Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 27. 19:43 #9141
- törölt felhasználó -    
fináléból still kép
7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, pillecukor3, Catherine, Lolla, Nina1122, SmileyZ
2012. április 27. 20:07 #9142
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
végre nekem is sikerült eljutnom addig,h megnézzem az új részt smileeee.gif
a rövidebb szerelmi szálas rész(mármint az előző epizódhoz képest),nekem kivételesen tetszett.nem azért,mert Stelena párti lennék,hanem mert szavakkal leírni nem tudom mennyire örültem,amikor a báltermes jelenetnél nem csókolóztak biggrin.gif Damon-t kicsit hiányoltam Elena mellől,de talán majd legközelebb biggrin.gif
Esther meg kel hagyni elég kitartó...még így is sikerült elérnie,h Alaric ne halhasson meg,hanem befejezze az átváltozást,Bonnie-t használva.kíváncsi vagyok Ric vajon kivel kezdi a "feladatát",de van egy erős gyanúm,h a Salvatore testvérek lesznek az elsők.A vámpírrá válását kicsit meg is könnyeztem,nagyon jó volt látni,ahogy az összes barátja gyertyákkal összegyűlik.. wub.gif A Damon/Ric beszélgetés pedig szebb nem is lehetett volna heart.gif
Tyler semmit sem látott a féltékenységtől a bálos jelentnél,de ennek ellenére is szeretem őket együtt Caroline-nal.viszont valamiért kezd szimpatikusabb lenni a Klaus/Caroline párosítás,még a végén Klaroline-párti leszek rohog.gif
kíváncsian várom a következő részt,legfőkébb azt,h mi lesz Alaric sorsa.na meg persze az sem mellékes,h Elena végre ne ingázzon a két testvér között... mellow.gif úgy érzem,megint Stefanhoz fog visszamenni és a fináléban Damon vesz búcsút egy időre... unsure.gif reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, Nina1122
2012. április 27. 20:25 #9143
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
amit alaric-t illeti sztem, kétlem hogy 2epizoddal késöbb kinyirnák, söt szerintem ha tuléli a seasonfinale-t sanszos hogy ö lesz a big bad villian s4-ben vagy vki más kitudja smileeee.gif vagy akár elöbányásszák az emberségét... kétlem hogy egy ilyen lehetséges storyline-t csak ugy suffba dobnának ha mégis ez irányba mennének tuti rögös ut lesz, de hiányozni fog Dalaric páros sad.gif amit esthert illeti végre meghalt x+1 alkalommal, nyugi nem fogsz hiányozni mondjuk mindig is furcsáltam hogy ö tisztára megfeledkezik(ett) a werewolf-krol ö nem boritják fel aza természeti egyensulyt? unsure.gif legalább vámpirok megtörték az ezen fajta dominanciájukat szal egálban vagyunk azt hogy a vámpirok természete milyen sztem ö tisztában lehetett vagy csak ugy hasra ütött és akkor átváltoztatom az egész családomat "halhatattlanná"? lesz ami lesz smileeee.gif meg az hogy azt emlitette hogy mikael-t is ö változtatta azzá a vámpir&vámpirvadásszá igaz ö alapbol nem komálta klaust, és ahogy átmosta alaric agyát azon alkalmak által mikor kis kitéröt tett másvilágba és még ö itélkezik más emberekröl/vámpirokrol/egyéb természetfelettiekröl simán lekeverhetnénk neki 1 maflást csak hogy észhez térjen smileeee.gif és ha jol tudom bennet boszi volt a mentora szal bonnie (almája) se esett messze a fátol, jah és még 1 vmit nem értettem ha vmi balszerencse folytán esther és psycho&vamp!alaric terve beteljesül és megtisztitják a "földet" a vámpiroktol akkor alaric csak ugy átmegy önmegsemmisitöbe vagy mituro? blink.gif arrol nem is beszélve igy werewolf-k visszakapják dominanciájukat de ez természetesen tökéletesen helyes lenne esther szerint szal...
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, allyangel
2012. április 28. 09:37 #9144
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Feliratos előzetes + feliratos jelenet
16 felhasználónak tetszik: Bütyi92, dave095, Mirjána, pink_bunny, Misao, An_d_a, Cintii, Vampiregirl1, Beba13, Lolla, Lady Suzy, LadyAlexa, allyangel, Daxy, Nina1122, BunnyGirl
2012. április 28. 11:31 #9145
- törölt felhasználó -    
Amúgy fogadjunk, hogy amikor Damon megjelenik Bonnie vérző nyakával, Elena odaszalad és rögtön azt fogja mondani, hogy "ez az én hibám"? Már látom előre. rofl.gif A mostani részből sem maradhatott ki ez a mondat, ügyesen belecsempészték. Szegény csaj hogy ostorozza már magát. Kissé kezd idegesítő lenni, hogy állandóan ezt mondja. Biztos az is az ő hibája, hogy tegnap bevertem a lábamat. omg.gif
14 felhasználónak tetszik: An_d_a, Misao, dave095, Vampiregirl1, Beba13, Brittany, chelseagirl18, LadyAlexa, liltoria, pink_bunny, allyangel, Nita09, Nina1122, Pandus
2012. április 28. 14:56 #9146
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2012.04.28. 11:31)
Amúgy fogadjunk, hogy amikor Damon megjelenik Bonnie vérző nyakával, Elena odaszalad és rögtön azt fogja mondani, hogy "ez az én hibám"? Már látom előre. rofl.gif A mostani részből sem maradhatott ki ez a mondat, ügyesen belecsempészték. Szegény csaj hogy ostorozza már magát. Kissé kezd idegesítő lenni, hogy állandóan ezt mondja. Biztos az is az ő hibája, hogy tegnap bevertem a lábamat. omg.gif


azért olyan szempontból igaza van mert mindig őt védik és ezért hallnak meg pl Abby esete, Klausos ügy, vagy Bonni amikor csatáztak Klaussal és úgy volt h végleg meghal, gyakorlatilag mindig Elena életben maradása a cél, úgyhogy jogosan érzi magát hibásnak
a lényeg mindnig hogy ő éljen,még akkor is ha cserébe az összes ösvámpájör a föld alatt van
bár érdekes lenne ha mondjuk most ő halna meg a fináléban
úgyis azt mondják megdöbbentő lesz majd, amire nem is számítunk
én elenára fogadok
2 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Vampiregirl1
2012. április 28. 16:05 #9147
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.04.28. 14:56)
azért olyan szempontból igaza van mert mindig őt védik és ezért hallnak meg pl Abby esete, Klausos ügy, vagy Bonni amikor csatáztak Klaussal és úgy volt h végleg meghal, gyakorlatilag mindig Elena életben maradása a cél, úgyhogy jogosan érzi magát hibásnak 
a lényeg mindnig hogy ő éljen,még akkor is ha cserébe az összes ösvámpájör a föld alatt van
bár érdekes lenne ha mondjuk most ő halna meg a fináléban
úgyis azt mondják megdöbbentő lesz majd, amire nem is számítunk 
én elenára fogadok


Meghalhatna. Kinyírják, de előtte Damon vére volt a szervezetében, így vámpír lesz, és mivel Damon változtatta át, hozzá kötődik, és ő a nagy szerelem. Ennyi. biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Misao, Lady Suzy, LadyAlexa, Vampiregirl1, pink_bunny, allyangel, xxxddd, An_d_a, BunnyGirl
2012. április 28. 17:12 #9148
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2012.04.28. 11:31)
Amúgy fogadjunk, hogy amikor Damon megjelenik Bonnie vérző nyakával, Elena odaszalad és rögtön azt fogja mondani, hogy "ez az én hibám"? Már látom előre. rofl.gif A mostani részből sem maradhatott ki ez a mondat, ügyesen belecsempészték. Szegény csaj hogy ostorozza már magát. Kissé kezd idegesítő lenni, hogy állandóan ezt mondja. Biztos az is az ő hibája, hogy tegnap bevertem a lábamat. omg.gif


Már az én hajam is égnek áll az "ez az én hibám" mondatától...még akkor is ha ez az igazság... Ha így érzi miért nem ment még folyónak?! Nem is értem. Sokkal könnyebb lenne mindenkinek. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, Brittany, pink_bunny
2012. április 28. 20:37 #9149
- törölt felhasználó -    
nekem az lenne a legjobb megoldás ha Kathrine megölné Elenát, a helyébe lépne és sose tudnák meg
bár még ő is stefant választaná
mért vam az h senki se Damont akarja??
am meg remélem hogy az uccsó részben Kathrine-t is belekeverik valahogy a történetbe, mert már nagyyyon hiányolom
ninának jobbam áll a vérszomjas ribi vámpír mint az önmarcangoló, lelkiismeretes jó elena
2012. április 28. 20:44 #9150
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.04.28. 20:37)
nekem az lenne a legjobb megoldás ha Kathrine megölné Elenát, a helyébe lépne és sose tudnák meg
bár még ő is stefant választaná
mért vam az h senki se Damont akarja??
am meg remélem hogy az uccsó részben Kathrine-t is belekeverik valahogy a történetbe, mert már nagyyyon hiányolom 
ninának jobbam áll a vérszomjas ribi vámpír mint az önmarcangoló, lelkiismeretes jó elena


Látod azt én se értem, hogy miért mindenkinek Stefan. Nem mondom, hogy nem cuki, meg aranyos meg édes pofa. Oké. Meg jóképű is. Ezt is elismerem. De miért mindenkinek ő kell? Ő az igazi hősszerelmes. Damon pedig az igazi macsó, akinek van egy rosszfiús oldala. Ami igencsak megnyerő. Rose szájába nagy igazságot adtak a múltkor. Stefan mindig jó lesz Elenának. Damon mellett viszont pezseg az élete és életre kelti őt magát is.

Már nagyon kíváncsian várom mit hoznak ki az évadfináléból.
7 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, Bessie, House Of Wax, An_d_a, Pandus, SmileyZ
2012. április 28. 22:12 #9151
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
ÚRISTEN, EZT NEM HISZEM EL!!! ohmy.gif Joseph-től névre szóló autogrammot kaptam (oké, lebuktam, Zsaninak hívnak, de ez nem érdekel jelenleg). Most sokkos állapotban vagyok. mellow.gif Nem, nem találkoztam vele személyesen (mert vidéki vagyok), de egyik pesti ismerősöm igen, és kért nekem aláírást, és úristen, kész vagyok. wub2.gif Annyi élménybeszámolót olvastam már és ajj, én is akarok vele találkozni!!! reklamalo.gif Annyira közvetlen, szerény, és kedves... blush.gif Május közepe felé istenbiza felmegyek Bp-re és levadászom! cool.gif És már személyesen fogom megköszönni neki az autogrammot. acute.gif spiteful.gif
21 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, mikieger, Misao, Lolla, Daxy, chelseagirl18, pink_bunny, Bütyi92, Melcsi1997, An_d_a, Lady Suzy, Catherine, Alexis_0504, Nina1122, Cintii, Pandus, Jessy, Jeanne, LadyAlexa, BunnyGirl, Ade.
2012. április 28. 22:17 #9152
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.04.28. 22:12)
ÚRISTEN, EZT NEM HISZEM EL!!! ohmy.gif Joseph-től névre szóló autogrammot kaptam (oké, lebuktam, Zsaninak hívnak, de ez nem érdekel jelenleg). Most sokkos állapotban vagyok. mellow.gif Nem, nem találkoztam vele személyesen (mert vidéki vagyok), de egyik pesti ismerősöm igen, és kért nekem aláírást, és úristen, kész vagyok. wub2.gif Annyi élménybeszámolót olvastam már és ajj, én is akarok vele találkozni!!! reklamalo.gif Annyira közvetlen, szerény, és kedves... blush.gif Május közepe felé istenbiza felmegyek Bp-re és levadászom!  cool.gif És személyesen köszönöm meg neki az autogrammot. acute.gif

Te kis mázlista wub2.gif Na jó,most komolyan meg fogom majd adni jövőhéten osztálytársamnak a koordinátákat,és azért is hoz nekem autogrammot,hacsak nem jön el ide is! _nevet.gif De ez már milyen,mindenki találkozik vele,vagy kap autogrammot,de én még csak a telefonszámát se tudom?! reklamalo.gif rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: allyangel, An_d_a, Nina1122, LadyAlexa
2012. április 28. 23:14 #9153
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.04.28. 22:12)
ÚRISTEN, EZT NEM HISZEM EL!!! ohmy.gif Joseph-től névre szóló autogrammot kaptam (oké, lebuktam, Zsaninak hívnak, de ez nem érdekel jelenleg). Most sokkos állapotban vagyok. mellow.gif Nem, nem találkoztam vele személyesen (mert vidéki vagyok), de egyik pesti ismerősöm igen, és kért nekem aláírást, és úristen, kész vagyok. wub2.gif Annyi élménybeszámolót olvastam már és ajj, én is akarok vele találkozni!!! reklamalo.gif Annyira közvetlen, szerény, és kedves... blush.gif Május közepe felé istenbiza felmegyek Bp-re és levadászom!  cool.gif És már személyesen fogom megköszönni neki az autogrammot. acute.gif spiteful.gif



GRRR,zöldülök rohog.gif De mákos vagy heart.gif
3 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, LadyAlexa
2012. április 29. 00:34 #9154
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.04.28. 20:37)
nekem az lenne a legjobb megoldás ha Kathrine megölné Elenát, a helyébe lépne és sose tudnák meg

ez már csak azért se jönne össze mert tul jol ismerik egymást elég hamar rájönne stefan arra ha elena-t akarná megjátszani és erre volt már pár példa az elmult két évadban smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1
2012. április 29. 10:23 #9155
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2012.04.29. 00:34)
ez már csak azért se jönne össze mert tul jol ismerik egymást elég hamar rájönne stefan arra ha elena-t akarná megjátszani és erre volt már pár példa az elmult két évadban smileeee.gif


igen ez igaz, de én nem nagyon értem hogy Elena hogy fog döntést hozni egy rész után, ha ennyire bizonytalan, én pedig megőrülök, am meg azt mondják az egyikük ezért elhagyja egy időre Mystic Fallst, de attól még mutatni fogják nem?? szóval nem fogják pár részig teljesen eltüntenti?? csak mert ha Damont választja akkor oké, ha meg Stefant akkor meg nem oké
egyébként én nem tudom elképzelni Damonnel hogy úgy igazán együtt vannak, talán mert még erre nem volt példa
2012. április 30. 08:06 #9156
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2012.04.28. 16:05)
Meghalhatna. Kinyírják, de előtte Damon vére volt a szervezetében, így vámpír lesz, és mivel Damon változtatta át, hozzá kötődik, és ő a nagy szerelem. Ennyi. biggrin.gif

Akár hiszed, akár nem, én is pont valami ilyesmire gondoltam, hogy most már tényleg megölhetnék és akkor emlékezne, hogy Damon elfeledtette vele, hogy szerelmes belé. Nem tudom, de én annyira szeretném, ha megtudná, mit mondott neki akkor. Hogy lássa, mennyire önzetlen, mennyire szereti a testvérét és tiszteli Elenát. Most komolyan, mi történt az előző részben? Damon ott volt Alaricnál, miközben ő haldoklott, Stefan meg rámozdult Elenára. És a végén mondta, azt a bizonyos "you have me" mondatot (ami annyira kiszámítható volt, hogy elröhögtem magam). Vártam, hogy hozzátegye, hogy "...and Damon", de ez valamiért elmaradt. Most akkor nézzük csak meg, mit is mondott Damon Elenának Stefanről a 2x08-ban. Na igen, itt látszik a különbség. És most már tényleg befejeztem a gyűlölködést. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Vampiregirl1, LadyAlexa, allyangel
2012. április 30. 09:48 #9157
- törölt felhasználó -    
Végre nekem is sikerült eljutnom addig hogy megnézzem az új részt. smileeee.gif
Lehet hogy csak én vagyok így vele,de nekem nem annyira tetszett. unsure.gif Jó persze nagyon izgalmas volt meg minden,de voltak már ennél jobb epizódok is szerintem. Hiányoltam belőle a Delenát és szegény Damon-t is annyira sajnáltam. sad.gif Sosem szerettem annyira a Stelenát és engem ez a tánc sem fogott meg annyira,mint régebben a Damon/Elena tánc. blush.gif Viszont a Klaus/Caroline jeleneteknek nagyon örültem. heart.gif Igaz nem volt belőlük sok,de nekem ennyi is bőven elég volt. wub.gif Az Alaric részek,pedig nagy kedvenceim.Az utóbbi időben nagyon megkedveltem Ric-et. wink.gif Sokkal izgalmasabb lesz így az egész sorozat,és nagyon kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből az egészből. biggrin.gif Bonnie pedig kezd egyre jobban unszimpatikusabb lenni.Nem tudom miért,pedig az elején még nagyon kedveltem őt. blink.gif
Remélem a következő rész ennél sokkal jobb lesz. happy.gif Én már nagyon várom. yahoo.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. április 30. 10:37 #9158
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2012.04.30. 08:06)
Akár hiszed, akár nem, én is pont valami ilyesmire gondoltam, hogy most már tényleg megölhetnék és akkor emlékezne, hogy Damon elfeledtette vele, hogy szerelmes belé. Nem tudom, de én annyira szeretném, ha megtudná, mit mondott neki akkor. Hogy lássa, mennyire önzetlen, mennyire szereti a testvérét és tiszteli Elenát. Most komolyan, mi történt az előző részben? Damon ott volt Alaricnál, miközben ő haldoklott, Stefan meg rámozdult Elenára. És a végén mondta, azt a bizonyos "you have me" mondatot (ami annyira kiszámítható volt, hogy elröhögtem magam). Vártam, hogy hozzátegye, hogy "...and Damon", de ez valamiért elmaradt. Most akkor nézzük csak meg, mit is mondott Damon Elenának Stefanről a 2x08-ban. Na igen, itt látszik a különbség. És most már tényleg befejeztem a gyűlölködést. rohog.gif


wub.gif szívemből szóltál wub.gif
am meg én azóta eléggé ki vagyok akadva Stefanra amióta megütötte Damont csak azért mert elcsattant egy csók
persze ha Elena kifejtette volna jobban hogy amikor Damon haldoklott akkor ő is kicsit huncutkodott... neki kellett volna pofont kapnia
am én már így beleéltem magam abba hogy elena nem fogja sértetlenül megúszni a finálét
klaussal viszont nem tudom hogy milesz, hiszen csak nem ölik meg, viszont nem vadászhat folyton még egy évadon keresztül Elenára, viszont el sem tűnhet hiszen állandó szereplő lett, ha jól emlékszem ezt mondta Julie, vagy mégis meghalhat??
2012. április 30. 10:51 #9159
- törölt felhasználó -    
http://yfrog.com/5z9sfz
Josephtől egy ujabb vidi
2012. április 30. 10:55 #9160
- törölt felhasználó -    
http://p.twimg.com/ArpM8JOCEAAseht.jpg:large

szeretni fogom a kövi részt sztem
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao
596 oldal 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!