Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 20. 12:42 #9041
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.04.18. 18:45)
kanadai promokhoz aligha van közük sztem...
másik kérdés, ez kép honnan van? rolleyes.gif linket pls smileeee.gif ha lehetséges smileeee.gif
http://static.starity.hu/images/celebs/200x300/nina-dobrev-0418.jpg


Igen abból a promo képből van, csak a színek egy kicsit javítva lettek rajta.
2012. április 20. 14:45 #9042
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2012.04.20. 14:41)
Delena csók  wub.gif  Már úgy vártam heart.gif
http://images5.fanpop.com/image/photos/30500/TVD-3X19-the-vampire-diaries-tv-show-30542846-245-250.gif
http://images5.fanpop.com/image/photos/30500/TVD-3X19-the-vampire-diaries-tv-show-30542848-245-250.gif


Főleg az ilyen szenvedélyes verziót smileeee.gif Isteni jelenet volt!
5 felhasználónak tetszik: Adrianna, pink_bunny, allyangel, LadyAlexa, Misao
2012. április 20. 14:48 #9043
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2012.04.20. 14:45)
Főleg az ilyen szenvedélyes verziót smileeee.gif Isteni jelenet volt!

Szerintem is biggrin.gif Nagyon remélem,hogy Elena Damont választja..
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. április 20. 16:13 #9044
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Adrianna @ 2012.04.20. 10:37)
Uhh heart.gif (figyelem: spoilerveszély az új részből)

Omg! heart.gif még nem néztem meg az epizódot,de már szinte úgy érzem,nem is kell rohog.gif Most már mehetnek egy szinttel feljebb a kapcsolatukban spiteful.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: pink_bunny, allyangel, LadyAlexa
2012. április 20. 17:22 #9045
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Feliratos promó
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Bütyi92, Catherine, LadyAlexa, pillecukor3, BunnyGirl
2012. április 20. 17:33 #9046
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Adrianna @ 2012.04.20. 10:37)
Uhh heart.gif (figyelem: spoilerveszély az új részből)


röstellem,h csak most írok ide,mert egészen eddig kissé leírtam magamban a sorozatot... unsure.gif a héten valamiért megjött a kedvem,h megnézzem az eddigi harmadik évados részeket,amiket az 5. rész óta kihagytam,és mondanom sem kell,mekkorát tévedtem. mellow.gif 5 nap alatt megnéztem az összes elmaradt részt,most tartok a 18. végénél.de ahogy elnézem a képeket és ezt a videót a Delena csókról a 19. epizódból...szerintem még ma este sor kerül ennek a megnézésére is heart.gif nem tudom miért távolodtam el az egész sztoritól,ugyanis valami hihetetlenül tetszik az évad. wub.gif szerintem a pár új szereplő kicsit feldobta az egészet,gondolok itt leginkább Rebekah szerepére.
én nagyon drukkolok továbbra is a Delena párosnak,ezekután már csaknem választja Elena Stefan-t. blink.gif ha meg mégis..akkor mondjuk úgy,h igen "meglepődök" rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, LadyAlexa, pink_bunny, allyangel
2012. április 20. 17:49 #9047
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Végre egy epizód ami tetszett,éppen ideje volt már...Hol is kezdjem? KOL,KOL,KOL de hiányzott heart.gif Jeremyt is hiányoltam már,de nyilvánvaló okok miatt jobban örültem Kol jelenlétének. blush.gif Bár nem volt jó látni,ahogy agyonüti másik kedvencemet egy baseball ütővel (milyen ironikus, ma a suliban tesiórán baseballoztunk)rohog.gif - de valahol érthető is volt Kolnak ez a reakciója,ahogy ő is mondta,mostmár egában vannak Damonnal ((: Öhm...elég csalódott vagyok,hogy nem derült ki melyik Ősi-vámpír termtette Damonék vérvonalát...azt megtudtuk ki változtatta át Rose-t,de innen megint zsákutca.Alaric-Stefan jelenetek annyira nem izgattak,Forwood úgyszint,oh nicsak Car,hogy megőrízte Klaus rajzát... tongue.gif De a lényeg: DELENA heart.gif Asszem ez volt a 2. alkalom,hogy Elena önként csókolta meg Damont.OMG,WTF,OMFG,megatöbbi w00t.gif Isteni jelenet volt wub.gif Csak tökéletes,a zene,a fények,meg a kis buzgó Elena amint nyomja a száját Damonéba rohog.gif Nem tudom hányszor néztem vissza,nemis érdekes,imádtam wub3.gif Roset is olyan jó volt újra látni,bár úgy nem sokat változott,mintha csak tegnap halt volna meg,de a lényeg ő is Delena fan wub.gif Amit meg a végén mondott nagyon igaz; Damon egyben a legjobb és legrosszabb dolog Elenának...Stefan megcsak Stefan neki tongue.gif Habár úgyis tudtam,de akkoris váratlanul ért,hogy a "Do you?"-ra "I don't know" - lett a válasz,meg a kifogások,úgy éreztem... dry.gif Áhhh Esther...ilyen erőszakos karakterrel is régen találkoztam.Istenem,hogy dölne rá vagy 20 fa,meg egy apartman,de valószínüleg az sem nyírná ki... unsure.gif Most komolyan,miért Rebekah? Remélem nem úgy púsztítják el Esztit,hogy Bekah is vele haljon... unsure.gif Mindenestere,érdekes lesz a folytatás,remélem.Nagyon várom annak ellenére,hogy nyílván Stelena lesz...Ez a rész messze a legjobb volt,az előző 3-hoz képest... thumbsup.gif
U.I; Szegény Mary,leszútva,aztán;
Damon: Mary...
Kol: Quite contrary.
haha,ezt a versikét én is tanultam anno,vagyis nem tanultam meg (pedig kellet volna xd),csak ez a mondtan beugrott,hogy most hallottam _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Vampire Lady, rencsi95, LadyAlexa, allyangel
2012. április 20. 17:52 #9048
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2012.04.20. 17:33)
röstellem,h csak most írok ide,mert egészen eddig kissé leírtam magamban a sorozatot... unsure.gif a héten valamiért megjött a kedvem,h megnézzem az eddigi harmadik évados részeket,amiket az 5. rész óta kihagytam,és mondanom sem kell,mekkorát tévedtem. mellow.gif 5 nap alatt megnéztem az összes elmaradt részt,most tartok a 18. végénél.de ahogy elnézem a képeket és ezt a videót a Delena csókról a 19. epizódból...szerintem még ma este sor kerül ennek a megnézésére is heart.gif nem tudom miért távolodtam el az egész sztoritól,ugyanis valami hihetetlenül tetszik az évad. wub.gif szerintem a pár új szereplő kicsit feldobta az egészet,gondolok itt leginkább Rebekah szerepére.
én nagyon drukkolok továbbra is a Delena párosnak,ezekután már csaknem választja Elena Stefan-t.  blink.gif  ha meg mégis..akkor mondjuk úgy,h igen "meglepődök" rohog.gif

Én is reménykedem,hogy nem Stefant választja,de a 20.részben vele megy el a bálba dry.gif Azért én nagyon szeretném,ha hivatalosan is "összejönnének" wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, An_d_a, Adrianna
2012. április 20. 18:04 #9049
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2012.04.20. 17:52)
Én is reménykedem,hogy nem Stefant választja,de a 20.részben vele megy el a bálba  dry.gif  Azért én nagyon szeretném,ha hivatalosan is "összejönnének"  wub.gif


volt egy kisebb időszakom(kemény 10 perc a hét elején rohog.gif ),amikor talán kicsit beletörődtem a dologba,h akármi történik Damon és Elena között,Elena mindig Stefant választja,és állandóan hozzá megy vissza.de az ilyen jelenetek után...na,így már nem megy az,h elfogadjam a dolgot.én is reménykedem,h talán valami csoda folytán Damon lesz a befutó smileeee.gif viszont akkor se török le annyira,ha megint Stefan lesz a "győztes",ugyanis Damonnek nincs félnivalója,h egyedül maradna pardon.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny, allyangel
2012. április 20. 18:12 #9050
- törölt felhasználó -    
Nekem is volt alkalmam megnézni a részt, és... azt kell mondanom h én csalódott vagyok. Oké a wub.gif wub.gif DELENA CSÓK wub.gif wub.gif istenkirály volt, elismerésem, imádtam, gyönyörű volt, elképesztő meg minden, de nekem annyira olyan érzésem volt utána hogy Stefant választja majd, meg rohadtul idegesített amikor azt hajtogatja Elena hogy nem tudja mit érez iránta... hát komolyan mondom... hogy nem lehet ezt tudni... legalább azt vallaná be hogy igenis van valami és akkor már én is örülnék neki, de így.. hát nem tudom, csak remélni merem hogy Damon lesz a befutó
Alaric most valahogy nem fogott meg, pedig imádom a gyilkos énjét, de összeverve már nem annyira volt szimpi, Esther pedig egy állat, de jó húzás volt tőle ne hogy már Klaus bátran szívathassa a népet, vele meg senki se szórakozzon, de legalább nem Beka akar végezni mindannyiukkal
Tyler és Caroline... hát én már itt is arra vártam hogy Caroline elmondja hogy oda van Klasuért biggrin.gif wub.gif persze ez még ki se alakult, de én ezt akartam hallani
nagyon várom már ezt a kis újabb szerellmi három szöget, sztem jó lesz
wub.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, LadyAlexa
2012. április 20. 19:24 #9051
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
tudom hogy mindenki a csókkal, van elálélva ez nem is csoda és végre elena kezdeményezte smileeee.gif de ami a leginkább tetszett az a csókos jelenetett megelözö jelenet mikor damon bejön a szobába, kinéz az ablakon, majd iszik 1 korty piát, majd oda néz elenára akik mindvégig nézte eddig majd "gyorsan" becsukja a szemét erre damon meg elmosolyodik de elena mégis kinyitja a szemét és tovább nézi öt majd damon oda fekszik mellé és beszélgetnek 1 kicsit többit ugyis tudjátok rohog.gif egyszerüen gyönyörü volt blush.gif na megamit rose mondott jeremynek mikor utaztak hazafelé csupa igazság, hát a többiekröl tömören annyit hogy kol marhára nagyképü volt, esther megint kihuzta magát a halál karmai közül dry.gif klaust meg visszautasitották laugh.gif
5 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, pink_bunny, allyangel, Pandus
2012. április 20. 19:32 #9052
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Na jó, Delena? Most komolyan? -.- Jó, bevallom, hogy valóban szép jelenetek voltak kettejük között, de ettől még ugyanúgy Stelena shipper maradok. rohog.gif Jeremy baba hozta a szokásos formáját, nade Kol... wub.gif wub.gif wub.gif Mamám én olvadok tőle: a humorától, az akcentusától, a külsejétől. Mindentől ami Ő. wub2.gif Psycho Alaric? Me gusta. cool.gif Szexi pszichopata töritanár. cool.gif (Az enyém is pszicho, de egyáltalán nem hot dry.gif )
Tetszettek a Rebekah-Matt jelenetek, még akkor is ha tudom, hogy Matt csak teszi magát Bekah előtt. Annyira édesek, most komolyan. wub.gif A vége pedig... Na az mindent vitt. Esther nekem annyira szimpatikus mint egy darab sz@r, de Bekah testébe költözve legalább jól néz ki. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, rencsi95, Ade., trina, Melcsi1997
2012. április 20. 20:08 #9053
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Na,nem tudom hogy vagytok ezzel,de nekem tetszett.Mat és Bekah tök cuki páros lenne,én örülnék nekik,mert Matt nem a szívem csücske,ki kéne venni őt az Elena imádók klubjából. rolleyes.gif Jók voltal a Stelarick jelenetek is,cukik voltak rohog.gif De Damon milyen szemét volt már,pont azt a könyvet csempészte bele rohog.gif Caroline és Tyler is aranyosak voltak, de gondoltam,hogy hamar kitudódik a Klaus ügy is.Én örültem Esthernek,mivel én is beálltam már egy ideje az ős unók csapatába,szóval Team Esther és pszichó Rick rohog.gif Az a Delena csók meg,áh... heart.gif Bár én egy kicsit többre számítottam,de akkor úgy tűnik,még várnom kell rá spiteful.gif de hát ami késik,az nem múlik rohog.gif Jeremy és Rose beszélgetései is tetszettek, Rose tiszta bölcs,még ő is megmondja,hogy Delena a király rock.gif Bár valamiért nem hiszem,hogy végül Delena lenne dry.gif Összességében jó volt nagyon laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: pink_bunny, allyangel, Vampire Lady
2012. április 20. 20:17 #9054
- törölt felhasználó -    
visszanéztem rose halálát, még most is nagyon szép volt pedig már láttam rolleyes.gif
2012. április 20. 20:25 #9055
- törölt felhasználó -    
Én ezt nem akarom
Ian Somerhalder olyan információt szolgáltatott az E!Onlinenak, ami bizony sokak számára megdöbbentő lehet. Néhány infó akkor a Salvatore tesók jövőbeli kapcsolatáról.

Mindkét fiú egyetért abban, hogy 'Ha Elena téged választ, elhagyom a várost. Ha viszont engem, te hagyod el a várost.' Szóval ez nem lesz furcsa. Mindketten egyetértenek. És annyira bírom, hogy az ilyen döntések hozzák igen közel egymáshoz ezt a két őrült fiút. Én imádom ezt a helyzet, szerintem jó lesz látni, mi fog történni.

mi van ha nem damont választja akkor elmegy majd??
mert ugye az uccsó részben az van h elmennek de egyikükre szüksége van elenának
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, LadyAlexa
2012. április 20. 20:35 #9056
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.04.20. 20:25)
Én ezt nem akarom
Ian Somerhalder olyan információt szolgáltatott az E!Onlinenak, ami bizony sokak számára megdöbbentő lehet. Néhány infó akkor a Salvatore tesók jövőbeli kapcsolatáról.
    Mindkét fiú egyetért abban, hogy 'Ha Elena téged választ, elhagyom a várost. Ha viszont engem, te hagyod el a várost.' Szóval ez nem lesz furcsa. Mindketten egyetértenek. És annyira bírom, hogy az ilyen döntések hozzák igen közel egymáshoz ezt a két őrült fiút. Én imádom ezt a helyzet, szerintem jó lesz látni, mi fog történni.
mi van ha nem damont választja akkor elmegy majd??
mert ugye az uccsó részben az van h elmennek de egyikükre szüksége van elenának


Csaknem Damon... unsure.gif Nem hiszem,hogy a készítők el akarják veszíteni a nézzők,kemény 75%-át...Küll. bármelyik is megy el nem hiszem,hogy sokáig távol marad...wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. április 20. 20:59 #9057
- törölt felhasználó -    
Még délután megnéztem a részt, csak utána dolgom volt, szóval csak most tudok véleményt írni róla. AZTAKUTYAMINDENIT! Na jó, nem azt mondom, hogy hű de sok minden történt, de aki Delena-rajongó, annak többször is leállt a szíve a rész alatt. Bár ha eltekintünk tőlük, eléggé langyos volt az egész. Viszont nem lehet tőlük eltekinteni, mert ÚRISTEN! Amikor Elena rávetette magát Damonre, aztán Damon nekitolta a falhnak... ohmy.gif Komolyan mondom, be fogok szerezni egy inhalálót, mert anélkül képtelenség végignézni ezeket a jeleneteket. Na meg az a zene alatta. wub2.gif És ott nem csak csókolózás volt, hanem lejjebb is mentek a dolgok, ha jól láttam Damon mozgását. Na meg azokat a hangok, ejej. acute.gif Egyébként eddig is imádtam Rose-t (mióta lekeverte azt a sallert Elenának), de most már még jobban. A végén az, hogy beszélt Jeremy-vel és megmondta neki, hogy Damon vagy a legjobb vagy a legrosszabb Elena számára, olyan jó volt.
7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, LadyAlexa, pink_bunny, allyangel, Pandus, Lady Suzy
2012. április 20. 21:10 #9058
aníítaaa
aníítaaa
► в α я ¢ α g ι я ℓ◄
 
StátuszTVD IS ETERNAL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.03.
Hozzászólás: 1237
Csatolások: 230
Azonosító: 172581
Offline offline
Idézet
Nagyon remélem,hogy Elena Damont választja..

Én is smileeee.gif Összeillenek thumbsup.gif
2012. április 20. 21:52 #9059
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Lehet,hogy kezdek k*csög lenni Elenával,de akkoris nem bántam,hogy megálítottak,mikor a kis rühes menekült volna.Puff neki...rohog.gif

http://29.media.tumblr.com/tumblr_m2rcwvWRe01qgh970o2_250.gif
13 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Vampiregirl1, LadyAlexa, Ade., pink_bunny, Pandus, Adrianna, chelseagirl18, Lady Suzy, Catherine, Vampire Lady, pillecukor3, BunnyGirl
2012. április 20. 22:54 #9060
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Most néztem meg a legújabb részt és szerintem szuper lett! thumbsup.gif A Delena jelenet valami elképesztő volt. Megint kezdek ebbe a párosba belehabarodni... wub.gif Jó látni, hogy Damonnak egy kicsit jobb a kedve, de végül Elena újra hülyeségeket beszél. dry.gif Jeremy, ha nem jelensz meg, talán egy kicsit tovább tartott volna rohog.gif Kol számomra kifejezetten jó karakter. Üsd szét Elenát! _nevet.gif Ráadásul leesett, hogy amikor Esther és Rebekah megfogta egymás kezét, akkor miért esett össze hirtelen Esztike. Testet cseréltek mellow.gif Már nagyon várom a 20. részt! thumbsup.gif
4 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, Misao, Adrianna
596 oldal 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!