Starity

Sztriptíztáncos Gaga

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. március 17. 17:33 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
A rendõrséggel került atrocitásba az idomait bátran közszemlére tévõ énekesnõ.

A 'Just Dance' elõadóját - aki hangja mellett figyelemfelkeltõ ruháiról híres - rendõrök állították meg, annak ürügyén, hogy öltözéke nem való utcai viseletre.



A formás szõkét Chicagoban szólították meg a túlságosan rövid nadrágja miatt.

„Igazából, már-már inkább bugyinak mondható, mint nadrágnak, amit aznap viseltem, de nagyon mókás a látvány, amint egy alul öltözött lány üvöltözik fényes nappal a zsarukkal az utca közepén, hogy amit visel az divat. Én mûvész vagyok, azt hordok, amit jónak látok. Szóval egész vicces szituáció volt.” - sztorizgatott Lady Gaga.

A popsztár- aki régebben burleszk táncosként vállalt fellépéseket- szereti megmutatni testét, mert ettõl szexisnek érzi magát.

„Nem arról van szó, hogy nem szeretném a nadrágokat, csak néhanapján nincs kedvem felvenni õket. Nadrág nélkül sokkal szexisebbnek érzem magam. Szeretem a meztelen emberi testet. 18 éves koromban sztriptízbárokban dolgoztam.” - árulja el az énekesnõ.

A 22 éves ciklon nemrég azt is bevallotta, hogy a zeneszerzést nagyon erotikus tevékenységnek találja és leginkább a szexhez tudja hasonlítani:

„Számokat készíteni olyan, akár egy-egy elsõ randevú a férfiakkal. Ugyanabba az étterembe viszed õket, meglátod, melyik viselkedik a neked leginkább tetszõ módon, egy pontnál pedig eldöntöd, melyiket is kedvelted meg legjobban. Amikor zenét készítesz, írsz, komponálsz, akkor is ugyanez történik: ész és gumi nélkül, felelõtlenül szeretkezel egy-egy ötlettel, majd döntesz közülük.”

2009. március 17. 19:08 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2009. March 17. - 17:33)
A 'Just Dance' elõadóját - aki hangja mellett figyelemfelkeltõ ruháiról híres - rendõrök állították meg, annak ürügyén, hogy öltözéke nem való utcai viseletre.

omg.gif dry.gif Nincs jobb dolguk? Ez legalább annyira idióta dolog, mint amikor a nem tudom melyik celebet nem engedték felszállni a repülõre, mert szerintük túl szexisen öltözött. Ekkora marhaságot...
2009. március 17. 19:12 #3
Dani94
Dani94
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.05.25.
Hozzászólás: 1968
Csatolások: 3099
Azonosító: 30546
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. March 17. - 19:08)
omg.gif dry.gif Nincs jobb dolguk? Ez legalább annyira idióta dolog, mint amikor a nem tudom melyik celebet nem engedték felszállni a repülõre, mert szerintük túl szexisen öltözött. Ekkora marhaságot...


most mi közük van ahhoz,hogy az utcán hogy megy?? szerintetek,hogyha én Los Angeles utcáin bikinibe flangálnék,engemis megszólitanának? biggrin.gif
2009. március 17. 20:32 #4
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Dani94 @ 2009. March 17. - 19:12)
most mi közük van ahhoz,hogy az utcán hogy megy?? szerintetek,hogyha én Los Angeles utcáin bikinibe flangálnék,engemis megszólitanának?  biggrin.gif

Attól függ, hol mászkálnál úgy. biggrin.gif Jó hely az USA, de van "pár" idióta szabályuk/törvényük. rohog.gif
2009. március 17. 20:35 #5
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. March 17. - 21:32)
Attól függ, hol mászkálnál úgy. biggrin.gif Jó hely az USA, de van "pár" idióta szabályuk/törvényük. rohog.gif


Hát legutóbb Miley Cyrus-t szólták meg, ugyan nem a rendõrök... azzal, hogy bikini felsõben és rajta polóban kocogott LA-ben...én ezek után már semmin nem lepõdöm meg... blink.gif blink.gif 110.gif
2009. március 17. 21:27 #6
McGery
McGery
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.11.24.
Hozzászólás: 371
Csatolások: 239
Azonosító: 10472
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. March 17. - 20:32)
Attól függ, hol mászkálnál úgy. biggrin.gif Jó hely az USA, de van "pár" idióta szabályuk/törvényük. rohog.gif

Ezt akartam en is mondani... This is America rohog.gif
szoval en ezen nem akadok fenn. csak nevetni lehet ezen.
2009. március 18. 09:35 #7
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Én is csak a poén kedvéért tettem fel smileeee.gif
Ilyenen megrökönyödni, kicsit vicces...

biggrin.gif rohog.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!