Starity

Csúnyán kiesett a magyar énekes a rangos versenyen

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. május 18. 17:18 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Csapatunk teljesítménye nem votl elég a továbbjutáshoz.

VIDEÓ: http://www.youtube.com/watch?v=BjfeItTP8Ds

Nem jutott be az Eurovíziós Dalverseny szombati döntõjébe a magyar versenyzõ. Ádok Zoli és csapata a Dance With Me címû produkcióval lépett a színpadra Moszkvában a csütörtöki középdöntõn. A magyar induló szerint õk nem hibáztak, a maximumot nyújtották a színpadon.

"Amikor lejöttem a színpadról nagyon boldog voltam és elégedett. Amit megálmodtunk, az megtörtént, ez volt a legjobb elõadás amit valaha adtunk. Nem vagyok elkeseredve" - mondta Ádok Zoli a produkció után az MTI-nek, hozzátéve, hogy szerinte "120 százalékot teljesítettek a színpadon".

A táncos-énekes úgy vélte, nem rajuk múlott, hogy nem jutottak be a döntõbe. A dalversenyre ugyanis még mindig jellemzõ, hogy egy-egy országcsoport állampolgárai a másik ország indulójára szavaznak, jó példa erre a Jugoszláv utódállamok esete - fûzte hozzá.

Klész Imre, a legnagyobb magyar eurovíziós rajongói oldal szerkesztõje is arról beszélt az MTI-nek, hogy nyilvánvaló volt több balkáni és a volt szovjet tagköztársaság továbbjutása, ez mindig így szokott történni az Eurovíziós Dalversenyen.

Sok energiát fektettek be

Magyarország idén rendkívül sok energiát és idõt belefektetett a produkcióba, egyebek mellett profi koreográfussal és designerrel dolgozott a stáb. Ádok Zoli is jó teljesítményt nyújtott - tette hozzá.

Klész Imre a döntõvel kapcsolatban kiemelte: a küzdelem a norvég hegedûs fiú és a görög popsztár között fog eldõlni, de meglepetést okozhat Spanyolország is.

A világ második legnagyobb arénájában, a moszkvai olimpia stadionban megrendezett második középdöntõ tizenkilenc indulója közül tíz jutott tovább a döntõbe csütörtökön este. A szavazatok alapján a 25 döntõs produkció között lesz Norvégia, Görögország, Azerbajdzsán, Horvátország, Ukrajna, Litvánia, Albánia, Moldova, Dánia és Észtország.

A középdöntõ fináléjában az Igor Mojszejev Táncegyüttes egyebek mellett magyar néptáncot is bemutatott néhány perces produkciójában.

Az Eurovíziós Dalversenyen résztvevõ 42 ország elõadói a tavalyihoz hasonlóan idén is elõbb két elõdöntõben álltak színpadra. A május 16-i döntõben a két elõdöntõ húsz legjobb produkciója mellett a házigazda oroszok, és a "Négy Nagy"-nak is nevezett ország jelöltje, a brit, német, spanyol és francia versenyzõk szerepelnek majd.

Az elsõ Eurovíziós Dalversenyt 1956-ban rendezték hét ország részvételével a svájci Luganóban. Azóta a gyõztesek közül sokan világsztárokká váltak, köztük a svéd sikercsapat, az Abba, a brit Cliff Richard, Olivia Newton-John, vagy a The Shadows együttes, az izraeli Ofra Haza és Dana International, nem is beszélve a svájci színekben induló Celine Dionról.
2009. május 18. 17:50 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
blink.gif Ez volt a legjobbja? mellow.gif _nevet.gif laugh.gif

A csajok azért szépek, nem tudja valakik, kik õk? unsure.gif
2009. május 18. 17:52 #3
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. May 18. - 16:50)
blink.gif Ez volt a legjobbja? mellow.gif  _nevet.gif  laugh.gif

A csajok azért szépek, nem tudja valakik, kik õk? unsure.gif


Táncoslányok, sajnos én is ennyit. De rájuk nem lehet panasz úgy érzem. Viszont enyhén Mo égetése ez az egész fellépés.
2009. május 18. 17:57 #4
- törölt felhasználó -    
Hogy õszinte legyek:
1. szerintem itt úgy néz ki mint egy rossz b.zi...
2. ha esetleg azt amit az éneklés mellett csinált úgy hívták volna, hogy ütõs tánc, akkor talán lett volna egy pici esélyünk
3. szerintem egy nagy nulla volt az egész "produkció", a reklámjaiban az volt, h mennyire ütõs lesz, meg h mien nagy durranás...aha...
2009. május 18. 18:59 #5
Viktoriiaa
Viktoriiaa
obsessed with FOB and P!ATD ♥
 
StátuszWhen you say you love me, know I love you more... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.22.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 1946
Azonosító: 88094
Offline offline
nem is csoda hogy ezzel nem jutott be... :/ nem nagy durranás dry.gif
2009. május 18. 19:01 #6
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Az egyik táncos lány Karsai Zita volt.
És egyébként sztem tényleg nem voltak rosszak, látszik hogy Zoli beleadott mindent. Hát nem sikerült, ez van. beer.gif
2009. május 18. 19:06 #7
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
Legalább a norvég srác nyerte meg wub.gif smileeee.gif
2009. május 18. 19:08 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet(xxNikixx @ 2009. May 18. - 19:06)
Legalább a norvég srác nyerte meg wub.gif smileeee.gif

Hát, meg kell vallani, tényleg nem rossz biggrin.gif blush.gif
2009. május 18. 19:11 #9
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Idézet(xxNikixx @ 2009. May 18. - 18:06)
Legalább a norvég srác nyerte meg wub.gif smileeee.gif


csatlakozom wub.gif Új szerelem biggrin.gif


De amúgy a mi színpadképünk egy nagy nulla volt a többiekéhez képest. A ruhák sem tetszettek. A szám nem lett volna rossz, csak kicsit máshogy kellett volna kivitelezni. És szerintem egy produkció nem attól jó, hogy milyen ilyen-olyan mutatványokat tesznek bele. mellow.gif Igazából tényleg nem tetszett Zoliék produkciója. sad.gif Talán egyszer már rájövünk, hogy mit kell kivinni és azt ott hogy kell elõadni.
2009. május 18. 19:11 #10
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
upsz biggrin.gif ez nem direkt biggrin.gif


Na de akkor leírom ,hogy ne legyen off. Szerintem az észt lányok is nagyon jók voltak illetve Moldova tetszett még nagyon biggrin.gif És persze Izland. Nagyon szépen énekelt a csajszi thumbsup.gif
2009. május 18. 19:12 #11
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet(xxNikixx @ 2009. May 18. - 19:06)
Legalább a norvég srác nyerte meg wub.gif smileeee.gif

az a norvég srác valójában fehérorosz biggrin.gif de szerintem egy fokkal nem volt jobb a magyar produkciónál blink.gif legtöbb maximum pontot a norvégok kapták, én meg már nem is emlékeztem hogy mit adtak elõ rohog.gif

amúgy a másik két táncos: Papp Timi és Béli Titanilla
2009. május 18. 19:13 #12
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Idézet(szavy @ 2009. May 18. - 18:12)
az a norvég srác valójában fehérorosz  biggrin.gif  de szerintem egy fokkal nem volt jobb a magyar produkciónál  blink.gif legtöbb maximum pontot a norvégok kapták, én meg már nem is emlékeztem hogy mit adtak elõ  rohog.gif

amúgy a másik két táncos: Papp Timi és Béli Titanilla


Szerintem sokkal jobb volt a szám hangulata, meg az egész, mint a miénknek. Tökre feldobta a hegedû. biggrin.gif
2009. május 18. 19:27 #13
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(bötti @ 2009. May 18. - 19:11)
A szám nem lett volna rossz, csak kicsit máshogy kellett volna kivitelezni.

Nem lett volna rossz, ha jól meg van írva és egy jó énekes adja elõ, normális koreográfiával. biggrin.gif
2009. május 18. 19:29 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet(Necros @ 2009. May 18. - 19:27)
Nem lett volna rossz, ha jól meg van írva és egy jó énekes adja elõ, normális koreográfiával. biggrin.gif

ez kb olyan mint az ugyan úgy néz ki, csak más xD biggrin.gif laugh.gif
2009. május 18. 19:30 #15
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. May 18. - 18:27)
Nem lett volna rossz, ha jól meg van írva és egy jó énekes adja elõ, normális koreográfiával. biggrin.gif


úgy értve, hogy kajálható szám az emberek számára. biggrin.gif legalábbis nagy részüknek. nekem nem tetszett, mert semmi egyedi nem volt benne,, de ettõl még fülbemászó volt (mondjuk xD ) és ott többek közt ez is a lényeg.
2009. május 18. 19:34 #16
- törölt felhasználó -    
nekem sem tetszett Ádok Zoliék produkciója. semmi extra nem volt benne. amennyire be volt harangozva sokkal, sokkal többet vártam tõle. mondjuk amilyen elõzményei voltak itthon az egész Dalfesztiválnak, nem is csoda, hogy így alakultak a dolgok...
személy szerint még mindig nagyon sajnálom, hogy nem Kátya ment sad.gif
2009. május 18. 19:35 #17
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
nekem a dán srác believe again száma tetszett. de azért rybak se volt olyan egetrengetõ, mint amilyen a kapott pontszáma. kihangosítás nélkül elég nehéz így hegedülni... dry.gif blink.gif
mi alapján választják ki a magyar vesenyzõt? mert én eddig nem hallottam sok olyat, aki méltó lett volna arra, hogy menjen. rúzsa magdi jó volt. neki van egyénisége. de csézy, meg zoli... hááát... tanulni kell még.
2009. május 18. 19:40 #18
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2009. May 18. - 18:35)
kihangosítás nélkül elég nehéz így hegedülni... dry.gif  blink.gif



nyilván szükség volt a kihangosításra egy akkora arénában...
2009. május 18. 19:45 #19
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet(bötti @ 2009. May 18. - 18:40)
nyilván szükség volt a kihangosításra egy akkora arénában...

láttál te bárhol olyat? mert ha igen, akkor visszaszívom. és a vonón egy csomó szál elszakadt. na az most csak úgy megy, ha nagy erõvel tépi. ha meg tépi, akkor nem szól olyan szépen, mint hallottuk.
hozzáteszem: szerintem. lehet, hogy nektek van igazatok.
2009. május 18. 19:46 #20
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2009. May 18. - 18:45)
láttál te bárhol olyat? mert ha igen, akkor visszaszívom. és a vonón egy csomó szál elszakadt. na az most csak úgy megy, ha nagy erõvel tépi. ha meg tépi, akkor nem szól olyan szépen, mint hallottuk.
hozzáteszem: szerintem. lehet, hogy nektek van igazatok.


nem értek hozzá, de nem csak õt láttam már így tépni egy szerencsétlen hegedût. biggrin.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!