Starity

Mr. Nobody / Senki úr életei (2009)

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 02. 15:42 #21
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.10.02. 13:13)
Nem tudom ti milyen verziót láttatok, de én letöltöttem a kibővítettet és nagyon sok plusz jelenet van benne.
Ha valakit érdekel nekem ehhez van javított felirat. 
Sajnos sok Elise-s jelenetet kivágtak, pedig nagyon jók, kár, hogy a rövidebb változatba nem fért bele. sad.gif Jeanből is többet látunk.
Azért jár a plusz pont, hogy nem hagyták benne a "szájbarágós" részt. meghajolo.gif


Ooh, köszi már szedem is, nem akarok kimaradni semmiből. tongue.gif Jean érdekel, mert neki olyan semmilyen volt a karaktere, alig mutattak belőle valamit, egyedül ezt tudom felhozni hibának. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: Fuller, Eve87, janet7
2010. október 02. 22:12 #22
raspberry
raspberry
eсħelon
 
StátuszProvehito in altum△
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.07.
Hozzászólás: 1601
Csatolások: 434
Azonosító: 71013
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.10.02. 13:13)
Nem tudom ti milyen verziót láttatok, de én letöltöttem a kibővítettet és nagyon sok plusz jelenet van benne.
Ha valakit érdekel nekem ehhez van javított felirat. 
Sajnos sok Elise-s jelenetet kivágtak, pedig nagyon jók, kár, hogy a rövidebb változatba nem fért bele. sad.gif Jeanből is többet látunk.
Azért jár a plusz pont, hogy nem hagyták benne a "szájbarágós" részt. meghajolo.gif



Engem érdekel az a felirat blush.gif
Most jött le a film belenéztem, annyira kíváncsi vagyok ha nem lennék ilyen fáradt már most nekiülnék.
Így is eléggé összetett film és még tudd újat mutatni, kiváncsi vagyok mennyire fogok sirní unsure.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2010. október 02. 23:01 #23
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (raspberry @ 2010.10.02. 22:12)
Engem érdekel az a felirat blush.gif 
Most jött le a film belenéztem, annyira kíváncsi vagyok ha nem lennék ilyen fáradt már most nekiülnék. 
Így is eléggé összetett film és még tudd újat mutatni, kiváncsi vagyok mennyire fogok sirní unsure.gif  blush.gif

Én már nem sírok a filmen ohmy.gif blush.gif de most megkönnyeztem, hogy új szemszögből is láthattam a karakterek kapcsolatát.
A feliratot mailbe tudom elküldeni. Elég rosszul volt lefordítva, ezért átpakolgattam egy jó feliratból a szöveget, bár van benne így is hiba, de jobb, mint a másik. blush.gif
Akit érdekel írjon privit vagy az üzenőfalamra, mindegy.
Amúgy innen töltöttem le, de mint írtam, sok félre fordítás volt vagy értelmetlen volt a mondat. A linken van 1 cd-shez is felirat, ha valaki "egybe" is akarja a filmet, úgy is letöltheti majd, de azt nem néztem, hogy jól van-e fordítva, mert én a 2 cd-set töltöttem le.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2010. október 03. 15:01 #24
raspberry
raspberry
eсħelon
 
StátuszProvehito in altum△
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.07.
Hozzászólás: 1601
Csatolások: 434
Azonosító: 71013
Offline offline
Idézet
Sajnos sok Elise-s jelenetet kivágtak, pedig nagyon jók, kár, hogy a rövidebb változatba nem fért bele.  Jeanből is többet látunk. 
Azért jár a plusz pont, hogy nem hagyták benne a "szájbarágós" részt. meghajolo.gif


Az Elises részek tényleg jók és örülök a Jeanes részeknek a rövidebb verzióba eléggé háttérbe volt. Furcsa volt picit az újdonság varázsa de tetszett, meg kell nézni ezt is még párszor hogy jobban helyükre kerüljenek az új dolgok, de nem bánom ha többször le kell ülni hozzá.

Idézet
Én már nem sírok a filmen  de most megkönnyeztem, hogy új szemszögből is láthattam a karakterek kapcsolatát. 


Én még mindig általába mindig ugyanazoknál a jeleneteknél, most meg még az új részeknél is. blush.gif

Hát Fuller köszi az infót meg a feliratot. meghajolo.gif
Barátnőmnek is megmutatom, a rövidebb tetszett neki ennek is kell. wink.gif

Spoiler
Talán az tetszet a legjobban ahogy Elises élet öszekavarodott Annaval, amikor már özvegyek voltak.
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. október 03. 16:05 #25
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (raspberry @ 2010.10.03. 15:01)
Én még mindig általába mindig ugyanazoknál a jeleneteknél, most meg még az új részeknél is. blush.gif

Én most nagyon belehetek edződve az ilyen filmekre, mert nem sírok, persze pár hónapja meg mindenen elbőgtem magam, fura. mellow.gif
SPOILER
Idézet (raspberry @ 2010.10.03. 15:01)
Spoiler
Talán az tetszet a legjobban ahogy Elises élet öszekavarodott Annaval, amikor már özvegyek voltak.

Az nekem is tetszett. Amúgy most így belegondolva: Elise meghal -> elviszi a Marsra a hamvait -> találkozik Annaval. Így volt a rövidebb verzióban. Most beékelődött közéjük, hogy találkoznak a temetésen. Viszont így fura, hogy a Marson nem ismerte fel. Vagy ez megint egy újabb szál? Én arra gondolok, hogy itt is ketté ágazik a történet. Az egyikben elviszi a hamvait, a másikban meg ott van a szobában. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.
2 felhasználónak tetszik: raspberry, janet7
2010. október 03. 16:18 #26
raspberry
raspberry
eсħelon
 
StátuszProvehito in altum△
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.07.
Hozzászólás: 1601
Csatolások: 434
Azonosító: 71013
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.10.03. 16:05)

SPOILER
Az nekem is tetszett. Amúgy most így belegondolva: Elise meghal -> elviszi a Marsra a hamvait -> találkozik Annaval. Így volt a rövidebb verzióban. Most beékelődött közéjük, hogy találkoznak a temetésen. Viszont így fura, hogy a Marson nem ismerte fel. Vagy ez megint egy újabb szál? Én arra gondolok, hogy itt is ketté ágazik a történet. Az egyikben elviszi a hamvait, a másikban meg ott van a szobában. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.


Ezen most nagyon elgondolkodtam.
Hát nem lenne meglepő ha ketté ágazna itt is a történet. Az hogy mi befolyásolja az egyiket és mi a másikat arról megint lehet elmélkedni. Talán Anna élete is változik, amikor a Marson van a munkájának él, míg a másik lehetőségnél a családjának.

Amikor már Elise meghalt és Nemo hazamegy, köszön neki, ott van a képe, két főre terít, nézi a videót, csinálja a fényképet... Az Elises életénél nekem az a legmegrázóbb jelentet. Már csak maga a helyzet, hogy meghal az esküvő után nem tudom én hogy tudnám átvészelni ezt, szerintem sehogy.


Érdekes felvetés, ezzel a filmmel kapcsolatba jó sokat lehet gondolkodni. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Fuller
2010. október 03. 16:28 #27
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (raspberry @ 2010.10.03. 16:18)
Ezen most nagyon elgondolkodtam. 
Hát nem lenne meglepő ha ketté ágazna itt is a történet. Az hogy mi befolyásolja az egyiket és mi a másikat arról megint lehet elmélkedni. Talán Anna élete is változik, amikor a Marson van a munkájának él, míg a másik lehetőségnél a családjának.
Amikor már Elise meghalt és Nemo hazamegy, köszön neki, ott van a képe, két főre terít, nézi a videót, csinálja a fényképet... Az Elises életénél nekem az a legmegrázóbb jelentet. Már csak maga  a helyzet, hogy meghal az esküvő után nem tudom én hogy tudnám átvészelni ezt, szerintem sehogy.

Érdekes felvetés, ezzel a filmmel kapcsolatba jó sokat lehet gondolkodni. smileeee.gif

Az nagyon durva jelenet, hogy egyedül van. És amikor nézi a képeket, hogy hogy lesz újra minden (az állat tetem, a gyümölcsök) ép, a régi. cray.gif Nekem ezért az Elise-s jelenetek a kedvenceim. Itt mindig szenved. Meghal a felesége ill. életben marad, de nem szereti, nem boldog, akármit is csinál. Amikor Elise kifakad, hogy nem bírja tovább és Nemo mondja, hogy nem tudja, mit tegyen, az is nagyon szomorú jelenet. De az összeset eltalálták.
Meg Jeannél is. Elérte amit akart és most nincs miért élnie.
Annaval járna a legjobban (már ha mondhatom ezt), elveszíti egy időre, de a végén újra együtt lehetnének. Mégsem választ a kis Nemo. Én sem tudnék.
2 felhasználónak tetszik: raspberry, janet7
2010. december 09. 23:37 #28
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Cím: Mr. Nobody
Műfaj: dráma
Rendező: Jaco van Dormael
Forgatókönyvíró: Jaco van Dormael
Bemutató (USA): 2009
Bemutató (HU): 2010. augusztus 26.
Szereplők: Jared Leto (Nemo Nobody), Diane Kruger (Anna), Sarah Polley (Elise), Linh Dan Pham (Jean), Rhys Ifans (Nemo apja), Toby Regbo (16 éves Nemo), Juno Temple (16 éves Anna), Clare Stone (15 éves Elise), Thomas Byrne (9 éves Nemo), Allan Corduner (Dr. Feldheim)
Történet: Az életünkben sok olyan döntést hozunk, amely visszafordíthatatlan irányba tereli jövőnket. De hogyan döntenénk, ha megvizsgálhatnánk az alternatív döntés kínálta jövőt is? Történetünk a 20. és a 21. század között, különböző időzónákban, de egyazon szereplő életében játszódik.
Nemo Nobody hétköznapi életet él feleségével, Elise-vel és három gyermekükkel, mindaddig, amíg egy napon a valóságra ébred idős öregemberként, 2092-ben. Mr Nobody a maga 120 évével a legidősebb ember és egyben az utolsó halandó is a Földet benépesítő új és halhatatlan emberi faj tagjai között. Ám ez úgy tűnik, nem igazán izgatja őt, az egyetlen kérdés, amely foglalkoztatja, hogy valóban azt az életet élte-e, amely számára a legmegfelelőbb volt; valóban azt a nőt szerette-e, akit neki szántak és azokat a gyerekeket nevelte-e, akiket kellett. Most csak az a célja, hogy megtalálja erre a választ.
Hivatalos honlap:www.mrnobody-lefilm.com

Forrás: PORT.hu
A többi still kép is hamarosan elérhető lesz, csak a méretük még 4 Mb felett van, dolgozom az ügyön.
2010. december 09. 23:39 #29
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
http://starity.hu/forum/topik/107221-mr-nobody-2009/
1 felhasználónak tetszik: zsofeeh
2010. december 09. 23:40 #30
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.12.09. 23:39)

5-ször rákerestem, de semmi. Gugliban is rákerestem, de nem dobta ki mellow.gif
2010. december 09. 23:44 #31
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (zsofeeh @ 2010.12.09. 23:40)
5-szor rákerestem, de semmi. Gugliban is rákerestem, de nem dobta ki mellow.gif

Nekem sem adta ki a kereső, csak emlékeztem, hogy van ilyen (már más is megnyitotta amúgy még egyszer a témát ugyanezen ok miatt), így végig néztem oldalról oldalra.
2011. január 17. 13:52 #32
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Kivágott jelenet ohmy.gif _nevet.gif
6 felhasználónak tetszik: Domcicc, raspberry, bibicsibi, janet7, Eve87, duracell
2011. január 17. 17:23 #33
raspberry
raspberry
eсħelon
 
StátuszProvehito in altum△
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.07.
Hozzászólás: 1601
Csatolások: 434
Azonosító: 71013
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2011.01.17. 13:52)


Az a nevetés. biggrin.gif kíváncsi vagyok hány ilyen jelenet kerül még elő. És ezután mi történne csak hazamenne...vagy..nem tudom.
Nem semmi film. wub.gif meghajolo.gif
Köszi. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. január 17. 22:36 #34
Zsanó
Zsanó
visszatérő vendég
 
StátuszI’m Just a Stranger In a Strange Land
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.26.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 481
Azonosító: 47430
Offline offline
Sziasztok!
Találtam még egyet wub.gif http://www.youtube.com/watch?v=wG58iTz11R4&feature=player_embedded#!
Köszi a másikat! smileeee.gif Az a nevetés... smileeee.gif biggrin.gif _nevet.gif
6 felhasználónak tetszik: Eve87, janet7, Domcicc, raspberry, Fuller, duracell
2011. január 17. 22:45 #35
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (Zsanó @ 2011.01.17. 22:36)
Sziasztok! 
Találtam még egyet wub.gif  http://www.youtube.com/watch?v=wG58iTz11R4&feature=player_embedded#!
Köszi a másikat!  smileeee.gif Az a nevetés... smileeee.gif  biggrin.gif  _nevet.gif

F#%k! _nevet.gif
18-as karikás filmet akartak ebből csinálni vagy mi? rohog.gif
Remélem előkerül még egy pár ilyen jelenet blush.gif
3 felhasználónak tetszik: raspberry, Fuller, Domcicc
2011. március 18. 19:45 #36
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (Eve87 @ 2010.05.26. 16:17)
+++

Innen meg hova lettek a képek? unsure.gif

A kézenfogós kép mintha már fent lett volna... lehet az eltűntek között volt unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: raspberry, Zsanó, Domcicc
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok