Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 12. 18:16 #9801
- törölt felhasználó -    
♥‿♥

Hát én r*hadtul nem unatkoztam, mert kiélveztem minden egyes percét a résznek
Csak most jöttem rá hogy mennyire hiányzott, valami eszméletlenül, nem is tudom hogy bírtam ki idáig, pedig két évadot a nyáron újra ledaráltam
A favorit rész nálam a DElena uccsó jelenete, amikor Damon felteszi az igen egyszerű kérdését, azaz hogy nem csak az első találkozásukra emlékszik vissza Elena hanem arra a másik estére is...innentől kezdve ez nálam egy újabb szerelmi vallomás-nak bizonyul, az a nézés..Ian... heart.gif azaz Damon... ⍲‿⍲ hát nálam ez a csúcs volt, bár érdekes mert azt mondta elenának akkor hogy nem lehet vele önző hiába szereti így a szerelmi vallomását el is felejtette vele, és most pedig hogy önző lett volna és nem hagyta volna meghalni, és ez annyira szép, meglátszik hogy sorozat, mert ha nekem ilyet mondanának akkor Elena helyében én mást tettem volna wub.gif wub.gif
Az is nagyon tetszetős volt ahogyan megoldották Elena visszaemlékezését ,meg az atya rendkívüli halálát, én még naivan azt gondoltam hogy szimplán az egyik vámpír kiszívja a vérét, de hát ez messze túl haladta az én elképzeléseimet
de hogy ne csalódjak remélem Damon babonázta meg, hogy végezzen magával meg mindenkivel, mert hát gondolom ezért tette gondolom én
...és hát Klaus (¬‿¬) nem csalódtam, sőt..aggódtam hogy most már az ennyire nyilvánvaló Caroline imádata elrontja a mi gyilkos hibridünket, de szerencsére inkább jobban megszerettem, tetszett a beszólása, vis az ajánlata úgymond Caroline-hoz , aki persze már megint leteperte volna Tylert...ez már kezd betegessé válni, a lényeg hogy klaus ismét joseph bőrében vagy inkább joseph ismét klaus bőrében, amit egy kis ráhatással sikerült fel gyorsítani
rebekah-t sajnáltam de annyira most nem voltam vele elfoglalva, kicsit idegesített ebben a részben
a vége is szép volt ahogyan ott ülnek, de damonnel jobban mutatott volna
az egyetlen csalódás hogy nem damon vére mentette meg elenát a haláltól, de így se volt rossz, jól megoldották
szóval én teljesen elégedett vagyok a résszel és alig várom az újat wub.gif XD
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2012. október 12. 18:28 #9802
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.10.12. 18:16)

az egyetlen csalódás hogy nem damon vére mentette meg elenát a haláltól, de így se volt rossz, jól megoldották
szóval én teljesen elégedett vagyok a résszel és alig várom az újat wub.gif XD


Damon vére nem tudta volna megmenteni,mivel embernek kell lennie,azaz halandó vérére van szügsége egy újoncnak,hogy befejezze az átalakulást. Nem? unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, allyangel
2012. október 12. 18:44 #9803
Dolice9522
Dolice9522
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.15.
Hozzászólás: 810
Csatolások: 33
Azonosító: 125151
Offline offline
kérlek segítsetek nekem! smileeee.gif már mindenhol kerestem az új évadot de nem találom. ti hol néztétek meg?? smileeee.gif
2012. október 12. 18:58 #9804
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dolice9522 @ 2012.10.12. 18:44)
kérlek segítsetek nekem! smileeee.gif már mindenhol kerestem az új évadot de nem találom. ti hol néztétek meg?? smileeee.gif

http://indavideo.hu/video/vampirnaplok_s04e01
2 felhasználónak tetszik: Dolice9522, Minimanó94
2012. október 12. 18:59 #9805
Dolice9522
Dolice9522
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.15.
Hozzászólás: 810
Csatolások: 33
Azonosító: 125151
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.10.12. 18:58)

köszönömszépen!!!smileeee.gif
2012. október 12. 19:27 #9806
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.10.12. 18:28)
Damon vére nem tudta volna megmenteni,mivel embernek kell lennie,azaz halandó vérére van szügsége egy újoncnak,hogy befejezze az átalakulást. Nem? unsure.gif

Dehogynem,bár vámpírvérrel is menne azt hiszem,mert Vicki az 1.évadban Logan véréből táplálkozott először,ő pedig vámpír volt cool.gif
2012. október 12. 19:33 #9807
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2012.10.12. 19:27)
Dehogynem,bár vámpírvérrel is menne azt hiszem,mert Vicki az 1.évadban Logan véréből táplálkozott először,ő pedig vámpír volt  cool.gif


akkormég nem volt vámpír. Azt követően találta meg Anna és változtatta át... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: allyangel
2012. október 12. 19:56 #9808
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.10.12. 19:33)
akkormég nem volt vámpír. Azt követően találta meg Anna és változtatta át... rolleyes.gif

akkor nem jól tudom..
2012. október 12. 21:26 #9809
- törölt felhasználó -    
Van valami új infó az évaddal kapcsolatban?
Bár Caroline ott van Elena számára, mégsem lesz rest megmondani barátnőjének, hogy nem tetszik az, ahogy viselkedik. Egy nagy fordulatot vesz a barátságuk. Lehetséges vagy sem, de Elenának és az idősebb Salvatore-nak lesz egy eléggé fülledt jelenete a negyedik epizódban.

http://vampire-d.net/
6 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Misao, pink_bunny, allyangel, An_d_a, Rékakroki72
2012. október 12. 22:55 #9810
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
pár szösszenet 4x01-röl
Stelena abszolut hidegen hagy, egy dolog ami érdekel belöle az Elena és ahogy adaptálodik uj vámpir életéhez,
Damon meghajolo.gif
Delena jelenetek tetszettek, és mikor Elena emlékezett a 2x08-s Damon vallomására blush.gif jol összehozták
Vampy!Elena cool.gif
Klaus meg grrr.gif csalodást nem nagyon okozott sok jora ugyse lehet töle számitani és ahogy Rebekah viselkedett én csak mégjobban megutáltam karakterét
"Elena: I'll be with you. Forever. If i want" ennyit erröl smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, allyangel, An_d_a
2012. október 13. 13:41 #9811
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Nem találtam meg a fehérítést SPOILER

Azon kevés rajongókhoz tartozom akik Stelenásak wub.gif.Ott a tetőn nagyon szép jelenet volt meg a ketrecben vagy mi az amikor el voltak rabolva. Damont is szeretem (sőt) spiteful.gif de hozzá másfajta lány illik szerintem pl.Rebekah. Caroline hamar rájött hogy Tyler= Klaus. Rebekah-t sajnáltam, tényleg szereti Klaust meg is siratta az állítólagos halálát, erre Carolinet előtérbe helyezi.Na attól függetlenül jó jelenet volt ahogy kimentette Caroline-t.Elhiszem hogy rosszul esett Rebekah-nak, csak szeretet hiánya van, én nem is haragszok rá Elena miatt mert Elena volt az aki először hátba szúrta a szó minden értelmében sad.gif Ha Elena nem most lett volna vámpír akkor majd máskor mert ezt tuti nem kerülte volna el. Bonnie is mindig mindent megtesz és még gondok lesznek mad.gif Elenát kb. ilyennek képzeltem vámpírként de még csak az elején vagyunk vampire.gif lesz ez jobb is biggrin.gif Már vártam egy vámpírellenes papot aki még veszélyes lesz kedvenc vámpírjainkra nézve de hamar megölte magát másokkal együtt ohmy.gif Összegezve nagyon jó rész volt minden perce lekötött.Kérem a következőt! tv.gif taps.gif
3 felhasználónak tetszik: Jessy, Misao, nicol bellox
2012. október 13. 17:31 #9812
- törölt felhasználó -    
Spoiler áradat laugh.gif
Ennél jobb hírt nem is kaphattam volna, ez az évad kísértetiesen kezd hasonlítani az elsőre, és remélem így is lesz...gondolok itt a régi Damon-ünkre, akit vissza kapunk, és hát Caroline Klaus Tyler háromszögre, mert klaus olyan Caroline-nak mint Elenának Damon az első évadban...
TVLine: Damon különböző vallomásoknak volt kitéve, de ez nem hozott sok változást. Hová vezet ez vajon? Nehezebb lesz neki?
Julie: Damon dicséretes helyzetben van mert: "Tudod mit? Vagyok, aki vagyok. Fogadd el vagy tűnj el az utamból!" Tisztában van azzal hogy: "Nem kell változtatni a viselkedésemen, vagyok aki vagyok. Az lehetek, aki vagyok és azt tehetek, amit akarok és ha neked ez nem tetszik, menj a pokolba!" Így lehetővé teszi számunkra, hogy újra az első évad mókás Damon-jét lássuk, ahol ördögiesen meggondolatlan – nem kedvelsz engem, cseszd meg! – típusú viselkedése fogja jellemezni, amit persze a mindig finom és kellemes Ian Somerhalder képes lesz eljátszani.
TVLine: Az a tény, hogy visszajött és próbálta megmenteni Caroline-t, számít valamit?
Julie: Itt van ez a dolog Caroline-nal – Az hogy mennyire utálja, az nem rengeti meg Klaus-t. Remélhetőleg Elena és Caroline rájönnek, hogy furcsa módon ez hihetetlenül hasonlít egy korai Damon/Elena kapcsolatra. Nem azt mondom, hogy ugyanaz az út vezetett ide, bármilyen módon. Csak azt mondom, hogy Caroline minden ítélőképessége Elena felé irányul, arról hogy bármilyen érzése is volt a múltban Damon iránt. Meglepődve tapasztalja, hogy ugyanazzal az érzéssel küszködik, ami egyfajta veszélyes vonzódás Klaus felé.

a többi...
http://vampire-d.net/
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, allyangel, kia08, An_d_a, marti27
2012. október 13. 18:03 #9813
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.10.13. 17:31)
Spoiler áradat laugh.gif 

Klaus olyan messze van a S1-s Damontol mint makó jeruzsálemtöl, egyszerüen hogy lehet Klaust Damonhoz hasonlitani wtf.gif és Klaroline-t korai Delena-hoz omg.gif bolond.gif
a Damon-s részt már ismerjük hallotuk régebbi spoilerekböl
3 felhasználónak tetszik: Misao, Minimanó94, An_d_a
2012. október 13. 18:50 #9814
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2012.10.13. 18:03)
Klaus olyan messze van a S1-s Damontol mint makó jeruzsálemtöl, egyszerüen hogy lehet Klaust Damonhoz hasonlitani wtf.gif és Klaroline-t korai Delena-hoz omg.gif  bolond.gif
a Damon-s részt már ismerjük hallotuk régebbi spoilerekböl

nem szó szerint értettem, mert hát damon és klaus persze hogy nem ugyan olyan ahogyan klaroline és delena sem, nem vagyok hülye ezt én is tudom
de úgy gondolom hogy elena amennyire utálta damont, caroline is úgy utálja klaust, persze más helyzetben meg minden, de én látok hasonlóságokat, meg most hogy elvileg klausnak nincs oka rá hogy elenát szívassa, változni fognak a dolgok, több ideje jut caroline-ra , és klaus sem az a fajta aki sokat törődik azzal mit gondolnak róla, ahogyan damon sem, meg stb
az pedig igaz h nem új a régi damonös dolog, de julie-ból kiindulva nekem szükséges a megerősítés, ha ilyenekről van szó
1 felhasználónak tetszik: allyangel
2012. október 13. 19:12 #9815
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Az új epizód örömére csináltam egy DE videót. pompom.gif Remélem tetszik nektek! heart.gif

8 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, Zsuzsy93, pink_bunny, allyangel, An_d_a, Lolla, TizzyHeart
2012. október 14. 03:12 #9816
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.10.13. 18:50)
nem szó szerint értettem, mert hát damon és klaus persze hogy nem ugyan olyan ahogyan klaroline és delena sem, nem vagyok hülye ezt én is tudom

nem is rád céloztam smileeee.gif csak egyszerüen nem értem hogy lehet Klaust Damonhoz hasonlitani, igaz hogy mindkettejük faterja egy nagy csalodásként kezelték el fiaikat meg amolyan kitaszitottak mindketten de Klaus jelleme távolrol se közeliti meg Damon-t, és hogy fog Caroline-l viselkedni ha teszem azt olyat tesz amire ö alaposan berág, ugy fog bánni ahogy Rebekah-val? dry.gif
2012. október 14. 10:13 #9817
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2012.10.14. 03:12)
nem is rád céloztam smileeee.gif csak egyszerüen nem értem hogy lehet Klaust Damonhoz hasonlitani, igaz hogy mindkettejük faterja egy nagy csalodásként kezelték el fiaikat meg amolyan kitaszitottak mindketten de Klaus jelleme távolrol se közeliti meg Damon-t, és hogy fog Caroline-l viselkedni ha teszem azt olyat tesz amire ö alaposan berág, ugy fog bánni ahogy Rebekah-val? dry.gif

hát remélem hogy nem, az durva lenne azok után hogy most mennyire kedves vele, meg hogy törődik vele, miközben Caroline nagy ívben ... rá,de a klaroline még ki se bontakozott igazából, csak nagyon minimálisan, annyira hogy tudjuk hogy van, nem tudom Julie.ék mit terveznek, hogyan akarják, most hogy Caroline-Tyler-be más is bele rondít klauson kívül, talán elősegíti a klaroline-t, de az tuti hogy amíg klaus ennyire önző és hát ennyire ingerlékeny , caroline-nál nincs esélye, szóval sztem kicsit vissza fogják majd a karakterét, hogy kevésbé legyen ennyire őrült laugh.gif
2012. október 14. 16:08 #9818
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
én továbbra se hiszek egy "jobb" Klaus-ban és Klaroline még annyira se érdekel mint SE szal,
de most nem is eza lényeg hanem ez 4x02 sneak peak
5 felhasználónak tetszik: Misao, Vampire Lady, Adrianna, pink_bunny, allyangel
2012. október 14. 17:50 #9819
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.10.14. 16:08)
én továbbra se hiszek egy "jobb" Klaus-ban és Klaroline még annyira se érdekel mint SE szal,
de most nem is eza lényeg hanem ez 4x02 sneak peak

Huh,Stefan már megint eljátssza az 'egyél bambit vagy nyulat' című alkotását,amit már Carolinenál is kipróbált wink.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Daxy, pink_bunny, rencsi95
2012. október 14. 18:22 #9820
- törölt felhasználó -    
9 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, rolllllleee, pink_bunny, Minimanó94, Cintii, zsuzsye, nicol bellox, Vampiregirl1, An_d_a
596 oldal 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!