Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 25. 23:24 #7461
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Valószínűleg azért nem szimpi Caroline apja, mert ő is tanácstag, vagy valami "intéző" féle. Szerintem hasonló karaktere lesz, mint John-nak. Azért remélem nem öli meg a lányát, habár egy fanatikus még arra is képes lenne. unsure.gif
(ha annyira gyűlöli a vámpírokat).
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Pandus
2011. szeptember 26. 00:00 #7462
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2011.09.25. 23:24)
Valószínűleg azért nem szimpi Caroline apja, mert ő is tanácstag, vagy valami "intéző" féle. Szerintem hasonló karaktere lesz, mint John-nak. Azért remélem nem öli meg a lányát, habár egy fanatikus még arra is képes lenne. unsure.gif 
(ha annyira gyűlöli a vámpírokat).

Szerintem visszasírjuk mi még John bácsit. rohog.gif Amúgy vámpírvadász-féle, lesz még belőlük az évadban 1-2.
4 felhasználónak tetszik: allyangel, anonymka, Adrianna, pink_bunny
2011. szeptember 27. 10:54 #7463
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Nina Dobrev agyrázkódást szenvedett a The Vampire Diaries forgatásán. - forrás: sorozatjunkie.hu
2011. szeptember 27. 23:33 #7464
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
3x03 - The End of the Affair webclip smileeee.gif
12 felhasználónak tetszik: Domcicc, allyangel, Brittany, Bütyi92, An_d_a, xxxddd, pillecukor3, Katttah, Adrianna, Paul_Wesley, elena21, pink_bunny
2011. szeptember 27. 23:36 #7465
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
3x02 - The Hybrid stills HQ rohog.gif beer.gif
14 felhasználónak tetszik: Domcicc, allyangel, Brittany, Bütyi92, zsofeeh, An_d_a, pillecukor3, Pandus, Cakey5000, Adrianna, fanni1998, katie993, Paul_Wesley, Rékakroki72
2011. szeptember 29. 13:11 #7466
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Julie beszél a 3x03.-ról + még több betekintés! (felirattal) w00t.gif

17 felhasználónak tetszik: niiikiii, benyaw93, Pandus, xxxddd, Bütyi92, Katttah, House Of Wax, An_d_a, Adrianna, Paul_Wesley, Melcsi1997, katie993, fanni1998, Rékakroki72, pink_bunny, pillecukor3, Lolla
2011. szeptember 29. 16:02 #7467
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2011.09.29. 13:11)
Julie beszél a 3x03.-ról + még több betekintés! (felirattal)  w00t.gif

Jézus, Caroline fájdalmas sikítása a végén még mindig a fejemben van. mellow.gif Most komolyan meg fogja kínozni a saját lányát? Ez kész... És még sokan Johnt utálták. unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna, benyaw93, anonymka, allyangel, fanni1998
2011. szeptember 30. 03:26 #7468
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Nem tudtam aludni, úgyhogy inkább néztem a részt biggrin.gif
Csak engem idegesít, hogy Elena egyik legjobb barátnője immáron napok óta eltűnt, nem is keresi? Elenát lefoglalja a nyomora, mint mindig, magasról tesz a többiekre, korábban se vette észre időben, ha baj volt. Értem én, hogy fontos neki megtalálni Stefant, aki mellesleg elég világosan kijelentette, hogy nem jön vissza mostanság, de könyörgöm, egy telefonhívás fájna neki? dry.gif Először azt hittem, hogy Tyler se keresi, csak Liz, de aztán jó volt, hogy jött, hozta magával és megmentették. happy.gif Ez a Bill meg tényleg beteg. Nagyon durván! blink.gif Ja és persze Caroline szála a legizgalmasabb. Forwood heart.gif Olyan édesek voltak. wub3.gif Szegény Caroline.
Oké, leszállok már a témáról, hisz történt még egy s más a részben. biggrin.gif
Az elején megláttam Seb Roché nevét a stáblistában, dobbant is egyet a szívem. blush.gif Kevés volt és nem volt meg az akcentus, amit annyira imádok benne. reklamalo.gif
Kat heart.gif Nagyon jól áll Ninának a 20-as évek hajviselete! w00t.gif
Damon hozta a formáját az elején, a fehérneműs fiók, a befekvés. rohog.gif "Zseniális" ötlet volt Elenát otthagyni a lakásban, totál várható volt, hogy oda fognak menni, ráadásul Damon is tudta ezt... Kárpótolt a későbbi sikeres terv, hogy tudjanak beszélni. Tetszett a Stelena jelenet, annak ellenére, hogy rossz kimenetele volt. Elena kapott egy hatalmas verbális pofont, remélem ez helyrerázza a kiadós bőgése után.
Stefan a múltban mekkora jó volt már! w00t.gif Viszont nem kedvelem Rebeccát. Már a promókban se volt szimpi, most már biztos vagyok benne, hogy irritál. rolleyes.gif Klaus egyre szexibb a jelenben, míg a múltbeli jeleneteknél nem éppenséggel. De imádom azt az állandó jellegű félmosolyt a szája sarkában. acute.gif
Bonnie nincs, és most úgy pótoljuk, hogy hozzuk a további boszikat, akik keménykednek...Mindenesetre jobban csinálja, mint Bonnie. biggrin.gif Ideje lenne visszatérnie már. Viszont szerencsére nem volt Jeremy-Matt bugyutaság.
A végére hagytam a lényeget.
1. Nyaklánc. Naná, hogy egyből felismertem és naná, hogy ezzel a lépéssel megint Elena kerül a középpontba, és teljesen be fog válni, amit jósoltatok itt: hősködés, sok sírás-rívás.
2. Stefan már emlékszik mindenre és most akkor totál jóban vannak, de az nem derült ki, hogy arra emlékszik-e arra mennyire szereti Elenát és hogy NEM szabad elárulnia, hol a nyaklánc. Vagy egyáltalán emlékszik-e az elmúlt 2 évad és az előtte lévő időszak eseményeire.

Az eddigi felhozatalból ez volt a legjobb eddig. Kevesebbet vártam tőle, lehet emiatt esett jobban. Lényegtelen, tetszett. blush.gif
8 felhasználónak tetszik: funny18, allyangel, Twilight6, Paul_Wesley, xxxddd, Bütyi92, pink_bunny, Pandus
2011. szeptember 30. 13:27 #7469
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
4.rész promo-ja

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rtpSBo7IA24
3 felhasználónak tetszik: elena21, xxxddd, pink_bunny
2011. szeptember 30. 14:28 #7470
- törölt felhasználó -    
smileeee.gif thumbsup.gif
(ez nem rövid tongue.gif )
2011. szeptember 30. 14:54 #7471
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
Valaki megtudná mondani hol nézhetem meg a 3.részt?
Előre is köszi. wub.gif
2011. szeptember 30. 15:20 #7472
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Na akkor lássuk biggrin.gif
Jó kis rész volt biggrin.gif Kat heart.gif Na végre spiteful.gif Csinos és szemtelen volt mint mindig biggrin.gif Imádom a Kat&Damon jeleneteket rohog.gif Elena omg.gif Ez a folytonos nyavalygás dry.gif De most egy kicsit kapott egy gyomrost rohog.gif Részemről jogosnak vélem. Megértem én hogy szereti Stefan-t , de Stef világosan megmondta hogy nem megy haza , ha nem érti meg szépen ,akkor majd durván lesz elmagyarázva neki dry.gif
Damon&Elena csipkelődések egyre jobbak rohog.gif Damon heart.gif Szokás szerint zseniális heart.gif Azért Klaus rendesen odatett neki rohog.gif A Damon&Klaus jelenetek is külön kedvencekké váltak heart.gif Ahhoz képet hogy Claire-t nem bírom , a karaktere nem is olyan rossz biggrin.gif A nyakláncnál a végén meglepődtem blink.gif Kíváncsi leszek mit hoznak ki de valahogy majd megint Elena lesz az áldozat , ez tuti dry.gif Szegény Caroline cray.gif Borzasztó lehet most ez neki sad.gif De legalább már az anyukája mellette áll és persze ott van még a segítőkész Tyler is smileeee.gif
12 felhasználónak tetszik: Katttah, Domcicc, Paul_Wesley, allyangel, Lolla, xxxddd, Bütyi92, Adrianna, katie993, pink_bunny, Pandus, fanni1998
2011. szeptember 30. 16:59 #7473
- törölt felhasználó -    
Na, megnéztem az új részt. Örömmel láttam, hogy ez már sokkal jobban hasonlított a megszokott TVD-hez. Minden másodpercben nyitott szájjal bámultam a monitort, és ez már nagyon hiányzott. A Klefan páros egyre jobban bejön, nagyon aranyosak voltak, ha szabad ilyet írni. És ahhoz képest, hogy nem fűztem nagy reményeket ehhez a Rebekához, egész jó párost alkottak Stefannel (jobbat, mint Elenával, az biztos). Damon beszólásai megint a padlóra küldtek, és az elején nagyon tetszett, amikor Elena ágyában volt. rohog.gif Viszont Caroline apját, Billt legszívesebben megfojtottam volna. Mekkora egy szadista állat volt. mellow.gif De aztán szerencsére jött a felmentősereg. Forbes mamát ismét megkedveltem, a Forwood páros pedig újra hozta a szokásos formáját. A végére hagytam a legjobbat, ő pedig nem más, mint Katherine. Amikor az elején megláttam, elállt a lélegzetem. Végre! Úgy voltam vele, hogy az a rész, amiben ő is benne van, nem lehet rossz. És milyen igazam volt. Ó, és külön kiemelném a hajviseletét, amit a rész végén lehetett látni.Hát az... rofl.gif
Csak gratulálni tudok a részhez, mert tényleg nagyon ott volt.
http://media.tumblr.com/tumblr_lm2xlvDlDo1qf1qyq.gif
7 felhasználónak tetszik: allyangel, xxxddd, Bütyi92, katie993, zsuzsye, pink_bunny, Pandus
2011. szeptember 30. 17:00 #7474
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Na most néztem meg. És nagyon tetszett ez a rész is biggrin.gif végre újra volt Kat, nagyon bírtam biggrin.gif Valahogy nem gondoltam hogy Claire is egy ős volt blink.gif De nekem szimpi maga a karakter is és a színész is az biggrin.gif Nagyon jók voltak a visszatekintős részek, kíváncsi vagyok ki üldözte Klausékat smileeee.gif Szegény Caroline-t sajnáltam nagyon, de egy szemét egy apja van mad.gif Örültem neki hogy az anyja ki állt mellette és Tylerrel megmenettek wub.gif Forwood.
2 felhasználónak tetszik: allyangel, Bütyi92
2011. szeptember 30. 17:08 #7475
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Most nekem is muszáj írnom. Szerintem ez a rész magasan verte az első kettőt, legalábbis szerintem. laugh.gif
A Damon&Elena "ágyjelenet" nagyon tetszett, jót nevettem azon, ahogy Elena odabújt Damon mellkasához. rohog.gif Nameg persze az utána lévő piros franciabugyi tapogatás Damon részéről... nagyon vicces volt. rohog.gif
A visszaemlékezős jelenetek nagyon szépen voltak kivitelezve, igazán bejött a hangulata. Nekem Rebecca karaktere valamiért különösképpen tetszik, nem tudom, miért. smileeee.gif Talán mert Stefannal kavart. biggrin.gif Apropó Stefan... nagyon tetszettek a Klaussal közös jelenetei. És most, hogy kiderült, hogy igazából ők barátok voltak a múltban, sokkal elfogadhatóbbá vált számomra a jelenlegi helyzet. Mármint, tök aranyosak így barátként. laugh.gif Teljesen máshogy tekitek ezekután rájuk. A múltban mennyit baromkodtak együtt. rohog.gif Élvezet volt nézni. laugh.gif
A nyakláncon én is meglepődtem, nameghogy Rebecca Klaus húga. ohmy.gif Elena végre ki lett oktatva, ez is nagyon tetszett. biggrin.gif Elvégre csak így tud túllépni Stefanon, hogyha a saját szájából hallja, hogy nem akar hazamenni.
Thank God, Jeremy és Matt nem szerepeltek ebben a részben a hülyeségükkel. _nevet.gif Viszont Bonnie visszatér a köv. epizódban, szóval kíváncsian várom. biggrin.gif
Caroline-t sajnáltam, de Tyler és Liz hősiesen kimentette. heart.gif Imádtam a Care&Tyler "ágyjelenetet" a végén. blush.gif Amúgy a visszaemlékezésben Klaus&Rebecca menekültek valami elől... nem lehet, hogy Bill elől menekültek? unsure.gif És maga Bill is vámpír, azért volt róla meggyőződve, hogy "helyrehozhatja" Caroline-t? Lehet, hogy hülyeség, de ez futott át az agyamon. biggrin.gif rohog.gif
És Kat *-* Kis pimasz. rohog.gif Az a Kleopátra haja a 20-as években. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Nem állt jól neki. :"D

Szóval összességében nekem nagyon tetszett, meg merem kockáztatni, hogy jelenleg ez a kedvenc epizódom az eddigiek közül (az első és második évad részeit is beleértve). Nagyon sok fontos információ derült ki, az én számat kb. 5 percenként hagyták el a "WTF!?", főleg éjjel 2-kor, mert élőben néztem. rohog.gif
12 felhasználónak tetszik: xxxddd, Domcicc, Bütyi92, Adrianna, katie993, zsuzsye, pink_bunny, Pandus, House Of Wax, Paul_Wesley, fanni1998, Katttah
2011. szeptember 30. 17:14 #7476
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Ja, és új videóm van! laugh.gif Ezúttal Delenás. smileeee.gif Nem tartalmaz spoilert az új részből, mivel ezt még előtte csináltam, szóval nyugodtan meglesheti mindenki attól függetlenül, hogy látta-e már a 3x03.-at vagy sem. cool.gif wink.gif

6 felhasználónak tetszik: xxxddd, pillecukor3, Bütyi92, Adrianna, pink_bunny, Pandus
2011. szeptember 30. 17:30 #7477
- törölt felhasználó -    
Idézet (Katttah @ 2011.09.30. 14:54)
Valaki megtudná mondani hol nézhetem meg a 3.részt? 
Előre is köszi.  wub.gif

Ez engem is érdekelne.Hol tudnám megnézni???mert már kerestem,de nem találtam meg sad.gif
2011. szeptember 30. 17:37 #7478
- törölt felhasználó -    
Most néztem meg a következő rész promóját, és... ohmy.gif Jól látom, hogy Stefan és Kat gyűrögetik a lepedőt? acute.gif Vagy csak a szemem káprázik? És hohó, visszakapjuk a jó öreg gyilkos Damont. Végre! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. szeptember 30. 17:52 #7479
xxxddd
xxxddd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.02.
Hozzászólás: 947
Csatolások: 561
Azonosító: 128694
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2011.09.30. 17:37)
Most néztem meg a következő rész promóját, és... ohmy.gif Jól látom, hogy Stefan és Kat gyűrögetik a lepedőt? acute.gif Vagy csak a szemem káprázik? És hohó, visszakapjuk a jó öreg gyilkos Damont. Végre! meghajolo.gif

Első látásra én azt hittem hogy Stefan és Rebekah ohmy.gif kommentben viszont az volt hogy Forwood szóval megállítottam és látszódik Caroline gyűrűje szóval az szerintem Forwood : D
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2011. szeptember 30. 17:54 #7480
- törölt felhasználó -    
Idézet (xxxddd @ 2011.09.30. 17:52)
Első látásra én azt hittem hogy Stefan és Rebekah  ohmy.gif kommentben viszont az volt hogy Forwood szóval megállítottam és látszódik Caroline gyűrűje szóval az szerintem Forwood : D

Nem is baj, Kat maradjon csak meg Elinek. beee.gif Mondjuk a Stefan/Kat ágyneműhúzásnak is örültem volna. cool.gif
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, pink_bunny, xxxddd, Pandus, fanni1998
596 oldal 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!