Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 02. 03:00 #9981
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2012.11.02. 02:08)
SPOILER
Hát ha ez volt a nagy delena jelenet,akkor máris kiábrándultam.Az oké volt,hogy táncoltak,de vagy Bonnie vagy Stefan folyamatosan tönkretették a kapcsolatukat.Emígy nem volt rossz rész,várom a folytatást.Elenáról csak annyit,hogy amikor ivott és táncolt Damonnal,azt hittem végre eltűnt a semmitmondó kis énje,de nem,visszatért a vinnyogós,nyávogós Elena.Persze ő is tudja,hogy nem olyan,csak elhiteti mindenkivel.Sokkal jobbra számítottam,ezért nem érte meg fentmaradni.Szerintem az egész sorozatot avval rotják el,hogy mindig Elcsike kell,hogy a középpontban legyen. dry.gif Viszont Damont nagyon sajnálom  sad.gif Még az eleje,az első 15 perc nagyon tetszett,jól is alakult,de utána minden tönkrement.Stefan ismét Badass lett,ha nem is önszántából,de most már ő is idegesít.Ebben a részben mindenkiben csalódtam,csak Damonben nem  wub.gif Komolyan,ha ő nem lenne,nem is nézném a sorozatot.

[ color=white ]mondanvalo [ /color ] a te barátod is tuti a késöbbi topic látogatok is dijjaznák smileeee.gif és azt sose fogom megérteni mért hümmögnek Elena miatt hogy igy nyafizik meg ugy KATT dry.gif
Bonnie... grrr.gif ha a fenmarado összes rész egyikében se látnálak azt se bánnám de sajnos nem igy lesz mert te vagy az egyetlen banya(boszi) MF-ben már az elejtöl csesztette Damon-t és mikor Elena végre boldogan érezte magát bulizott végre 1szer meg minden plusz "snatch, eat, erase" és ment erre ö megjelenik a becsmérlö tekintetével és gyakorlatilag tönkre ***ja az egész este eredeményeit és büntudatba taszitja Elena erre ÉN Klaus-n gyakorlatilag megse lepödök Rebekah-t megint hátba szurta Stefan asszistálásával aki hezitálás nélkül elfoganá Hösi cimet hogy megtalálták a devámpirizácios gyogyir erre ÉN megint amugy sejtettem hogy Klausnak megint csak arra kell Elena hogy legyen forrása a ** hibridjei számára, nekem eza egész devámpirizácios gyogyir cucc nem tetszik ugy ahogy van unsure.gif, és LOL a hön áhitott Prof volt aki Conort MF-be terelte omg.gif amugy jo kis rész volt amig Bonnie nem cockblockolta DE-t és Klaus nem hozakodott elö a kis tervével amiben Stefan-l társult gyakorlatilag
jöhet a következö...
szerk: epizod fénypontja smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, pink_bunny, Kyra99, Rékakroki72
2012. november 02. 10:36 #9982
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Hát gyerekek, ez bitang nagy csalódás volt...Ne mondja nekem senki,hogy Elena nem idegesítő mert igenis az! Értem,hogy sok mindenen ment keresztül (abban a városban ki nem?) - Itt van mondjuk Rebekah,akiről szerintem bátran állíthatjuk,hogy ő szenvedett a legtöbbet az évek során - mégsem viselkedik úgy mint egy hisztis csitri,aki nem tud a fekete meg a fehér között dönteni. Nina "meghatónak-kéne- látszani-sírása" egyenesen idegtépő. Mint aki lélegzetvétel problémákal küzköd... wtf.gif De mindennek a tetejébe: MI VOLT EZ A SOK SPOILER? - Egy nagy rakás hazugság. Igen,igen emlékszem Julie Plec-nek a tweetjére ,miszerint van egy pár kamu spoiler az epizóddal kapcsolatban- DE KÖNYÖRGÖM AZ EGYIK CO-PRODUCER ÍRTA MÉG,HOGY LESZ EGY 3X19-es RÉSZT FELIDÉZŐ JELENET ELENA&DAMON KÖZÖTT - Hát ez a béna táncikálás ugye nem az volt? rolleyes.gif A vadász naccerű múltja teljesen hidegen hagy,Sean v. Shane vagymitoménmilyen professzor karakteréből még lehet mit kihozni asszem...De ennyi! Harmatgyenge az ideji felhozatal. Nem is csoda,hogy ennyire szalad lefelé a nézettség és ezt még Damon kesernyés poénjai sem tudják szépíteni. Klaust is sikerült megutálnom ezalatt az epizód alatt. unsure.gif Nagyon szeretnék,de sajnos semmilyen pozitívumot nem tudok írni. Eléggé kiábrándultam a sorozatból,hazudnék ha az mondanám: a kövi rész várós! omg.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, Beba13, LadyAlexa, Katttah
2012. november 02. 10:58 #9983
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.11.02. 10:36)
Hát gyerekek, ez bitang nagy csalódás volt...Ne mondja nekem senki,hogy Elena nem idegesítő mert igenis az! Értem,hogy sok mindenen ment keresztül (abban a városban ki nem?) - Itt van mondjuk Rebekah,akiről szerintem bátran állíthatjuk,hogy ő szenvedett a legtöbbet az évek során - mégsem viselkedik úgy mint egy hisztis csitri,aki nem tud a fekete meg a fehér között dönteni. Nina "meghatónak-kéne- látszani-sírása" egyenesen idegtépő. Mint aki lélegzetvétel problémákal küzköd... wtf.gif De mindennek a tetejébe: MI VOLT EZ A SOK SPOILER? - Egy nagy rakás hazugság. Igen,igen emlékszem Julie Plec-nek a tweetjére ,miszerint van egy pár kamu spoiler az epizóddal kapcsolatban- DE KÖNYÖRGÖM AZ EGYIK CO-PRODUCER ÍRTA MÉG,HOGY LESZ EGY 3X19-es RÉSZT FELIDÉZŐ JELENET ELENA&DAMON KÖZÖTT - Hát ez a béna táncikálás ugye nem az volt? rolleyes.gif A vadász naccerű múltja teljesen hidegen hagy,Sean v. Shane vagymitoménmilyen professzor karakteréből még lehet mit kihozni asszem...De ennyi! Harmatgyenge az ideji felhozatal. Nem is csoda,hogy ennyire szalad lefelé a nézettség és ezt még Damon kesernyés poénjai sem tudják szépíteni. Klaust is sikerült megutálnom ezalatt az epizód alatt. unsure.gif Nagyon szeretnék,de sajnos semmilyen pozitívumot nem tudok írni. Eléggé kiábrándultam a sorozatból,hazudnék ha az mondanám: a kövi rész várós!  omg.gif


Hát igen, valamiért nem volt az igazi ez a rész sem, sőt az évad sem tetszett annyira, csak nekem jobban tetszett, mint a 3. évad, mert az merő unalom volt, így elvoltam... Egészen eddig vele. Meddig lesz még ez a semmilyen kapcsolat Stefánocska és Elenácska közt? Már rosszul vagyok tőlük, tényleg csak erőltetik azt, ami egyszerűen nem megy. dry.gif Az epizód fénypontja a Delena tánc volt, de a végén azt is jól elcseszték. Stefant csak azért viseltem el, mert amikor Klaus-szal van, akkor még el lehet nézni a képernyőn. De mi ez az új hülyeség már megint? Mi a francnak akarja visszaváltoztatni Elenat? Ez hülye? Basszus, akadjon már le arról, hogy Elenácskát meg kell menteni, mindig ezt nézzük. Így sosem lesz semmi ebből a csajból, ha mindig egyengetik az útját, mint egy kisbabának. Nagyon, nagyon, nagyon, nagyon remélem, hogy idővel megszereti majd a vámpír énjét és mérges lesz, hogy keresik a gyógymódot.
Akit most nagyon megszerettem, az Rebekah, nem is értem eddig miért nem bírtam, egyértelmű hogy csak egy lány, aki szeretetre vágyik és a hibái ellenére nagyon jó "ember".


Összességében ha ilyen lett volna az első évad, biztos hogy nem szerettem volna bele a sorozatba, és ha így marad, sajnos el kell eresztenem a kis kezecskéjét, mert szörnyű a mostani koncepció. Már a negyedik évadnál járunk és alig láttam némi fejlődést Delena téren például. Vagy említhetném azt az unalmas dolgot is, hogy mindig jön valami gonosz, rámondják, hogy na ő verhetetlen és be fogsz sz*rni tőle, aztán kiderül, hogy mégsem. unsure.gif Már várom ki a következő, akitől félni kellene. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Misao, Beba13, LadyAlexa, pink_bunny
2012. november 02. 11:20 #9984
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Adrianna @ 2012.11.02. 10:58)

Összességében ha ilyen lett volna az első évad, biztos hogy nem szerettem volna bele a sorozatba, és ha így marad, sajnos el kell eresztenem a kis kezecskéjét, mert szörnyű a mostani koncepció. Már a negyedik évadnál járunk és alig láttam némi fejlődést Delena téren például. Vagy említhetném azt az unalmas dolgot is, hogy mindig jön valami gonosz, rámondják, hogy na ő verhetetlen és be fogsz sz*rni tőle, aztán kiderül, hogy mégsem. unsure.gif Már várom ki a következő, akitől félni kellene. rohog.gif


Ez a másik. rohog.gif Hány legyűrhetetlen főgonoszunk lesz még? _nevet.gif Most el se tudom hinni,hogy anno Damon hozta a villain-szállat,de ő legalább bírta 1 évad erejéig,Connor bá meg csak 2 epizódig. rohog.gif De ez is mekkora balf*szság (elnézést a kifejezésért) - már,hogy most visszaváltoztatjuk Elenát? fear.gif Úramborogass ez kész röhej. rohog.gif Kivételesen a visszaemlékezések sem hoztak lázba ebben az epizódban,ami nem jellemző. unsure.gif Nina játéka meg csak engem zavart most? unsure.gif Direkt visszanéztem a 4x02-es sírós jelenetét a Salvatore napaliban és pont olyan volt most ez is porch-on. Mindegy,holnap Merlin epizód,majd azzal lehigadok mert most úgy dombol bennek a csalódottság mint Amerikában a Sandy-hurrikán. lolhit.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Beba13
2012. november 02. 11:24 #9985
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.11.02. 11:20)
Ez a másik. rohog.gif Hány legyűrhetetlen főgonoszunk lesz még? _nevet.gif Most el se tudom hinni,hogy anno Damon hozta a villain-szállat,de ő legalább bírta 1 évad erejéig,Connor bá meg csak 2 epizódig. rohog.gif De ez is mekkora balf*szság (elnézést a kifejezésért) - már,hogy most visszaváltoztatjuk Elenát? fear.gif Úramborogass ez kész röhej. rohog.gif Kivételesen a visszaemlékezések sem hoztak lázba ebben az epizódban,ami nem jellemző. unsure.gif Nina játéka meg csak engem zavart most? unsure.gif Direkt visszanéztem a 4x02-es sírós jelenetét a Salvatore napaliban és pont olyan volt most ez is porch-on. Mindegy,holnap Merlin epizód,majd azzal lehigadok mert most úgy dombol bennek a csalódottság mint Amerikában a Sandy-hurrikán. lolhit.gif

Egészen tegnapig azt hittem,hogy ez lesz a legjobb évad mind közül.Nekem az eddigi részek nagyon tetszettek,a harmadik évad nekem nem nyerte el a tetszésemet.De evvel az egy epizóddal elrontottak mindent.Remélem,hogy most már összeszedik magukat,mert ha nem,nem tudom mit csinálok 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. november 02. 11:28 #9986
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2012.11.02. 11:24)
Egészen tegnapig azt hittem,hogy ez lesz a legjobb évad mind közül.Nekem az eddigi részek nagyon tetszettek,a harmadik évad nekem nem nyerte el a tetszésemet.De evvel az egy epizóddal elrontottak mindent.Remélem,hogy most már összeszedik magukat,mert ha nem,nem tudom mit csinálok  110.gif


Én igen: kaszálom. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampire Lady, Cintii
2012. november 02. 11:36 #9987
- törölt felhasználó -    
azt hiszem én mindjárt sírok ha ez tényleg igaz w00t.gif w00t.gif w00t.gif

Igen, számomra is hihetetlenül hangzik, de megrendezésre kerül az első magyarországi The Vampire Diaries Convention. Az esemény a Charming Vampires Convention nevet kapta, ami 2013. június 28- 30 között kerül megrendezésre Budapesten. A három napos rendezvény első bejelentett vendége nem más, mint IAN SOMERHALDER! A jegyekkel kapcsolatos információkért és még több tudnivalóért kattints az Con hivatalos oldalára: charmingvampires.com

http://ianjosephsomerhalder.com/
http://charmingvampires.com/
11 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Jeanne, zsuzsye, Beba13, Rékakroki72, LadyAlexa, TizzyHeart, nicol bellox, Cintii, pink_bunny, Kyra99
2012. november 02. 11:43 #9988
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.11.02. 11:36)
azt hiszem én mindjárt sírok ha ez tényleg igaz w00t.gif  w00t.gif  w00t.gif
Igen, számomra is hihetetlenül hangzik, de megrendezésre kerül az első magyarországi The Vampire Diaries Convention. Az esemény a Charming Vampires Convention nevet kapta, ami 2013. június 28- 30 között kerül megrendezésre Budapesten. A három napos rendezvény első bejelentett vendége nem más, mint IAN SOMERHALDER! A jegyekkel kapcsolatos információkért és még több tudnivalóért kattints az Con hivatalos oldalára: charmingvampires.com
http://ianjosephsomerhalder.com/
http://charmingvampires.com/

Erről már én is hallottam,de én külföldön élek,és komplikált lenne elmennem cry.gif
2012. november 02. 11:55 #9989
Jerrod
Jerrod
visszatérő vendég
 
Státusz" az ég kék, a víz nedves, a nők titkolóznak"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.12.08.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 1776
Azonosító: 2040
Offline offline
Vampire Diaries S04E04 blush.gif wub.gif
2012. november 02. 12:08 #9990
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
"yaaayy more elena treating damon like shit, just what we all want to see -.-"

11 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Jeanne, Vampire Lady, An_d_a, Adrianna, pink_bunny, Katttah, Vampiregirl1, rencsi95, allyangel, Nita09
2012. november 02. 14:46 #9991
MMatarolis
MMatarolis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.11.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 165105
Offline offline
Én már úgy vagyok ezzel a Delena dologgal, hogy kezdek kiábrándulni belőle. Ha így folytatják a végén még Stelenás leszek blink.gif
2012. november 02. 15:03 #9992
- törölt felhasználó -    
sztem nem volt olyan rossz rész, nekem tetszett elena és damon a bulin, nem is tudom mikor láttam elena-t ennyire boldognak és felszabadultnak..persze elég hamar vége lett , hála bonnie-nak de azért több a semminél
stefan most nagyon aranyos volt rolleyes.gif csak azt nem értem h ha ennyire szereti elena-t meg ragaszkodik hozzá, h lehet h majd szakítanak, legalábbis mintha julie ezt mondta volna dry.gif
nyilvánvaló hogy előállnak ezzel a vámpírból újra embert ötlettel mad.gif ,csak azt nem hittem h ilyen hamar
am elena lassan tiszta Katherine lesz laugh.gif
klaus és stefan pedig újra együtt...ez tetszik smileeee.gif bár én még mindig nem értem h elena-nak miért nem jó tasakból a vér, értem h hasonmás meg minden, de h ez miért akadály
2012. november 02. 15:16 #9993
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
SPOILER

Nekem nagyon tetszett a rész de a vége...
Rebeca miatt haragszok Klausra és Stefanra is grrr.gif szegény tényleg kiönti a szívét és mindig hátba szúrják jelképesen is, meg rendesen is hát ilyet mad.gif ajánlom hamar hozzák vissza és rúgja szét Klaus és Stefan s*gét is tucherch.gif Nagyon megkedveltem Rebecát ez van.Jó volt végre felszabadultan látni Elenát Damonnal. Nem értem miért védelmezik ennyire, ezen minden vámpír keresztülmegy ,hogy öl,vért iszik még az emberségét is kikapcsolja vagy megváltozik, szóval nem tehetnek majd ellene semmit. Carolinenal az ég világon semmi gond nincs,ő képes az önuralomra. thumbup2.gif Ez a gyógyír meglepett engem blink.gif nahát utána egyből gondoltam ,hogy Klausnak ezért kell Elena h hibrideket gyártson. Connornak meg több vámpírt kell ölni ,hogy teljes legyen a tetkó, gondolom ez vár Jeremyre is.A vámpírok ki fognak halni ha továbbra is így folytatják. Stefan és Elena nagy szerelme szép,romantikus stb. de már nem is tudom mit gondoljak... Részről részre egyre kuszább minden. Ez a professzor is most akkor rossz?Elképzeltem Bonnieval együtt wub.gif Várom a következő részt is!Remélem hamar kiderül Damonék számára ,hogy van ez a gyógyír.
2012. november 02. 16:30 #9994
- törölt felhasználó -    
Idézet (MMatarolis @ 2012.11.02. 14:46)
Én már úgy vagyok ezzel a Delena dologgal, hogy kezdek kiábrándulni belőle. Ha így folytatják a végén még Stelenás leszek blink.gif

Én sajnos már a sorozatból kezdek egy picit kiábrándulni. Pedig nagyon kéne most hoznia a formát, mivel az előző évad egyenlő volt a nullával. A mostani részek nem rosszak, bár még mindig nem érzem azt, amit a második évad elején. Más sorozatoknál tűkön ülök, hogy vajon mivel rukkolnak elő a következő epizódban, a VD-t meg lassan már csak Damon és Elena miatt nézem, de ők is egy lépést tesznek előre, kettőt meg hátra. Bár az tény, hogy ezzel a gyógymóddal egy kicsit felcsigáztak, de ezt leszámítva, én többet vártam a "nyitánytól". Nyugodtan meg lehet kövezni. friends.gif
5 felhasználónak tetszik: Adrianna, Misao, Vampire Lady, allyangel, pink_bunny
2012. november 02. 16:33 #9995
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.11.02. 15:03)

stefan most nagyon aranyos volt rolleyes.gif csak azt nem értem h ha ennyire szereti elena-t meg ragaszkodik hozzá, h lehet h majd szakítanak, legalábbis mintha julie ezt mondta volna dry.gif

stefan minden volt csak nem aranyos, ha stefan tényleg annyira szereti öt (sztem inkább csak ragaszkodik human!elena-hoz mert azt jobban szerette és nem emlékezteti vámpirságra amit még 145év után se volt képes elfogadni) akkor nem kárhoztatná öt megint arra hogy klaus human bloodbag-ja legyen és ö nagysága tovább termelhesse a hibridjeit mert ez a célja és stefan hezitálás nélkül asszisztál... dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Adrianna, Beba13, Vampire Lady, Misao, allyangel, pink_bunny
2012. november 02. 18:12 #9996
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Nem tudom ki vette észre, de elértük az 500. oldalt! thumbsup.gif
8 felhasználónak tetszik: Mirjána, Vampire Lady, Misao, Adrianna, Vampiregirl1, Lolla, allyangel, pink_bunny
2012. november 02. 20:37 #9997
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Bevezető:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m62c9c31zM1rw3sy8o1_500.gif
Először is: Bocsi,hogy ezt mondom,de ti tényleg azt gondoltátok,hogy lesz egy bazi nagy delena moment?! rolleyes.gif Julie-t már megszoktam,hogy szemét delena téren(is),de én valahogy éreztem,hogy nem lesz itt semmi,mivel 1.,az évad elején tartunk mondhatni 2.,akkor valami olyat mutattak volna a promóba,amin mindenki elkezd gondolkozni rolleyes.gif Na mindegy,szóval én már felkészültem erre,így nem csalódtam akkorát.Én meg pont úgy gondolom,hogy az előző részek jók voltak,nem tudom,valami megfogott bennük jobban,mint az előző évadban,ami nem a kedvencem,de ez a rész uncsi volt számomra kissé pardon.gif Bonnie a kis cockblock embőcke megint,aztán meg Stefike,és így hát nem volt valami sok történés delena fronton mellow.gif Elena tetszett,mikor damonnal volt,de aztán megint visszaváltozott azzá a cs*trivé,aki azelőtt volt:úgy tesz,mintha ő semmiért nem lenne felelős,és mélyen megbánta,és "az a k*csög damon,az tehet mindenről!(Eközben: cray.gif )" És inkább ennyiben hagynám az elena dilemmám. Stefan csak Stefan,bár egy jó beszólása volt,ami megmosolyogtatott: "Hadd nevezzem meg azt a több millió embert, akivel most szívesebben vacsoráznék" vagy valami ilyesmi volt rohog.gif Bekaht sajnáltam,és így Kusst még jobban kezdem megrühellni(Kuss alias Matt,könyvbeli elnevezés) glare.gif Klaus meg awhh wub2.gif .Az új szereplő,az a shaye(?) professzor vagy ki azt gondoltam,lehetne bonnie palija,és hagyná békibe delenáékat végre good.gif De nem,ehelyett kiderül,hogy ő is valami gonosz vagy mi... rolleyes.gif Röviden ennyit a szereplőkről.A rész számomra nem volt érdekes,egyedül azt a kis delenát,oszt' csókolom pardon.gif Teljesen hidegen hagy ez az ötök téma,mint az a "fegyver" is sleep.gif

Mért nem lehet a könyvet követni esetleg?Akkor nem cs*sznék el annyira ok.gif Igaz,csak a négyestől olvastam,mert akkor én hülye azt gondoltam,ugyanaz a kettő,de néztem is persze utána,hogy mi van?? blink.gif És most elolvastam a hatost,és csak abban volt vagy (spoiler)5 delena csók szerintem(Vége) rolleyes.gif és a (spoiler)kicunék(Vége) tiszta jók,ők a favorit "gonoszaim", olyan jó szadisták rohog.gif Meg ott még (spoiler)Elena szűz(Vége) ,amit asszem már az első évadban ellőttek closedeyes.gif Meg hogy több a természetfeletti,és még sorolhatnám pardon.gif Mindegy,ez most kikívánkozott belőlem,mivel olyan jó delena pillanatok vannak a könyvben,amiket elnéznék a soriban blush.gif Meg persze a hetesben,(spoiler) mikor Damon levetkőztette Elenát fehérneműre (szerintem ő volt), és gatyára vetkőzött,és mellé feküdt ( spiteful.gif ) utána stefan a másik oldalára ( closedeyes.gif ) és Bonnie is levetkőzik asszem,és ő meg ráfekszik Elenára ( rofl.gif ) (Vége)
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, pink_bunny
2012. november 02. 21:00 #9998
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.11.02. 20:37)
Először is: Bocsi,hogy ezt mondom,de ti tényleg azt gondoltátok,hogy lesz egy bazi nagy delena moment?! rolleyes.gif


Öhmmm...Ja,igen azt! Annyi ilyen spoiler volt és ami vicces,hogy a legtöbb egyenesen a sorozat producereitől jött. Nem csak Delena-fronton,de úgy beharangozták ezt az egész epizódot mint ahogy anno a 2010-es világvégét,mégis itt vagyunk még mindig. rohog.gif Lényeg: ha legalább csak a szerelmi-háromszöggel csesztették volna megint a rajongókat,az oké - amíg a többi szál nem fullad unalomba. Most őszintén kit érdekel öt vadász akiknek a karrierjük csak addig tartott míg össze nem akadtak Klausékkal? Vagy még egy elpusztíthatalannak beállított fegyver? Képtelenség,hogy erre alapozannak egy újabb évadot. blink.gif Tényleg jobb lenne,ha már a könyvből merítenének ikhletett és behoznának néhány csodaróka ikerpárt főgonoszoknak. Akkor legalább sokak számára értelmet nyerne a felhasználó nevem. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny
2012. november 02. 21:10 #9999
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Bevezető:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m62c9c31zM1rw3sy8o1_500.gif
Először is: Bocsi,hogy ezt mondom,de ti tényleg azt gondoltátok,hogy lesz egy bazi nagy delena moment?! rolleyes.gif Julie-t már megszoktam,hogy szemét delena téren(is),de én valahogy éreztem,hogy nem lesz itt semmi,mivel 1.,az évad elején tartunk mondhatni 2.,akkor valami olyat mutattak volna a promóba,amin mindenki elkezd gondolkozni rolleyes.gif Na mindegy,szóval én már felkészültem erre,így nem csalódtam akkorát.Én meg pont úgy gondolom,hogy az előző részek jók voltak,nem tudom,valami megfogott bennük jobban,mint az előző évadban,ami nem a kedvencem,de ez a rész uncsi volt számomra kissé pardon.gif Bonnie a kis cockblock embőcke megint,aztán meg Stefike,és így hát nem volt valami sok történés delena fronton mellow.gif Elena tetszett,mikor damonnal volt,de aztán megint visszaváltozott azzá a cs*trivé,aki azelőtt volt:úgy tesz,mintha ő semmiért nem lenne felelős,és mélyen megbánta,és "az a k*csög damon,az tehet mindenről!(Eközben: cray.gif )" És inkább ennyiben hagynám az elena dilemmám. Stefan csak Stefan,bár egy jó beszólása volt,ami megmosolyogtatott: "Hadd nevezzem meg azt a több millió embert, akivel most szívesebben vacsoráznék" vagy valami ilyesmi volt rohog.gif Bekaht sajnáltam,és így Kusst még jobban kezdem megrühellni(Kuss alias Matt,könyvbeli elnevezés) glare.gif Klaus meg awhh wub2.gif .Az új szereplő,az a shaye(?) professzor vagy ki azt gondoltam,lehetne bonnie palija,és hagyná békibe delenáékat végre good.gif De nem,ehelyett kiderül,hogy ő is valami gonosz vagy mi... rolleyes.gif Röviden ennyit a szereplőkről.A rész számomra nem volt érdekes,egyedül azt a kis delenát,oszt' csókolom pardon.gif Teljesen hidegen hagy ez az ötök téma,mint az a "fegyver" is sleep.gif
Teljesen egyetértek veled minden téren.
2012. november 02. 22:27 #10000
- törölt felhasználó -    
új 3. évados promóképek
26 felhasználónak tetszik: Mirjána, Adrianna, Melcsi1997, Minimanó94, Katttah, Zsuzsy93, Jeanne, Lolla, SmileyZ, House Of Wax, allyangel, BunnyGirl, pink_bunny, rolllllleee, Nita09, Kyra99, zsofeeh, marti27, Bettyke94, Rékakroki72, nicol bellox, An_d_a, Lady Suzy, Galexa93, Coco Selly, standoffan
596 oldal 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!