Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. február 02. 09:51 #201
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
1x13 Children Of The Damned
31 sec trailer

http://www.youtube.com/watch?v=MihInUZojuQ --> Katherine iszonyatos nagy forma benne. biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=M-IfYytiLhU --> Itt meg bemutatják a részt a készítõk.
2010. február 02. 18:22 #202
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 2. - 09:51)
http://www.youtube.com/watch?v=MihInUZojuQ --> Katherine iszonyatos nagy forma benne.  biggrin.gif

ótejóég, Nina mennyire jól nyomatja!!!!
a "Stefan, she's a vampire" elõtti rész nõi szerepét vállaltam volna xD
várós!!! thumbsup.gif thumbsup.gif
(Damon mennyire jógyereknek tûnik ohmy.gif heart.gif)
2010. február 02. 20:57 #203
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2010. February 2. - 18:22)
ótejóég, Nina mennyire jól nyomatja!!!!
a "Stefan, she's a vampire" elõtti rész nõi szerepét vállaltam volna xD
várós!!! thumbsup.gif  thumbsup.gif
(Damon mennyire jógyereknek tûnik  ohmy.gif heart.gif)


Nekem a vége jön be nagyon. Amikor Damon mondja, hogy "She's good"... Katherine meg nyalja a szája szélét és vigyorog smileeee.gif

Nina szerintem nagyszerû színésznõ. Van jövõje a szakmában. biggrin.gif thumbsup.gif
2010. február 02. 20:59 #204
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Új CW Poszter...

Damon & Elena ("Do you Trust Me?") meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: TVD12
2010. február 03. 15:10 #205
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
nnna, Brigi! biggrin.gif utolértem magamat
TE ATYA ISTEN!!!! biggrin.gif nagyon tetszett!!!
az lehet, hogy Damon mellett felszabadultabb, de egy ilyen személyiség mellett ki ne lenne az?! biggrin.gif szegény Bree!de sajnáltam!értem, hogy feladta Damont, de õ meg MEGÖLTE LEXIT!!!!!! nem kellett volna...
na és Bonnie...tényleg nem kellett volna az, hogy kihasználják. pont most, amikor ennyi minden egyszerre szakad rá...
Caroline és Mattolyan édesek, és Caroline tényleg figyelhetne, hogy mit mond, mert Mattet nem kéne megbántani, olyan édes gyerek heart.gif
na és Alaric??? és hogy lehet, hogy Isobel az Elena anyja??? jézus, kezd szappanoperai fordulatot venni biggrin.gif biggrin.gif
nekem Stefan akkor is nagyon tetszett, fõleg amikor Noah-t kegyetlenül kínozta biggrin.gif wub.gif Elenaért mindent biggrin.gif hõsszerelmes. de Damon is szeretheti Elenat, mert zavarta, amikor nem vele táncolt biggrin.gif
jóóóó voooooolt!!!!!! heart.gif
következõ rész meg kosztümök is... áhhhh. királyság lesz! thumbsup.gif
2010. február 03. 17:31 #206
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2010. February 3. - 15:10)
nnna, Brigi! biggrin.gif utolértem magamat
TE ATYA ISTEN!!!! biggrin.gif nagyon tetszett!!!
az lehet, hogy Damon mellett felszabadultabb, de egy ilyen személyiség mellett ki ne lenne az?! biggrin.gif szegény Bree!de sajnáltam!értem, hogy feladta Damont, de õ meg MEGÖLTE LEXIT!!!!!! nem kellett volna...
na és Bonnie...tényleg nem kellett volna az, hogy kihasználják. pont most, amikor ennyi minden egyszerre szakad rá...
Caroline és Mattolyan édesek, és Caroline tényleg figyelhetne, hogy mit mond, mert Mattet nem kéne megbántani, olyan édes gyerek heart.gif
na és Alaric??? és hogy lehet, hogy Isobel az Elena anyja??? jézus, kezd szappanoperai fordulatot venni biggrin.gif biggrin.gif
nekem Stefan akkor is nagyon tetszett, fõleg amikor Noah-t kegyetlenül kínozta biggrin.gif wub.gif Elenaért mindent biggrin.gif hõsszerelmes. de Damon is szeretheti Elenat, mert zavarta, amikor nem vele táncolt biggrin.gif
jóóóó voooooolt!!!!!! heart.gif
következõ rész meg kosztümök is... áhhhh. királyság lesz! thumbsup.gif


Mondtam én hogy odaleszel érte smileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gif
Damon egy isten. Még mindig. És az is marad. A Caroline és Matt románcnak drukkolok. Caroline igazi kis buta szöszi. Édes a kijelentéseivel. Hihi.Damon nekem is furi volt, hogy nem tetszett neki, hogy Stefannal táncol Elena vele meg nem... kíváncsi vagyok erre a háromszög szálra hogy mit hoznak ki belõle.

A következõ rész meg áááá alig bírom már kivárni. Holnap este... vagyis péntek este. Csak akkor tudom megnézni. De valahogy kibírom a dolgot biggrin.gif
2010. február 03. 19:31 #207
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 3. - 17:31)
Mondtam én hogy odaleszel érte smileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gif
Damon egy isten. Még mindig. És az is marad.

de miért kell ilyen kiszámíthatatlannak lennie?? és szerintem õ egyáltalán nem akar rosszat a Stefannek, de azért mégis piszkálja... pedig szereti!és a Stefan is õt!
Stefan meg miért hazudott???! ohmy.gif
és amikor azt mondta, hogy Elena és Damon között valami "bonding" van xD mennyire lehangolt volt. egyem a szívét heart.gif biggrin.gif
2010. február 04. 09:06 #208
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2010. February 3. - 19:31)
de miért kell ilyen kiszámíthatatlannak lennie?? és szerintem õ egyáltalán nem akar rosszat a Stefannek, de azért mégis piszkálja... pedig szereti!és a Stefan is õt!
Stefan meg miért hazudott???! ohmy.gif
és amikor azt mondta, hogy Elena és Damon között valami "bonding" van xD mennyire lehangolt volt. egyem a szívét heart.gif biggrin.gif



Hát igen, az a hazugság durva. Ahogy meg akarják vezetni Damont. El akarja tûntetni a városból. Gondolom nem akarja hogy további gyilkosságok legyenek, mert érezhetõ egy kis féltékenység is a dologba. Persze, hogy nem akarja ott látni Damont biggrin.gif Bár én jól venném ha ici picit összegabalyodna Elenával. Hihi.

Az a baj, hogy én a rosszfiús pasikat szeretem az életbe is. Gondolom ezért csípem jobban Damont mint Stefant smileeee.gif

user posted image

Ezt a képet nem lehetett kihagyni. Csak sajna nincs nagyba sad.gif
1 felhasználónak tetszik: TVD12
2010. február 04. 12:27 #209
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
*SPOILER ALERT!*


Az e heti Vampire Diariesbõl kiderül a legnagyobb titok is: hogy pontosan mi történt, ami miatt Damon és Stefan utálják egymást. "Meg fogjuk tudni azt a balesetet, ami elõször szembeállította õket." - mondta Julie Plec. Ooh, "a balesetet"? És most elõször fogjuk látni James Remart is a sorozatban, mint a Salvatore testvérek édesapját.

A balesetben, ami egymás ellen fordította Damont és Stefant, az Elenára hasonlító vámpír iránt érzett szerelmük is közrejátszott. A külföldi oldalakon azt valószínûsítik, hogy Katherinet Stefan zárta be abba a sírba és pontosan ezért utálja ennyire Damon az öccsét.



Ian Somerhalder-el a napokban készítettek egy interjút amiben a Lost-ról és a Vampire Diaries-rõl beszél.

Melyik karakterre hasonlítasz leginkább?/Damon Salvatore vagy Boone(Lost)/
Damon, de nem vagyok egy pszichopata gyilkos.

Van Damon-nak jó oldala is?
Azt hiszem ugyan annyi jó van Damon-ban mint Stefan-ban gonosz.

Olvastad vagy láttad már valamelyik Twilight részt?
Még nem láttam és nem is olvastam egyiket sem. Nem akarom összehasonlítani a kettõt. Lehet hogy én vagyok az egyetlen emeber az országban aki soha nem fogja megnézi.

Mi a különbség a Lost és a Vampire Diaries rajongók között?
Akárhogy is, a rajongók félelmetesek. A Lost rajongói csodálatosak. A Vamire Diaries rajongók sokkal fiatalabbak és ez annyira imádnivaló. Minden 13 éves amerikai lány aki nem nézi a Lost-ot azt hiszi hogy egy vámpír vagyok. Mikor megakarom ölelni õket megijednek mert azt hiszik hogy egy vámpír ölelné meg õket.
2010. február 04. 17:00 #210
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 4. - 12:27)
Van Damon-nak jó oldala is?
Azt hiszem ugyan annyi jó van Damon-ban mint Stefan-ban gonosz.


Mi a különbség a Lost és a Vampire Diaries rajongók között?
Akárhogy is, a rajongók félelmetesek. A Lost rajongói csodálatosak. A Vamire Diaries rajongók sokkal fiatalabbak és ez annyira imádnivaló. Minden 13 éves amerikai lány aki nem nézi a Lost-ot azt hiszi hogy egy vámpír vagyok. Mikor megakarom ölelni õket megijednek mert azt hiszik hogy egy vámpír ölelné meg õket.

1: végre szeretném már látni Stefan gonosz oldalát is. mert azért már láthattuk, hogy Damon mennyire szereti Elenat, sõt még Katherine-t.

2: azért a 13 éves lányokat csak óvatosan ölelgesse biggrin.gif tényleg 13 évesek nézik a sorozatot??? ohmy.gif azért nincs semmilyen véresebb jelent akkor... bár amikor megfogta Bree szívét ohmy.gif eléggé megfagyott bennem a vér...

nekem azért tetszik Stefan, mert jó, de van benne azért gonoszság is, és az bármikor elõtörhet.
2010. február 04. 17:08 #211
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2010. February 4. - 17:00)
1: végre szeretném már látni Stefan gonosz oldalát is. mert azért már láthattuk, hogy Damon mennyire szereti Elenat, sõt még Katherine-t.

2: azért a 13 éves lányokat csak óvatosan ölelgesse biggrin.gif tényleg 13 évesek nézik a sorozatot??? ohmy.gif azért nincs semmilyen véresebb jelent akkor... bár amikor megfogta Bree szívét  ohmy.gif eléggé megfagyott bennem a vér...

nekem azért tetszik Stefan, mert jó, de van benne azért gonoszság is, és az bármikor elõtörhet.


Én is ölelgetném. Engem meg is haraphatna biggrin.gif Nem bánnám. Hihi.

Stefannak szerintem arra a gonosz oldalára gondoltak, ami az elõzõ részben is megjelent. Mármint, hogy a vámpír srácot kegyetlenül és megbocsátást nem ismerve leszúrta, és picit kínozta is. Gondolom nem lessz finomabb eljárás Anna-val és Ben-el sem, ha rájönnek hogy mit is akarnak õk is. smileeee.gif Bár remélem Bent Bonnie intézi el... hacsak nem lesz egy fordulat és tényleg egymásba szeretnem, bár ezt kétlem.

Áh, ez a mai rész annyira várós. A promoját már milliószor megnéztem. Kivagyok. Utálok várni. mad.gif

2010. február 04. 17:19 #212
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 4. - 17:08)
Stefannak szerintem arra a gonosz oldalára gondoltak, ami az elõzõ részben is megjelent. Mármint, hogy a vámpír srácot kegyetlenül és megbocsátást nem ismerve leszúrta, és picit kínozta is. Gondolom nem lessz finomabb eljárás Anna-val és Ben-el sem, ha rájönnek hogy mit is akarnak õk is. smileeee.gif Bár remélem Bent Bonnie intézi el... hacsak nem lesz egy fordulat és tényleg egymásba szeretnem, bár ezt kétlem.

Ó, hát szerintem Stefannak ez a megmozdulása már nagyon váratott magára. Jó volt látni, hogy nem annyira filozofikus, hanem azért mégis csak vámpír biggrin.gif
Bonnie helyében eléggé kikészülnék, ha megtudnám, hogy csak kihasználnak. És szerintem õ is ki fog. És a bosszú... kellene. smileeee.gif Anna nagyon nem szimpatikus, Jeremy helyében menekülnék elõle. Nagyon nyomul...

Az biztos, hogy várom a mai részt. Remélem Alaric nem szúr ki Jennaval!
2010. február 04. 17:22 #213
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2010. February 4. - 17:19)
Ó, hát  szerintem Stefannak ez a megmozdulása már nagyon váratott magára. Jó volt látni, hogy nem annyira filozofikus, hanem azért mégis csak vámpír biggrin.gif
Bonnie helyében eléggé kikészülnék, ha megtudnám, hogy csak kihasználnak. És szerintem õ is ki fog. És a bosszú... kellene. smileeee.gif Anna nagyon nem szimpatikus, Jeremy helyében menekülnék elõle. Nagyon nyomul...

Az biztos, hogy várom a mai részt. Remélem Alaric nem szúr ki Jennaval!


Nekem Anna az elején szimpi volt. Gondoltam egy aranyos kislány, aki sokat tud Mystic Falls múltjáról. Erre mi van, hát õ is vámpír. Leesett az állam. Fõleg amikor a végén ott egymásba gabalyodtak Bennel. (Az is milyen jó pasi blush.gif )

Én még arra leszek kíváncsi, hogy akkor most Elena kinek a lánya. Meg hogy mi volt az a nagy dolog ami Katherine miatt Stefannal és Damonnal történt, és... szóval az egész részre.

Alapvetõen rájöttem hgoy Kevin Williamson mindig nagyon jó dolgokat csinál. Ezt is eltalálták. Ahhoz képest, hogy 2009-es Fresh sorozat, olyan rajongótábort alakított ki magának, mint báremlyik régi smileeee.gif
2010. február 05. 09:31 #214
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Újabb promo poszter meghajolo.gif

És itt a Fool me once (1x14) Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=s1Iy5n7lZt0

Damon: "I Hope That, Elena Dies." DURVAAAAA blink.gif
2010. február 05. 09:57 #215
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 5. - 09:31)
És itt a Fool me once (1x14) Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=s1Iy5n7lZt0

engem ez nem csigázott fel ohmy.gif nem olyan jó lett, mint az eddigi trailerek... hát, Damon... az biztos, hogy irigy a Stefanr, ezért ez lehet egy "ha nem velem, senki mással" reakció??? blink.gif vagy most jön az, ami a könyvben volt, hogy Elena átváltozik? unsure.gif
2010. február 05. 10:07 #216
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2010. February 5. - 09:57)
engem ez nem csigázott fel  ohmy.gif  nem olyan jó lett, mint az eddigi trailerek... hát, Damon... az biztos, hogy irigy a Stefanr, ezért ez lehet egy "ha nem velem, senki mással" reakció???  blink.gif vagy most jön az, ami a könyvben volt, hogy Elena átváltozik?  unsure.gif


Tény, hogy annyira nem jó mint az eddigi trailerek, de szerintem azért elgondolkodtató dolgok vannak benne. Az elején, hogy Elena mondja, hogy: I understand. Meg tényleg a végén Damon. DURVA! Azért kíváncsian várom. Ma hazamegyek és nézem is az 1x13-at. Megõrülök.

Tegnap este azon filóztam, hogy rég volt ilyen sorozat, amire ennyire rákattantam. Persze, vannak amiket szeretek, de még a Buffy és a BH90210 (Original) volt ilyen, hogy megõrültem ha nem látom a következõ részt azonnal. smileeee.gif

Nem tudom, hogy az e a reakció, amit leírtál. Ha tényleg kiderül az 1x13-ból hogy Stefan záratta / zárta be Katherinet akkor valószínû bosszú. Ha õ elvette a szerelmét, akkor õ is elveszi az övét. Valami ilyesmire gondolok. Elena átváltozását én kicsit korainak tartanám még.... aztán ki tudja.
2010. február 05. 10:16 #217
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
tök mindegy, mi lesz, várjuk XD biggrin.gif
adhatnának Stefannek is több vicces beszólást... mindig Damon kapja õket. végre lehetne Stefan is vicces meg laza. nem karótnyelt... biggrin.gif
na meg Matt és Caroline!!! biggrin.gif Matt is vicceskedhetne.
2010. február 05. 10:19 #218
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2010. February 5. - 10:16)
tök mindegy, mi lesz, várjuk XD biggrin.gif
adhatnának Stefannek is több vicces beszólást... mindig Damon kapja õket. végre lehetne Stefan is vicces meg laza. nem karótnyelt... biggrin.gif
na meg Matt és Caroline!!! biggrin.gif Matt is vicceskedhetne.


Stefan ilyen karótnyelt. Szegénynek ez a szerep jutott... aztán lehet kialakul a karaktere. Meg hozzá nem is illenének a vicces beszólások. Szerintem... Én ezért csípem Damont, mert a szövegek, meg a stílusa az kegyetlen smileeee.gif Egyébként Mindkét fiúnak jól megírták a karakterét. Érezhetõ az ellentét közöttük.

2010. február 05. 10:29 #219
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Nekem az kezdett el hiányozni amikor minden részben Elena naplót írt , most meg soha nem ír ! blink.gif blink.gif Na mondjuk felpörgött körülötte pár esemény de akkor is ! Sajnálom hogy az már nincs benne sad.gif
2010. február 05. 10:31 #220
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(House Of Wax @ 2010. February 5. - 10:29)
Nekem az kezdett el hiányozni amikor minden részben Elena naplót írt , most meg soha nem ír !  blink.gif  blink.gif Na mondjuk felpörgött körülötte pár esemény de akkor is ! Sajnálom hogy az már nincs benne  sad.gif


Igaz, igaz. Ez is egy alapköve kéne hogy legyen a dolognak... Jó volt az elsõ rész jeleneteibe is, amikor bele volt merülve a naplójába. Kicsit bensõségesebb hangulatot adott. smileeee.gif
596 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!