Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 18. 11:52 #8641
- törölt felhasználó -    
A Mi Drága Damon-ünk beszólásai 1X16os részből

Damon: Tegnap éjjel megmentetem az életed, Nagyon szívesen..Tudom igazad van Ő és az anyukája biztos szőrnyen érzik magukat Küldjek nekik lasagnát?

Damon: Abarátod gyilkosságért ül a börtönben
Elena Tenned kell valamit!
Damon: Nos gondolom kitéphetném Dr. Hamisan Vádoló gigáját, vagy a nyelvét Kicsit megrághatnám, apró darabokra , aztán megetetném a mókusokkal
Elena Fejezd be Damon!
Damon Hát nem hangzik egyből jobban ha kimaradok belőle?

Elena: Nem kell gonosznak lenned.
Damon Az vagyok, Gyűlölsz érte.Minden visszaállt a régi kerékvágásba.

Damon.Kedves naplóm! A mókus az erdőben ma megkérdezte a nevem.Azt válaszoltam h joe vagyok Ez a hazugság örök életemben kísérteni fog.

Damon: Mert ha jól tévedek..

Damon: tudod nem kell álcáznod az igazi szándékodat szőkeség.Ha több szexet akarsz csak kérned kell.
Rebekah: Nem tudok eleget inni hozzá
Damon: Ugyan már. Túl jó volt ahhoz h ilyen legyél.

Damon. Bocsáss meg az öcsémnek rajong a 0-pozitívért.

Damon: Nyugodj le életem. Jó volt az este meg minden, de ez a mi napunk és nem hívtunk meg.

Damon Átveszem innen mehetsz.
Rebekah Fiatal még az éjszaka
Damon Tűnj el. senki nem bírja a spicliket
Rebekah Hatalmas s**gfej vagy remélem tudod
DAmon Mondták már

Damon: De most akarok.Akármikor mennél túl messzire ott leszek és vissza rántalak minden másodpercben minden nap amíg nem lesz rám szükséged
Stefan: Miért?
Damon:Mert jelenleg...Te vagy mindenem ami maradt
12 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Melcsi1997, pink_bunny, allyangel, Bütyi92, chelseagirl18, Bessie, Cintii, Adrianna, Brittany, Ketherina, BunnyGirl
2012. március 18. 13:25 #8642
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Erre nem igazán érte meg várni ennyit, sőt, eléggé csalódott vagyok. Azt hittem, hogy szinte az egész rész visszaemlékezős lesz, és sokkal több Sage lesz benne, meg jobban foglalkoznak a karakterével. unsure.gif Nem mondom, hogy olyan baromi szimpatikus lett, de alapjáraton nincs vele bajom. Nem sokat láttam belőle, nem tudok még dönteni.
Damon & Rebekah volt a csúcspontja az egész résznek. rohog.gif Damon beszólásai hatalmasok voltak, és imádom őket együtt, Team Debekah thumbsup.gif
Elena...hát rá nincsenek szavak. dry.gif Mi a jóistenért vágott olyan döbbent fejet mikor meglátta Stefant? Úgy csinált mintha most látná először így. Utálom ezt a felesleges drámázást amit művel...viszont szerintem a Matt-es részek aranyosak voltak. Nem is lennének ők együtt olyan borzalmasok...
Az, hogy Alaric a gyilkos ohmy.gif Már kb. 838742 féle elméletet felállítottam a gyilkos kilétéről, de pont Alaric?! Akkor úgy látszik mégsem unalmukban nyírták ki ennyiszer őt. rohog.gif Nagyon nagyon remélem, hogy nem ő lesz az akire évad végén nem vár túl sok jó dolog...Ugyanis habár nem szerepelt mostanság olyan baromi sokat, de tényleg egyik legszimpatikusabb, legemberibb szereplő, nem mellesleg elég jól néz ki wub.gif (valamelyik nap láttam egy Alaric klónt csak fiatalabba, nem nézett hülyének mikor észrevette, hogy megbámultam rohog.gif )
Hiányoltam ebből a részből Klaust, és Caroline-t, viszont Bonnie-t nem igazán, mert lassan ő is egy szintre kerül a listámon Elenával. dry.gif

A következő rész trailere... ohmy.gif Látom lesz egy jó kis gruppen...érdekes. Hány karikás is a sorozat? rohog.gif rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, House Of Wax, allyangel, pink_bunny, Misao, Adrianna
2012. március 19. 15:32 #8643
- törölt felhasználó -    
Wendy

http://images1.variety.com/graphics/photos/WebImages/newswendy121.jpgA Wendy című minisorozatot a Vámpírnaplók producerei készítették, s rövidsége ellenére nagyon jó értékelést kapott mindenhol. Az első 2 része szinkronos a többi feliratos.A zene, ami az epizódokban hallható, egy az egyben az, ami kedvenc sorozatunk részei alatt hallható.
részek: http://www.vampirnaplok-sorozat.eoldal.hu/cikkek/wendy/
remélem nem baj h ide írtam, csak gondoltam hátha valakit érdekel, én még nem láttam szóval nem tudom h mennyire jó
forrás: http://www.vampirnaplok-sorozat.eoldal.hu/
2012. március 20. 16:55 #8644
- törölt felhasználó -    
Az Utolsó Rész címe
Lassan véget érnek a 3. évad forgatásai. Mint mindig, Ian Somerhalder most sem tartotta sokáig titokban, hogy ő már olvasta az utolsó rész forgatókönyvét. Szerencsés. Hála neki címet is tudunk: 3x22 The Departed (-Az elhunytak)
Nem sok jót ígér.
8 felhasználónak tetszik: Brittany, Vampiregirl1, Pandus, allyangel, Bütyi92, pink_bunny, katie993, Adrianna
2012. március 20. 17:00 #8645
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.20. 16:55)
Az Utolsó Rész címe
Lassan véget érnek a 3. évad forgatásai. Mint mindig, Ian Somerhalder most sem tartotta sokáig titokban, hogy ő már olvasta az utolsó rész forgatókönyvét. Szerencsés. Hála neki címet is tudunk: 3x22 The Departed (-Az elhunytak)
Nem sok jót ígér.


Én Alaricért aggódom. A hírek, meg a történések... szerintem búcsúzhatunk tőle a szezon végén, bár nem akarok vészmadárkodni smileeee.gif
8 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Vampiregirl1, Pandus, allyangel, Daxy, pink_bunny, SmileyZ, Adrianna
2012. március 20. 19:37 #8646
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2012.03.20. 17:00)
Én Alaricért aggódom. A hírek, meg a történések... szerintem búcsúzhatunk tőle a szezon végén, bár nem akarok vészmadárkodni smileeee.gif


az a helyzet h sztem is megvan rá az esély sajnos
meg most h vmi másikban is szerepet kapott, hát aggasztó
viszont ami azért kissé megnyugtató h eddig a sok balesete miatt azt gondoltuk hogy tutira megfog halni, de csak ezt a sorozat gyilkosságot kellett előkészíteniük szóval talán ha ezt megoldják valahogy végre nem ölik meg állandóan, hacsak nem ezzel fogják megoldani h végleg meghal
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Adrianna
2012. március 20. 21:21 #8647
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
“The Murder of One” 3×18 promo stills
10 felhasználónak tetszik: dave095, allyangel, Misao, Bütyi92, Vampiregirl1, pillecukor3, katie993, Pandus, SmileyZ, standoffan
2012. március 21. 21:34 #8648
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
8 felhasználónak tetszik: Misao, allyangel, Vampiregirl1, katie993, Adrianna, Nina1122, House Of Wax, Lady Suzy
2012. március 21. 22:10 #8649
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2012.03.20. 21:21)
“The Murder of One” 3×18 promo stills

http://starity.hu/forum/topik/114643-the-vampire-diaries-vampirnaplok-2009/oldal/429/#p2890298
http://starity.hu/forum/topik/114643-the-vampire-diaries-vampirnaplok-2009/oldal/429/#p2890306 beer.gif
2012. március 22. 16:02 #8650
- törölt felhasználó -    
3x17.jelenet szinkronnal
az a csapat készítette akik a Wendy sorozat 1 és 2. részét is leszinkronizálták
véleményem szerint nagyon jó lett, először szokatlan de hamar meglehet szokni smileeee.gif smileeee.gif gratula hozzá

4 felhasználónak tetszik: Misao, katie993, Adrianna, Nina1122
2012. március 22. 16:06 #8651
- törölt felhasználó -    
3x17 - Break On Through - Produceri Előzetes

Megérkezett a 3x17 - Break On Through részhez a produceri előzetes, amiről Julie Plec is mond néhány szót. Vannak benne új jelenetek is smileeee.gif smileeee.gif biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pcwY_yB4lg8
2012. március 22. 16:13 #8652
- törölt felhasználó -    
CW Connect : Joseph Morgan Interjú

http://www.youtube.com/watch?v=KX2b6ooSAfY&feature=player_embedded

Üdv! Joseph Morgan vagyok a Vámpírnaplókból.
Ez itt a CW Connect.
Mi legjobb abban, hogy benne lehetsz a Vámpírnaplókban?
A legjobb dolog benne a stáb, akikkel dolgozom. Akik nagyon kedvesen fogadtak, ami nagyon jól esett egy olyan sorozatnál, ami már régóta megy. És mégis mindenki azon volt, hogy családtagnak érezzem magam. Nem úgy, mint egy valódi családban, de ahhoz valami nagyon hasonlóban.
Mi szeretsz Klausban?
Mindent. A karakter egyre több oldalú, aminek (mint színész) meg kell felelnem. Igaz, hogy sokszor nagyon egy síkú, de egyre többször mutatják meg az érzelmes, emberi oldalát. Megértettük, hogy miért olyan a kapcsolata az apjával amilyen és az egész családjával. Imádom minden oldalát. Hogy olyan manipulatív és a táplálkozási lánc legtetejének érzi magát.
Milyen történetét ismernéd még meg Klausnak?
Szeretném látni az első világháborúban. Látni abban a modern, lövész árkokkal teli időben, amikor még nagyon kevés filmfelvétel készült. Mondjuk az 1914-es évben.
Ha nem Klaust, kit játszanál szívesen?
Katherine az egyik kedvenc szereplőm. Ő olyan játékos és manipulatív. Nagyon érdekes. Elijah is remek karakter. Szeretem a higgadt, parancsoló megjelenését. És egy ideig Tyler is szívesen lettem volna. Már három átváltozása volt, amire nagyon irigy vagyok. Imádom amikor átváltozik, azokkal a végtag mozgatásaival, töréseivel. Én is szeretnék több ilyet csinálni. De ez a kérdés attól függ épp milyen kedvemben vagyok.
Köszönöm mindenkinek a kérdéseket!

Forrás: Vámpírnaplók
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, katie993
2012. március 22. 16:41 #8653
- törölt felhasználó -    
Spoilerek

Meg fog halni valaki a The Vampire Diaries állandó szereplői közül az évad vége előtt? - Charlie
Ha az érdekel, hogy Stefan végleg eltünteti-e Klaust - és reméljük ezt kérdezed mert csak erre tudunk válaszolni -, akkor a válasz... valószínűleg nem, legalábbis Paul Wesley szerint. "Stefan valószínűleg azt foga mondani, 'Tudjátok mit? Ott rohadjon meg ahol van'," mondta el a színész nevetve a TVLine-nak. “Klaus végre beilleszkedett kissé a közösségbe, és inkább már csak azért kell küzdeni, hogy minden normális maradjon, nem pedig azért, hogy megöljék." Szóval Stefan felhagy a nagy küldetésével, hogy megtorolja Klaus bűneit? "Nem mondom, hogy igen," tűnődött Wesley, "de ez is egy lehetőség."

Meddig fog Bonnie haragudni Elenára a The Vampire Diaries-ban? - Michelle
Elena tettei talán Abby átváltozásához vezettek, de határozottan nem ez volt az eredeti cél. Végül Bonnie is megérti ezt, de talán nem annyira, amennyire Caroline. "Caroline ráébred, hogy ő is hozott döntéseket, amik emberi életeket sodortak veszélybe, úgyhogy ő tényleg nem ítélheti el Elenát a választásai miatt, akár rosszul sültek el, akár jól," árulta el Candice Accola. "Szép csajos pillanatokra számíthatunk az évadzáró felé haladva."


forrás:http://www.vampirnaplok-sorozat.eoldal.hu/
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Nina1122, pink_bunny
2012. március 22. 17:49 #8654
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.22. 16:02)
3x17.jelenet szinkronnal
az a csapat készítette akik a Wendy sorozat 1 és 2. részét is leszinkronizálták
véleményem szerint nagyon jó lett, először szokatlan de hamar meglehet szokni smileeee.gif  smileeee.gif gratula hozzá


Szinkronak tényleg nem rossz...(:
2012. március 23. 02:30 #8655
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
3x18 Kanadai Promo 24mp környéke ohmy.gif
6 felhasználónak tetszik: Nina1122, Vampiregirl1, pink_bunny, allyangel, Adrianna, Lady Suzy
2012. március 23. 14:03 #8656
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
A következő rész promója (feliratos)
10 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Brittany, Nina1122, SmileyZ, pillecukor3, BunnyGirl, pink_bunny, allyangel, Adrianna, Lady Suzy
2012. március 23. 17:21 #8657
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Na,hát megnéztem az új részt,és nekem tetszett,olyan átlagos volt.Elena nem veszegedett végre annyit damonnel,és damon is olyan cuki volt,olyan boldog,miért kell vele mindig szemétkedni? mad.gif Most ez a sage ültette fel,tudom,az igaz szerelméért,de hát ez eléggé aljas volt dry.gif .Alaric még pszihopataként is cuki,és örülök,hogy nagyjából kordán tudja majd tartani,de van egy olyan érzésem,hogy többet akarnak kihozni ebből jekyll és hyde szituból.Jeremy meg remélem nem lesz ilyen pszihopata,mert olyan jó volt boldognak látni.Jók voltak a Bonnie és Carolineos részek,és én örülök,hogy Abby elmegy,mert én ilyen szívtelen állat vagyok,aki már nagyon unta ezt az egész anya-lánya dolgot rohog.gif Kíváncsi vagyok a kövi részre,és remélem,végre sikerül megtartani ezt a fehér tölgyfát rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Misao, pink_bunny, LadyAlexa
2012. március 23. 18:15 #8658
- törölt felhasználó -    
Hát már nekem is volt alkalmam megnézni az új részt.
számomra nagyon izgalmas rész volt, Sage viszont elvágta magát azzal h így kijátszotta szegény Damont-t. Alaric-ot pedig végre láthattuk akcióban, ami nagyon cuki jelenet volt, "Érzel bűntudatot?" hát itt a nézése mindent vitt, az pedig hogy Elenát is majdnem leszúrta ... ez a gyilkos pillantása fantasztikus thumbsup.gif rolleyes.gif
Sajnos a kövi részben Rebekah bosszút ál majd, mellesleg nem jogosan szerintem, hiszen ezt mégsem érdemelte volna Damon, nagyon remélem hogy ezt még Beka kamatostul visszakapja majd. Az tuti h a 18.részben borzalmasan gyúlölni fogom őt.
Elena nem volt ellenszenves egyáltalán, főleg a végén, bár szerintem jobban kihozhatnák, vagy inkább érzékelhetnék az érzéseit hogy sokkal szimpatikusabbá váljon, vagy nem is tudom, de régen azért mégis csak jobban szerettem őt
látni Jeremyt pedig nagyon jó volt, és igazán odaillett a végére a sok csalódás után, bár megint Damon oldotta meg a dolgokat mint mindig. Ő legalább tesz is valamit a cél érdekében, és össze is kaszabolják majd érte mad.gif biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, pink_bunny, allyangel
2012. március 23. 18:18 #8659
- törölt felhasználó -    
Spoiler Az E!Onlinetól

Az E!Online riportere, Kristin elárulta, hogy megbízható forrás szerint a Damon-Elena-Stefan szerelmi háromszög még inkább ki fog éleződni, amikor a sorozat visszatér a tavaszi szünetről a 03×19 Heart Of Darkness című epizóddal. A Delena és Stelena páros rajongói nagy csatára számíthatnak, és ne feledjük el, hogy a sorozat producere, Julie Plec több csókjelenetet ígért a harmadik évad utolsó epizódjaira, mint amennyit eddig összesen láthattunk a széria során.
Megtudtuk azt is, hogy Tyler visszatérésére is a fent említett epizódban számíthatunk, és ki fog derülni, hogy sikerült-e kigyógyítania magát a Klaus-hoz való kötelékéből.


TV Guide Interjú

A TV Guide készített Candice Accolával egy interjút, amelyben Candice a következőkről beszélt:

“Caroline és Bonnie Abby-nek fognak segítni, aki átváltozik. Megtudjuk, hogyan is történik a boszorkány fajtás átváltozás és ez hogyan különbözik érzelmileg. Caroline a második évadban elvitt egy jegyzetet Stefantól, amely segít, hogy hoyan legyen valaki mentora valakinek az átváltozás alatt.”

“Caroline és Tyler újra együtt lesz. Caroline belement Klaus játékaiba, de ezen a ponton már a saját játékát játssza. Azt fogja mondani, ‘Nos, ha tényleg törődsz, akkor engedd el őt.’ Szóval saját maga is igyekszik, hogy a kötelék megszakadjon, meglátjuk, hogy kifizetődő lesz-e.”


Spoilerek

[b]Lesznek Damon-Elena jelenetek? És Stefan-Elena jelenetek? Bármi a szerelmi háromszögről?[/b]
Egy stabil forrás szerint, a Damon-Elena-Stefan szerelmi háromszög úgymond nyitott lesz, amikor a sorozat majd visszatér majd és a Heart Of Darkness epizódban majd meglátjátok. Szóval Delena és Stelena rajongók, készüljetek fel egy csatára! És ne feledjétek: TVD főnöke, Julie Plec elmondta, hogy idén az évadzáróban több csók lesz (minden karakter számára), mint eddig az egész évadban.

Mire számíthatunk, mikor Tyler visszatér? Ez mit fog jelenteni Klaroline számára?
Tyler a Heart Of Darkness epizódban tér vissza és lesz egy szexi jelenete Caroline-nal. Reméljük, hogy Klaus nem tudja majd meg! Nem, komolyan. Tudjuk, Tyler hogyan viszonyul Klaushoz, nem? Nem végződne túl jól.

Candice Accola adott egy interjút, amelyben a következőket mondta:

“Caroline csak arra használja Klaust, hogy lemondjon Tylerről. Egy játékot játszik mondhatjuk, szóval lehet, hogy vége a szerelemi románcnak. De most, még nem igazán veszi be… Ha az első évad lenne, akkor Caroline már rég Klausszal lenne, már csak az ellenállhatatlan brit akcentus miatt is. De ez a harmadik évad, Caroline már felnőtt… Nem veszi be Klaus trükkjeit.
4 felhasználónak tetszik: Catherine, Vampiregirl1, Bütyi92, allyangel
2012. március 24. 05:21 #8660
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.03.23. 21:27)
Ez az, aminek gondolom?  ohmy.gif heart.gif ( a 3x18-as kanadai promóból kivágott jelenet)

Attól függ, hogy minek gondolod rohog.gif
Én most néztem meg az új részt, teljesen elfelejtettem, hogy ma jön ki új. laugh.gif Nekem attól függetlenül, hogy Sage ennyire kijátszotta Damont, még ugyanúgy szimpatikus karakter. biggrin.gif Elena nyafogásán pedig kiakadtam, kezdem teljesen meggyűlölni. rolleyes.gif A Damon & Sage páros nagyon bejön, főleg a táncos rész cool.gif A Debekah páros fantasztikus, ez az új kedvencem thumbsup.gif Alarichez ez az idegbetegeskedés illik rohog.gif Már nagyon várom a jövő hetet, főleg a promókból nézve érdekes résznek nézhetünk elébe. w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny
596 oldal 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!