Starity

Mi a véleményed a sertésinfluenzáról/H1N1-rõl?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. december 06. 11:12 #41
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
Idézet(Tinkerbell @ 2009. December 5. - 16:08)
úgy tudom kanadában betiltották az oltóanyagot.. nem véletlenül ellenzi néhány doki.. ha nem lenne vele bibi senki nem lázongana..

Egyetértek abban hogy biztos van benne hiba, DE a kanadai oltás NEM ugyanaz mint a magyar!!

Szegény malacka! biggrin.gif
2009. december 06. 14:29 #42
imirider
imirider
Lene fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.27.
Hozzászólás: 1519
Csatolások: 181
Azonosító: 72623
Offline offline
Én sem oltatom be magam, dúrva 3 rongy érte ! Ha az állam azt akarja hogy továbbra is adófizetõje legyek védjen meg !!! Ne ismeretlenek zsírosodjanak az árából ! reklamalo.gif
2009. december 06. 14:43 #43
- törölt felhasználó -    
_nevet.gif
2009. december 06. 14:54 #44
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
az oltást eddig még mindenki túlélte, a vírust már egyre kevesebben. sõt, már szinte naponta érkeznek a hírek az újabb halálos áldozatokról, kismamák, csecsemõk, tizen-huszonévesek, fiatal, egészséges szervezetek. sad.gif a szomszédos országokban is már eléggé komoly a járvány, Bécsben, Szerbiában, Romániában, Ukrajnában...

Én 1 hete oltattam be magam, azt mondom 3 rugó megérte az egészségemet. oké hogy nem minden esetben halálos, sõt, aránylag kis arányban, mert Mo-on kb. 20ezer megbetegedésbõl csak 20 halálos áldozat nem is olyan sok, de akkor is, nekem nem hiányzik, hogy vizsgaidõszakban leteperjen a sertésvész, és egyik reggel úgy ébredjek, hogy nem tudok felkelni az ágyból, és a vizsgáimnak is annyi 1 hétre.

sokak azért lesznek rosszul tõle, mert nem tudják, hogy allergiások egyik vagy másik összetevõje ellen, vagy eleve el sem olvassák a betegtájékoztatót. dry.gif

egyébként megjelent Németországban a vírus mutáns változata, amire nem hat a védõoltás. sad.gif tiszta õrület. ez tényleg olyan, mint a spanyol nátha a 10-es -20as évek fordulóján, pont olyan agresszív, és veszélyes.
2009. december 06. 15:06 #45
Laraa
Laraa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.25.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 2
Azonosító: 59108
Offline offline
én beoltattam magam, már több mint 3-4 hete. semmi bajom nem lett tõle, nem is gondoltam hogy lesz, de azt sem, hogy elkapom az influenzát ha nem oltatom be magam..egyszerûen csak az anyukám olyan betegségben szenved, amire hogyha rájön még egy influenza, vagy akármilyen gyenge nátha-megfázás, akkor...nem szeretnék az életével játszani, az egész család beoltatta magát.
senkinek semmilyen baja nem lett. (a 74 éves nagyszüleimnek és a 6 éves unokatestvéreimnek se.) azt csá.
(sztem tök felesleges ez a nagy felhajtás)
1 felhasználónak tetszik: ventura
2009. december 07. 21:49 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet(ventura @ 2009. December 5. - 15:47)
biggrin.gif
Van fogalmuk amúgy.
(A vakcina elölt, teljes (A)H1N1 vírust tartalmaz. Tudományosabban: a pandémiás influenza elleni monovalens vakcina embrionált tyúktojáson elszaporított influenza vírustörzsek tisztított és koncentrált, formaldehiddel inaktivált, alumíniumfoszfát gélhez adszorbeált szuszpenziója. A monovalens oltóanyag adagonként 6 mikrogramm A/California/07/2009-szerû NYMC-X-179A reasszortáns törzset tartalmaz.) smileeee.gif

Köszönjük, doktorbácsi biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ventura
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!