Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 12. 09:40 #5301
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
You recently said that Season 3 would be about the originals. Was that always the plan?
Julie Plec: We always knew in a perfect world our Klaus casting [Joseph Morgan] would be successful. He's a very small villain in the book series, but his actions have huge, huge repercussions on the community. We knew there was a lot of territory to mine there, so we built him in and introduced him at the end of this season in hopes that the audience would connect to the character as a villain and we could then explore a lot more down the road about who he is and where he came from. The addition of Elijah [Daniel Gillies] in our world midseason just changed everything. You have Joseph Morgan and Daniel Gillies, two extraordinary actors having these amazing scenes with each other and you just want more of them. We haven't started plotting Season 3 yet — that happens soon — but certainly it's in our intention to dig deeply into the backstory of the original family.

Vampire Diaries' Julie Plec: Profound loss is part of who Elena is

Are you going to shy away from present day and go more towards mythology and flashbacks?
Plec: The show is always going to be about Mystic Falls, our heroes, our love stories, and our brothers and Elena as they navigate the real world in a very unreal scenario. The flashbacks are dropped in here and there, so I don't know that we'll shift that too extremely in one direction or another. It's worked well for us, and every now and then we get to go back into the past and really see these people, who they were back then, but I don't think we'll suddenly have every episode be in year [1000].

OK, let's talk finale. Will it be as emotional as last week's episode?
Plec: There's absolutely going to be a different sense of tone — it's not big rings of fire, flaming fire balls and hearts being ripped out. It's the continuation of Damon and Stefan's relationship as brothers, Damon's imminent death as a result of the werewolf bite, and Damon's continuing desire to get acceptance and forgiveness from Elena.

Damon can't possibly die, right?
Plec: A lot of our characters, in some way or another, are at extreme risk — Damon of course being the obvious. I, of course, won't tell you if anybody makes it to see Season 3 or not, but there are some moves and surprises that will make the audience yell at us.

What will Stefan do to try to save Damon?
Plec: Stefan ended the previous episode saying, "I am not going to let you die. I will find a cure." And, of course, there is no cure. So that's going to be complicated for Stefan, who feels very responsible for his brother as a result of having been the one who really pushed being a vampire on him in the first place. He also feels responsible for the fact that Damon now believes his wrongs led to his death — that it's karmic retribution — and Stefan is basically saying, "I don't accept that because if I accept that this is your karmic retribution, then this is my fault to begin with." So Stefan sets out on a pretty intense journey to figure out if there's any way to save his brother and ... it's a really harrowing experience for him. His own life is put in peril as a result of wanting to do anything he can to save Damon.

Vampire Diaries' Nina Dobrev on Elena and Damon's chemistry: "You want what you can't have"

What about Elena?
Plec: Elena, who is unaware of Damon's bite, is trying to move forward with her brother and her friends. There's a speech early on where she says, "We've got to get up, we've got to get out of the house, we've got to breathe, eat, sleep, then do it all over again until it gets better." That's shifted when she learns the truth about Damon and sets out to help him as he goes through his spiral. A lot of their relationship and friendship issues are brought to light as he is on his deathbed and is still very much desperate for absolution.

Sounds like "Delena" fans will enjoy the finale then.
Plec: The second half of the episode is very much driven by Damon and Elena — as he's falling apart — and what she does to try to bring him peace. This is very much an episode of Damon and Elena, and all their relationship issues that they've struggled with for two years now coming to a head.

Can we expect a major cliff-hanger?
Plec: Put it this way, there is an out-of-left-field surprise at the end of this episode that tells the audience very clearly what road we're traveling down Season 3. It's not a big cliff-hanger episode. There's a lot of emotional resolution, and then there's a humdinger or two at the end that basically says: "You thought you knew what this show was. Well, we're just getting started."
4 felhasználónak tetszik: funny18, allyangel, fanni1998, Adrianna
2011. május 12. 09:44 #5302
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Nina Dobrev:

A mostani finálé olyan lesz, aminek lesz folytatása a harmadik évadban?
Igen. Nem csak egyféle szempontból – lesz kettő vagy három olyan nagy csavar, ami mindenkinek megváltoztatja az életét és erre nem számítanak. Főleg Damonra és Elenára van a legnagyobb hatással. Stefanból olyan hatásokat vált ki, amelyet senki sem tud elképzelni. Jeremy élete is megváltozik és teljesen zavaros lesz – nemsokára meglátjátok, hogy miért. De ezek a kalandok fogják adni a harmadik évadot.
7 felhasználónak tetszik: funny18, allyangel, xxxddd, fanni1998, adriienn96, yxcv90, Adrianna
2011. május 12. 10:34 #5303
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Köszönet a spoilerekért! meghajolo.gif Már nagyon várom! Kiadtak egy posztert a mai (holnapi) részhez, de sajnos eddig csak MQ méretűvel találkoztam. Remélem mihamarabb előkerül a HQ verzió is! wink.gif
7 felhasználónak tetszik: allyangel, katie993, zsofeeh, zsuzsye, pink_bunny, yxcv90, Adrianna
2011. május 12. 10:39 #5304
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2011.05.12. 09:44)
Nina Dobrev:
A mostani finálé olyan lesz, aminek lesz folytatása a harmadik évadban?
Igen. Nem csak egyféle szempontból – lesz kettő vagy három olyan nagy csavar, ami mindenkinek megváltoztatja az életét és erre nem számítanak. Főleg Damonra és Elenára van a legnagyobb hatással. Stefanból olyan hatásokat vált ki, amelyet senki sem tud elképzelni. Jeremy élete is megváltozik és teljesen zavaros lesz – nemsokára meglátjátok, hogy miért. De ezek a kalandok fogják adni a harmadik évadot.



Remélem Jeremy-ből nem csinálnak vámpírt, azért...ember is maradjon már a sorozatban rohog.gif blush.gif
9 felhasználónak tetszik: liltoria, Brittany, allyangel, Melcsi1997, funny18, fanni1998, vilcs, adriienn96, Adrianna
2011. május 12. 13:05 #5305
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
úristen Brittany, ezer köszönet a spoilerekért, nagyon jók!!! meghajolo.gif Már alig várom, hogy láthassam a részt; mióta felkeltem, mintha egy gombóc lenne a torkomban, olyan ideges vagyok a végkimenetel miatt! wub.gif Nagyon izginek ígérkezik ez az utolsó rész! w00t.gif Én élőben fogom nyomatni spiteful.gif

funny18, neked meg köszi a képet wink.gif kedvemrevaló spiteful.gif heart.gif
5 felhasználónak tetszik: liltoria, katie993, fanni1998, vilcs, Adrianna
2011. május 12. 13:29 #5306
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
áhh most olyan irigy vagyok, azokra akik értik az eredetit, én meg várhatok a feliratra cray.gif remélem hamar elkészül vampire.gif
3 felhasználónak tetszik: allyangel, vilcs, xxxddd
2011. május 12. 16:04 #5307
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2011.05.12. 09:44)
Nina Dobrev:
A mostani finálé olyan lesz, aminek lesz folytatása a harmadik évadban?
Igen. Nem csak egyféle szempontból – lesz kettő vagy három olyan nagy csavar, ami mindenkinek megváltoztatja az életét és erre nem számítanak. Főleg Damonra és Elenára van a legnagyobb hatással. Stefanból olyan hatásokat vált ki, amelyet senki sem tud elképzelni. Jeremy élete is megváltozik és teljesen zavaros lesz – nemsokára meglátjátok, hogy miért. De ezek a kalandok fogják adni a harmadik évadot.

spiteful.gif
Stefan ismét találkozik a zöld szemű szörnyeteggel? acute.gif Vagy még mindig? secret.gif
5 felhasználónak tetszik: liltoria, Sixy, pink_bunny, fanni1998, allyangel
2011. május 12. 16:17 #5308
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2011.05.12. 16:04)
spiteful.gif
Stefan ismét találkozik a zöld szemű szörnyeteggel? acute.gif Vagy még mindig? secret.gif


szerintem még mindig rohog.gif és átváltozik egy dühöngő őrültté fear.gif 110.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2011. május 12. 16:21 #5309
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Ezaz! Végre végig tudtam olvasni ezt a rengeteg mindent, amit írtatok yahoo.gif
És van áram, van net, már csak azt nem tudom eldönteni, hogy éjjel, online nézzem a részt, vagy holnap reggel? A sok reklámblokk miatt kérdéses unsure.gif Nézi valaki éjszaka?

Köszönet a videókért, képekért meghajolo.gif Spoilereket kivételesen direkt nem olvastam el biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: liltoria, Daxy, fanni1998
2011. május 12. 16:24 #5310
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.05.12. 16:21)
Nézi valaki éjszaka?

én biztos cool.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, allyangel
2011. május 12. 16:41 #5311
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2011.05.11. 21:17)
HA ÚJRA ÉS ÚJRA FELTESZITEK A KIS FELBONTÁSÚ KÉPEKET, AMIK RÁADÁSUL VOLTAK MÁR NAGY HQ MÉRETBEN AZOKAT TOVÁBBRA IS TÖRÖLNI FOGOM. 
AMENNYIBEN NEM SIKERÜL A FÓRUM SZABÁLYAIT BETARTANI, AKKOR A DOLOG KIZÁRÁST IS VONHAT MAGA UTÁN. HA EGY HOZZÁSZÓLÁSOTOK / KÉPETEK TÖRLÉSRE KERÜL, AZ OKKAL TÖRTÉNIK.
KÖSZI A FIGYELMET!


köszi a te válaszodat is. biggrin.gif
2011. május 12. 17:00 #5312
fanni1998
fanni1998
the hunger games♥
 
Státuszgirl on fire♥the boy with the bread♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 2135
Csatolások: 81
Azonosító: 124724
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.05.12. 16:21)
Nézi valaki éjszaka?


Én valószínűleg, ha anya megengedi mellow.gif De ahogy anyát ismerem úgy is rá fogom venni hogy fenn maradhassak rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. május 12. 17:04 #5313
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.05.12. 16:21)
Nézi valaki éjszaka?

Én is nézem élőben wub.gif és amint vége, (valószínűleg felhevült lelki állapotban) leírom ide a véleményem róla laugh.gif wub.gif jajj, ne tudjátok meg, én mennyire izgatott vagyok blush.gif
Főleg ez a sor rémiszt meg Brittany spoileréből: "You thought you knew what this show was. Well, we're just getting started." Mi lehet ez a nagy cliffhanger, amitől így lesokkolódunk!? fear.gif előre félek unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, fanni1998, liltoria, yxcv90, Adrianna
2011. május 12. 17:06 #5314
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Na, nagyon jó, ha ti kibírjátok ezt a sok reklámot, én is ki fogom laugh.gif Akkor én is jövök értekezni ide utána smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: fanni1998, liltoria
2011. május 12. 17:11 #5315
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Damon találkozik második (és egyben utolsó) végzetével? Alaric hogyan fog megbirkózni Jenna halálával? Caroline és Tyler egymásra talál végre, vagy valami váratlan fog bekövetkezni? Rengeteg kérdéssel hagyott minket magunkra a ’Vampire Diaries legutóbbi fenomenális része. A műsor állandó sztárja Nina Dobrev szerint ne várjuk azt, hogy sok kérdésre választ kapunk a szezonzáró epizód alatt.

„Ez a Vámpírnaplók. Mindig kell lennie függővégnek.” –mondta Nina amikor a Hollywood Crush leült vele egy kis beszélgetésre. De akkor mit is tudsz elmondani az utolsó részről?

„Ez bonyolult, úgy értem rengeteg különböző történet van a részben, amit az emberek összefonnak.” –mondta. „ És..mi sokat feltárva hagyunk a végén, ami nyilvánvalóan a következő évadra hangol majd minket, amely teljesen más lesz mint a mostani. „
5 felhasználónak tetszik: funny18, fanni1998, allyangel, yxcv90, Adrianna
2011. május 12. 17:14 #5316
- törölt felhasználó -    
Szerintem jó lesz...a TV-ben láttam már az előzetesét és nekem nagyon tetszett... thumbsup.gif
2011. május 12. 17:28 #5317
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
A projektet Diaries-Online indította! Szerintem igen jó ötlet!

Küldjünk videót a TVD-seknek!


Karácsonykor még renee próbálkozott vele, hogy egy videót készít, ahol a TVD-vel és a karácsonnyal kapcsolatos dolgokat összevonjuk, mint rajongók, és készül belőle egy nagy, közös videó. Hát, ez a próbálkozás sajnos nem jött össze, pedig nagyon igyekezett, hogy megvalósítsa. Most lehet én is erre a sorsra fogok jutni - reméljük nem. biggrin.gif

A lengyel rajongók készítettek egy videót (ezen a linken meg is lehet nézni), ahol sok rajongó összeállt, és mindenki beszélt egy kicsit a TVD-ről: hogy mit szeret, kit szeret, miért szeret, amolyan "fejezzük ki a rajongásunkat" célkitűzéssel. Nos, én most kedvet kaptam egy ilyenhez, és buzdítani kívánom a Diaries Online látogatóit, hogy ne legyünk szégyellősek, és mutassuk meg mi magyarok, hogy mennyire szeretjük a TVD-t! biggrin.gif

Két lehetőségből lehet választani:

Az egyik: készíts egy videót, ahol arról beszélsz, hogy miért szereted a TVD-t, kit szeretsz belőle a legjobban, kit shippelsz, ezt mind RÖVIDEN! Amennyiben lehetséges, és biztos angol tudással rendelkezel, akkor beszélj rajta angolul, de ha nem megy, akkor nyugodtan mondhatod magyarul, és majd teszünk alá angol feliratot, úgyhogy ezért ne fájjon a fejed. biggrin.gif

A másik
lehetőség az, hogy készítesz egy fotót magadról, egy darab cetlivel vagy bármivel amire azt írod hogy I LOVE TVD, vagy akármit ami kapcsolódik egy kicsit a sorozathoz. Ha szépen rajzolsz, akkor egy rajzot készítesz és azt fotózod le, a lényeg, hogy ha lehet, te is rajta legyél. Ne legyünk szégyellősek: ennyit igazán megér egy fotó! wink.gif

Ha elég anyag gyűlik össze, akkor elkészül a beküldött fotókból és videókból egy nagyobb videó, amit majd elküldünk a TVD stábjának Twitteren. Minél több lesz a résztvevő, annál többen el tudjuk küldeni a videót nekik, és annál nagyobb az esély, hogy észreveszik és megnézik!

A határidő: május 13. (AZAZ HOLNAP!)

Az anyagot a diarieshun@gmail.com címre küldjétek, a videókat ha lehet valamilyen tárhelyre feltöltve (Megaupload, data.hu, Sendspace, Mediafire, stb.). Ha van Twittered, kérlek annak a címét is add meg, amennyiben szeretnéd, hogy szerepeljen a videóban. (:

Jó videózgatást / fotózást! ;D

***


Ha van kedvetek ehhez, szerintem cstlakozzatok, tökjó móka! wink.gif w00t.gif Amúgy... én is küldtem be képe(ke)t! rohog.gif
2011. május 12. 17:53 #5318
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2011.05.12. 16:21)
Ezaz! Végre végig tudtam olvasni ezt a rengeteg mindent, amit írtatok yahoo.gif 
És van áram, van net, már csak azt nem tudom eldönteni, hogy éjjel, online nézzem a részt, vagy holnap reggel? A sok reklámblokk miatt kérdéses unsure.gif Nézi valaki éjszaka?
Köszönet a videókért, képekért meghajolo.gif Spoilereket kivételesen direkt nem olvastam el biggrin.gif


Én éjszaka alszom, reggel fogom megnézni! rohog.gif
2011. május 12. 18:00 #5319
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Akik esetleg nem értenének angolul, azoknak elhoztam a Julie Plec interjút lefordítva, amit Brittany betett korábban angolul:

Míg a múltheti The Vampire Diaries epizód inkább akciódús volt, halálesetektől és tüzes köröktől zsúfolt, a csütörtöki szezon finálé más hangulatot hoz. "Nagyon sok az érzelem," mondja Julie Plec, a sorozat producere. De ne higyjétek, hogy ezzel nyugis lesz minden. "Vagy így vagy úgy, de sok karakterünk extrém kockázatnak lesz kitéve. Van pár olyan esemény vagy meglepetés, amitől a nézők sikítozni fognak."

A Plec-kel készített TVGuide.com-os interjú második részében a producer elmondja, hogy hogyan ásunk mélyebbre az Elsők történelmében, és miért fognak a Delena fanok beleszeretni a 2. évad fináléjának második részébe.

Mostanában említetted, hogy a 3. évad az Elsők szezonja. Mindig ez volt a terv?

Julie Plec: Mindig is tudtuk, hogy egy tökéletes világban a Klaust alakító színész nagyon sikeres lenne. Nagyon elhanyagolható ellenfelet jelent a könyveben, de a közösségre alapvetően hatalmas hatást mér. Tudtuk, hogy sok mindenről szólhat a dolog, úgyhogy úgy alakítottuk a karakterét és mutattuk be, hogy a nézők igazi ellenségként tekintsenek rá, hogy tudjuk boncolgatni ki is ő, milyen az előélete. Elijah hozzáadásával a szezon közepén mindent megváltoztattunk. Itt van két elképesztő színész, Joseph Morgan és Daniel Gillies, akiknek vannak ezek az elképesztő jeleneteik, és egyre többet akarsz belőlük. Még nem nagyon taglaltuk a 3. évadot - majd nemsokára -, de határozottan szeretnénk mélyebbre ásni az Elsők családjának történelmében.

El fogtok távolodni a jelentől, és inkább a mitológia meg a visszatekintések felé fordultok?

Plec: A sorozat mindig Mystic Falls-ról, a hőseinkről, a szerelmi szálakról, és az állandó szerelmi háromszögünkről fog szólni, ahogy viselik a sorsukat az igazi világban, egy irreális forgatókönyvvel. Itt-ott lesznek elvétve visszatekintések, de nem tudom, hogy komolyabban elmegyünk-e valamelyik irányba. Jól működött eddig, és mindig visszamegyünk valahogy a múltba hogy tényleg lássuk ezeket a karaktereket igaz valójukban, de nem hiszem, hogy hirtelen minden epizód 1000-ben fog játszódni.

Oké, beszéljünk a fináléról. Lesz olyan érzelmes, mint a múltheti rész?

Plec: Teljesen más lesz a hangszíne a résznek - nincsenek nagy tüzes körök, szívek kitépve. Ez a folytatása Damon és Stefan testvériségének, Damon közelgő halálának a harapás folytán, és Damon folytatódó vágyának, hogy elfogadást és bocsánatot nyerjen Elenától.

Damon nem halhat meg, ugye?
Plec: Sok karakterünk, így vagy úgy, de extrém kockázatnak lesz kitéve - Damon esete nyilvánvaló. Én természetesen nem mondom meg, hogy ki fog szerepelni a 3. évadban, de van pár esemény és meglepetés, amitől a nézők sikítozni fognak.

Mit tesz Stefan, hogy megmentse Damont?
Plec: Stefan úgy fejezte be az utolsó epizódot, hogy "Nem hagylak meghalni. Találok gyógyírt." És természetesen, nincs gyógyír. Elég komplikált lesz ez Stefannak, aki felelősnek érzi magát a bátyjáért, elvégre ő ragaszkodott hozzá, hogy vámpír legyen. Azért is felelősnek érzi magát, hogy Damon úgy érzi, a hibái vezették el őt a halálig - hogy a karma teszi ezt -, és Stefan azt állítja, "Nem tudom ezt elfogadni, mivel ha elfogadom, hogy ez a karma műve, akkor az én hibáimmal kellett volna kezdeni." Úgyhogy Stefannak lesz egy elég húzós útja, mire rájön, hogy meg tudja-e menteni a bátyját, és... Ez egy elég szívszaggató felfedezés számára. A saját életét teszi kockára azért, hogy megmentse Damont.

Mi van Elenával?
Plec: Elena, aki nem tud Damon harapásáról, próbál továbblépni a barátaival és az öccsével. Van egy olyan megszólalása, hogy "Fel kell kelnünk, ki kell mozdulnunk, fel kell lélegeznünk, ennünk, aludnunk, aztán újra és újra ezt tenni, amíg jobb nem lesz." Ez csak fokozódik, amikor rájön az igazságra Damonról, és segíteni fog neki, hogy átmenjen ezen az egészen. Nagyon sok kapcsolati és barátsági probléma előjön, ahogy Damon mondhatni a halálos ágyon fekszik, és még mindig elég kétségbeesett a felmentésért.

Úgy hangzik, hogy a Delena rajongók élvezni fogják a finálét.
Plec: Az epizód második fele elég Damon és Elena fanatikus - ahogy Damon összeomlik -, és hogy mit tesz Elena azért, hogy Damon békére leljen. Ez egy elég Delena centrikus epizód, minden kapcsolati gond, amin két év alatt keresztülmentek, végre eléri a fordulópontot. heart.gif

Számíthatunk függővégre?

Plec: Mondjuk így: lesz egy bizarr meglepetés az epizód végén, ami egyértelműen megadja a nézőknek, hogy mire számítsanak a 3. évadban. Nem valami nagy függővéges rész. Sok az érzelem, aztán van egy vagy két csavar a végén, ami azt mondja: "Azt hitted, hogy jól ismered ezt a sorozatot. Nos, ez csak a kezdet."
7 felhasználónak tetszik: vilcs, liltoria, Bütyi92, yxcv90, Adrianna, zsofeeh, zsuzsye
2011. május 12. 18:03 #5320
- törölt felhasználó -    
Aztapaszta ohmy.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ll396aNb1b1qfz2lfo1_500.jpg
17 felhasználónak tetszik: liltoria, Domcicc, House Of Wax, Bütyi92, Catherine, allyangel, Karina197, fanni1998, katie993, yxcv90, funny18, Adrianna, xxxddd, Sixy, zsofeeh, zsuzsye, Rékakroki72
596 oldal 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!