Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 12. 20:48 #8961
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2012.04.11. 01:47)
TVD click&drag game  laugh.gif 
kiváncsi vagyok nektek mi jön ki rohog.gif


species: hybrid
nemesis: Damon
killed by: Alaric blink.gif
best friend: Rebekah
love interest: Matt mellow.gif
crushing on you: Damon
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. április 12. 21:43 #8962
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.04.11. 01:47)
TVD click&drag game  laugh.gif 
kiváncsi vagyok nektek mi jön ki rohog.gif

Species: ember
Nemesis: Caroline
Killed by: Alaric
Best friend: Sage thumbsup.gif
Love interest: Klaus
Crushing on you: Damon heart.gif
Hát... egész jó biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. április 13. 10:18 #8963
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
3x20 – Do Not Go Gentle stills HQ
Csak azért mert Stelena
heart.gif
24 felhasználónak tetszik: Misao, Melcsi1997, SmileyZ, allyangel, House Of Wax, Vampiregirl1, zsofeeh, pink_bunny, Lolla, Nina1122, LadyAlexa, pillecukor3, Catherine, Lady Suzy, Kyra99, ssszzzandy, katie993, BunnyGirl, Coco Selly, Jessy, Bessie, Bütyi92, Galexa93, standoffan
2012. április 13. 16:41 #8964
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2012.04.13. 10:18)

Csak azért mert Stelena
heart.gif

Éppen itt az ideje heart.gif Köszi a képeket Funny! meghajolo.gif
2012. április 13. 17:37 #8965
- törölt felhasználó -    
Delenára nézve igen ígéretes hírek láttak napvilágot. pl : olyan jelenet lesz a 3x22 részben amire a közönség nem is számít. Még Ian is meglepődött azon, hogy Damon karaktere hova fejlődött. ( Nos, mivel a 3x22. rész az első évad előtti életükbe enged betekintést, ezért van egy olyan érzésem, hogy Damon már hamarabb M.F-ben volt, minthogy Stefant meglátogatta egy "Hello Brother" beszólással. Sleepy már sokszor felvetette azt az elképzelését, hogy Damonnak esetleg köze lehet Elena, és szülei autóbalesetéhez. Vagy esetleg Elena és Damon már ismerték egymást a pilot epizód előtt időkben is, csak elfeledtette vele. Ian nyilatkozata alapján én ezeket simán el tudom képzelni. és ti? )

ezt most találtam , és roppant érdekes lenne nem ???
másrészt itt van néhány tvd vidi unaloműzőnek a mai napra:
7 felhasználónak tetszik: Misao, pink_bunny, Vampiregirl1, allyangel, Adrianna, katie993, pillecukor3
2012. április 13. 17:45 #8966
t_krisztin
t_krisztin
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.08.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 15
Azonosító: 95430
Offline offline
Idézet (Peti_1992 @ 2012.04.12. 10:06)
Huh! Vagy öt percet szenvedtem vele, mire rájöttem! smileeee.gif
species: vampire
nemesis: Anna
killed by: Alaric
best friend: Elena
love interest: Caroline
crushing on you: Jeremy
Úgy látszik Jeremyre nagy hatással volt a múltkori lovaglás.



bocsi, de nekem sehogy sem sikerul.. segitene valaki?
1 felhasználónak tetszik: xxNikixx
2012. április 13. 20:55 #8967
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
species: doppelganger
nemesis: Elena (uhh unsure.gif )
killed by: Damon
best friend: Bonnie (ööm ohmy.gif)
love interest: Damon
crushing on you: Damon


Legalább 3x kijött Damon, de elég érdekes lett a szitu. rohog.gif

Hoztam megint egy kis Katet. heart.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pillecukor3, Daxy, pink_bunny
2012. április 14. 12:38 #8968
- törölt felhasználó -    
ezt az igen érdekes felvetést most olvastam, és gondoltam talán másokat is érdekelne,
lehet h akár még meg is valósulhat de ezt döntse el mindenki maga, én nem is reménykedem benne, nekem ez kicsit gyors lenne,meg csalódni se akarok, hátha pont az ellenkező páros jelenete lenne,de még egyszer mondom h nem megerősített csak egy felvetés


Kiszivárgott, hogy mi lesz a finálé "betétdala", mégpedig a Florance & The Machine - től a No light, No light c. szám. (A rész végén lesz) Én nagyon szeretem ezt a számot, és ahogy ma egyre többször és többször hallgattam...eszembe jutott egy "bűnös" gondolat...XD Ez a zene illene a Delena szexjelenethez, mert pörgős, szenvedéllyel teli, és véleményem szerint... nagyon egyedi hangzású. (És ha még hozzáadjuk, hogy a TSC-ben is egy ilyen jelenet alatt hallhattuk, akkor még elképzelhetőbb ez a felvetés - leszámítva a koppintást XD) Nos, nem hagyott nyugodni ez a gondolat, így megnéztem a szám szövegét. És mire lehet következtetni? Nah? Kitaláljátok? Bizony Delenára!!! Lehet, csak belemagyarázom, de szerintem teljesen elképzelhető. Sőt ha a dalszöveg utolsó sorát nézzük, akkor számíthatunk egy Elena vallomásra is. Kijelöltem azokat a sorokat, melyek a mi kis párosunk szempontjából fontosak lehetnének. Hallgassátok meg a zenét, és olvassátok el a dal szövegét. ÉRDEMES! BTW: de ha nagyon kekeckedni akarnak, akkor a Stelenások is belemagyarázhatják a Stefan Elena viszonyt...


Nincs fény, nincs fény
Te vagy a lyuk a fejemben,
Te vagy az űr az ágyamban,
Te vagy a csönd a között,
Amit gondoltam és amit mondtam.
Te vagy az éjjeli félelem,
Te vagy a reggeli tisztaság,
Mikor vége van, te vagy a kezdet,
Te vagy a fejem,
Te vagy a szívem.

(Kórus)
Nincs fény, nincs fény ragyogó kék szemeidben,
Sosem hittem, hogy a nappal ilyen erőszakos lehet,
A kinyilatkoztatás a Nap fényében,
Nem választhatod meg, mit mutatsz meg és mit rejtesz el,
S én bármit megtennék, hogy maradj,
Nincs fény, nincs fény,
Nincs fény,
Mondd el, mit mondani akarsz.
Áttörtem a tömegen,
Sírtam érted,
Kerestelek téged,
De csak ezernyi más arcot láttam,
El voltam veszve a sokaságban,
Menyország, segíts nekem, mondd mit kell tennem.
Kinyilatkoztatást akarsz,
És sokkal jobbat kapsz.
De ez a beszélgetés
Csak ma éjjelre szól.
Kinyilatkoztatást akarsz,
Valami feloldozást,
Kinyilatkoztatást akarsz.

(Kórus)
El akarnál hagyni,
Ha elmondanám, mit tettem?
És akkor elhagynál,
Ha elmondanám mivé lettem?
Mert ez ilyen egyszerű,
Ha a tömegben állsz,
De annyira nehéz, szerelmem,
Ha egyedül kell kimondanod.

(Kórus)
Kinyilatkoztatást akarsz,
És sokkal jobbat kapsz.
De ez a beszélgetés
Csak ma éjjelre szól.
Kinyilatkoztatást akarsz,
Valami feloldozást,
Kinyilatkoztatást akarsz.
Kinyilatkoztatást akarsz,
És sokkal jobbat kapsz.
De ez a beszélgetés
Csak ma éjjelre szól.
Kinyilatkoztatást akarsz,
Valami feloldozást,
Mondd el, mit mondani akarsz.


http://www.youtube.com/watch?v=HGH-4jQZRcc&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=Cz48DFbXPow&feature=player_embedded
forrás: andietvdstories.blogspot.com
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, LadyAlexa
2012. április 14. 12:49 #8969
- törölt felhasználó -    
még valami ugyanarról az oldalról

Fény derült arra is, hogy kinek az agyából pattan ki a Delena Roadtrip. Nos, kire gondoltok? Hát persze, hogy a mi mártír Stefanunk ötlete, hogy Elena Damonnal menjen el Denverbe. Magyarázat: Elena nem tudja mit érez, hátha ez a kis kiruccanás kizökkenti a dilemmából. Damon vagy Stefan? Stefan vagy Damon? Esetleg Kathrine nyomdokaiba lép? (Kötve hiszem, hisz tudjuk, hogy az évadzáróban dönteni fog...bár a TVD-től minden kitelik).
3. Julie Plec már tervezi a 4. évadot.

"But first, as we head into the finale, Elena (Nina Dobrev) has a choice to make. There are two brothers, and Season 3, Episode 22, “The Departed” will definitely deal with “the ultimate question of Elena’s choice, and what is she going to do about the fact that she may be in love with two vampires,”

Complicating this decision is the fact that she’s going to spend time with both brothers over the next couple episodes. In Season 3, Episode 19, “Heart of Darkness,” Damon (Ian Somerhalder) and Elena take a road trip — and there’s a good possibility they end up in bed together. But in the very next episode, Elena turns around and invites Stefan (Paul Wesley) to the decade dance.


“It’s sweet, and the look on Stefan’s face when she asks him is really sweet,” Plec tells THR. But the fact that something happened with his brother isn’t going to go unnoticed. “There’s a lot of lingering tension with Damon and romantic tension with Damon,”

“The decade dance nights never end well, and this one’s no exception. Ironically, the dance itself goes off without a hitch, and it’s a lot of fun, but everything else goes to hell by the end of the episode.” Yep, we’re pretty much expecting a death.

So, where does that leave us for next season? Julie says the writers are already hard at work, and so far there’s “great romance, a new mystery, a new villain.”'

/Amit ebből le lehet szűrni (remélem egy részét tévesen) : I. Elena dönteni fog, mégpedig a mostani életéhez igazodva. Nos, nálam ez azt jelenti, hogy Damont fogja választani, azért mert hozzá még így is közelebb áll, mint Stefanhoz. Stefannal hiába volt a nagy szerelem, meg Elena vallomása, hogy az Ő szerelme sosem szűnt meg iránta. A Stelenában valami "eltört". Ez sosem lesz ugyanolyan. És ha még hozzá tesszük Julie azon kijelentését, hogy a 4. évadban "great romance" lesz az már csak hab a tortán. Nem hiszem, hogy azért építettek fel egy gyönyörű kapcsolatot, hogy aztán ne legyen eredménye. DELENA! II. Új gonosz lesz? Ez remek, de mi lesz a régi gonosszal? Korábbi interjúkban elmondták, hogy Tyler és Jeremy biztosan benne lesznek a 4. évadban. Ric-el nem tudjuk mi lesz, Ő is esélyes a halálra (főleg ha mondjuk Ő hal meg a 20. részben). Viszont ha gonoszról van szó, akkor mi van a mi FŐGONOSZ, ám egyben IMÁDNIVALÓ hybridünkkel? Sok-sok kérdés, melyre csak május 10-én kapunk választ. Ti is izgultok már???/
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, LadyAlexa, Daxy
2012. április 14. 13:14 #8970
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
heart.gif

7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pillecukor3, pink_bunny, allyangel, Vampire Lady, Lady Suzy, Bütyi92
2012. április 14. 13:54 #8971
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
heart.gif
7 felhasználónak tetszik: csicsi20, pillecukor3, Cintii, Lady Suzy, ssszzzandy, Bessie, standoffan
2012. április 14. 13:56 #8972
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
S3 Promoshoot HQ heart.gif
22 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, zsofeeh, csicsi20, LadyAlexa, Bütyi92, Adrianna, Brittany, pillecukor3, Lolla, Nina1122, House Of Wax, katie993, pink_bunny, Cintii, allyangel, Nita09, Lady Suzy, xxNikixx, BunnyGirl, Coco Selly, ssszzzandy, standoffan
2012. április 14. 13:58 #8973
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2012.04.14. 13:56)
S3 Promoshoot HQ heart.gif

Most már tudom, hogy miért nem tudtam feltölteni a közös képet. Egyszerre lett volna laugh.gif Köszi a kiegészítést! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2012. április 14. 14:03 #8974
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Egyébként szerintetek milyen lesz az új "főgonosz"? Mert van egy érzésem,hogy jöhetnének már a kicunék rolleyes.gif A könyvet legalább egy picit követhetnék rolleyes.gif A kicunék szimpibbek, mint az ősök így őszintén unsure.gif És egy kicsit szadistábbak rohog.gif Szóval örülnék nekik,főleg,hogy a kicunés részek delena pártiak voltak (vagyis én úgy éreztem) heart.gif
2012. április 14. 15:44 #8975
- törölt felhasználó -    
A THR készített egy interjút Julie Plec-el, amelyben Julie a negyedik évadról beszélt. Igazából még ők sem tudják biztosra, hogy lesz negyedik évad, de várható, hisz a TVD a The CW egyik legnézettebb sorozata. De nemsokára minden kiderül, hisz májusban megrendezésre kerülő The CW Upfronton minden kiderül. Szóba kerül az utolsó négy epizód, Jeremy, a táncesemény és a negyedik évad:

“Négy epizód maradt hátra, melyekben nagyon sok románc lesz, haláleset, sok fakaró, találják meg a karókat, öljék meg az Ősöket, de ne azt, amelyikkel véget érhet a vonaluk. Nagyon sok minden fog történni. Valamint még ott van Elena döntése is és a tény, hogy két Salvatore iránt táplál érzelmeket”

“Mikor Elenáék Denverbe mennek, látják, hogy Jeremy normális dolgokat csinál. Azt is látják, hogy nem valami jó baseball játékos, azt hiszem Damon akkor ezt mondja, hogy ‘Emlékeztess, hogyha legközelebb megigézem, akkor jobb sportolónak is igézzem meg.’ Láthattuk, hogy Kol is ott van és Elenáék azon lesznek, hogy Jeremy biztonságos helyre vigyék.”

“A táncesemények soha nem végződnek jól. Tudjuk, hogy jó móka, de mindig borzalmassá változnak a dolgok. Ugyebár a 20-es évek lesz a témája, Klaus és Stefan emlékezni fognak arra az időre, amikor megismerkedtek. A lányok nagyon gyönyörűek lesznek. Elena kéri fel Stefant kísérőjének, Caroline-t meg majd meglátjátok.”

“Azt hiszem, hogy dühös lennék, ha nem lenne negyedik évad, de szerintem nagyon jó esélyekkel indulunk. Rengeteg tervünk van, már el is kezdtünk dolgozni a következő évadon, annak ellenére, hogy nem biztos, hogy be lesz rendelve az évad. Nagyon sok minden szerepel a terveink közt: nagyszerű karakterek, fantasztikus romantikus szálak, új rejtély és egy újabb fő gonosz. Nagyon izgatott vagyok.” – mondta Julie. Majd megkérdezték, hogy hogyan fognak Klausnál is gonoszabb karaktert kitalálni. “Nehéz lesz olyan új ellenséget kitalálnunk, aki félelmetesebb egy Ősi vámpírnál. Azt hiszem, igazi kihívás lesz számunkra és majd meglátjuk, hogy mit tudunk ezzel kezdeni.”
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Cintii, allyangel, Bütyi92
2012. április 14. 15:52 #8976
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2012.04.14. 13:56)
S3 Promoshoot HQ heart.gif

Mit csináltak Nina arcával? blink.gif
2012. április 14. 17:48 #8977
- törölt felhasználó -    
Már egy hét sincs hátra a szünetből, és jövő hét csütörtökön folytatódik a sorozat a 19. résszel. Julie Plec, a sorozat producere azt nyilatkozta, hogy már az évad forgatásának kezdetén tudták, hogy le fogják rántani a leplet a mítoszról, és ki fog derülni, hogy ha egy Ősi vámpír meghal, akkor vele együtt meghal minden vámpír is, akit az ő vérvonalában teremtettek. Julie az Entertainment Weekly-nek adott interjúban rengeteg részletet elárult a sorozat hátralévő négy epizódjával kapcsolatban.

3×19: Damon és Elena Denverbe utaznak, hogy ellenőrizzék Jeremy-t, akinek fogalma sincs arról, hogy egy Ősi vámpír, Kol a közelében van. Damon és Elena megkérik Jeremy-t, hogy próbálja meg felvenni a kapcsolatot Rose-zal (Lauren Cohan), és kérdezze meg tőle, hogy ki változtatta őt vámpírrá. Ahogy azt az epizód előzetesében láthattuk, Elena el fogja mondani Damonnek, hogy Stefan szerint érez valamit iránta. „A sorozat heves rajongótáborának nagyon heves érzelmei vannak azzal kapcsolatban, hogy Elenának Stefannel vagy Damonnel kellene-e lennie.” – mondja Julie. „Stefan bátorításának köszönhetően Elena megpróbálja kideríteni, hogy mit is érez Damon iránt.” Elena és Damon egy motelben fognak megszállni, ahol lesz többek között bourbon whisky is… Számíthatunk egy kis meztelenkedésre Damon részéről, és arra, hogy a sorozat történetének eddigi egyik legjobb aláfestő zenéjét fogjuk hallani egy jelenet alatt. Tyler vissza fog térni Mystic Falls-ba, és természetesen találkozni fog Caroline-nal. „Rengeteg szexi és félmeztelen jelenetet fogunk látni az epizódban.”- mondja Julie. „Ahogy azt a Paley Festen is elmondtam, amikor valaki a sorozat romantikus szálairól kérdezett, ez az évad nagyon szomorú volt. Sok volt a szakítás, a tragédia és a depresszió. A következő epizód adni fog egy kezdő lökést a visszatérő romantikának.” Eközben Klaus és Stefan elszántan fogják keresni a hiányzó karót, amit Alaric alteregója rejtett el. „Alapvetően a jó Alaric nagyon együttműködő, és próbál hőseink segítségére lenni. Sajnos arra nem igazán sikerül rájönniük, hogy miként csalogathatnák elő Alaric sötét énjét, hogy elárulja a titkot, úgyhogy Stefan kínos helyzetbe kerül, amikor erőszakkal próbálja meg kiszedni az információkat a történelemtanárból, miközben próbálja összeszedni magát, és visszatartani a saját sötét énjét. Ebben a részben Alaric és Stefan is felfedezi magában a sötétséget.” – mondja Julie. A jelenet a Salvatore-ház alagsorának cellájában játszódik. Matt megpróbálja lefoglalni Rebekah-t a középiskola 1920-as éveket felelevenítő bulijának szervezésével, amit a következő epizódban fogunk látni. „Az a helyzet szegény Rebekah-val, hogy akárhányszor élvezi egy kicsit az életet, mindig történik valami szörnyűség. Ez alól ez a rész sem lesz kivétel” – mondta Julie. „Látni fogunk egy nagyon szép, kedves jelenetet Rebekah és Matt között a rész elején, de később minden rosszra fordul.”

3×20: A 19. epizód végén meg fogjuk tudni, hogy ki akar segíteni Alaric sötét énjének, hogy használja a karót az egyik Ősi vámpír ellen (mivel Esther még korántsem végzett a tervével, hogy megöli gyermekeit, könnyen lehet, hogy ő lesz az). Damon összefog Meredith-szel, és rájön, hogy szüksége van Bonnie-ra, Mattre és Jeremy-re egy varázsigéhez, így el kell mennie az 1920-as éveket felelevenítő bulira, amin Bonnie Jamie-vel vesz részt. Tyler és Klaus Caroline kedvében akarnak járni, míg Elenának Caroline javaslatára Stefan a kísérője. „Damon természetesen a lehető legrosszabbkor fog megérkezni a buliba. Amikor a dolgok épp szépek és nyugodtak Elena és Stefan között, besétál Damon.” – mondja Julie. „Mielőtt eldurvul a helyzet, azért lesz 1-2 szép pillanata a Stelena párosnak. Van egy promo kép, melyen Elena Stefan karjaiban sír. Valóban ennyire durva lenne az idei Évtized Tánc? El kell mondanom, hogy a vágási procedúrának köszönhetően már zsinórban ötször láttam az epizódot, és a vége mindig az, hogy Elenával együtt zokogok, akár egy kisbaba. A különbség az, hogy én nem Stefan karjaiban, hanem egyedül. Egy nagyon erős epizód lesz. Büszkék vagyunk rá.”

3×21: Minél későbbi epizódról van szó, Julie annál kevesebbet mesélhet el, hiszen az epizódok egymásra épülnek. „Szívszaggató események fognak bekövetkezni, amint közeledünk az évad végéhez. Itt van Klaus, aki Elenával együtt el akarja hagyni a várost, és még gonoszabb, mint korábban. És itt vannak a szorult helyzetben lévő hőseink. Szokás szerint, mindennek Elena van a középpontjában. Gyakorlatilag mindenki harcba száll az ellenséggel, akit nem nevezhetek meg, ugyanis a 19. epizódban fog lehullni róla a lepel. Az illető könyörtelen és kemény csatát fog indítani hőseink ellen.”- mondta Julie.

3×22: Az évadzáró – betekintést fogunk nyerni Elena korábbi életébe, melyben még nem voltak vámpírok. Látni fogjuk a balesetet, mely során Elena szülei a lánnyal a hátsó ülésen lehajtottak a Wickery-hídról. Látni fogjuk azt is, ahogy Stefan kimentette őt a vízből. Elena dönteni fog a Salvatore-fivérekhez fűződő érzelmeit illetően is. „Nem lesz könnyű. Nagyon érzelmes lesz mindkét oldal számára, ugyanis ez egy nagyon őszinte, tiszta és nehéz döntés lesz. Remélhetőleg ebben az évadban jó munkát végeztünk Elena karakterével, és mindenki meg fogja érteni, hogy miért dönt úgy, ahogy, és hogy az élete ezen szakaszában miért kellett így döntenie.” Hogy Julie sírt-e az évadzáró epizód írása közben? „Rengeteget sírtam. Egyelőre még nem láttam, úgyhogy nem tudom, hogy néz ki a képernyőkön. Nem akarok hencegni,” – nevetett Julie – „de több okból is nagyon sok érzelgősséggel járt megírni az utolsó epizódot. Az egyik ok az volt, amit már olvashattatok. Visszatekintünk arra az időre, amikor Elena még szurkolólány volt, és a focicsapat kapitányával, Mattel járt. Bonnie akkoriban még nem tudta, hogy boszorkány, és azt hitte, hogy csak hátborzongatóan jó érzéke van ahhoz, hogy megjósolja a divat trendeket. Ez a visszaemlékezés nagyon megrendítő, édes és keserű élmény lesz. Reméljük, hogy olyan jól fog elsülni, amennyire szeretnénk, mert nagyon különleges számunkra ez a rész.”


Forrás: vampirnaplok.hu
8 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Adrianna, pillecukor3, pink_bunny, Cintii, LadyAlexa, Bütyi92, allyangel
2012. április 14. 18:21 #8978
- törölt felhasználó -    
Nem értem, minek kell Klaus/Caroline/Tyler szerelmi háromszög. Inkább tennék rendbe Elenát a Salvatore fiúkkal. dry.gif Egyébként várom már az utolsó részt, ahol láthatjuk a régi Elenát. Ez már egy jó ötlet, kíváncsi vagyok rá. taps.gif
8 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, Adrianna, pink_bunny, LadyAlexa, allyangel, pillecukor3, Melcsi1997
2012. április 14. 23:30 #8979
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.04.14. 12:38)
ezt az igen érdekes felvetést most olvastam, és gondoltam talán másokat is érdekelne, 
lehet h akár még meg is valósulhat de ezt döntse el mindenki maga, én nem is reménykedem benne, nekem ez kicsit gyors lenne,meg csalódni se akarok, hátha pont az ellenkező páros jelenete lenne,de még egyszer mondom h nem megerősített csak egy felvetés

Azóta kiderült, hogy az a bizonyos Florence + The Machine szám nem a fináléban, hanem a következő részben lesz, méghozzá valamelyik moteles Delena jelenet alatt. cool.gif
3 felhasználónak tetszik: Misao, Adrianna, pillecukor3
2012. április 15. 07:02 #8980
- törölt felhasználó -    
Idézet (DanaDobrev @ 2012.04.11. 14:49)
Promo Poster (MQ)

HQ
13 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, House Of Wax, Bütyi92, Misao, Adrianna, Lady Suzy, zsofeeh, pillecukor3, allyangel, Cintii, Lolla, ssszzzandy, standoffan
596 oldal 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!