Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 06. 21:34 #5001
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Itt a véleményem erről a részről: SPOILER!

Azt hiszem, ha egy szóval kellene elemeznem ezt a részt, az a szó a tragikus lenne. R.I.P J&J&J A legjobban talán Jennát sajnáltam. Hiszen őt már kezdtem megkedvelni a második évadban... Johnt is nagyon sajnáltam, attól függetlenül, hogy eleinte egy pööööööcsnek tartottam. És olyan kedves és önfeláldozó gesztus volt tőle, hogy így megmentette Elenát. Bár én szívesen elnéztem volna Elenát vámpírként, szerintem fölösleges volt ezért meghalnia John-nak. Julest annyira nem sajnáltam, talán egy picit... Azt hittem az a s*ggfej Klaus Stefan-t is meg fogja ölni. Akkor szerintem eltörtem volna a lap-topom idegességemben... Gondolom már fogtátok, hogy Klaust innentől kezdve UTÁLT ELLENSÉGnek nyilvánítom. Ahogy azt a kétszínű Elijáht is, akit eddig nagyon is kedveltem, de most teljesen árúlónak tartom. Komolyan elhitte annak a hidegvérű, gyilkos bátyjának, hogy segíteni fog neki megtalálni a családját, és hogy nem is ölte meg őket?! NEVETSÉGES! Amúgy a rész előtt úgy volt, hogy Katherine valami meglpő dolgot fog tenni a rituálé során... Na, én erre nagyon vártam, de Kat nem jött... De talán jobb is, mert lehet meghalt volna, és akkor már kiszáradtam volna a sok sírástól... Szerintem a temetés nagyon megható volt. És Elenát jelen pillanatban nagyon de nagyon sajnálom. Örülök, hogy Bonnie életben maradt. És Caroline meg Tyler összejöhetnének már. heart.gif Matt meg menjen a picsába. Mostmár igazán ki(ny)írhatnák... Nagyon sajnálom Alaric-ot és Jeremy-t. Nah, asszem leírtam a véleményem. Ha elolvastad, fogadd gratulációm! Ez nem volt rövid...
6 felhasználónak tetszik: liltoria, anonymka, fanni1998, Lindsay019, katie993, allyangel
2011. május 06. 21:40 #5002
- törölt felhasználó -    
Amikor Damon elindult a temetőben, Stefan meg nézett utána, akkor görcsöt kapott a bal keze? unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: anonymka, liltoria, vilcs, fanni1998, Adrianna, katie993, allyangel
2011. május 06. 21:45 #5003
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.05.06. 21:40)
Amikor Damon elindult a temetőben, Stefan meg nézett utána, akkor görcsöt kapott a bal keze? unsure.gif

tényleg olyan mintha görcsbe lenne unsure.gif
2011. május 06. 21:57 #5004
- törölt felhasználó -    
Idézet (pink_bunny @ 2011.05.06. 21:34)
Itt a véleményem erről a részről: SPOILER!
Azt hiszem, ha egy szóval kellene elemeznem ezt a részt, az a szó a tragikus lenne. R.I.P J&J&J A legjobban talán Jennát sajnáltam. Hiszen őt már kezdtem megkedvelni a második évadban... Johnt is nagyon sajnáltam, attól függetlenül, hogy eleinte egy pööööööcsnek tartottam.  És olyan kedves és önfeláldozó gesztus volt tőle, hogy így megmentette Elenát. Bár én szívesen elnéztem volna Elenát vámpírként, szerintem fölösleges volt ezért meghalnia John-nak. Julest annyira nem sajnáltam, talán egy picit... Azt hittem az a s*ggfej Klaus Stefan-t is meg fogja ölni. Akkor szerintem eltörtem volna a lap-topom idegességemben... Gondolom már fogtátok, hogy Klaust innentől kezdve UTÁLT ELLENSÉGnek nyilvánítom. Ahogy azt a kétszínű Elijáht is, akit eddig nagyon is kedveltem, de most teljesen árúlónak tartom. Komolyan elhitte annak a hidegvérű, gyilkos bátyjának, hogy segíteni fog neki megtalálni a családját, és hogy nem is ölte meg őket?! NEVETSÉGES! Amúgy a rész előtt úgy volt, hogy Katherine valami meglpő dolgot fog tenni a rituálé során... Na, én erre nagyon vártam, de Kat nem jött... De talán jobb is, mert lehet meghalt volna, és akkor már kiszáradtam volna a sok sírástól... Szerintem a temetés nagyon megható volt. És Elenát jelen pillanatban nagyon de nagyon sajnálom. Örülök, hogy Bonnie életben maradt. És Caroline meg Tyler összejöhetnének már. heart.gif Matt meg menjen a picsába. Mostmár igazán ki(ny)írhatnák... Nagyon sajnálom Alaric-ot és Jeremy-t. Nah, asszem leírtam a véleményem. Ha elolvastad, fogadd gratulációm! Ez nem volt rövid...


Én sem kedvelem Mattet, de nem kívánom senkinek, hogy haljon meg. Elijahra nem haragszom, mert Klaus olyasmivel zsarolta, amitől szerintem érthető hogy nem ölte meg. Gondolj bele, a családjáról van szó, akiket elvesztett, és a testvére azt állítja hogy megőrizte a testüket. Valószínűleg sokan bevennék ezt a hazugságot, hogy ha netán mégis igaz, akkor tisztességesen eltemessék a szeretteiket. Az empátia gyakran hiányzik az emberekből. sad.gif
2011. május 06. 22:07 #5005
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2011.05.06. 21:57)
Én sem kedvelem Mattet, de nem kívánom senkinek, hogy haljon meg. Elijahra nem haragszom, mert Klaus olyasmivel zsarolta, amitől szerintem érthető hogy nem ölte meg. Gondolj bele, a családjáról van szó, akiket elvesztett, és a testvére azt állítja hogy megőrizte a testüket. Valószínűleg sokan bevennék ezt a hazugságot, hogy ha netán mégis igaz, akkor tisztességesen eltemessék a szeretteiket. Az empátia gyakran hiányzik az emberekből. sad.gif


Jajj. szerintem sokkal jobb lenne Matt nélkül. de inkább ő halt volna meg, mint jenna. sad.gif amúgy én elijah helyében biztos nem vettem volna be...
3 felhasználónak tetszik: Melcsi1997, fanni1998, allyangel
2011. május 06. 22:17 #5006
xxxddd
xxxddd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.02.
Hozzászólás: 947
Csatolások: 561
Azonosító: 128694
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2011.05.06. 20:30)
Merészebbeknek. spiteful.gif
Hogy ez milyen szép. cray.gif

Merészebbeknek.. hmm spiteful.gif ha őt megölik.. reklamalo.gif nem lehetnek képesek megölni egy ilyen fontos karaktert :||
A másik videó nagyon szép sad.gif nem neki kellett volna meghalni dry.gif
2011. május 06. 22:32 #5007
xxxddd
xxxddd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.02.
Hozzászólás: 947
Csatolások: 561
Azonosító: 128694
Offline offline
Ez a rész ohmy.gif Furcsa de most nem sírtam unsure.gif biztos olyan sokkot kaptam mint Elena. : D Mattet szívesebben láttam volna holtan mint Jennát..RIP cry.gif Damont NEM ÖLHETIK MEG különben reklamalo.gif Nélküle nem lenne ugyanolyan az biztos.. Lehet hogy tovább már nem is nézném. Tyler és Caroline juhúú cool.gif tényleg szükségük van egymásra. Aranyosak együtt. Elijah fuu hát fuuu reklamalo.gif olyan mérges lettem rá a h*lye pedig még a szavát is adta reklamalo.gif
szegény Elena cry.gif kíváncsi vagyok milyen képessége lehet remélem meg tudja menteni Damont és akkor wub.gif Habár most még inkább szeretheti Elena Stefant mert feláldozta volna magát Jenna helyett. De nem baj arra a Delena csókra meg SZÜKSÉGÜNK VAN ha nem lesz ááá úgyérzem bunyó lesz biggrin.gif
John..hát igen most kicsit megsajnáltam. Kár hogy nem lesz már ilyen apa-lánya jelenet :/
Amúgy az a h*lye seriff mit akar a következő részben? dry.gif ha kinyír valakit megtépem az biztos reklamalo.gif rohog.gif

Rövid és tömör véleményem a mai epizódról rohog.gif
2011. május 06. 23:24 #5008
- törölt felhasználó -    
Engem is nagyon lesokkolt a mai rész. Mindhármuk halálára számítottam, mégis elszomorított. Julesra még azt mondtam, hogy oké, csak Tylernek akart segíteni. Jennánál sírtam. :sir: Annyira fáj, hogy megölték. Nagyon szerettem őt, szerintem olyan jó vámpír lett volna. Meg ugye Jalaric is cray.gif Nekem tetszett volna a vámpír és a vámpírvadász szerelmi szála, de ha Plecni ilyen gonosz reklamalo.gif Meg Elijah is hogy bevette Klausnak. Bár én is ezt tettem volna a helyében, nem tudom érte utálni. Inkább Bonnie ölte volna meg mindkettejüket, ha ezért meg is hal, de akkor persze nem lenne témája a 3. évadnak. Johnból már elegem volt, erre hősies tettel halt meg? Direkt akkor ölték meg, amikor kezdtük megszeretni? mellow.gif Meg a temetési jelenet, és a végén Defan... sad.gif

És Sara tweetje cray.gif
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lkscofV6Ev1qikxavo1_500.png
9 felhasználónak tetszik: xxxddd, House Of Wax, Adrianna, anonymka, fanni1998, Daxy, Dóríthá, allyangel, Domcicc
2011. május 07. 07:33 #5009
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
R.I.P. Jenna cray.gif

The Sun Also Rises 2X21
13 felhasználónak tetszik: Adrianna, Mirjána, pink_bunny, Melcsi1997, anonymka, fanni1998, funny18, katie993, vilcs, allyangel, Domcicc, yxcv90, zsofeeh
2011. május 07. 11:41 #5010
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
• Nina Dobrev adott pár elhintést az évad fináléjáról az EW Mandi Bierly-jének, a továbbiakban ezeket olvashatjátok. "Az utolsó epizód egy hódolat a karaktereknek. Nagyon karakter-centrikus, elmondja, hogy mi történik velük és ezt hogyan élik meg. Ne értsetek félre: természetesen lesz függővég. Az évad nem végződik ilyen egyszerűen. Úgy kell lezárnunk, hogy az embereknek muszáj legyen visszajönni és megnézni, mi lesz a harmadik évadban, csak egy kicsit másképp." Habár figyelmeztetnünk kell a Damon rajongókat: a vérfarkas harapás hatása Damonön nem mindig az, aminek látszik... "Visszamegyünk az időben, és lesznek hallucinációk. Nem igazán fogod tudni melyik-melyik, amíg nem akarjuk azt, hogy tudd. Sok vizuális trükköt raktak bele. Épp ezért nagyon zavaros, és nagyon érdekes epizód az utolsó."

• Damon elrejtette a vérfarkas harapását Elena és Stefan elől. Ez lesz a központi tényező a jövőheti fináléban, mialatt Damon őrülete beköszönt az Elfújta a szél Mystic Falls-i vetítése alatt. “Ez egy nagyon, nagyon érdekes fordulat. Mivel Damon erőszakkal vette rá Elenát, hogy igyon a véréből, és mivel Elena teljesen összetört emiatt, mivel annyira dühös és feldúlt, olyasmit láthatunk, mintha valami bekattant volna Damon agyában, és rájött volna, hogy amit tett, az nem volt helyes. Ez az utolsó lehetősége jót cselekedni - nem akar teherként nehezedni mindenkire. Ő már úgymond kiírta magát a stáblistáról, és nem akarja, hogy emiatt bárki szenvedjen. Elegánsan akar távozni, és próbálja felmenteni magát a bűnei alól, mielőtt meghal. Ez igazából egy nagyon szép epizód." (Egy kis megjegyzés a Damon rajongóknak: Nina csak annyit mondott, hogy Damon azt hiszi haldoklik. Emlékezzünk rá, hogy Rose nem a vérfarkas harapásba halt bele, hanem Damon kegyelemdöfésébe. Azt se felejtsük el, hogy egy mítosz - a "Nap és a Hold átka" - meg lett törve...)
14 felhasználónak tetszik: anonymka, House Of Wax, Adrianna, pillajunior, fanni1998, Bütyi92, liltoria, Daxy, vilcs, xxxddd, allyangel, Domcicc, Sixy, yxcv90
2011. május 07. 12:26 #5011
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Akkor én is leírnám a véleményem az új részről:
Szegény Jenna! cray.gif Bár, ő nekem mindig semleges karakter volt, most mégis nagyon sajnáltam.
Aztán John bácsi halála...komolyan, még őt is megsajnáltam, pedig volt pár szemét húzása a két évad alatt.
És szegény Elena! Gyakorlatilag már csak Jeremy maradt meg neki a családjából. sad.gif
Az viszont most már nagyon érdekelne, hogy mit akar majd kezdeni Klaus Stefan-nal. think.gif
És erről jut eszembe, hogy mikor Klaus leszúrta stefan-t, akkor ugye mutatták a sebet, meg, hogy vérzik... És Klaus ezután mondta, hogy rá még szüksége lesz... Szerintetek ennek van valami jelentősége, vagy csak én próbálom túlkombinálni a dolgokat? blush.gif
Amúgy komolyan, én már félek a finálétól... fear.gif
5 felhasználónak tetszik: fanni1998, liltoria, Adrianna, vilcs, allyangel
2011. május 07. 13:28 #5012
- törölt felhasználó -    
Most akkor ki(k) fog(nak) vigyázni Elenára és Dzseremire? unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: fanni1998, vilcs
2011. május 07. 13:30 #5013
fanni1998
fanni1998
the hunger games♥
 
Státuszgirl on fire♥the boy with the bread♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 2135
Csatolások: 81
Azonosító: 124724
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2011.05.07. 13:28)
Most akkor ki(k) fog(nak) vigyázni Elenára és Dzseremire? unsure.gif


Nem tudom, én is pont ezen gondolkoztam ohmy.gif Hogy ha Jenna volt a gyámjuk akkor most ki lesz?! unsure.gif
2011. május 07. 13:40 #5014
- törölt felhasználó -    
Idézet (fanni1998 @ 2011.05.07. 13:30)
Nem tudom, én is pont ezen gondolkoztam  ohmy.gif  Hogy ha Jenna volt a gyámjuk akkor most ki lesz?!  unsure.gif

Alaric rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: fanni1998, xxxddd, allyangel, pink_bunny, Sixy
2011. május 07. 13:54 #5015
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candies @ 2011.05.07. 13:40)
Alaric rohog.gif

Jó, ő biztos fog nekik segíteni, de ő szerintem nem lehet hivatalosan a gyámjuk. unsure.gif Vagy mégis? Végülis nincs több rokon. acute.gif
2011. május 07. 13:56 #5016
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.05.07. 13:54)
Jó, ő biztos fog nekik segíteni, de ő szerintem nem lehet hivatalosan a gyámjuk. unsure.gif Vagy mégis? Végülis nincs több rokon. acute.gif

Azt mondja köl a pulya, és megkapja acute.gif
4 felhasználónak tetszik: Dóríthá, bertmccracken, allyangel, pink_bunny
2011. május 07. 13:58 #5017
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candies @ 2011.05.07. 13:56)
Azt mondja köl a pulya, és megkapja acute.gif

Végülis... acute.gif Dzeremi már úgyis látta Ricket meztelenül (utaltak rá az előző részben). rolleyes.gif Meg Elena is. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: fanni1998, allyangel, pink_bunny
2011. május 07. 13:59 #5018
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.05.07. 13:58)
Végülis... acute.gif Dzeremi már úgyis látta Ricket meztelenül (utaltak rá az előző részben). rolleyes.gif Meg Elena is. unsure.gif

És ez hogy jön ide? nevet2.gif
amúgy már én is secret.gif
4 felhasználónak tetszik: fanni1998, allyangel, pink_bunny, Sixy
2011. május 07. 14:02 #5019
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candies @ 2011.05.07. 13:59)
És ez hogy jön ide? nevet2.gif
amúgy már én is secret.gif

Úgy jön ide, hogy ők már a Level 2-őn vannak. cool.gif
Egészségedre. secret.gif
3 felhasználónak tetszik: allyangel, pink_bunny, Sixy
2011. május 07. 14:16 #5020
- törölt felhasználó -    
Ez egy picit... félreérthető. unsure.gif
16 felhasználónak tetszik: anonymka, liltoria, Catherine, katie993, House Of Wax, fanni1998, vilcs, zsofeeh, allyangel, pink_bunny, Adrianna, adriienn96, Zsife, Domcicc, Sixy, Beba13
596 oldal 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!