Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 03. 08:05 #4741
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Még egy adag SPOILER


A The Vampire Diaries csütörtöki epizódja valami elképesztő volt, köszönhetően Damon döntésének, hogy megitatja a vérével Elena-t, és Klausnak, hogy Jenna-t vámpírrá változtatta. És ez még nem is a finálé! A producer Julie Plec eljött, hogy megnyugtasson minket – vagy néhány esetben felajzzon – arról, hogy mi várható még Mystic Falls-ban a következő részekben. Vajon Damon meghal? Elena vámpírrá fog válni? Íme a válaszok minden égető kérdésre!

Jenna vámpírrá válásáról: Igen, Klaus elvette az utolsó személy életét, aki még bűnmentes volt Mystic Falls-ban. Röviddel azután, hogy rájött a vámpírok létezésére, Jenna jelentős szerepet kapott a rég várt rituáléban. “A következő epizód a rituálé estéjének maradék részében játszódik,” mondja Plec. “Klaus próbálja lezavarni az áldozati rituálét hogy megtörje az átkot, a többiek pedig meg akarják akadályozni, hogy Jenna legyen a vámpír, akit Klaus feláldoz.”

Damont megharapta egy vérfarkas: Emlékeztek Rose-ra (Lauren Cohan)? Az ősi, mégis édes vámpírra, aki különös kapcsolatot ápolt Damon-nel, míg meg nem harapta egy vérfarkas és lassú halált halt Damon karjaiban? Igen, nincs gyógyír a vérfarkas harapására! “A finálé igazából a vége Damon útjának,” mondja Plec. “Sok dolgot tett, sok döntést hozott, amivel jól elcseszett mindent, és most, hogy az élete a végéhez közeleg, elhatározásra kell jutnia a döntéseivel kapcsolatban, amiket idén hozott. Sőt, igazából azóta, hogy Katherine elcsábította 145 éve. Újra fogja élni azokat a hibákat, amiket vele vétett, és próbálja elnyerni Elena bocsánatát.”

Stefan megpróbálja megmenteni Damon-t: Stefan (Paul Wesley) “elkötelezett annak érdekében, hogy bármi lehetségeset megtegyen a bátyja életéért,” mondja Plec. “Stefan gondolatmenete az, hogy ‘Várjunk csak, a bátyám végre emberséget mutat? Azt az emberséget, amit elvettem tőle 145 éve? Nem hagyhatom most meghalni!’ De nincs gyógymód, úgyhogy mi a fenét fog tenni? Erről szól a finálé.”

Elena nem akar vámpír lenni: Csak némi reménnyel, hogy Elijah elixírje megmentette volna Elena-t, Damon a dolgot a saját irányítása alá vonta, és megitatta a vérével, ezzel biztosítva, hogy ha Klaus elvégzi a rituálét, Elena vámpírként visszatérjen. “Amikor elkezdtük a sorozatot, a Twilight-tal való hasonlóság szinte extrém volt,” mondja Plec. “Ez a mi módszerünk, hogy a hasonlóságokat lezárjuk. Az, hogy Elena azt mondta, ‘sosem akartam ezt mert még mindig gyerek vagyok, vannak döntéseim az életben, amiket meg kell hoznom’… Örültem, hogy így gondolkodik, amikor a választást már valaki meghozta helyette.”

Damon keresi Elena megbocsátását: Damon-nek meg kell birkóznia annak a következményeivel, hogy Elenát egy életre vámpírsorsa kárhoztatta. “Ez Damon legnagyobb leckéje,” mondja Plec. “Szerethetsz valakit mindeneddel, de emlékezned kell rá, hogy a szeretted mit szeretne. A fináléban Damon-nek meg kell találnia Elena bocsánatát azért, amit tett, és ezt kétségbeesetten akarja majd. Most már dupla indoka is van rá, hogy megharapta egy vérfarkas. ‘Nem halhatok meg úgy, hogy gyűlölsz,’ ez a gondolatmenete.”

A producerek nem ölnék meg Damont, nem igaz? Bár Julie Plec azzal viccelődött, hogy “Bárki meghalhat”, és hogy “Kinek kell Ian Somerhalder?”, a producerek nem félnek nehéz döntéseket hozni. “Lesznek tragikus következmények, és a halálesetek száma extrémbe csap át az utolsó pár részre,” mondja Plec. “Ez egy vámpíros sorozat, és egy ilyen műsornál magasak a tétek. A haláleseteknek egyensúlyban kell maradniuk ezzel. Ha nem hiszitek el, hogy a következmény valakinek az életébe is kerülhet, akkor nem jól csináljuk a munkánkat. Sajnos már mozgásba lendítettük a rituálét, és ehhez sok áldozati elem kell. Reméljük, hogy a nézők bíznak a döntésünkben, és bíznak benne, hogy ez a helyes döntés. Mindig lesznek döntések, amik nem lesznek népszerűek.”
2 felhasználónak tetszik: vilcs, allyangel
2011. május 03. 09:26 #4742
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2011.05.03. 08:05)
Még egy adag SPOILER
  A The Vampire Diaries csütörtöki epizódja valami elképesztő volt, köszönhetően Damon döntésének, hogy megitatja a vérével Elena-t, és Klausnak, hogy Jenna-t vámpírrá változtatta. És ez még nem is a finálé! A producer Julie Plec eljött, hogy megnyugtasson minket – vagy néhány esetben felajzzon – arról, hogy mi várható még Mystic Falls-ban a következő részekben. Vajon Damon meghal? Elena vámpírrá fog válni? Íme a válaszok minden égető kérdésre!
  Jenna vámpírrá válásáról: Igen, Klaus elvette az utolsó személy életét, aki még bűnmentes volt Mystic Falls-ban. Röviddel azután, hogy rájött a vámpírok létezésére, Jenna jelentős szerepet kapott a rég várt rituáléban. “A következő epizód a rituálé estéjének maradék részében játszódik,” mondja Plec. “Klaus próbálja lezavarni az áldozati rituálét hogy megtörje az átkot, a többiek pedig meg akarják akadályozni, hogy Jenna legyen a vámpír, akit Klaus feláldoz.”
  Damont megharapta egy vérfarkas: Emlékeztek Rose-ra (Lauren Cohan)? Az ősi, mégis édes vámpírra, aki különös kapcsolatot ápolt Damon-nel, míg meg nem harapta egy vérfarkas és lassú halált halt Damon karjaiban? Igen, nincs gyógyír a vérfarkas harapására! “A finálé igazából a vége Damon útjának,” mondja Plec. “Sok dolgot tett, sok döntést hozott, amivel jól elcseszett mindent, és most, hogy az élete a végéhez közeleg, elhatározásra kell jutnia a döntéseivel kapcsolatban, amiket idén hozott. Sőt, igazából azóta, hogy Katherine elcsábította 145 éve. Újra fogja élni azokat a hibákat, amiket vele vétett, és próbálja elnyerni Elena bocsánatát.”
  Stefan megpróbálja megmenteni Damon-t: Stefan (Paul Wesley) “elkötelezett annak érdekében, hogy bármi lehetségeset megtegyen a bátyja életéért,” mondja Plec. “Stefan gondolatmenete az, hogy ‘Várjunk csak, a bátyám végre emberséget mutat? Azt az emberséget, amit elvettem tőle 145 éve? Nem hagyhatom most meghalni!’ De nincs gyógymód, úgyhogy mi a fenét fog tenni? Erről szól a finálé.”
  Elena nem akar vámpír lenni: Csak némi reménnyel, hogy Elijah elixírje megmentette volna Elena-t, Damon a dolgot a saját irányítása alá vonta, és megitatta a vérével, ezzel biztosítva, hogy ha Klaus elvégzi a rituálét, Elena vámpírként visszatérjen. “Amikor elkezdtük a sorozatot, a Twilight-tal való hasonlóság szinte extrém volt,” mondja Plec. “Ez a mi módszerünk, hogy a hasonlóságokat lezárjuk. Az, hogy Elena azt mondta, ‘sosem akartam ezt mert még mindig gyerek vagyok, vannak döntéseim az életben, amiket meg kell hoznom’… Örültem, hogy így gondolkodik, amikor a választást már valaki meghozta helyette.”
  Damon keresi Elena megbocsátását: Damon-nek meg kell birkóznia annak a következményeivel, hogy Elenát egy életre vámpírsorsa kárhoztatta. “Ez Damon legnagyobb leckéje,” mondja Plec. “Szerethetsz valakit mindeneddel, de emlékezned kell rá, hogy a szeretted mit szeretne. A fináléban Damon-nek meg kell találnia Elena bocsánatát azért, amit tett, és ezt kétségbeesetten akarja majd. Most már dupla indoka is van rá, hogy megharapta egy vérfarkas. ‘Nem halhatok meg úgy, hogy gyűlölsz,’ ez a gondolatmenete.”
  A producerek nem ölnék meg Damont, nem igaz? Bár Julie Plec azzal viccelődött, hogy “Bárki meghalhat”, és hogy “Kinek kell Ian Somerhalder?”, a producerek nem félnek nehéz döntéseket hozni. “Lesznek tragikus következmények, és a halálesetek száma extrémbe csap át az utolsó pár részre,” mondja Plec. “Ez egy vámpíros sorozat, és egy ilyen műsornál magasak a tétek. A haláleseteknek egyensúlyban kell maradniuk ezzel. Ha nem hiszitek el, hogy a következmény valakinek az életébe is kerülhet, akkor nem jól csináljuk a munkánkat. Sajnos már mozgásba lendítettük a rituálét, és ehhez sok áldozati elem kell. Reméljük, hogy a nézők bíznak a döntésünkben, és bíznak benne, hogy ez a helyes döntés. Mindig lesznek döntések, amik nem lesznek népszerűek.”

Köszi, hogy felraktad. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, vilcs
2011. május 03. 09:46 #4743
- törölt felhasználó -    
Ez annyira romantikus wub3.gif

7 felhasználónak tetszik: House Of Wax, vilcs, pillajunior, Adrianna, katie993, allyangel, xxxddd
2011. május 03. 09:53 #4744
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.05.03. 08:05)
Még egy adag SPOILER


Ezt már Brittany felrakta egyszer unsure.gif blush.gif
2011. május 03. 10:17 #4745
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candies @ 2011.05.03. 09:46)
Ez annyira romantikus wub3.gif

Ettől a videótól úgy újra akarom nézni úgy az összes részt, főleg az első évadot. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. május 03. 10:29 #4746
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Sixy @ 2011.05.03. 09:53)
Ezt már Brittany felrakta egyszer  unsure.gif  blush.gif


Kicsit visszaolvastam és ez a cikk nem teljesen ugyan az , vannak benne újabb infók , csak nem akartam szétszedni ezért raktam be egybe és így van egy-kettő benne ami már volt blush.gif
2 felhasználónak tetszik: vilcs, Adrianna
2011. május 03. 11:33 #4747
- törölt felhasználó -    
Nagyon szép fanvideó! beer.gif Gyönyörű a zenéje!cray.gif
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, vilcs, Adrianna, allyangel
2011. május 03. 12:30 #4748
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.05.03. 10:29)

Kicsit visszaolvastam és ez a cikk nem teljesen ugyan az , vannak benne újabb infók , csak nem akartam szétszedni ezért raktam be egybe és így van egy-kettő benne ami már volt  blush.gif


Hát én semmi újat nem látok benne, a lényeg ugyan az, csak maximum egy-két momentum másként van megfogalmazva unsure.gif
2011. május 03. 12:35 #4749
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Inkább kétszer mint egyszer se adjuk át az infokat smileeee.gif
8 felhasználónak tetszik: liltoria, vilcs, funny18, allyangel, zsofeeh, Adrianna, House Of Wax, Beba13
2011. május 03. 13:44 #4750
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Ennyi. Mindig is imádtam a rosszfiúkat biggrin.gif

http://web.buddytv.com/articles/pquiz/tvdbf/damon.jpg http://web.buddytv.com/closedquiz/images/results/vampire_elena.jpg
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc, Beba13, Adrianna, allyangel
2011. május 03. 13:47 #4751
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2011.05.03. 13:44)
Ennyi. Mindig is imádtam a rosszfiúkat biggrin.gif

Nekem is Damon jött ki biggrin.gif heart.gif
2011. május 03. 14:43 #4752
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Candies @ 2011.05.03. 13:47)
Nekem is Damon jött ki  biggrin.gif heart.gif

miért, ilyet hol lehet csinálni? milyen tesztben? vagy világosítsatok fel, hogy miez, én is megcsinálom biggrin.gif
2011. május 03. 14:51 #4753
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
egy kis spoiler a Damon/Elena shippereknek cool.gif

Lauren_eli7 kérdezi:
Fog történni végre valami Elena és Damon között a The Vampire Diaries-ban?
"A 'valami' elég tág kifejezés. Szűkítsük le erre: valami olyasmi fog történni, amire a Delena rajongók már ezer éve számítanak, hogy végre bekövetkezik a fennmaradó epizódokban. És természetesen, valami olyasmi is, amire nem igazán számítanak a rajongók. Homályos? Talán. De lefogadjuk, hogy elég okosak vagytok, hogy kitaláljátok, TVD rajongók!"

és ezalatt persze a csókot értik heart.gif wub.gif
5 felhasználónak tetszik: Brittany, House Of Wax, Adrianna, Beba13, yxcv90
2011. május 03. 15:03 #4754
Boroo
Boroo
Falat ™
 
StátuszHoney, this is not a wonderland. you're drunk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.26.
Hozzászólás: 910
Csatolások: 14
Azonosító: 125871
Offline offline
olvasgattam amiket írtatok, és komolyan megijedtem... ohmy.gif Damon meg fog halni? mellow.gif (még nem volt időm megnézni az utolsó részeket, így nem tudom mi történt, de most valami nagyon megindult bennem... rolleyes.gif )
2011. május 03. 15:11 #4755
Rékakroki72
Rékakroki72
these are the badlands
 
Státuszroses are red, violets are blue, you won’t find out who I am until season 92. -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 3909
Csatolások: 326
Azonosító: 124542
Offline offline
Idézet (Boroo @ 2011.05.03. 15:03)
olvasgattam amiket írtatok, és komolyan megijedtem... ohmy.gif Damon meg fog halni? mellow.gif (még nem volt időm megnézni az utolsó részeket, így nem tudom mi történt, de most valami nagyon megindult bennem... rolleyes.gif )


nos, jelen pillanatban tényleg úgy tűnik, hogy nincs sok hátra Damonnek, de mivel (én úgy hallottam, hogy) az őt alakító Iannek 6 éves szerződése van a sorozat készítőivel, biztos vagyok benne, hogy túléli.
fúú, alig várom a következő részt. már előre izgulok. ^^)
2 felhasználónak tetszik: liltoria, Boroo
2011. május 03. 15:16 #4756
Boroo
Boroo
Falat ™
 
StátuszHoney, this is not a wonderland. you're drunk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.26.
Hozzászólás: 910
Csatolások: 14
Azonosító: 125871
Offline offline
Idézet (Rékakroki72 @ 2011.05.03. 15:11)
nos, jelen pillanatban tényleg úgy tűnik, hogy nincs sok hátra Damonnek, de mivel (én úgy hallottam, hogy) az őt alakító Iannek 6 éves szerződése van a sorozat készítőivel, biztos vagyok benne, hogy túléli.
fúú, alig várom a következő részt. már előre izgulok. ^^)

hú, köszi laugh.gif most befoltoztad az az "üres" érzetemet ami Damon halál hírével keletkezett rohog.gif
2011. május 03. 15:17 #4757
minilivi
minilivi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.29.
Hozzászólás: 762
Csatolások: 4858
Azonosító: 56461
Offline offline
Idézet (Rékakroki72 @ 2011.05.03. 15:11)
nos, jelen pillanatban tényleg úgy tűnik, hogy nincs sok hátra Damonnek, de mivel (én úgy hallottam, hogy) az őt alakító Iannek 6 éves szerződése van a sorozat készítőivel, biztos vagyok benne, hogy túléli.
fúú, alig várom a következő részt. már előre izgulok. ^^)


Szerintem jó lenne, ha Damon végre meghalna... cool.gif laugh.gif tongue.gif
2011. május 03. 15:20 #4758
Boroo
Boroo
Falat ™
 
StátuszHoney, this is not a wonderland. you're drunk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.26.
Hozzászólás: 910
Csatolások: 14
Azonosító: 125871
Offline offline
Idézet (minilivi @ 2011.05.03. 15:17)
Szerintem jó lenne, ha Damon végre meghalna... cool.gif  laugh.gif  tongue.gif

miért? biggrin.gif
2011. május 03. 15:21 #4759
minilivi
minilivi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.29.
Hozzászólás: 762
Csatolások: 4858
Azonosító: 56461
Offline offline
Idézet (Boroo @ 2011.05.03. 15:20)
miért? biggrin.gif


Mert elegem van abból, hogy el akarják rontani Stelenát ezzel a Delenás románccal... mad.gif Tudom amúgy, hogy nem sokan értenek velem egyet. biggrin.gif
2011. május 03. 15:24 #4760
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (minilivi @ 2011.05.03. 15:21)
Mert elegem van abból, hogy el akarják rontani Stelenát ezzel a Delenás románccal... mad.gif Tudom amúgy, hogy nem sokan értenek velem egyet. biggrin.gif


Hát nagyon nem... bocsi. Damon egy szükséges rossz a Stelena kapcsolatban. Aranyosak együtt, édesek együtt Stefan és Elena, de ha Damon nem lenne akkor az egész sorozat, és a Stelena kapcsolat is unalmassá válna pillanatok alatt.
9 felhasználónak tetszik: House Of Wax, allyangel, Adrianna, Beba13, fanni1998, Twilight6, yxcv90, Domcicc, xxxddd
596 oldal 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!