tenni, de szerintem így van, kérdezz rá a tanulmányi osztályon. 
Ha nem szereted, amit csinálsz és motiválatlan vagy, válts! Én két évig ringattam magam álomvilágban, hogy biztos, hogy menni fog, de utáltam. Gyűlöltem a tanárképzést (volt angol szakom is, meg töri is, de rájöttem, hogy az én egyetlen szerelmem a földrajz biggrin.gif ). Szóval ha van valami más, ami jobban érdekel és szívesebben csinálnád, szerintem válts.

Az a baj, hogy más meg nem nagyon van :/ Meg az angolt is szeretem. Csak rohadt nehéz :/

Amúgy ma arra jöttem haza, hogy a kutya megtépte az egyik csirkénket, játszani akart vele... szegény pipit anya melegítette, hajszárítóval, meg mindennel, behozta a lakásba egy dobozba, lerakta a konvektorra, itatta, de nem maradt életben sajnos sad.gif A macskám viszont vicces volt, mert ő alapvetően inkább bent van, mikor hideg van, és, bár nem láttuk az előzményeket, gondolom, megnézte a pipit, az meg odacsapott neki, de azt vettük észre, hogy a macska berohan és elbújik a szekrény mögé. Tíz percbe került lenyugtatni, aztán kibátorkodott a nappaliba, hogy megnézze a csirkét megint, de már olyan közel nem mert menni. Nagyon bátor rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Beyla
2016. december 15. 20:48 #335
- törölt felhasználó -    
Hihetetlen, hogy ennyit kell hiányoznom a suliból. mellow.gif November 16 óta járok oda, de múlt szerdán hamarabb kellett lelépnem, mert ügyeket kellett intéznem a suli másik épületében. Csütörtökön gerincdokinál voltam, hétfőn is el kellett mennem egy óráról a pszichológus miatt, holnap bőrgyógyászatra megyek, kedden ismét pszichológus (persze délelőtt, mikor máskor), szerdán pedig sulidoki. De szeretem én ezt. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: ilus1996
2016. december 15. 22:06 #336
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Az elmúlt két napban ha egy kis kikapcsolódásra vágyom, berakom a Diótörő zenéjét és csak bambulok ki a fejemből. Zseniális mű, nekem most a legnagyobb kedvencem belőle a Pas de deux heart.gif
2016. december 15. 22:34 #337
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
jelenlegi szánalmasan siralmas életem legnagyobb öröme a Grace Klinika és a vásárlás. mostanában enni sem eszek, helyette állólámpákat veszek. ami mellékesen ma rám is borult, miközben Grace Klinikát néztem. sad.gif
7 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, CandUs, ilus1996, TheTruthAboutLove, Denna, itsjustme, Beyla
2016. december 16. 06:42 #338
- törölt felhasználó -    
Ugy erzem valami gond van ezzel a generavioval - meg velem is laugh.gif -, valami nagyon nem stimmel.
12-en jarunk egy OKJ-s kepzesre. Az egyik targybol rajtam kivul egy, egy masikbol rajtam kivul ket embert tud lezarni a tanar felevkor nem egyesre. unsure.gif

Nem hiszem el, hogy ennyire lustak legyenek az emberek. Nem tudom felfogni, hogy mit nem lehet megtanulni, legalabb egy kettesre. En se tanultam soha sokat, megis mindig osszehoztam egy harmast.

Es az a szomoru az egeszben, hogy ok rogton kozepiskola utan jottek. Ha valaki mar megunthatta a tanulast, az en vagyok, aki egyetem utan ment oda.

Egyebkent engem tokre nem erdekelne, ha jovore harman lennenk az osztalyba, legalabb csaladias lenne a kornyezet. laugh.gif de az a baj, hogy hat fo alatt nem folytatodik ez a kepzes. -.-" ez is mi mar? Gaz.

Na mindegy, remelem osszeszedik magukat. Ha en hot betegen, ot gyogyszerrel, kisebb hoemelkedessel meg tudtam irni egy harmast, masik ember masnaposan nem irt egyest akkor a kis lustik is kezdhetnenek magukkal valamit.

Es nem, a legtobb ember nem dolgozik meg hasonlok. Egyszeruen csak szrnak a sulira. De akkor nem tudom minek veszik el mastol a helyet.... volt olyan emberke, aki bejart 2 hetig es tobbet nem jott. Jott helyette mas, szoval ja, van erdeklo, ezek meg szemtelenul elveszik a helyet mastol... szanalmas unsure.gif
2016. december 16. 09:01 #339
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Elmentem tegnap életembe először egyedül a WestEndbe, hogy anyámnak vegyek parfümöt karácsonyra. Jó kezdődött az egész, mert a metró aluljáróból jöttem fogalmam se volt, hogy lehet bemenni, helyette betévedtem a Nyugati pályaudvarra. blink.gif
Na, végül sikerült betévedtem a Westendbe, de a boltot nem találtam meg, amit szerettem volna. Komolyan, ha valaki 1 percig figyelt volna engem rögtön levágta volna, hogy nem pesti vagyok. laugh.gif
De a legmókásabb az egészben, hogy betévedtem végül egy kencefices boltba, ahol voltak parfümök, mondom benézek. Nos kár volt, mert mikor megláttam, hogy egy parfümöt 23000 Ft (!), akkor húztam is ki a boltból. Kábé egy percig emésztettem ezt, aztán kérdések sora jött ki belőlem: ennyi pénzért napokig elvan rajtam, illatozok tőle sőt nem is kell magamra tennem, majd helyettem teszi meg. Sőt még beszélni is tud? blink.gif
3 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, CandUs, Beyla
2016. december 16. 09:24 #340
- törölt felhasználó -    
Poén. A buszon elővettem a kis mp3 lejátszómat (oh yeah, oldschoolba nyomom), és egy 12-13 éves csaj úgy nézett rám, mint egy ufóra, hogy mi ez hogy a pendrive-omat hallgatom, hát mi ez... Olyan durva, 8-9 év van köztünk és nem tudta, mi ez.
8 felhasználónak tetszik: CandUs, MadHatter, Szandi0820, ienski., Syden, Lil98, Kincses Bogi, Elody
172 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!