Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 08. 13:58 #10201
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2012.12.08. 12:50)
Boldog 34. születésnapot,édes
heart.gif  bday.gif  happy.gif  birthday.gif



Már 34??? ohmy.gif Úristen,hogy csinálja? think.gif Lehet tényleg vámpír. rohog.gif wub.gif
14 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, xxxddd, House Of Wax, nicol bellox, Adrianna, allyangel, Vampiregirl1, Lolla, Beba13, Kyra99, Rékakroki72, BunnyGirl, pink_bunny, An_d_a
2012. december 08. 14:01 #10202
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
A mostani rész olyan idegesítő volt, Elena mindent elrontott, mint mindig. dry.gif Szegény Caroline... pedig ő csak az igazat mondta, a saját véleményét, nem kellett volna úgy letámadni. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: lostgirl, rolllllleee
2012. december 08. 14:21 #10203
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2012.12.08. 14:01)
A mostani rész olyan idegesítő volt, Elena mindent elrontott, mint mindig. dry.gif Szegény Caroline... pedig ő csak az igazat mondta, a saját véleményét, nem kellett volna úgy letámadni. sad.gif


Engem is egyre jobban idegesít, meg se néztem a részt csak bele tekergettem. Érdekes, hogy pont ő aki mindig olyan kis lelkiismeretes volt, most kb sz*rik mindenkire. Hihetetlenül önző lett, nem is beszélve arról, hogy a tv történelem legpofátlanabb húzását is ő játszotta be. Itt a beköltözésre gondolok. Persze, értem én, hogy meg kellett oldani vhogy a Delena szexet, de azért ez nálam eléggé kiverte a biztosítékot. Fura nekem ez a kapcsolat is, én régebben szerettem volna, hogy együtt legyenek, de most vhogy olyan helytelennek tűnik. Az egyetlen elviselhető karakter jelenleg Jeremy. Gondolom ő lesz a gyilkos.
2 felhasználónak tetszik: Barbus87, LadyRainbow
2012. december 08. 15:05 #10204
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Végre sikerült kicsit utolérnem magam az új részekkel cool.gif

Bárki bármit mondd én oda meg vissza vagyok a Delena párostól wub3.gif Egyszerűen imádtam nézni minden egyes jelenetüket, elképesztően édesek wub3.gif
Caroline mindig is semleges karakter volt nekem, na de amit mostanában leművel blink.gif Kedvem lenne felpofozni dry.gif Mellesleg annyira szidja Damon-t Elena-nak, hogy hogy jöhetett össze vele, de Caroline is lefeküdt Damon-nel, és nem azért mert Damon "megbűvölte" volna, szóval ez a tipikus bagoly mondja verébnek eset dry.gif
Stefan az meg csak Stefan : nyuszi mint mindig pardon.gif Ő tehet róla, hogy elveszítette Elena-t, most meg hisztizik itt dry.gif
Klaus még mindig hatalmas kedvenc heart.gif És habár most meg tudnám fojtani Caroline-t egy kanál vízben, mégis azt mondom, édesek együtt meghajolo.gif
9 felhasználónak tetszik: Daxy, Vampire Lady, Misao, Adrianna, allyangel, Beba13, xxxddd, SmileyZ, pink_bunny
2012. december 08. 15:12 #10205
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (lostgirl @ 2012.12.08. 14:21)
Engem is egyre jobban idegesít, meg se néztem a részt csak bele tekergettem. Érdekes, hogy pont ő aki mindig olyan kis lelkiismeretes volt, most kb sz*rik mindenkire. Hihetetlenül önző lett, nem is beszélve arról, hogy a tv történelem legpofátlanabb húzását is ő játszotta be. Itt a beköltözésre gondolok. Persze, értem én, hogy meg kellett oldani vhogy a Delena szexet, de azért ez nálam eléggé kiverte a biztosítékot. Fura nekem ez a kapcsolat is, én régebben szerettem volna, hogy együtt legyenek, de most vhogy olyan helytelennek tűnik. Az egyetlen elviselhető karakter jelenleg Jeremy. Gondolom ő lesz a gyilkos.

de most komolyan mi értelme megnézni ugy egy rész hogy csak "beletekergetsz", "most kb sz*rik mindenkire" hmm hirtelen milyen nagy probléma lett hogy Elena kiállt Damon mellett, és ami a beköltözést illeti most komolyan ebbe akarsz belekötni mert ha igen akkor csak emlékez vissza 2x18-ra SBH Elena nevére lett átiratva igaz természetesen Salvatore bratyoké még mindig de Elenanak is van legalább annyi joga ha akarna ott is lakhatna és hogy Jeremy-vel ilyen necces lett a szituácio (Tengernyi Köszönet érte Stefan) ja és visszatérve Caroline-ra ha nem csak tekergetve nézted volna az epizod-t akkor láthattad volna hogy Caroline meg csajos este elején megigérte hogy nem fog az nap este itélkezni többet, hát nem sokáig birta jol tönkre is vágta azta csajos estét gratulálok és ha Elena olyan önzö aminek jelenleg beállitod akkor nem ment volna a sietségére Tyler-l és pláne nem ajánlkozott volna hogy ne Caroline-t stake-lje aza lázadozo hybrid csaj csak ennyit erröl, kiváncsi vagyok most meddig fogja birni visszatartani magát hogy nefikázza Damon-t rohog.gif mert ujra megigérte azt amit egyszer megtett a csajos este elején persze nem mondom hogy szeresse öt de nem kéne annyira elvakultnak lennie, Stefan-rol meg abszolut nincs mi jot mondani szal
1 felhasználónak tetszik: allyangel
2012. december 08. 19:04 #10206
- törölt felhasználó -    
Caroline-nál megszoktam h Damon ellen van, pedig Damon mindig ott volt Elena mellett, nem értem h ezt miért nem látják
a másik meg az hogy Stefan-on én nagyon meglepődtem, nem értem h mi volt ez a nagy Damon sértegetések sorozata tőle, hiszen jól tudja h Damon sokkal jobb mint aminek mutatja magát, meg eddig mindig számított neki a testvére, de a mostani részben mint a kutyájával úgy bánt vele, tényleg azt gondolja hogy Damon annyira rossz ember h Elenához nem elég jó?? ohmy.gif
értem én hogy féltékeny , de ő hagyta hogy Elena és Damon közel kerüljenek egymáshoz, és ha jól tudom Damon a 3.évadban is próbálta Stefant vissza hozni, nem használta ki az alkalmat Elenánál, Stefan viszont nem tartja tiszteletben az ő kapcsolatukat, és bármikor megfúrná, és folyamatosan azt is tesz
szval én stefan-ban csalódtam az idei évadban, sztem ő változott meg de rossz irányba, ez a kötelék nem egyenlő azzal hogy Elena beleszeretett Damon-be mint tudjuk
és ha úgy vesszük a Stefan iránti érzései is ugyanúgy felerősödtek, de nem eléggé mint láthatjuk
4 felhasználónak tetszik: allyangel, Évike12, Vampiregirl1, LadyAlexa
2012. december 08. 20:30 #10207
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.12.08. 15:12)
de most komolyan mi értelme megnézni ugy egy rész hogy csak "beletekergetsz", "most kb sz*rik mindenkire" hmm hirtelen milyen nagy probléma lett hogy Elena kiállt Damon mellett, és ami a beköltözést illeti most komolyan ebbe akarsz belekötni mert ha igen akkor csak emlékez vissza 2x18-ra SBH Elena nevére lett átiratva igaz természetesen Salvatore bratyoké még mindig de Elenanak is van legalább annyi joga ha akarna ott is lakhatna és hogy Jeremy-vel ilyen necces lett a szituácio (Tengernyi Köszönet érte Stefan) ja és visszatérve Caroline-ra ha nem csak tekergetve nézted volna az epizod-t akkor láthattad volna hogy Caroline meg csajos este elején megigérte hogy nem fog az nap este itélkezni többet, hát nem sokáig birta jol tönkre is vágta azta csajos estét gratulálok és ha Elena olyan önzö aminek jelenleg beállitod akkor nem ment volna a sietségére Tyler-l és pláne nem ajánlkozott volna hogy ne Caroline-t stake-lje aza lázadozo hybrid csaj csak ennyit erröl, kiváncsi vagyok most meddig fogja birni visszatartani magát hogy nefikázza Damon-t rohog.gif mert ujra megigérte azt amit egyszer megtett a csajos este elején persze nem mondom hogy szeresse öt de nem kéne annyira elvakultnak lennie, Stefan-rol meg abszolut nincs mi jot mondani szal


Nem Carolinera értettem amit írtam, róla nem írtam semmit:) A beköltözésnél számomra azt volt "gáz", hogy egy nappal a szakítás után odament és becuccolt, aztán a többit tudjátok biggrin.gif Örülök neki félreértés ne essék, vártam én is, csak sztem korai volt a történtek után. De lehet, csak én vagyok ilyen maradi smileeee.gif
2012. december 08. 22:28 #10208
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (lostgirl @ 2012.12.08. 20:30)
Nem Carolinera értettem amit írtam, róla nem írtam semmit:) A beköltözésnél számomra azt volt "gáz", hogy egy nappal a szakítás után odament és becuccolt, aztán a többit tudjátok biggrin.gif  Örülök neki félreértés ne essék, vártam én is, csak sztem korai volt a történtek után. De lehet, csak én vagyok ilyen maradi smileeee.gif

gáz? gyakorlatilag a nevén van az SBH az hogy most be is költözött az amiatt van hogy Stefan terve balul sült el és most vámpirnak nem életbiztositás Jeremyvel élni mellesleg Stefan volt az aki szakitott Elena-val szal nem látom akadályát annak hogy Elena mással van
2012. december 08. 22:45 #10209
- törölt felhasználó -    
Amúgy nem merült fel senkiben a kérdés, miért akarja Stefan visszakapni Elenát? Mármint, ha lenne egy nővérem, aki szerelmes életem szerelmébe, az (bármilyen körülmények között is) nála kötne ki, ágyba bújnának, satöbbi, a fickót biztosan nem szeretném ismét az életemben látni 110.gif
Szóval hagyja már békén Delenát, és keressen más nőt. laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: xxxddd, lostgirl, Misao, allyangel, Adrianna, Beba13, pink_bunny
2012. december 08. 22:50 #10210
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2012.12.08. 22:45)
Amúgy nem merült fel senkiben a kérdés, miért akarja Stefan visszakapni Elenát? Mármint, ha lenne egy nővérem, aki szerelmes életem szerelmébe, az (bármilyen körülmények között is) nála kötne ki, ágyba bújnának, satöbbi, a fickót biztosan nem szeretném ismét az életemben látni  110.gif 
Szóval hagyja már békén Delenát, és keressen más nőt.  laugh.gif

Gondolom azért, mert Damon szerinte nem érdemli meg, és ami Damon-é az kell neki, bármi áron, valami ilyesmi lehet. Nekem van nővérem és tudom hogyha neki van egy olyan dolga ami nekem tetszik vagy csak tetszett, nekem az kell, mert csak.. ez olyan fura dolog.. De tényleg kereshetne mást, mert ők így tökéletesek, látni Damon-t fél pucéran felér egy egész nyárral a strandon. (remélem leesett) Mivel már Delena meg van remélem Klaus meg Caroline összejönnek, Tyler meg mehet el Hayley-vel a búsba.. Vagy inkább jöhet hozzám, elfogadom.. rohog.gif cool.gif
4 felhasználónak tetszik: xxxddd, allyangel, Daxy, rencsi95
2012. december 08. 22:53 #10211
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2012.12.08. 22:28)
gáz? gyakorlatilag a nevén van az SBH az hogy most be is költözött az amiatt van hogy Stefan terve balul sült el és most vámpirnak nem életbiztositás Jeremyvel élni mellesleg Stefan volt az aki szakitott Elena-val szal nem látom akadályát annak hogy Elena mással van

és ha előre gondolkodunk egy kicsit, nyilván jeremy egyre jobban bedurvul - bírnám ha az akitől majd búcsúzunk a kövi részben ő általa lenne - mind Stefan miatt lesz, sőt ha esetleg még ki is írják ha addig nem tudják megoldani ezt a vadászgatós dolgot, az is stefan miatt lesz
meglátszik h damon shane-ből próbálta kiszedni egy másik vadász nevét direkt nem jeremyt háborgatta, amíg stefan fogta magát aztán elena számára az egyetlen élő és legfontosabb családtagot gyilkolásra kényszerítette, és ha már itt tartunk , stefan tehet arról is egy részt h damon és elena ilyen hamar egymásra találtak hiszen, ha ezt nem tette volna jer-el, akk elena nem költözött volna el, ennyit erről, így már nem akkora pofátlanság h se szó se beszéd oda költözött a salvatore rezidenciára, ha már a kedves stefan féltékenységből megbolondította jeremyt, ezt klaustól vártam volna
magát kéne hibáztatnia nem damont v bárki mást, ezt a kötelék dolgot meg rendesen kihasználja, mindent erre fog rá amit elena tesz v mond damon-ért
a tetejében meg damon segít a gyógyír megtalálásában, és nem a kötelék miatt, meglátszik h távolról sem önző, már nem egyszer bebizonyította, és nem egyszer pofára is esett, és nem egyszer stefant választotta, őt védte elena előtt, de ugye ez valahogy a szereplőknél nem marad meg, konkrétan elena az egyetlen aki megvédi
és amióta delena hivatalos, sztem elena végre megint olyan mintha élne, ennyit mosolyogni ilyen önfeledten már régen nem láttam
6 felhasználónak tetszik: xxxddd, allyangel, Daxy, Vampiregirl1, Évike12, Adrianna
2012. december 08. 23:07 #10212
xxxddd
xxxddd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.02.
Hozzászólás: 947
Csatolások: 561
Azonosító: 128694
Offline offline
Nagyon régen jártam a topikban és a sorozatot is befejeztem, a 3. évadból az első pár részt és az utolsót néztem meg, és ma elkezdtem a 4.et mert olyan jó képeket és gifeket láttam (Delena) blush.gif Meg is néztem a 8 részt és nagyon tetszett mind. Kíváncsi vagyok, hogy ez a Delena dolog hogy folytatódik és Jeremy sztorija is érdekesnek tűnik. Az a tetkó.. wow. Biztos lesz még vele bonyodalom, habár szerintem a gyógyír megtalálása már nem olyan fontos de akkor is meg van benne az ösztön, hogy vámpírokat öljön, legfőképp Elenát. Hú az jó volt, hogy rögtön őt vette célba biggrin.gif Stefan tényleg idegesítő kicsit, hogy itt rinyál de remélem a végén ezzel az Elena kötődik Damonhöz dologgal nem fogják visszahozni Stelenát. Amúgy tényleg az 1.évadban jobb volt Elena karaktere, hiába ember volt de badass-esen viselkedett, bátrabb volt, most meg vámpírként is érzékeny. Értem én, hogy felerősödnek az érzelmek de egy kicsit beleírhattak volna Katherine-ből, így összegyúrva kicsit a kettőt ha már ő úgy is kiesett a képből egy időre. Habár tény, hogy Damon mellett sokkal boldogabbnak és szabadabbnak tűnik. smileeee.gif Tetszett, hogy visszahozták Kat-et a halucinációs rész erejéig de valahogy nem volt annyira Katherine-es. Még az anyját is visszahozták de amiket mondott Elenának a hídon _nevet.gif És az is milyen nevetséges már, hogy minden megint Elena érdekében lenne de senki nem mond neki semmit és csak titkolóznak. Mintha semmi sem változott volna biggrin.gif Na jó ez esetben nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek biggrin.gif
Caroline csak Caroline, olyan mint eddig, szerintem. Örülök, hogy Tyler is visszatért. Viszont Klausszal azon a randin nagyon aranyosak voltak blush.gif Az a professzor meg nagyon idegesít. Azt akarja Bonnie-tól, hogy a 12 hibrid erejével (akiket valószínűleg meg fognak ölni a Damon kötődésmegszakításos sztori alapján) az ő kis boszorkánya legyen vagy mi?! Ezt nem nagyon értettem. Na meg persze az Alaric jelenet és, hogy Damon mindig foglalt neki helyet a bárban cray.gif
Az a gif amikor Stefan is és Damon is piát ad Elenának, jól látszik a különbség kettejük között csak kár, hogy ezeket nem mindenki veszi ezt észre. Lehet őket is megidézték biggrin.gif Oh és April Young karakteréből lehet csinálnak egy új Elenát?biggrin.gif mindegy majd meglátjuk.
Bocsánat, hogy kesze-kusza lett a kommentem, meg hosszú is de hirtelen azt írtam ami eszembe jutott így 8 rész után. biggrin.gif Tudtam én, hogy jó sorozat amikor elkezdtem anno nézni és most is. biggrin.gif Várom a következő részt és még több bonyodalmat. banana_moonwalk.gif
2012. december 08. 23:18 #10213
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.12.08. 22:53)
és amióta delena hivatalos, sztem elena végre megint olyan mintha élne, ennyit mosolyogni ilyen önfeledten már régen nem láttam

Ja, mióta együtt vannak, meg kell küzdeniük a hatalmas erőkkel? Kell menekülniük? Sérül valaki? Nem. Jó ez így nagyon thumbsup.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Misao, allyangel, Adrianna, House Of Wax
2012. december 09. 09:25 #10214
dadika
dadika
új tag
 
Státusz1, 2, 3 Not only you and me Got one eighty degrees And I'm caught in betweenn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.08.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 191150
Offline offline
Imádlak vámpírnaplók!!!
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2012. december 09. 13:55 #10215
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2012.12.08. 23:18)
Ja, mióta együtt vannak, meg kell küzdeniük a hatalmas erőkkel? Kell menekülniük? Sérül valaki? Nem. Jó ez így nagyon  thumbsup.gif


Viszont, ha nincs benne izgalom, csak szex és nyáladzás, annak mi értelme van?! Akkor már ilyen módon a Barátok közt is jobb, mint a Vámpírnaplók...
2012. december 09. 14:28 #10216
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2012.12.09. 13:55)
Viszont, ha nincs benne izgalom, csak szex és nyáladzás, annak mi értelme van?! Akkor már ilyen módon a Barátok közt is jobb, mint a Vámpírnaplók...
Viszont, ha semmi pozitivumot nem tudsz mondani, akkor minek nézed? de most komolyan hamár Barátok közt szintjére degradálod pardon.gif
7 felhasználónak tetszik: Misao, Adrianna, allyangel, Vampire Lady, LadyAlexa, Beba13, pink_bunny
2012. december 09. 14:55 #10217
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.12.09. 14:28)
Viszont, ha semmi pozitivumot nem tudsz mondani, akkor minek nézed? de most komolyan hamár Barátok közt szintjére degradálod pardon.gif


Én is ezen fillózom,ha ennyire rühelled a történetet,a főszereplőt meg a 2 pasiját és csak Caroline az akire bármilyen pozitívumot tudsz mondani (csak tudnám mire fel mert most a legidegesítőbb a karaktere) - de akkor tényleg minek nézed? rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Adrianna, Daxy, allyangel, Vampire Lady, Beba13, pink_bunny
2012. december 09. 16:14 #10218
- törölt felhasználó -    
Egy kis spoiler
Van valódi remény arra, hogy Damon és Elena egy igazi pár legyen?

A kötelékes dolog arra fogja őket kényszeríteni, hogy mélyebbre ássanak az érzelmeikben egymás iránt, igyekezzenek azt megállapítani és megvédeni. Ez vagy erősebbé teszi őket, vagy pedig elszakítja őket egymástól.


http://loveshot.gportal.hu/
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Vampiregirl1
2012. december 09. 19:33 #10219
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.12.09. 14:55)
Én is ezen fillózom,ha ennyire rühelled a történetet,a főszereplőt meg a 2 pasiját és csak Caroline az akire bármilyen pozitívumot tudsz mondani (csak tudnám mire fel mert most a legidegesítőbb a karaktere) - de akkor tényleg minek nézed? rolleyes.gif


Nem csak Caroline miatt nézem... Szeretem még Klaus-t, Rebekah-t, Bonnie-t, Jeremy-t és amúgy Stefant is a maga módján! Érdekelnek a boszis háttérsztorik, az ősi vámpírok története, a véres jelenetek stb. Elena csak egy kis nyávogógép, aki telhetetlen és képtelen dönteni két fiú között, így hol ezzel van, hol azzal kavar... HÁNYINGER, amit művel! Katherine-t viszont imádom, ő messze felülmúlja Elenát. Ninát is csak a Kates alakításai miatt kedvelem egyébként. Szóval Elena és Damon kivételével sok mindent szeretek a Vámpírnaplókban és ezért figyelemmel követem az epizódokat!
2012. december 09. 20:02 #10220
- törölt felhasználó -    
Idézet (Toxic @ 2012.12.09. 19:33)
Nem csak Caroline miatt nézem... Szeretem még Klaus-t, Rebekah-t, Bonnie-t, Jeremy-t és amúgy Stefant is a maga módján! Érdekelnek a boszis háttérsztorik, az ősi vámpírok története, a véres jelenetek stb. Elena csak egy kis nyávogógép, aki telhetetlen és képtelen dönteni két fiú között, így hol ezzel van, hol azzal kavar... HÁNYINGER, amit művel! Katherine-t viszont imádom, ő messze felülmúlja Elenát. Ninát is csak a Kates alakításai miatt kedvelem egyébként. Szóval Elena és Damon kivételével sok mindent szeretek a Vámpírnaplókban és ezért figyelemmel követem az epizódokat!

Nina nem egyenlő Elenával, sem Kat-el szval ezt azért ne mond h csak Kat miatt szereted, persze szeretheted ezért, de a színészek sosem egyenlőek a karakterükkel, nina-t meg nem tudom h nem lehet szeretni smileeee.gif na jó tudom h ezzel mindenki máshogy van rolleyes.gif
az egész sorozat arra épül hogy a stelena delena folyamatosan fenn áll egyszer így egyszer úgy szval ez mindig lesz
elena meg sztem idén nem idegesítő, lehet h csak a delena miatt mondom, de most valahogy v-ként sokkal hogy is mondjam... jobb fej lett, caroline-nak is jól oda mondta, de így alapból is javult sztem, legalábbis sztem, persze néha néha felbosszant pl amikor elbulizgatott damonnel, aztán a rész végén hagyta h stefan meg bonnie elcsesszék az egészet és damon legyen a rossz ismét, pedig stefan sem egy angyal, elenát még mindig túl gyengének tartotta, pedig ha valaki gyenge akkor pont h ő nem
6 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampire Lady, LadyAlexa, Vampiregirl1, Adrianna, An_d_a
596 oldal 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!