Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 30. 20:04 #2041
nvirág
nvirág
Madhatter
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 1846
Csatolások: 71
Azonosító: 131928
Offline offline
IMÁDOM (L) nagyon nagyon szeretem és most jó izgi részek vannak szerintem feliratosan sokkal jobb és várom a többi részt wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
2010. szeptember 30. 21:53 #2042
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Memory Lane - MQ Behind The Scenes Photos wub.gif wub.gif
7 felhasználónak tetszik: Bessie, Domcicc, BunnyGirl, Brigitt.a, marti27, Hailey^^, laura96
2010. szeptember 30. 23:33 #2043
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Nagyon jók ezek a forgatási képek! tongue.gif
2010. október 01. 19:22 #2044
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Na mi van? A mai részt senki nem látta? Én megnézteem smileeee.gif

Már az elején lesokkoltak. Mennyire jó volt már Elena-t és Damon-t együtt látni még ha csak 1-2 pillanat erejéig akkor is. Édes pofák voltak. Katherine-t esküszöm egy picit sajnáltam, mert látszott, hogy tényleg szereti Stefant, vagy mi a szösz. Caroline milyen kis tetü. De csípem ettől függetlenül. Jó kis szerepet kapott VÉÉÉGREEE. Mason édes. De Damon azért csak nem nyugodott, neki bele kellett szúrni az ezüstöt. Hihi. Imádom a pasit.

A rész maga nagyon jó volt. Kicsit több Elena vs. Katherine-re számítottam, de így is legalább ott voltak szemtől szembe. A végén jól eljátszotta Stefan és Elena hogy összevesztek. Nagyon bejött. Meg Stefan is egyre jobban. Végre egy kicsit kemény lett, és nem az a nyálas jófiú.


Várom újfent a következő heti epizódot. Nagyon király!!
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, BunnyGirl
2010. október 01. 20:35 #2045
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Még nem volt időm, de mindjárt megnézem. A meló miatt nem tudtam megnézni, délután meg msn-en voltam és beszélgettem. Már nagyon kíváncsi vagyok. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2010. október 01. 21:00 #2046
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Én láttam és hihetetlen volt! Az évadzáró óta nem volt ilyen jó rész.
Az elején azt hittem, hogy Elena és Damon között történt valami de aztán sejtettem, hogy álmodja az egészet Stefan. Katherine nem semmi egy csaj de még mindig bírom a stílusát. Én is kicsit sajnáltam amikor Stefan kínozta de ő meg hagyta!! biggrin.gif Mason aranyos volt egyre jobban kedvelem. Stefan és Elena nem semmi kis játékot játszanak thumbsup.gif Összességében egy szuper rész volt és remélem, hogy sok ehhez hasonló részben lesz még részünk!

2 felhasználónak tetszik: Jessy, laura96
2010. október 01. 21:56 #2047
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Na megnéztem. biggrin.gif Bár akcióban úgymond nem bővelkedett, mégis jó rész volt. Stefan álma nagyon kemény volt. Az a fej neki, mikor látta a Delena párost. rohog.gif
Kat megint alakított. Stefan azért meglepett a leszúrással, és Kat kínzásával, de jó volt visszanézni a régi énjüket. Azért fura, hogy Stefan emberként sokkal többet nevetett, és mosolygott. Kattel milyen jól érezte magát. (régen) A Barbecue-party is jó jelenet volt. Alaric és Damon hogy utálták Masont. _nevet.gif
A ledöfés kemény volt. De hát várhattunk valami ilyesmit Damontól. rohog.gif Szerencsére Mason elég jól "tűrte" és nem kezdtek el harcolni.
Ó, ki ne hagyjam a nagy találkozást Kat és Elena között. Bár elég rövid lett, de jól megoldották.
Caroline-t kicsit azért sajnálom. Bár szemét húzás, hogy segít Katnek, de nem igazán tud mit tenni ellene. Kat sokkal erősebb, és gyorsabb. Azért örülök, hogy Stefan és Elena átláttak Caroline-on.
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. október 01. 22:19 #2048
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Na, én is megnéztem! Ma őrült napom volt, és csak most volt időm úgy megnézni, hogy oda is figyeljek, IMÁDTAM!!

Az elején az a Delena jelenet! Repesett a kicsi lelkem!! Kár, hogy csak álom volt!
Stefant egyre jobban megkedvelem! Nekem nagyon tetszik ez a sötétebb, már-már antiszociális jellegű hajlama! Mikor leállt kínozni Katherine-t, köpni nyelni nem tudtam!
Most, hogy kicsit visszanézhettünk a múltjukra, én egyre biztosabb vagyok benne, hogy Stefan igazán szerelmes volt Katherinebe, csak már annyira bemagyarázta ezt a vámpír igézős dolgot, hogy inkább ezzel védekezik. Hogy Kat érzései igazak, abban nem kételkedem, bár szerintem más oknak is kell lennie. 150 év alatt azért jó párszor megtalálhatta volna Stefant..

És hát Mason!! Én egyre jobban imádom! Na, hát kezdjük ott, hogy Damon rajzból megbukott! wub.gif wub.gif Caroline a "farkas tütüben" megoldása aranyos volt, és annyira kézenfekvő, hogy az már fájt _nevet.gif _nevet.gif
A Damon és Mason közti humorbonbonokat imádtam! Én már azon le lepődtem meg, mikor Damon megszúrta Masont, isten bizony ezt vártam tőle! De hogy Mason meg ennyire nyugis legyen.. Egyébként csak én láttam úgy, mintha Damon kicsit tartana tőle? Mert mikor Mason mondta neki, hogy most már van egy ellensége, Damon szerintem még pislogni sem mert.
Jajj!! És Jenna/Masont nagyon bírtam, aranyosak voltak wub.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. október 01. 23:27 #2049
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2010.10.01. 21:00)
Én láttam és hihetetlen volt! Az évadzáró óta nem volt ilyen jó rész.
Az elején azt hittem, hogy Elena és Damon között történt valami de aztán sejtettem, hogy álmodja az egészet Stefan. Katherine nem semmi egy csaj de még mindig bírom a stílusát. Én is kicsit sajnáltam amikor Stefan kínozta de ő meg hagyta!! biggrin.gif  Mason aranyos volt egyre jobban kedvelem. Stefan és Elena nem semmi kis játékot játszanak thumbsup.gif Összességében egy szuper rész volt és remélem, hogy sok ehhez hasonló részben lesz még részünk!


A második videó végén ahogy Stefan megpaskolja Damon arcát,az nagyon nagy biggrin.gif
Egyébként tényleg nagyon király rész volt a legújabb beer.gif
Nem igaz,hogy Katherine mindenre immúnis blink.gif Mondjuk azért az arcát égette a verbéna,szóval szerintem egy igazán nagy dózis azért betenne neki.Damon meg Mason csipkelődése hatalmas volt biggrin.gif Farkasokkal táncoló xD Egy pillanatra megijedtem,hogy Stefannal meg Elenával az lesz,mint minden más sorozatban,hogy jaaaj,veszélyes ha együtt maradunk,ezért elhagylak,de szeretlek...de szerencsére pozitívan csalódtam,szuper volt ez a színjáték thumbsup.gif
2010. október 01. 23:32 #2050
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.09.25. 15:55)
Brit nagyon jó kérdést tett fel.  meghajolo.gif  meghajolo.gif  Hogy vajon Tyler miért nem változik át..? Elvégre ő is Lockwood az átok pedig rá is vonatkozik. 
Szerintem a holdkő az oka. Mason nagyon kereste a múltkor, Tyler meg "rátenyerelt". Mivel a vérfarkasok a telihold miatt őrülnek meg még jobban, a holdkő épp ezért lehet jó, mert legalább az átváltozást meggátolja??


Én is erre gondoltam laugh.gif
2010. október 01. 23:42 #2051
Aquincum
Aquincum
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.21.
Hozzászólás: 290
Csatolások: 38
Azonosító: 125557
Offline offline
Imádom a sorozatot wub.gif És köszi a sok képet w00t.gif
2010. október 02. 09:29 #2052
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Megnéztem én is az új részt, fergeteges volt! thumbsup.gif
Már az elején nagyon örültem, mert egy kis Delena részt kaptunk, de éreztem, hogy túl szép az ahhoz, hogy igaz legyen. Sajnos. blush.gif reklamalo.gif
Caroline-t nagyon bírom azóta, hogy átváltoztatta Kat, szerintem fantasztikus húzás volt a forgatókönyv íróktól!
Apropó Kat, egyre jobban bírom, olyan összetett és hús-vér karakter, meg ez a szál, hogy Stefant nem is igézte meg... Hát gyerekek, itt kicsit nagyot néztem, de kíváncsi vagyok mi lesz belőle. blink.gif biggrin.gif Szerintem Kat tényleg szereti Stefant, a legeslegutolsó jelenetből is ez jött le. smileeee.gif
Damon ebben a részben is zseniális volt. wub.gif wub.gif Masont meg egyre jobban kedvelem, ahogy Tylert is. smileeee.gif Csak nekem volt fura, hogy Bonnie eltűnt ebben a részben? ohmy.gif Mondjuk nem is bántam, mert szörnyű lett a karaktere, de remélem ezt is hamar rendbehozzák az írók. dry.gif
Az utolsó jeleneteket utáltam, mert már kezdtem örülni, hogy szakít Elena végre Stefannel, de csalódnom kellett.
OMG! Úgy tűnik a sorozat még bőven tartogat nekünk meglepetéseket, mert sosem találjuk ki igazán mit a következő lépésük e téren. thumbsup.gif w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Beba13
2010. október 02. 12:08 #2053
- törölt felhasználó -    
Új promó képek!
HQ
13 felhasználónak tetszik: BunnyGirl, Melcsi1997, Jessy, funny18, Brittany, csicsi20, marti27, Bessie, Beba13, tothbianka, Hailey^^, Adrianna, laura96
2010. október 02. 15:24 #2054
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (yxcv90 @ 2010.10.02. 12:08)
Új promó képek!
HQ

Ez valami eszméletlen! Imádom!! wub.gif Ezer hála értük!! meghajolo.gif meghajolo.gif
2010. október 02. 17:18 #2055
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2010.10.02. 15:24)
Ez valami eszméletlen! Imádom!! wub.gif  Ezer hála értük!! meghajolo.gif  meghajolo.gif



Igazán nincs mit, nagyon szívesen! rolleyes.gif thumbsup.gif
2010. október 02. 17:23 #2056
cseh.reni
cseh.reni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 1083
Csatolások: 84
Azonosító: 134658
Offline offline
Szia!
Azt jól teszed ha nézed, mert egy nagyon jó sorozat.
2010. október 02. 17:27 #2057
- törölt felhasználó -    
Megnéztem a S02E04 biggrin.gif! Nagyon tetszik és Eszty Morgan, tévedtünk a holdkővel kapcsolatban blush.gif
2010. október 02. 17:35 #2058
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.01. 22:19)
Na, én is megnéztem! Ma őrült napom volt, és csak most volt időm úgy megnézni, hogy oda is figyeljek, IMÁDTAM!!
Az elején az a Delena jelenet! Repesett a kicsi lelkem!! Kár, hogy csak álom volt! 
Stefant egyre jobban megkedvelem! Nekem nagyon tetszik ez a sötétebb, már-már antiszociális jellegű hajlama! Mikor leállt kínozni Katherine-t, köpni nyelni nem tudtam! 
Most, hogy kicsit visszanézhettünk a múltjukra, én egyre biztosabb vagyok benne, hogy Stefan igazán szerelmes volt Katherinebe, csak már annyira bemagyarázta ezt a vámpír igézős dolgot, hogy inkább ezzel védekezik. Hogy Kat érzései igazak, abban nem kételkedem, bár szerintem más oknak is kell lennie. 150 év alatt azért jó párszor megtalálhatta volna Stefant..

És hát Mason!! Én egyre jobban imádom! Na, hát kezdjük ott, hogy Damon rajzból megbukott!  wub.gif  wub.gif  Caroline a "farkas tütüben" megoldása aranyos volt, és annyira kézenfekvő, hogy az már fájt _nevet.gif  _nevet.gif 
A Damon és Mason közti humorbonbonokat imádtam! Én már azon le lepődtem meg, mikor Damon megszúrta Masont, isten bizony ezt vártam tőle! De hogy Mason meg ennyire nyugis legyen.. Egyébként csak én láttam úgy, mintha Damon kicsit tartana tőle? Mert mikor Mason mondta neki, hogy most már van egy ellensége, Damon szerintem még pislogni sem mert. 
Jajj!! És Jenna/Masont nagyon bírtam, aranyosak voltak wub.gif  wub.gif


Hát meg kell mondjam, tulajdonképpen szinte teljesen egy véleményen vagyunk a részről laugh.gif És Katherine is még említésre méltó, mert ezek szerint ebben hasonlít Damonra: Tud szeretni, senki sem viszonozza, naná, hogy ilyen. És persze, hogy tudna emberi lenni, de nincs értelme rolleyes.gif (csak azzal a különbséggel, hogy Kathriene szörnyből ember lett, Damon meg emberből szörny, de ez az egész Stefan miatt smileeee.gif ) Ja, szerintem is tart Damon Masontől, de ez most az ő hibája volt tongue.gif De nagyon imádtam mindkettőjüket wub.gif
2010. október 02. 17:40 #2059
BunnyGirl
BunnyGirl
Ultraviolence
 
Státuszεїз Shine bright like a diamond εїз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.26.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 850
Azonosító: 115648
Offline offline
Idézet (yxcv90 @ 2010.10.02. 12:08)
Új promó képek!
HQ

Ezek eszméletlen jók lettek. wub.gif wub.gif wub.gif
2010. október 02. 18:10 #2060
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Becca @ 2010.10.02. 17:27)
Megnéztem a S02E04 biggrin.gif! Nagyon tetszik és Eszty Morgan, tévedtünk a holdkővel kapcsolatban  blush.gif

Hát valamennyire igen. De szerintem mégis hatással lehet Mason átváltozására, nem hiába keresi..
DE Mason nagyon nem tette jól, hogy kibökte, hogyan kaphatja meg az átkot. Mondjuk én sejtettem, hogy az emberi vérnek köze van hozzá.. Tyler meg amilyen idegbajos néha, főleg ha rájön az öt perc, tuti eltesz valakit láb alól.
596 oldal 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!