Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 14. 09:04 #10361
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2013.01.10. 12:44)
Jah, pont az előbb néztem én is... A Supernatural elvette előlünk a díjat!  reklamalo.gif

Nem baj az, én a Supernaturalt is szeretem. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2013. január 14. 09:15 #10362
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Hogy őszinte legyek én nem lepődtem meg, hogy nem kaptak díjat a People's Choice Awards keretein belül. Kövezzetek meg, de szerintem rengeteg rajongó kezd kiábrándulni a sorozatból amit meg is értek. Én régebben hatalmas rajongó voltam, szó szerint éjjel-nappal a sorozaton kattogtam, de számomra már nagyon elcseszték az egészet a harmadik évadban. Nekiültem a negyediknek, hogy hátha lesz valami, és jól is indult, de után újra elcseszték. Szívatják itt a rajongókat a Delena szállal, aztán puff, két epizód és annyi mellow.gif Aztán még csodálkoznak, hogy miért vannak felháborodva a rajongók think.gif A másik meg az, hogy rengeteg új, jelentéktelen szereplőt pakolnak bele, akiknek persze lesz jelentőségük, csak már azt sem tudod sokszor ki kivel van, és ez nagyon zavaró. A másik dolog meg a karakterek teljes kifordítása, értem én, hogy ez a negyedik évad, és változtatni kell, mert a mindig kemény Damon, és a mindig nyuszi Stefan unalmas lesz, de a felcserélés sem megoldás, mert engem ezzel egyáltalán nem tudnak meggyőzni, és tudom, hogy rajtam kívül rengetek más rajongót sem.
Szóval én nem lepődtem meg egyáltalán, hogy most nem söpörhettek be díjakat, viszont a Supernatural már nagyon is megérdemelte, szóval én most miattuk nagyon örülök, és igen, annak is, hogy a TVD nem nyert, mert most a Supernatural jobban megérdemelte beer.gif
12 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampire Lady, Vampiregirl1, Misao, SmileyZ, allyangel, olivia15, rolllllleee, Évike12, BunnyGirl, An_d_a, Jal
2013. január 14. 09:19 #10363
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Az oké, hogy a sorozat nem kapott, de Ian simán kaphatott volna meg Nina, esetleg Paul. Azért a színészi tudásuk messze jobb, mint sok jelöltnek. Nem arra gondolok, aki már 10 éve pályán van, hanem azokra, akik max. egy filmben játszottak..
2013. január 14. 09:20 #10364
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2013.01.10. 13:50)
Hát avval,amit linkeltem  dry.gif Nina nem bírt elmenni a díjátadóra,erre Ian ezt csinálja  mad.gif  unsure.gif


Ez a szerep előr meg van nekik írva, persze, hogy enyelgett, ha ezt kellett neki! biggrin.gif
2013. január 14. 12:22 #10365
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2013.01.14. 09:15)
Hogy őszinte legyek én nem lepődtem meg, hogy nem kaptak díjat a People's Choice Awards keretein belül. Kövezzetek meg, de szerintem rengeteg rajongó kezd kiábrándulni a sorozatból amit meg is értek. Én régebben hatalmas rajongó voltam, szó szerint éjjel-nappal a sorozaton kattogtam, de számomra már nagyon elcseszték az egészet a harmadik évadban. Nekiültem a negyediknek, hogy hátha lesz valami, és jól is indult, de után újra elcseszték. Szívatják itt a rajongókat a Delena szállal, aztán puff, két epizód és annyi  mellow.gif Aztán még csodálkoznak, hogy miért vannak felháborodva a rajongók think.gif A másik meg az, hogy rengeteg új, jelentéktelen szereplőt pakolnak bele, akiknek persze lesz jelentőségük, csak már azt sem tudod sokszor ki kivel van, és ez nagyon zavaró. A másik dolog meg a karakterek teljes kifordítása, értem én, hogy ez a negyedik évad, és változtatni kell, mert a mindig kemény Damon, és a mindig nyuszi Stefan unalmas lesz, de a felcserélés sem megoldás, mert engem ezzel egyáltalán nem tudnak meggyőzni, és tudom, hogy rajtam kívül rengetek más rajongót sem.
Szóval én nem lepődtem meg egyáltalán, hogy most nem söpörhettek be díjakat, viszont a Supernatural már nagyon is megérdemelte, szóval én most miattuk nagyon örülök, és igen, annak is, hogy a TVD nem nyert, mert most a Supernatural jobban megérdemelte  beer.gif


Nekem nincs nagy bajom vele, a történet és a cselekményszál már nekem sem tetszik annyira, de a színészek mindig nagyot alakítanak. Ezzel kapcsolatban hiányolom Daniel Gilliest, mert Elijah karaktere sokat nyom a sorozat színvonalán. Jospeh Morgan pedig zseniális. biggrin.gif Daniel és Joseph fantasztikusan belebújtak a két legidősebb vámpír bőrébe. Ezenkívül nagyon hiányolom Katerina karakterét, mert Nina az előző két úrhoz hasonlítva szintén remekül végzi a dolgát, illetve formálja meg Katerinát/Elenát. Én azt nem értem, hogy a producerek miért mellőzik mostanában Katerina és Elijah karakterét. A második évadot felturbózta Nina alakítása, amikor berobbant Kathrineként. biggrin.gif A színészekkel nagyon elégedett vagyok, de a cselekményszál kezd vontatottá válni, valami hiányzik belőle. Nekem már túl sok a Delena és a Stelena szerelmi szál. Plec már kivesézte. Más kell! Ez az új gógymódos "dolog" pedig nem igazán tetszik. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. január 14. 12:25 #10366
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2013.01.14. 09:15)
Hogy őszinte legyek én nem lepődtem meg, hogy nem kaptak díjat a People's Choice Awards keretein belül. Kövezzetek meg, de szerintem rengeteg rajongó kezd kiábrándulni a sorozatból amit meg is értek. Én régebben hatalmas rajongó voltam, szó szerint éjjel-nappal a sorozaton kattogtam, de számomra már nagyon elcseszték az egészet a harmadik évadban. Nekiültem a negyediknek, hogy hátha lesz valami, és jól is indult, de után újra elcseszték. Szívatják itt a rajongókat a Delena szállal, aztán puff, két epizód és annyi  mellow.gif Aztán még csodálkoznak, hogy miért vannak felháborodva a rajongók think.gif A másik meg az, hogy rengeteg új, jelentéktelen szereplőt pakolnak bele, akiknek persze lesz jelentőségük, csak már azt sem tudod sokszor ki kivel van, és ez nagyon zavaró. A másik dolog meg a karakterek teljes kifordítása, értem én, hogy ez a negyedik évad, és változtatni kell, mert a mindig kemény Damon, és a mindig nyuszi Stefan unalmas lesz, de a felcserélés sem megoldás, mert engem ezzel egyáltalán nem tudnak meggyőzni, és tudom, hogy rajtam kívül rengetek más rajongót sem.
Szóval én nem lepődtem meg egyáltalán, hogy most nem söpörhettek be díjakat, viszont a Supernatural már nagyon is megérdemelte, szóval én most miattuk nagyon örülök, és igen, annak is, hogy a TVD nem nyert, mert most a Supernatural jobban megérdemelte  beer.gif


Hát, azért már az Odaát sem a régi. Ellaposodott a sztori. A csúcspont az a 4. és az 5. évad volt. thumbsup.gif
2013. január 14. 15:26 #10367
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Újabb jelenet a csütörtöki részből laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2013. január 14. 16:00 #10368
- törölt felhasználó -    
ÚJ 4x10 promo
Már tudom,hogy mi lesz a kedvenc mondatom a részben
http://24.media.tumblr.com/86423ff4ecb05b409699e123963b526f/tumblr_mgmbrwQrnp1rc08qco1_250.gif
13 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampire Lady, Vampiregirl1, Misao, allyangel, Daxy, kurrek, Beba13, Brittany, BunnyGirl, An_d_a, rencsi95, Nita09
2013. január 14. 16:23 #10369
- törölt felhasználó -    
Az hogy nem nyertek díjat egyfelől sajnálatos, és nem örülök másfelől talán Julie már az agyához kap / elnézést a kifejezésért/ és alakítja a dolgokat jó irányba.
Pillanatok alatt meglehetne oldani a dolgokat, de nem .. dry.gif húzzzák csak még az emberek agyát a hülyeségekkel.
April sztem tök jó karakter lehetne , végre valahára eljutottunk odáig hogy nem igézgetik minden pillanatban. Amikor Conor kezelésbe vette azt hittem a karakter izgallmas lesz, erre gyönyörű nagy csalódás lett az is.

És ez a gyógymód ami már csak hogy nem az agyamra megy...Komolyan nem hiszem el hogy az egyetlen ember aki ellene van az Kol, Se Damon Se akárki más. Még elena sem nyavalyogna hogy Nem én vámpír akarok maradni, inkább minthogy az öcsém totál megbolonduljon és végül megkeljen ölni. Ez az Elena hol maradt? V az aki tekintettel van a másikra? CSak mert hiába vagyok Delenás ami a Stelena fronton is történik egyrészt katasztrófa, másrészt meg érthetetlen. Az első részben de még utána is Stefan volt a minden, Damon meg a második, aztán mindössze pár rész leforgása alatt felborult minden. Mondhatnánk h azért mert Damon többet segített neki, megértette stb, de ezt kb 3 évadon keresztül csinálta, ha akk nem volt ez elég Elenának, akk most miért? és ha ez a kötelék nem érzelmekre ható vmi akk meg megint csak homály a fejemben.

Én nagyon bízom a heti részben, és talán kicsit letisztul majd a kép arról hogy most akk ki kivel van, és mit akar.
De ha Elena ott könyörög majd Stefannak h ne haragudjon meg ilyenek akk az biztos h kidobom a monitort is. Stefan mártírkodása így is elég idegessítő
Klaus előtt pedig mély tiszteletem. meghajolo.gif Végre helyre tette a dolgokat a rész végén, ez kellett már ide. De nyugodtan elkaphatná Caroline-t is aki nem csak h Damont szapulja de még Klaust is hülyíti. Itt lett belőle is elegem.

Jah meg már csak annyit hogy Julie két dolgot ígért. Egyrészt több Stefan Caroline közös pillanatok lesznek, ismét előtérbe kerülnek ami annyit jelentett eddig hogy antidelenáskodás, Damon a rossz, Damon az érzéketlen stb. Valahogy én nem ezt vártam volna.
Másrészt hogy DAmon ismét visszatér első évados énjéhez. Nos ez hol marad? CSak én nem látom? Mert addig oké hogy hagyja hogy a földet is felmossák vele, pl Stefan aki annyi hülyeséget össze hordott rá már, h csak kapkodtam a fejemet
1 felhasználónak tetszik: allyangel
2013. január 16. 13:04 #10370
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Új S4 Promoshoot HQ wub.gif
17 felhasználónak tetszik: Adrianna, zsuzsye, House Of Wax, SmileyZ, zsofeeh, Daxy, Jeanne, Alizgirl98, allyangel, Vampiregirl1, Toxic, Vampire Lady, BunnyGirl, Galexa93, Lolla, An_d_a, standoffan
2013. január 16. 14:56 #10371
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2013.01.16. 13:04)
Új S4 Promoshoot HQ wub.gif

és Elena keze már nincs is összekötve tongue.gif szal pápá sirebond márha egyáltalán létezett
2013. január 16. 15:52 #10372
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2013.01.16. 13:04)
Új S4 Promoshoot HQ wub.gif

Köszi! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
Nina heart.gif heart.gif heart.gif
2013. január 16. 16:10 #10373
- törölt felhasználó -    
Csak én érzem úgy, hogy egy kicsit erőltetett lett ez az új promókép? Valószínűleg. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Misao, House Of Wax, Beba13, Adrianna, An_d_a
2013. január 16. 16:56 #10374
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2013.01.16. 16:10)
Csak én érzem úgy, hogy egy kicsit erőltetett lett ez az új promókép? Valószínűleg. rohog.gif


Nekem sem tetszik. Pault épphogy kiszúrtam annyira beleolvadt a falba. rohog.gif Damonnak is igen érdekes ez a póz.
Elena meg...omg.gif
Mint akinek orgazmusa van. nevet2.gif
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, allyangel, Beba13, Adrianna, An_d_a
2013. január 16. 17:35 #10375
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2013.01.16. 13:04)
Új S4 Promoshoot HQ wub.gif

Hm, érdekes, hogy csak Damon és Elena kezéről csöpög a vér. Ez vajon jelent valamit? think.gif
7 felhasználónak tetszik: Misao, House Of Wax, Vampire Lady, Beba13, Adrianna, Vampiregirl1, An_d_a
2013. január 16. 17:51 #10376
- törölt felhasználó -    
a képet elnézve a köteléknek annyi lesz, és talán delena ugyan úgy megmarad, hát így nekem rendben lenne a sorozat thumbsup.gif thumbsup.gif , elena önmaga, és senki nem szólhatna bele többet a kapcsolatukba rolleyes.gif wub.gif
2013. január 16. 18:30 #10377
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.01.16. 17:51)
a képet elnézve a köteléknek annyi lesz, és talán delena ugyan úgy megmarad, hát így nekem rendben lenne a sorozat  thumbsup.gif  thumbsup.gif , elena önmaga, és senki nem szólhatna bele többet a kapcsolatukba rolleyes.gif  wub.gif


...Csak Julie Plec. biggrin.gif

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m09r49KYw81r3gutdo1_500.gif

Noha ez már többször fordult elő Delena-fronton.
5 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, allyangel, Vampiregirl1, An_d_a
2013. január 16. 18:39 #10378
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2013.01.16. 13:04)
Új S4 Promoshoot HQ wub.gif


Ezek amúgy hol jelennek meg? Mármint egy rajongói oldalról szerzitek, vagy máshonnan? Esetleg nem linkelnétek be, hogy honnan? Köszi!
2013. január 16. 20:15 #10379
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Még több új kép!! smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Galexa93, LoveNessa, standoffan
2013. január 16. 20:17 #10380
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
+2! biggrin.gif wub.gif wub.gif blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, LoveNessa, marti27, standoffan
596 oldal 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!