Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 21. 09:28 #2181
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Az E!Online összeírt nekünk 7 olyan dolgot, ami a közeljövőben a sorozatban meg fog történni (vagy éppen biztosan nem fog megtörténni). Nem fordítottam le mindent részletesen, mert van, amit már több másik cikkben visszaolvashattunk.
Spoiler Alert!

1. Kitörni készül Katherine mesteri terve
2. Katherine messze idősebb, mint amennyinek kinéz
Julie Plec és társproducere, Kevin Williamson szerint a 2.09-es részben az 1492-es Bulgáriába visszatekintős jelenetek lesznek, amelyekből megtudhatjuk, hogy miért lett ilyen természete ennek az ördögi szépségnek. De nem fogjuk látni őt az átváltozása előtt, illetve az átváltoztató vámpírral sem fogunk találkozni.

“Visszamegyünk az időben és sokat megmutatunk abból, hogy hogy lett Katherine olyan, amilyen.” – mondja Kevin Williamson. – “Alapvetően sok kérdésre választ adunk. Mert szerintem ez mindenkit érdekel, vagy az, hogy hogyan folytatódott a történet. És Katherine egy Petrova – betekintunk a Petrova vonalba is… Megmutatjuk, hogy hogy kezdte, hogyan folytatta, miért akarták, miért volt fontos a vámpírok történetében.”

3. Elena nem fog vámpírrá változni… egyelőre
4. Jeremy újra szerelmes lesz és a lány lehet Caroline is. Vagy Bonnie. Vagy…

“Könnyen lehet, hogy valaki olyan lesz, akit már ismerünk.” - mondta Plec Jeremy romantikus jövőjéről.

És nem ő az egyetlen szerelmes – Bonnienak és Damonnak is lesznek kalandjai. Természetesen Kat Graham és Williamson nem éppen voltak készségesek ebben a témában – csak egy “aha” és egy “igen” választ kaptunk, – és senki sem mondta meg, hogy ezek a kalandok együtt lesznek köztük vagy nem.

5. Nagyon nehéz dolgok várnak Bonniera
6. Jeremyből Scooby lesz (átveszi az irányítást és segíteni akar Elenáéknak)
7. Alaric biztonságban van… legalább is mostanra

“Kevin és én is nagyon úgy érezzük, hogy az a szereplő igazi férfi. Férfias. Vonzó. Nagyon fontos szereplő a sorozatban és mert az előző évad végén kibontakozott a saját történetének kapcsolata Isabelle történetével, csak várunk és várunk, hogy Alaric új történetébe kezdhessünk. És megígértük neki, hogy lesz új története és alig várjuk, hogy el is jöjjön az ideje ennek.”
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. október 21. 10:51 #2182
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
beer.gif beer.gif beer.gif wub.gif wub.gif wub.gif
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, funny18, zsofeeh, Bessie, Adrianna
2010. október 21. 17:31 #2183
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
beer.gif wub.gif
7 felhasználónak tetszik: Domcicc, funny18, zsofeeh, Bessie, Adrianna, Sixy, laura96
2010. október 22. 08:05 #2184
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
NEE!!
[color=yellow] Mason meghalt??!! Nemáááááááááááááár!! Pedig annyira megkedveltem a srácot, erre most megölik itt nekem??? Hát ilyen nincs!! Kész vagyok!!!
És most még Mattet is belerángatja a ribi Katherine!![/yellow]
2010. október 22. 08:07 #2185
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline

A következő rész - hosszú - promója.
9 felhasználónak tetszik: Brittany, Domcicc, Beba13, funny18, xxxddd, Butterfly, marti27, Adrianna, laura96
2010. október 22. 14:20 #2186
Melcsi1997
Melcsi1997
Four™
 
StátuszYou have no power here, bitch!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.27.
Hozzászólás: 4042
Csatolások: 8013
Azonosító: 62084
Offline offline
Feliratosan a a 2x7 promo videója.
9 felhasználónak tetszik: Domcicc, funny18, xxxddd, marti27, Adrianna, BellaandAlice99, Jessy, laura96, BunnyGirl
2010. október 22. 14:27 #2187
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Videó: bálba akarok menni, tök jó lehet. w00t.gif Irtó jó ez a zene alatta és ismerős, de mi ez? biggrin.gif
Eszty, sikeresen belefutottam abba, amit írtál, bár nem látom a hsz-eket normálisan, megsúgom a helyes kódot: [_color=_white]szöveg[/color_] Persze _ nélkül wink.gif

2x06
Hát ez hihetetlen. Jeremy olyan nagyon szimpatikus lett a rész végére, hogy ha eddig nem kedveltem volna, akkor most biztos szeretném. laugh.gif
Mason...pff, tényleg naív volt, meg dádádá, de most komolyan?! Tényleg?! Nemáááááár!!! grrr.gif
Damon, illetve hát most Ian játékáról, én tényleg imádom a mimikáját, egyszerűen pörfikt, de nagyon rámennek Kevin-ék erre a dologra. Még nem zavar, csak attól félek egy idő után uncsi lesz, hogy állandóan a pofákat vágja olyan helyzetekben is, ahova nem feltétlen illik ez. A végén nagyon aranyos volt, ahogy bocsánatot kért, látszott, hogy tényleg bántja. heart.gif
Érdekes módon, nem támadt kedvem most Bonnie-t fenéken billenteni.
Matt karakterét is végre valahára érdekessé teszik, persze nem kívánom, hogy meghaljon, de legalább érdekes lesz addig. laugh.gif És inkább ő, mint a többiek...
Szegény Tyler egyedül maradt..
Én egészen addig, míg Elena le nem ment a verbénás vízbe, azt hittem, hogy Kat lesz az megint. Csóri Stefan, az eléggé fájhatott azért. blink.gif És a végén, jaj nemár. Ez még egy lépéssel közelebb hozta Kathez, na mindegy, szükséges velejáró. Azért nagyon szomorú jelenet volt.
Huh, Jenna ohmy.gif Na erre tényleg nem számítottam!
Caroline-ék olyan aranyosak voltak, egyszer értenek szót, és Caroline ezt is elfeledteti vele.
Fúú, hányszor fogom ezt a rész megnézni még jövőhétig...
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. október 22. 14:40 #2188
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.10.22. 14:27)
Videó: bálba akarok menni, tök jó lehet. w00t.gif Irtó jó ez a zene alatta és ismerős, de mi ez? biggrin.gif 
Eszty, sikeresen belefutottam abba, amit írtál, bár nem látom a hsz-eket normálisan, megsúgom a helyes kódot: [_color=_white]szöveg[/color_] Persze _ nélkül wink.gif 
2x06
Hát ez hihetetlen. Jeremy olyan nagyon szimpatikus lett a rész végére, hogy ha eddig nem kedveltem volna, akkor most biztos szeretném. laugh.gif 
Mason...pff, tényleg naív volt, meg dádádá, de most komolyan?! Tényleg?! Nemáááááár!!! grrr.gif 
Damon, illetve hát most Ian játékáról, én tényleg imádom a mimikáját, egyszerűen pörfikt, de nagyon rámennek Kevin-ék erre a dologra. Még nem zavar, csak attól félek egy idő után uncsi lesz, hogy állandóan a pofákat vágja olyan helyzetekben is, ahova nem feltétlen illik ez. A végén nagyon aranyos volt, ahogy bocsánatot kért, látszott, hogy tényleg bántja. heart.gif
Érdekes módon, nem támadt kedvem most Bonnie-t fenéken billenteni.
Matt karakterét is végre valahára érdekessé teszik, persze nem kívánom, hogy meghaljon, de legalább érdekes lesz addig. laugh.gif És inkább ő, mint a többiek...
Szegény Tyler egyedül maradt..
Én egészen addig, míg Elena le nem ment a verbénás vízbe, azt hittem, hogy Kat lesz az megint. Csóri Stefan, az eléggé fájhatott azért. blink.gif És a végén, jaj nemár. Ez még egy lépéssel közelebb hozta Kathez, na mindegy, szükséges velejáró. Azért nagyon szomorú jelenet volt.
Huh, Jenna ohmy.gif Na erre tényleg nem számítottam!
Caroline-ék olyan aranyosak voltak, egyszer értenek szót, és Caroline ezt is elfeledteti vele.
Fúú, hányszor fogom ezt a rész megnézni még jövőhétig...


Áh, időközben már akkor rájöttem, hogy rossz kódot ütöttem be, amikor leírtam, de mégis sikerült elküldeni. Szerkeszteni meg nem engedett, egészen idáig nem jelent meg a 110. oldal.. reklamalo.gif reklamalo.gif
2010. október 22. 15:12 #2189
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.22. 14:40)
Áh, időközben már akkor rájöttem, hogy rossz kódot ütöttem be, amikor leírtam, de mégis sikerült elküldeni. Szerkeszteni meg nem engedett, egészen idáig nem jelent meg a 110. oldal..  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Nekem is csak akkor jött végre be, amikor már elküldtem az enyémet. Persze a 111 se fog bejönni megint egy hétig...

Most végre látom a képeket is meghajolo.gif
2010. október 22. 16:12 #2190
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
[quote=Domcicc,2010.10.22. 14:27~1176120]Videó: bálba akarok menni, tök jó lehet. w00t.gif Irtó jó ez a zene alatta és ismerős, de mi ez? biggrin.gif
A szám Lady Gagától a Show me your teeth! Én egyből felismertem, mert ez az egyik kedvencem tőle biggrin.gif thumbsup.gif
2010. október 22. 16:14 #2191
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Jézusom, ez a mai rész sokkolt. Jöjjön egy kis SPOILER!
Először is örülök, hogy Caroline és az anyuja egymásra találtak és örülnék, ha Car és Bonnie újra jó barátok lennének, remélem a közeljövőben ez is megtörténik. Akkor jöjjön az a dolog, ami sokkolt: Mason halála. Én ott ledermedtem. Azt hittem több epizódban fog szerepelni, úgyhogy sajnálom is. Ahol viszont eltörött a mécses.. Elena és Stefan szakítása. Ott végleg kiborultam, sikeresen el is bőgtem magam. Remélem kibékülnek, mert Stelena forever! A végét már könnyes szemmel néztem, de amikor Kat megigézte Mattet.. na ott is kiakadtam. Ne hogy már Matt is meghaljon, mert kihal az egész stáb! Lényegében jó kis rész volt és örülök, hogy csak egyhetes szünetet tartottak. A következő részre pedig nagyon kíváncsi vagyok!
Akit érdekel, jelölje ki! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2010. október 22. 16:28 #2192
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2010.10.22. 16:12)

A szám Lady Gagától a Show me your teeth! Én egyből felismertem, mert ez az egyik kedvencem tőle biggrin.gif  thumbsup.gif


Oh, köszönöm air_kiss.gif Nem gondoltam, hogy egy Gaga szám ennyire fog tetszeni. w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: xxxddd
2010. október 22. 18:00 #2193
Norczi
Norczi
 
StátuszAvatárom Panka10.03-től van:) Ne lopd el kérlek.Köszönöm:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 590
Csatolások: 230
Azonosító: 130617
Offline offline
ht a mai resz, en majdnem elsirtam magam:( Annyira sajnaltam Stefant es Elenat, es Damon latszott , hoggy mennyire sajnalja , kicsi aranyosz:)
1 felhasználónak tetszik: Vanessa01
2010. október 22. 19:04 #2194
LalaLola
LalaLola
visszatérő vendég
 
StátuszAz avatarom ne vidd el,én csináltam,vagy kérd el,nem harapom le érte a fejed =)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.28.
Hozzászólás: 482
Csatolások: 94
Azonosító: 80745
Offline offline
Valakinek megvan feliratosan a 6.rész?=/ egyelőre nem találtam meg sehol,eléggé kiváncis természet vagyok,spoilereket olvastam megiiint biggrin.gif és hát most már tűkön ülök,hogy megnézhessem biggrin.gif
2010. október 22. 21:21 #2195
- törölt felhasználó -    
Na végre. Ilyen részekkel sokkal jobb lesz az első évad, mint a második. Sokkot kaptam. De váratlanul ért engem Manson halála. Annyira megszoktam, hogy azt hittem már főszereplő lett:D Nem hittem volna, hogy így írják ki, bár ha belegondolok várható volt. Egyébként én is azt hittem, hogy Kat az Stefannal, de a verbena meggyőzött az ellenkezőjéről. Szegény Jenna. Erre nem számítottam, de ez a jó, hogy az írok meglepetést tdunak okozni. De mekkorát. Damon, ő megint nagyszerű volt, mint mindig. Kíváncsi vagyok, hogy kivel jön össze egy ágyjelenet erejéig:D Stefan és Elena szakítása szívszorító volt. De sajnáltam őket, meg Tylert is. Az apja után Manson bácsit is elveszítette. Erre a részre megérte várni:D Legyen már jövőhét péntek biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Vanessa01
2010. október 22. 21:38 #2196
- törölt felhasználó -    
Idézet (digirl @ 2010.10.22. 21:21)
Na végre. Ilyen részekkel sokkal jobb lesz az első évad, mint a második. Sokkot kaptam. De váratlanul ért engem Manson halála. Annyira megszoktam, hogy azt hittem már főszereplő lett:D Nem hittem volna, hogy így írják ki, bár ha belegondolok várható volt. Egyébként én is azt hittem, hogy Kat az Stefannal, de a verbena meggyőzött az ellenkezőjéről. Szegény Jenna. Erre nem számítottam, de ez a jó, hogy az írok meglepetést tdunak okozni. De mekkorát. Damon, ő megint nagyszerű volt, mint mindig. Kíváncsi vagyok, hogy kivel jön össze egy ágyjelenet erejéig:D Stefan és Elena szakítása szívszorító volt. De sajnáltam őket, meg Tylert is. Az apja után Manson bácsit is elveszítette. Erre a részre megérte várni:D Legyen már jövőhét péntek biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Teljesen egyetértek biggrin.gif
2010. október 22. 21:41 #2197
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2010.10.22. 16:12)
A szám Lady Gagától a Show me your teeth! Én egyből felismertem, mert ez az egyik kedvencem tőle biggrin.gif  thumbsup.gif


Javítom, simán csak Teeth. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2010. október 22. 21:45 #2198
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Dancsy @ 2010.10.22. 21:41)
Javítom, simán csak Teeth. wink.gif

Köszii a korrigálást meghajolo.gif
Masquerade Preview Clip wub.gif wub.gif wub.gif

2 felhasználónak tetszik: Adrianna, laura96
2010. október 22. 23:55 #2199
Mister
Mister
 
StátuszAlszom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.05.16.
Hozzászólás: 694
Csatolások: 0
Azonosító: 6221
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.15. 10:28)
Na, csúcs.. én már a Supernaturalban sem bírtam. A legjobb pillanata az volt, mikor elvitték a pokolkutyák.. Talán vámpírként szimpibb lesz, bár nem lepődnék meg ha ő lenne Damon titokzatos szex-partnere. 
Fogalmam sincs ki lesz majd az állandó szereplő, aki meghal.. de akárki is lesz, tuti megsiratom!! Kivéve Bonnie.. na, ha ő lenne a szerencsés.. ünnepi tort ülnék!



Olvasni nem szoktatok? smileeee.gif
Úgyértem... könyveket? smileeee.gif

SPOILER!!
Bonnie nem fog meghalni.
2010. október 23. 05:37 #2200
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Mister @ 2010.10.22. 23:55)
Olvasni nem szoktatok? smileeee.gif
Úgyértem... könyveket? smileeee.gif
SPOILER!!
Bonnie nem fog meghalni.


Nem mintha olyan rengeteg közös vonás lenne a TVD könyvek és a sorozat között. laugh.gif Persze igazad van, nyilván nem nyírják ki az egyetlen boszikát. smileeee.gif Azért elég fontos szereplő.

Idézet (LalaLola @ 2010.10.22. 19:04)
Valakinek megvan feliratosan a 6.rész?=/ egyelőre nem találtam meg sehol,eléggé kiváncis természet vagyok,spoilereket olvastam megiiint biggrin.gif és hát most már tűkön ülök,hogy megnézhessem biggrin.gif


Szolgálati közlemény AgnesCornel-tól (régi neve voldemortsangel): Holnap kész a felirat, már csak időzíteni kell. wink.gif
596 oldal 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!