Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. február 15. 14:12 #261
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. February 15. - 14:09)
Á, az kizárt.  biggrin.gif Az supernatural 4-ik évadját is egyhuzamban néztem meg 2 napon keresztül. Este már idegeskedtem, mi lesz a következõ rész  rohog.gif
Szerintem ezt a pár részt ma megnézem  smileeee.gif


Helyes biggrin.gif

Túl hamar kattantam rá a sorozatra. Ettõl féltem. Gondolkoztam is hogy nem kezdem el nézni, és akkor majd ha meglesz az elsõ évad, akkor vágok bele, de hát vámpíros is, helyes pasik is vannak benne, alapvetõen a sztori jó, a könyv tetszett... úgyhogy nem bírtam volna ki.

Aztán majd a véleményre kíváncsi vagyok smileeee.gif
2010. február 15. 14:15 #262
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 15. - 14:12)
Helyes  biggrin.gif

Túl hamar kattantam rá a sorozatra. Ettõl féltem. Gondolkoztam is hogy nem kezdem el nézni, és akkor majd ha meglesz az elsõ évad, akkor vágok bele, de hát vámpíros is, helyes pasik is vannak benne, alapvetõen a sztori jó, a könyv tetszett... úgyhogy nem bírtam volna ki.

Aztán majd a véleményre kíváncsi vagyok smileeee.gif

Rendben beer.gif
Egyébként milyen könyvben? Egyrészes, vagy sorozatos? blush.gif
Szeretek olvasni. Eddig Leslie L. Lawrence fan voltam (és maradok is) biggrin.gif
2010. február 15. 14:20 #263
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. February 15. - 14:15)
Rendben  beer.gif
Egyébként milyen könyvben? Egyrészes, vagy sorozatos?  blush.gif
Szeretek olvasni. Eddig Leslie L. Lawrence fan voltam (és maradok is)  biggrin.gif


Könyvben valami iszonyat szuper. Bár jelentõsen eltérõ a sorozat és a könyv. Már a karakterek is.

7 részes a könyv.

1, Awakening
2, Struggle
3, Fury
4, Dark Reunion
5, The Return - Night Fall
6, The Return - Shadow Souls
7, The Return - Midnight

Ebbõl az elsõ 4 jelent már meg amerikában smileeee.gif

Elsõ könyv tartalma, van benne "spoiler" úgyhogy azt sárgáztam.

Az elsõ könyvben megismerhetjük Elena Gilbertet, aki a virginiai Fell's Church városában él, valamint Elena régi barátait - Bonniet, Meredithet, Mattet és végül Carolinet, aki jelenleg egyféle ellenségnek tekinthetõ. Ahogy megkezdõdik a tanév, a középiskolás lány randizgatni kezd a suli új, feltûnõen jóképû diákjával, Stefan Salvatore-ral és lassacskán rájön a fiú nagy titkára: Stefan évszázadok óta vámpír. Stefan és Elena egymásba szeretnek, bár mindeközben furcsa és megmagyarázhatatlan támadások történnek a városban, ráadásul mindben van valami, ami Elenához köthetõ. A könyv végén kiderül, hogy a dolgok mögött valószínûleg Stefan bátyja, Damon áll. Még a reneszánsz kori Olaszországban élt a két Salvatore testvér, amikor ugyanabba a lányba, a gyönyörû Katherine-be szerettek bele, akirõl késõbb kiderült, hogy vámpír volt. A testvérek végül megölték egymást a szerelmük miatt, majd vámpírként ébredtek fel. A könyv végén Elena Damon után kutat, mert úgy gondolja, hogy õ áll Stefan hirtelen és furcsa eltûnése mögött, valamint õ a felelõs a korábbi halálos vagy csupán ijesztõ támadásokért is.
2010. február 15. 14:35 #264
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 15. - 14:20)
Könyvben valami iszonyat szuper. Bár jelentõsen eltérõ a sorozat és a könyv. Már a karakterek is.

7 részes a könyv.

1, Awakening
2, Struggle
3, Fury
4, Dark Reunion
5, The Return - Night Fall
6, The Return - Shadow Souls
7, The Return - Midnight

Ebbõl az elsõ 4 jelent már meg amerikában smileeee.gif 

Elsõ könyv tartalma, van benne "spoiler" úgyhogy azt sárgáztam.

Az elsõ könyvben megismerhetjük Elena Gilbertet, aki a virginiai Fell's Church városában él, valamint Elena régi barátait - Bonniet, Meredithet, Mattet és végül Carolinet, aki jelenleg egyféle ellenségnek tekinthetõ. Ahogy megkezdõdik a tanév, a középiskolás lány randizgatni kezd a suli új, feltûnõen jóképû diákjával, Stefan Salvatore-ral és lassacskán rájön a fiú nagy titkára: Stefan évszázadok óta vámpír. Stefan és Elena egymásba szeretnek, bár mindeközben furcsa és megmagyarázhatatlan támadások történnek a városban, ráadásul mindben van valami, ami Elenához köthetõ. A könyv végén kiderül, hogy a dolgok mögött valószínûleg Stefan bátyja, Damon áll. Még a reneszánsz kori Olaszországban élt a két Salvatore testvér, amikor ugyanabba a lányba, a gyönyörû Katherine-be szerettek bele, akirõl késõbb kiderült, hogy vámpír volt. A testvérek végül megölték egymást a szerelmük miatt, majd vámpírként ébredtek fel. A könyv végén Elena Damon után kutat, mert úgy gondolja, hogy õ áll Stefan hirtelen és furcsa eltûnése mögött, valamint õ a felelõs a korábbi halálos vagy csupán ijesztõ támadásokért is.

w00t.gif Ez nagyon jól hangzik. El kell olvasnom. w00t.gif Már csak az a kérdés, hol lelem meg. Vajon E-bookban meg lehet találni? blush.gif
Köszi meghajolo.gif
2010. február 15. 14:58 #265
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. February 15. - 14:35)
w00t.gif Ez nagyon jól hangzik. El kell olvasnom.  w00t.gif Már csak az a kérdés, hol lelem meg. Vajon E-bookban meg lehet találni?  blush.gif
Köszi  meghajolo.gif


Van e-book, de magyar vagy angol kell? Privibe küldöm.
2010. február 15. 17:41 #266
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 15. - 14:58)
Van e-book, de magyar vagy angol kell? Privibe küldöm.

Hát jobban megy a magyar biggrin.gif , az angol tudásom nem tökéletes, de gyúrok rá sokat blush.gif
2010. február 15. 17:43 #267
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. February 15. - 17:41)
Hát jobban megy a magyar  biggrin.gif , az angol tudásom nem tökéletes, de gyúrok rá sokat  blush.gif


smileeee.gif

Remélem tetszeni fog biggrin.gif Nekem nagyon bejön.
A 13 rész végignézése után meg várom a beszámolót az élményekrõl, na meg a véleményeket biggrin.gif
2010. február 15. 21:04 #268
Sxsyew
Sxsyew
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.27.
Hozzászólás: 252
Csatolások: 1819
Azonosító: 37890
Offline offline
Nagyon jó sorozat.
A napokban néztem meg az eddigi részeket és nagyon tetszik.
Damon a legjobb. Vérbeli vámpír biggrin.gif .
Egyvalami viszont zavar. Az elején ugye kinyírt jó néhány embert. Ez ahogy látom a többi karaktert, aki tud róla, nem igazán zavarja.
Ó, és Candice Accola wub.gif
2010. február 15. 21:19 #269
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Még csak 4-et néztem meg, talán ma még sikerül ugyanennyit, Attól függ mennyire leszek álmos, vagy fáradt. Véleményem már van, de végignézem a többit is. Egy biztos: részrõl részre jobb biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Stephan Angelre emlékeztet. A szerelmi történetrõl (Stephan és Elena) meg Clark Kent és Lana Lang laugh.gif
Damont bírom. Nagyon haláli laugh.gif Na de elég ennyit elõre blush.gif
2010. február 15. 21:40 #270
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Sxsyew @ 2010. February 15. - 21:04)
Nagyon jó sorozat.
A napokban néztem meg az eddigi részeket és nagyon tetszik.
Damon a legjobb. Vérbeli vámpír  biggrin.gif  .
Egyvalami viszont zavar. Az elején ugye kinyírt jó néhány embert. Ez ahogy látom a többi karaktert, aki tud róla, nem igazán zavarja.
Ó, és Candice Accola  wub.gif


Hát igen. Damon vérbeli vámpír. Imádom. smileeee.gif
Igen, azt én is csodáltam. Még Bonniet zavarta a legjobban, legalábbis rajta lehet látni, hogy azért õ nem emésztette meg Damon mészárlását. De hát vámpír, neki is ennie kell smileeee.gif

Stephan olyan mint Angel, Damon pedig olyan mint Angelus smileeee.gif Én mindig a rosszfiúkat csíptem jobban biggrin.gif
2010. február 15. 21:49 #271
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Akkor te is olyan vagy mint én biggrin.gif Imádtam Angelust, és most Damont is wub.gif
Vicces, meg laza, de azért mond okos dolgokat.
Fenébe reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif Elkapott a vámpírláz laugh.gif _nevet.gif _nevet.gif
2010. február 16. 09:13 #272
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Vampire Diaries book series nominated for 2010 Kids’ Choice Award smileeee.gif

A Nickelodeon nyílvánosságra hozta a 2010-es Kids Choice Award jelöltjeit. Köztük van a Vampire Diaries Könyv kategóriában. smileeee.gif

Szavazzatok, a szavazás Február 25-el kezdõdik. smileeee.gif

http://www.nick.com/kids-choice-awards/nominees/#book
2010. február 17. 20:42 #273
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
megjelent már a Nightfall is! az 5-ik rész! biggrin.gif
én azt is olvastam! biggrin.gif az kicsit másabb, mint a másik négy, de érthetõ, mert tizenakárhány év telt el a 4. és az 5. között.


nekem az az egy bajom van az évadok egyben megnézésével, hogy kb sose emlékszek utána semmire blink.gif annyira sok infó van, hogy nem is tudom megjegyezni. így vagyok most is. ha lesz idõm, újra kell néznem az elejétõl, szépen lassan.

Buffy-t nem néztem... blush.gif blush.gif de Angelbõl egy-két részt láttam. van valami hasonlóság Stefan-nal. de azért remélem, hogy lesz olyan rész, amikor Stefan egytõl egyig bedurvul ld.: nem tudom hányadik könyvben (talán a 3-ik ban?!), Stefan azt hiszi, hogy Damon megtámadta Elena-t. és mivel nem táplálkozik rendesen, ezért muszáj embervért innia, hogy elbánhasson vele. és simán egy vérfürdõt rendez: megtámadja a Tylert, meg annak izomagyú haverjait. és otthagyja õket félholtan és szerintem ezen látszik, hogy Elena-ért bármit megtesz, még a magának tett ígéretét is megszegi, hogy megmentse. és ez a szerelem. ahh... wub.gif blush.gif
2010. február 17. 21:08 #274
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én teljesen beleszerettem a filmbe biggrin.gif Egyszerûen imádom wub.gif wub.gif wub.gif
Remélem nagyon sok évadot fog megélni blush.gif
2010. február 18. 11:43 #275
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
sad.gif Már csak 2 részt kell megnéznem. Már most hiányzik a film! Ez már kínzás amúgy! Márciusig húzni az ember idegeit!

Amúgy ledöbbentem mikor kiderült, hogy Elenat örökbefogadták.
Bonnie boszis jelenetei nagyon jók!
Egyébként Damon se olyan rosszfiú, ahogy mutatja magát. De azért jónak se mondanám biggrin.gif
Nagyon tetszett 162 candles rész is. Lexivel milyen jól érezte magát Stefan
. Jó volt látni, hogy nem mindig komoly
Annyi minden tetszik a sorozatban, hogy nehéz lenne hirtelen felsorolni biggrin.gif
2010. február 18. 12:49 #276
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. February 18. - 11:43)
sad.gif Már csak 2 részt kell megnéznem. Már most hiányzik a film! Ez már kínzás amúgy! Márciusig húzni az ember idegeit!

Amúgy ledöbbentem mikor kiderült, hogy Elenat örökbefogadták.
Bonnie boszis jelenetei nagyon jók!
Egyébként Damon se olyan rosszfiú, ahogy mutatja magát. De azért jónak se mondanám  biggrin.gif
Nagyon tetszett 162 candles rész is. Lexivel milyen jól érezte magát Stefan
. Jó volt látni, hogy nem mindig komoly
Annyi minden tetszik a sorozatban, hogy nehéz lenne hirtelen felsorolni  biggrin.gif


Hát igen. Úgy próbálja a CW kompenzálni a szünetet, hogy addig ismétel. Az 1x10-tõl...

Elena örökbefogadásán én is meglepõdtem, de nem nagyon derült ki róla semmi, vagy én maradtam le valamirõl? Pedig eskü megnéztem az összes részt. Az egyik végén nem az volt, hogy Alaric benyögte, hogy mi volt a felesége neve és bla bla bla...

Damon szerintem se olyan rossz fiú. Csak vámpír. És szerelmes vámpír. Ami még jobb.
2010. február 18. 13:44 #277
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Most néztem meg az utolsó 2 részt, úgyhogy teljesen a hatása alatt vagyok. biggrin.gif
Á, nagyon kemény volt. w00t.gif
Úgy sajnáltam Bonnie nagymamáját. El se hiszem, hogy ennyit kell várni a folytatásra reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
Aztán ott van Damon. Szegénykém. Nagyon letört mikor kiderült, hogy Catherine nem is volt soha a sírban, hanem életben van.

Pontosan az volt benne amit írtál. Sejtették, hogy ki lehet Elena igazi szülei ... Akkor viszont a tanár bácsi smileeee.gif Elena apja. És Damon ölte meg az igazi anyját. Anyám! Micsoda fordulatok w00t.gif


Vajon hogy fogják folytatni? blush.gif smileeee.gif
2010. február 18. 14:49 #278
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. February 18. - 13:44)
Most néztem meg az utolsó 2 részt, úgyhogy teljesen a hatása alatt vagyok.  biggrin.gif
Á, nagyon kemény volt.  w00t.gif
Úgy sajnáltam Bonnie nagymamáját. El se hiszem, hogy ennyit kell várni a folytatásra reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif
Aztán ott van Damon. Szegénykém. Nagyon letört mikor kiderült, hogy Catherine nem is volt soha a sírban, hanem életben van.

Pontosan az volt benne amit írtál. Sejtették, hogy ki lehet Elena igazi szülei ...  Akkor viszont a tanár bácsi  smileeee.gif Elena apja. És Damon ölte meg az igazi anyját. Anyám! Micsoda fordulatok w00t.gif


Vajon hogy fogják folytatni? blush.gif  smileeee.gif


Nem tudom. Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra mostmár.

Bonnie nagymamáját én is nagyon sajnáltam. De viszont szerintem Bonnie ereje a harag és szomorúság miatt nõni fog. Damon helyében én is letört lennék. Kiderült végülis, hogy akit szeretett az õt nem is szerette, és Stefannak lett igaza, hogy csak játszott velük. Elég nagy törés lehetett a lelkének.

Hát igen, sejtik, hogy kik Elena igazi szülei, meg minden, de viszont azóta nem került szóba, és ha jól rémlik ez nem az utolsó részben volt... gondoltam a következõ részben kifejtik, de húzzák halasztják. Ha viszont tényleg így van, és tényleg Alaric és a felesége a szülei, akkor nagyon durva, hogy Damon ölte meg az anyját. Bár biztos lesz valami ennek a hátterében is, hogy miért tette. Nem hiszem, hogy csak úgy kedvtelésbõl, legalábbis remélem, hogy valami lesz.

Nem tudom te, hogy értelmezted... de mi arról kezdtünk még el beszélni, hogy elméletileg Katherine változtatta át a fiúkat vámpírrá. Ellenben Kathrine elhúrcolásánál a fiúk még nem voltak vámpírok. Vagy talán azt akarják kihozni belõle, mint a könyvben van, hogy volt vámpír vér a szervezetükbe és megölték egymást?! Nem tudom. Még ez jutott eszembe.

Én még a Halloweenos epizódnál borultam ki picit, mikor kinyírták a "kedvenc" karakteremet Vickit. Na ott totál KO voltam. Tök örültem, hogy vámpír lett, erre nem megölik. KÉSZZZ!

Mindenesetre szerintem én is ledarálom a hétvégén megint az epizódokat. smileeee.gif
2010. február 18. 15:07 #279
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
1.11 Bloodlines (néhány Screen Cap)
1 felhasználónak tetszik: TVD12
2010. február 18. 15:11 #280
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
1.14 A Few Good Men SPOILERek

- Feltûnik Bonnie unokatestvére, aki egyetemista, és titokzatos. "A szépsége a fegyvere" Nem feltétlenül boszorkány.
- Több dolog kiderül Alaricról és elhunyt feleségérõl (Visszaemlékezésekkel)
- Feltûnik Harper, akinek van valami köze Mystic Fallshoz
- Megismerhetjük Kelly Donovant, akit Melinda Clarke fog játszani.
596 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!