Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 25. 13:57 #10301
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.12.24. 17:57)
köszi, érthető volt, de azért elég furán hangzik , remélem a filmben nem virágcsokor lesz biggrin.gif am lehet h rosszul ítélem meg de mintha a könyv már túlságosan is misztikus lenne

Igen, az sokkal misztikusabb a sorozatnál, és elég sok dologban eltér egymástól a kettő. Ettől függetlenül én majdnem ugyanannyira szeretem, mint a sorozatot. smileeee.gif
2012. december 25. 18:10 #10302
- törölt felhasználó -    
Rájöttem, miért vagyok Delena-párti..
Elkezdtem nézni a Vámpírnaplók első részét.. az eleje még f_sza volt nagyon, hát ki ne akarna egy ilyen überkirály pasit magának, mint Stefan?.. de a felétől kénytelen voltam tekergetve nézni. Csupa nyál dry.gif Delenával ilyen sosem történne. rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Misao, Vampire Lady, Kyra99, Adrianna, LadyAlexa, An_d_a, Vampiregirl1, allyangel, Alison Lerman
2012. december 25. 19:11 #10303
- törölt felhasználó -    
Idézet (Courtneyy @ 2012.12.25. 18:10)

Csupa nyál dry.gif Delenával ilyen sosem történne.  rohog.gif

Ezzel a kijelentéssel én óvatosabban bánnék, julie nagyon jó úton halad a delena szétbombázással, kitudja damonnel mit tervez, stefan is egy hisztis kisfiú lett, pedig eddig még őt is bírtam
de talán majd januártól alakulnak a dolgok, bár nem tudom hol marad pl damon új ivótársa, mert hiányoznak azok a jelenetek, és kéne már a poénos damon is, már az sem érdekel ha delena az ára, mert ami most megy na az egy kalap .. elegem van már abból a sok szenvedésből, nincs egy boldog pillanat a sorozatban mostanság mad.gif talán rebekah kicsit feldobja a hangulatot biggrin.gif de Kat lenne az igazi sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Kyra99, rencsi95, Vampiregirl1
2012. december 26. 12:34 #10304
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.12.25. 19:11)
julie nagyon jó úton halad a delena szétbombázással,

mért mondjátok ezt? unsure.gif ahogy a dolgok állnak Delena endgame lesz mint a huzat
4 felhasználónak tetszik: allyangel, Adrianna, Vampire Lady, pink_bunny
2012. december 26. 13:33 #10305
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Még nem késő... Boldog Karácsonyt, emberek! smileeee.gif
Nagyon vicces a videó, amit belinkeltem, nézzétek meg, én szakadtam. _nevet.gif Főleg a ninja gyereken (ti észrevettétek? nevet2.gif ).
7 felhasználónak tetszik: Adrianna, rencsi95, Daxy, Misao, Vampire Lady, pink_bunny, An_d_a
2012. december 26. 14:36 #10306
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Na bocsi, hogy megint én, de találtam egy kva vicces videót. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Azt hiszem Tem Kloey lettem. nevet2.gif Nézzétek meg! rohog.gif
És hamár itt tartunk... készítettem egy TVD cast videót, remélem megnézitek ezt is! blush.gif
10 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, rencsi95, Daxy, Melcsi1997, Misao, Vampire Lady, pink_bunny, Alison Lerman, Kyra99, An_d_a
2012. december 26. 14:40 #10307
- törölt felhasználó -    
Úristen, hát remélem,hogy nem lesz endgame Delena között!Imádom őket együtt,viszont nagyon sajnálom,hogy van ez a kötelék dolog. mellow.gif Imádom Damont meg minden de hozzá inkább Kath illik és nem Elena.Elenát mostanában nagyon megutáltam nem csak a vámpírsága miatt,nagyon fura a csaj.Amúgy meg Delena fan vagyok,mert szeretem őket együtt látni,mert nagyon helyesek és cukik.Amúgy a Nian jobban tetszik,de csak azért mert ott már nincs "ikertesó"!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2012. december 26. 17:02 #10308
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2012.12.22. 19:35)
a félévadzáró kiszámítható volt, már ami a "valaki meg fog halni" benne részt illeti

Hát nem tudom, Jennát jobban sajnáltam, mint egy ötepizódos szereplőt... rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Misao, Vampire Lady, Rékakroki72, pink_bunny, Adrianna, Alison Lerman, An_d_a
2012. december 26. 17:17 #10309
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.12.24. 15:19)


Édes Istenem, de jó volt újra látni Alaricot meg a mosolyát és Jenna. w00t.gif Na meg Stelena w00t.gif (ezt nem hagyhattam ki, bocsi. rohog.gif )

Idézet
Idézet (Courtneyy @ 2012.12.26. 17:02)
Hát nem tudom, Jennát jobban sajnáltam, mint egy ötepizódos szereplőt... rolleyes.gif


Oké, tény, hogy nekem is nagyon fájt, Jenna távozása a sorozatból, de én most itt nem is arról beszéltem. Csak szerintem kiszámítható volt, hogy ki fog menni. Amúgy lehet, hogy "csak" ötepizódos szereplő volt, de mégiscsak kulcsfontosságú Tylernek, nem? blush.gif
2012. december 26. 17:26 #10310
- törölt felhasználó -    
nekem a nian azért tetszik jobban mert nina normális, elena kevésbé biggrin.gif de am elképzelésem sincs róla milyen endgame lesz és őszintén az most nem is érdekel mert az a fontos ami most van még pedig azért mert nehezen lesz a sorozatnak normális befejezése ha folyamatosan süllyed a szint, és egyre többen elkaszálják , kitudja hány évadot él meg ha ez így folytatódik...persze még egyáltalán nem olyan rossz, csak távolról sem olyan jó mint eddig

a jelenlegi delena meg nem tetszik akárhogy is vesszük
leginkább számomra ez a kötelék nem világos de rohadtul, ez persze csak az én gyengeségem de akk is...elvileg érzelmeket nem befolyásol szval ha elena emberként szereti damont szereti vámpírként is, ha elena emberként jobban szereti stefant 123 jobban kell vámpírként is 1 ami csak egy darabig ment ugye, majd elég hamar átment damont jobban szeretem, stefan te meg levagy szarva
a kötelék akk nem egyből alakul ki hiszen elena kezdetben vámpírként nem damon kedvére tett csak stefan után ment, aztán persze ez megváltozott, és amikor ez megváltozott hirtelen damonbe is halálosan szerelmes lett,ergo amint a kötelék úgy valójában kiteljesedett v inkább látható lett úgymond, akk lett damon a jó, stefan meg a semmi, DE persze meglehet h benéztem a dolgot és nem is így van
de sztem elena még mindig jobban szereti stefant, még ha sztem damon jobb is
1 felhasználónak tetszik: lostgirl
2012. december 26. 17:30 #10311
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.12.26. 17:26)
nekem a nian azért tetszik jobban mert nina normális, elena kevésbé  biggrin.gif  de am elképzelésem sincs róla milyen endgame lesz és őszintén az most nem is érdekel mert az a fontos ami most van még pedig azért mert nehezen lesz a sorozatnak normális befejezése ha folyamatosan süllyed a szint, és egyre többen elkaszálják 
a jelenlegi delena meg nem tetszik akárhogy is vesszük
leginkább számomra ez a kötelék nem világos de rohadtul, ez persze csak az én gyengeségem de akk is...elvileg érzelmeket nem befolyásol szval ha elena emberként szereti damont szereti vámpírként is, ha elena emberként jobban szereti stefant 123 jobban kell vámpírként is 1 2 ami csak egy darabig ment ugye, majd elég hamar átment damont jobban szeretem, stefan te meg levagy szarva 
a kötelék akk nem egyből alakul ki hiszen elena kezdetben vámpírként nem damon kedvére tett csak stefan után ment, aztán persze ez megváltozott, és amikor ez megváltozott hirtelen damonbe is halálosan szerelmes lett,ergo amint a kötelék úgy valójában kiteljesedett v inkább látható lett úgymond, akk lett damon a jó, stefan meg a semmi,  DE persze meglehet h benéztem a dolgot és nem is így van
de sztem elena még mindig jobban szereti stefant, még ha sztem damon jobb is


Hát mondjuk van ebbe a vámpírként jobban szereti Stefant dologban valami, amúgy elég zavaros lett a sorozat ezzel a rengeted ide-oda kötődéssel meg megtörhetőséggel. Erre épül már az egész, ugyan már nem ilyennek kellene húzni az időt. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: lostgirl
2012. december 28. 14:46 #10312
- törölt felhasználó -    
most szükség lenne Ric-re hogy rendet tegyen biggrin.gif , bár mehetne akár egyből Julie-ékhoz is
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, lostgirl, Kyra99
2012. december 29. 11:28 #10313
Liaa4222
Liaa4222
új tag
 
StátuszI ♥ THE VAMPIRE DIARIES(:! Jelölj ;) Írj üzit ;) Csak bátran :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 4
Azonosító: 192620
Offline offline
IMÁDOM♥♥
TVD FANOK JELÖLJETEK;)
NEKEM DAMON A KEDVENCEM♥

Amikor a 2. évad volt és tudjátok Rose mesélt Elenának Klausról ijesztő volt,hogy megakarja ölni mert Petrova hasonmás!
Húú! Elgondolkoztam... mi lenne ha velem történne ez? (TOTÁL LEHETETLEN) de mégis.. mi lenne??
Ti nem??
2012. december 29. 15:50 #10314
- törölt felhasználó -    
SPOILER

TVLINE | Damon megtörte a köteléket, valahogy, de egy kicsit későn, miután Stefan rájött. Mit jelent ez a kapcsolatukra nézve?
Ez sajnálatos. Damon egy kicsit későn vette észre, hogy önző volt, és hogy helyesen kellene cselekedjen Stefannel szemben. A szándék már mindegy Stefan számára, ugyanis Damon és Elena már megtették. Ez nem lesz elég.
http://loveshot.gportal.hu/

Most komolyan? önző volt? hát julie én megtudnálak fojtani, szándékosan engem akarsz idegesíteni úgy látszik.
Mi az h későn vette észre? Amikor Damon és Elena lefeküdtek rohadtul nem tudtak erről a hülye kötelékről, Damon pedig mindössze egy azaz egy napig halogatta Elena elküldését akire már had ne mondjam mióta várt, és azon az egy napom is segített neki, meg nem használta ki a helyzetet, és ez már akkora bűn? Most ezt v csak én nem értem, v Julie már komolyan nem tudja mihez kezdjen magával. Ez már röhej ami itt megy. reklamalo.gif Stefan meg már legyen férfi komolyan hát mi folyik itt. Damon egész életében hozza az áldozatokat csak miatta hogy ő boldog legyen. Mert az úgy fer mi?
8 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Misao, pink_bunny, Adrianna, Alexis_0504, allyangel, Kyra99, An_d_a
2012. december 29. 20:33 #10315
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Liaa4222 @ 2012.12.29. 11:28)
IMÁDOM♥♥
TVD FANOK JELÖLJETEK;)
NEKEM DAMON A KEDVENCEM♥
Amikor a 2. évad volt és tudjátok Rose mesélt Elenának Klausról ijesztő volt,hogy megakarja ölni mert Petrova hasonmás!
Húú! Elgondolkoztam... mi lenne ha velem történne ez? (TOTÁL LEHETETLEN) de mégis.. mi lenne??


Felébrednél és jó esetben rájönnél a valóságban ilyenek nem történnek.
7 felhasználónak tetszik: Jeanne, Vampire Lady, pink_bunny, Adrianna, Beba13, lostgirl, allyangel
2012. december 29. 21:57 #10316
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.12.29. 15:50)
SPOILER
TVLINE | Damon megtörte a köteléket, valahogy, de egy kicsit későn, miután Stefan rájött. Mit jelent ez a kapcsolatukra nézve?
Ez sajnálatos. Damon egy kicsit későn vette észre, hogy önző volt, és hogy helyesen kellene cselekedjen Stefannel szemben. A szándék már mindegy Stefan számára, ugyanis Damon és Elena már megtették. Ez nem lesz elég.
http://loveshot.gportal.hu/
Most komolyan? önző volt? hát julie én megtudnálak fojtani, szándékosan engem akarsz idegesíteni úgy látszik. 
Mi az h későn vette észre? Amikor Damon és Elena lefeküdtek rohadtul nem tudtak erről a hülye kötelékről, Damon pedig mindössze egy azaz egy napig halogatta Elena elküldését akire már had ne mondjam mióta várt, és azon az egy napom is segített neki, meg nem használta ki a helyzetet, és ez már akkora bűn?  Most ezt v csak én nem értem, v Julie már komolyan nem tudja  mihez kezdjen magával. Ez már röhej ami itt megy.  reklamalo.gif  Stefan meg már legyen férfi komolyan hát mi folyik itt. Damon egész életében hozza az áldozatokat csak miatta hogy ő boldog legyen. Mert az úgy fer mi?


Julie mindig kitalál valamit amivel felidegesíti a Delena rajongókat. Stefan -nak szerintem is felnyílhatna végre a szeme , de körülbelül megint a szenvedős , " szegény áldozat" Stefant láthatjuk majd egy jó ideig. Damon-nak is ugyanúgy kijárna egy kis boldogság, ő jóval többet szenvedett az Elena iránt érzett szerelme miatt , Stefan meg egyszerűen nem bírja elviselni hogy veszített.
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, allyangel, Kyra99
2012. december 29. 22:16 #10317
- törölt felhasználó -    
Idézet (rencsi95 @ 2012.12.29. 21:57)
Julie mindig kitalál valamit amivel felidegesíti a Delena rajongókat. Stefan -nak szerintem is felnyílhatna végre a szeme , de körülbelül megint a szenvedős , " szegény áldozat" Stefant láthatjuk majd egy jó ideig. Damon-nak is ugyanúgy kijárna egy kis boldogság, ő jóval többet szenvedett az Elena iránt érzett szerelme miatt , Stefan meg egyszerűen nem bírja elviselni hogy veszített.

nálam stefan leszerepelt akk amikor ezt merte mondani damonnek: azért mert lehetetlen hogy annyira vak h nem látja mennyire nem vagy jó neki
még is kinek képzeli magát, egy egoista önző ember lett belőle amióta kidobták, stefi nem nagyon bír veszteni, tanulhatna damontől, ő már egészen belerázódott dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, allyangel
2012. december 29. 22:57 #10318
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.12.29. 22:16)
nálam stefan leszerepelt akk amikor ezt merte mondani damonnek: azért mert lehetetlen hogy annyira vak h nem látja  mennyire nem vagy jó neki
még is kinek képzeli magát, egy egoista önző ember lett belőle amióta kidobták, stefi nem nagyon bír veszteni, tanulhatna damontől, ő már egészen belerázódott  dry.gif


Én már a 3. évadban sem rajongtam érte túlzottan , de ebben az évadban meg egyenesen idegesített eddig még szinte minden epizódban. Remélem nem fogják még ennél is jobban elrontani a karakterét , ez a gyerekes, sértődékeny viselkedés nem áll jól neki.
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, allyangel, Kyra99
2012. december 29. 23:18 #10319
- törölt felhasználó -    
Idézet (rencsi95 @ 2012.12.29. 22:57)
Én már a 3. évadban sem rajongtam érte túlzottan , de ebben az évadban meg egyenesen idegesített eddig még szinte minden epizódban. Remélem nem fogják még ennél is jobban elrontani a karakterét , ez a gyerekes, sértődékeny viselkedés nem áll jól neki.

Én már csak abban bízok hogy Klaus ismét megrontja, ők ketten nagyon jól mutatnak együtt rohog.gif Matt és Rebekah páros pedig nagyon elkezdett most érdekelni, ahogyan Kol is, szval őt is kérem vissza, el is gondolkodtam rajta hogy Kol meg Kat milyen jók lennének együtt biggrin.gif wub.gif de persze Kol haverkodjon össze Damon-nel is, na és az milyen szép lenne ha hárman ott iszogatnának w00t.gif sőt ha Stefan Klaus páros is csatlakozna, Elena meg csináljon amit akar Caroline-al , jah meg Jeremy és Bonnie jöjjenek már végre össze, na így már elfogadnám h delena sincs klaroline sincs
7 felhasználónak tetszik: Misao, Vampire Lady, allyangel, Kyra99, An_d_a, Vampiregirl1, aníítaaa
2013. január 01. 16:54 #10320
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Úgy látszik Mr.Somerhalder kicsit féltékeny a tigrisre rohog.gif heart.gif laugh.gif
14 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, Daxy, An_d_a, pink_bunny, Lolla, Adrianna, rencsi95, Beckie, Alison Lerman, Minimanó94, Cintii, Lady Suzy, TizzyHeart
596 oldal 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!