Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 30. 17:59 #7481
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2011.09.30. 17:08)
Amúgy a visszaemlékezésben Klaus&Rebecca menekültek valami elől... nem lehet, hogy Bill elől menekültek?  unsure.gif És maga Bill is vámpír, azért volt róla meggyőződve, hogy "helyrehozhatja" Caroline-t? Lehet, hogy hülyeség, de ez futott át az agyamon.  biggrin.gif  rohog.gif

Ühm, szerintem inkább Seb Roché karaktere (aki eredetileg Eric volt, de átnevezték, és most nem tudom így hirtelen mire, lehet nincs is neve rohog.gif ) elől menekültek, mivel vámpírvadászt játszik. De az elmélet tetszik, ha rá is igaznak található. smileeee.gif
2011. szeptember 30. 18:04 #7482
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2011.09.30. 17:59)
Ühm, szerintem inkább Seb Roché karaktere (aki eredetileg Eric volt, de átnevezték, és most nem tudom így hirtelen mire, lehet nincs is neve rohog.gif ) elől menekültek, mivel vámpírvadászt játszik. De az elmélet tetszik, ha rá is igaznak található. smileeee.gif

De az a vicces, hogy mindenki menekül valaki elől. Először Kat, aki Klaus elől menekült. Aztán elhittük, hogy Klaus a leggonoszabb, tőle mindenki fél, ő pedig senkitől sem, erre most kiderült, hogy ő is menekül/t valaki elől. think.gif
4 felhasználónak tetszik: Adrianna, Domcicc, Pandus, xxxddd
2011. szeptember 30. 18:20 #7483
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Nagyon jó volt az új rész! És egyetértek az előttem szólókkal, hogy a 3. évadban eddig tényleg ez volt a legizgalmasabb rész!
A visszatekintős jelenetek nagyon tetszettek, és így már teljesen érthető, hogy Klaus miért ragaszkodik annyira Stefan-hoz.
Azt viszont nem is gondoltam volna, hogy Rebeka Klaus húga. blink.gif És azt sem, hogy Elena verbénás nyaklánca valójában Rebekáé volt régen...
Szegény Caroline! cray.gif Elég durván megkínozta a saját apja. reklamalo.gif Ez a Bill rettenetesen unszimpatikus figura lett számomra ebben a részben. Viszont Liz-t megkedveltem. Örülök, hogy ő legalább a lánya mellett van.
Elena-t a végén kicsit megsajnáltam, amikor Stefan közölte vele, hogy sosem fog visszatérni hozzá. De, így talán nem fog többet reménykedni...
Katherine megjelenésének is örültem. Remélem a következő részékben is szerepelni fog! biggrin.gif
Ja és persze ezután a rész után is Team Delena heart.gif wub.gif és Team Forwood heart.gif wub.gif
5 felhasználónak tetszik: Adrianna, pink_bunny, katie993, anonymka, Twilight6
2011. szeptember 30. 18:24 #7484
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nina1122 @ 2011.09.30. 17:30)
Ez engem is érdekelne.Hol tudnám megnézni???mert már kerestem,de nem találtam meg sad.gif

Szia!
Látom segítség kéne. Itt megnézheted a részt, de angolul találtam meg.
2011. szeptember 30. 18:34 #7485
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.09.30. 17:59)
Ühm, szerintem inkább Seb Roché karaktere (aki eredetileg Eric volt, de átnevezték, és most nem tudom így hirtelen mire, lehet nincs is neve rohog.gif ) elől menekültek, mivel vámpírvadászt játszik. De az elmélet tetszik, ha rá is igaznak található. smileeee.gif

Hmm, igazad lehet. De Seb Roché karaktere volt a 3x03.-ban? Mert az epizód elején ki volt írva a neve. blink.gif Vagy csak nem ismertem fel? rohog.gif Vagy várjááál, ő volt a végén az a nyomozó (vagy mi), aki mutatta Stefnek Klaus&Rebecca képét? w00t.gif Mert akkor így már tudom. tongue.gif

Más: ITT meg lehet online, feliratosan nézni az új részt! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Nina1122
2011. szeptember 30. 18:35 #7486
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
3.rész ráégetett felirattal:

http://indavideo.hu/video/The_Vampire_Diaries_s03e03hun
1 felhasználónak tetszik: Nina1122
2011. szeptember 30. 19:30 #7487
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Hogyaza! Már vagy 2-3 órája, hogy láttam a részt, de még mindig teljesen sokkban vagyok. ohmy.gif
Nagyon ügyesen oldták meg azt, hogy fokozatosan, jól beosztva derültek ki a megdöbbentő részek Stefan múltjáról. Szinte nem volt olyan perce ennek a résznek, hogy ne bámultam volna, mint borjú az újkapura. ohmy.gif _nevet.gif Persze ami a leginkább meglepett, az az volt, hogy Becky Klaus húga. Mondom: OMFG! blink.gif Alaposan félrevezettek a készítők, mert azt mondták, hogy az első nagy szünetig nem találkozunk több tesókával. Aha, persze... laugh.gif De így legalább nem maradt el a meglepetés. Esküszöm, fel kellett szedni az államat a padlóról, annyira meglepődtem.
De azért az sem volt semmi, hogy már utaltak az eredeti Petrovára, meg hogy kapcsolatba akarnak lépni vele. Csak nem azt akarja jelenteni, hogy láthatjuk őt? w00t.gif
És Kat a végén... Ez a nő készül valamire. cool.gif

Egyébként ma van a szülinapom és a Rihanna koncertjegy mellett (igen, mondhatni hogy villogok xD) ez is tekinthető egy nagyon jó ajándéknak. biggrin.gif
Jujj a következő részt nagyon-nagyon várom! pompom.gif
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, funny18, allyangel, Adrianna, Twilight6
2011. szeptember 30. 19:45 #7488
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2011.09.30. 18:34)
Hmm, igazad lehet. De Seb Roché karaktere volt a 3x03.-ban? Mert az epizód elején ki volt írva a neve.  blink.gif Vagy csak nem ismertem fel?  rohog.gif Vagy várjááál, ő volt a végén az a nyomozó (vagy mi), aki mutatta Stefnek Klaus&Rebecca képét?  w00t.gif Mert akkor így már tudom.  tongue.gif

Igen, ő volt. rohog.gif
Idézet (nOmiee @ 2011.09.30. 18:04)
De az a vicces, hogy mindenki menekül valaki elől. Először Kat, aki Klaus elől menekült. Aztán elhittük, hogy Klaus a leggonoszabb, tőle mindenki fél, ő pedig senkitől sem, erre most kiderült, hogy ő is menekül/t valaki elől. think.gif

És fogadjunk, hogy ő is menekült valaki elől az idők során. Mondták ezt a legnagyobbnál is nagyobb gonosz dolgot, tuti, hogy ha lesz 4. évad, találnak egy még gonoszabbat. laugh.gif Vagy ő majd a lelkiismerete elől fog menekülni. _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: funny18, allyangel, xxxddd, Adrianna, fanni1998
2011. szeptember 30. 19:52 #7489
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Catherine @ 2011.09.30. 19:30)
De azért az sem volt semmi, hogy már utaltak az eredeti Petrovára, meg hogy kapcsolatba akarnak lépni vele. Csak nem azt akarja jelenteni, hogy láthatjuk őt? w00t.gif

Hol utaltak az eredeti Petrovára? ohmy.gif Nekem nem tűnt fel... unsure.gif
2011. szeptember 30. 19:55 #7490
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2011.09.30. 19:52)
Hol utaltak az eredeti Petrovára?  ohmy.gif Nekem nem tűnt fel...  unsure.gif

Olyasmit mondtak, hogy az eredeti boszorkány, akinek valamilyen köze van az átokhoz. (Még mindig nem világos, hogy pontosan mi. _nevet.gif ) És tudjuk, hogy az eredeti Petrova is egy boszorkány volt. És az ő nyaklánca volt Bexé, ami később Elenáé lett.
2011. szeptember 30. 20:08 #7491
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Nagyon tetszett ez a rész. Alig várom már a következőt biggrin.gif Megőrülök jövőhét péntekig :/
2011. szeptember 30. 20:19 #7492
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Sziasztok smileeee.gif Még nem írtam ide, nem tudom miért, pedig imádom ezt a sorozatot wub.gif Eleinte a tv-ben néztem, egészen a második éved elejéig. Aztán rájöttem, hogy nem tudok olyan sokáig fentmaradni, így rászoktam a feliratos változatra. Azóta nem is tudom megnézni szinkronosan, mert egyszerűen annyira megszerettem az eredeti hangokat wub.gif
Őszintén szólva én nem tudok választani Damon és Stefan között, mindkettejüket imádom smileeee.gif Nagy kedvencem még Tyler és Caroline ( annyira cukik együtt wub.gif ) Jeremy és Alaric. Jennát is nagyon szerettem, nagyon sajnálom, hogy meghalt sad.gif Klaus karaktere (bár ő a rossz fiú) nekem nagyon bejön. A hangjától egyenesen a borsódzik a hátam persze csakis jó értelemben smileeee.gif És bírom hogy mindig bujkál egy kis mosoly a szája sarkban smileeee.gif Nina nálam Kat-ként a nyerő, Elena már egy kicsit sok nekem laugh.gif Viszont csak én hiányolom Elijah-t? sad.gif
2011. szeptember 30. 20:25 #7493
Kramisha
Kramisha
parawhore
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 1143
Csatolások: 44
Azonosító: 151132
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2011.09.30. 20:19)
Sziasztok  smileeee.gif  Még nem írtam ide, nem tudom miért, pedig imádom ezt a sorozatot  wub.gif  Eleinte a tv-ben néztem, egészen a második éved elejéig. Aztán rájöttem, hogy nem tudok olyan sokáig fentmaradni, így rászoktam a feliratos változatra. Azóta nem is tudom megnézni szinkronosan, mert egyszerűen annyira megszerettem az eredeti hangokat  wub.gif 
Őszintén szólva én nem tudok választani Damon és Stefan között, mindkettejüket imádom  smileeee.gif  Nagy kedvencem még Tyler és Caroline ( annyira cukik együtt wub.gif  ) Jeremy és Alaric. Jennát is nagyon szerettem, nagyon sajnálom, hogy meghalt sad.gif Klaus karaktere (bár ő a rossz fiú) nekem nagyon bejön. A hangjától egyenesen a borsódzik a hátam persze csakis jó értelemben  smileeee.gif  És bírom hogy mindig bujkál egy kis mosoly a szája sarkban  smileeee.gif  Nina nálam Kat-ként a nyerő, Elena már egy kicsit sok nekem  laugh.gif  Viszont csak én hiányolom Elijah-t? sad.gif

Nem vagy egyedül, én is imádom Elijah-! Azok a nézései... valami brutál egy fazon biggrin.gif Eleinte nekem Damon jött be, és gondolom nem vagyok egyedül. Tény hogy szexibb, mint Stefan a kis kockafejével biggrin.gif De mostanába inkább Tyler smileeee.gif Caroline és ő valami borzasztóan cukik együtt smileeee.gif Klaus pedig mikor őrjöng, akkor jót röhögök rajta xD
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, allyangel, Katttah
2011. szeptember 30. 20:49 #7494
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Catherine @ 2011.09.30. 19:55)
Olyasmit mondtak, hogy az eredeti boszorkány, akinek valamilyen köze van az átokhoz. (Még mindig nem világos, hogy pontosan mi. _nevet.gif ) És tudjuk, hogy az eredeti Petrova is egy boszorkány volt. És az ő nyaklánca volt Bexé, ami később Elenáé lett.

Igen, úgy volt, hogy ahhoz, hogy megtudják, hogy Klaus "hibridgyártó programja" ( rohog.gif ) miért nem működött, kapcsolatba kell lépni azzal a boszival, aki magát az átkot létrehozta. De ez nekem új. blink.gif Charlotte Petrova BOSZORKÁNY volt!? ohmy.gif Nem ő is vámpír? unsure.gif Honnan szedted, hogy boszi volt? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: katie993
2011. szeptember 30. 20:54 #7495
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2011.09.30. 20:49)
Igen, úgy volt, hogy ahhoz, hogy megtudják, hogy Klaus "hibridgyártó programja" ( rohog.gif ) miért nem működött, kapcsolatba kell lépni azzal a boszival, aki magát az átkot létrehozta. De ez nekem új.  blink.gif  Charlotte Petrova BOSZORKÁNY volt!?  ohmy.gif Nem ő is vámpír?  unsure.gif Honnan szedted, hogy boszi volt?  unsure.gif

A Diaries Wiki-n (vagy mi a neve) olvastam és eredetileg boszika volt, aztán lett vámpír. Ez nekem sem egészen világos. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: allyangel
2011. szeptember 30. 21:00 #7496
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Ez a rész. heart.gif A személyes kedvencem,bár eddig csak 3 rész volt ebből az évadból. rohog.gif
Elena és Stefan heart.gif Annyira aranyosak voltak mikor meglátták egymást...És Elena meg Damon is.Nem is tudom melyik párosítást szeretem jobban.
Annak is nagyon örülök,hogy Kath végre visszatért.Imádom őt.Claire jól alakítja Rebekaht,remélem sokáig marad még,és azt is,hogy az,hogy Stefan most már emlékszik rájuk nem fog mindent megváltoztatni...A nyaklánc...érdekes.Kíváncsi vagyok mikor látjuk majd az eredeti Petrovát.Meg főleg arra vagyok kíváncsi,hogy ő milyen személyiségű volt.Mert Kath és Elena a tökélete ellentétei egymásnak.
5 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, allyangel, House Of Wax, Twilight6
2011. szeptember 30. 23:16 #7497
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Végre egy ütős rész! Ezért megbocsájtom, hogy az első kettő nem volt olyan erős. biggrin.gif
Máris imádom Claire Holt karakterét, és most kellemeset csalódtam a színésznőben, nagyon jól hozta a karaktert beer.gif Imádtam amikor visszaemlékeztek a régi időkre, sokkal jobban tetszik a régi Stefan, mint az új hősszerelmes formája, remélem most, hogy visszatért az emlékezete kicsit jobban fogja élvezni a Klaussal töltött időket. biggrin.gif Klaust megint imádtam, egyszerűen odavagyok a karakteréért, meg a színészért is, imádom az akcentusát, bár mondjuk nálam kezd kicsit sok lenni a mindenki menekül mindenki elől. Előttem is írtátok, hogy először Kat menekült Klaus elöl, mert ő a leggonoszabb, de most ez a van Klausnál is gonoszabb...hát. dry.gif Na mindegy, meglátjuk ebből mit hoznak ki.
Viszont most, hogy ilyen nagy hangsúlyt fektetettek Stefan múltjára, meg Klausékra (aminek mondjuk én csak örülök biggrin.gif ), szegény Caroline & Bill szála eléggé ellett kapkodva, úgy éreztem, hogy össze lett kicsit csapva. unsure.gif Ott erős hiányérzetem volt, de ezenfelül imádtam Tylert, és bár nem voltam érte oda de most már kezd feljönni a listámon. blush.gif
Imádtam a Kat-es jeleneteket is, annyival szimpatikusabb, mint Elena, hogy azt elmondani nem tudom. Normális az a nő?! Hányszor kell még elmondja Stefan, hogy hülyeséget csinál, hogy megy utána mindenhová, saját magát öleti meg, ráadásul nem hinném, hogy Klaus megjutalmazná Stefant is amiért rejtegette előle Elenát. dry.gif Remélem most már kicsit észhez tér, és több Delena lesz, mert azt viszont szeretem. Damon beszólása a kocsiban: "Sokkot kaptam! Stefan nem szűz?" _nevet.gif
És plusz pont, hogy nem kellett Matt buta fejét néznem egyszer sem a részben. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Domcicc, allyangel, katie993, Twilight6
2011. október 01. 01:43 #7498
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Új still képek a 3x04-es részből nagyon jó minőségben thumbsup.gif
27 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Nina1122, Bütyi92, pillecukor3, audrey, pillajunior, katie993, Pandus, benyaw93, Myone, anonymka, funny18, Twilight6, allyangel, Domcicc, Brittany, Adrianna, Melcsi1997, Catherine, DisneyFans, BunnyGirl, Beba13, fanni1998, yxcv90, xxxddd, Katttah, Lolla
2011. október 01. 12:57 #7499
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
3x04 - Disturbing Behavior Hosszabb előzetes wub.gif
17 felhasználónak tetszik: allyangel, Domcicc, Adrianna, audrey, niiikiii, Melcsi1997, Pandus, Bütyi92, DisneyFans, BunnyGirl, Twilight6, Beba13, Katttah, pink_bunny, fanni1998, pillecukor3, xxxddd
2011. október 01. 16:07 #7500
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Muszáj volt lereagálnom a történteket rohog.gif

Kat újra akcióban
Stefan végleg szakított Elenával
Lehet, hogy látjuk majd az eredeti Petrovát?
Bex Klaus testvére
Az egész epizód úgy összességében
12 felhasználónak tetszik: niiikiii, Twilight6, Domcicc, allyangel, Katttah, pink_bunny, anonymka, katie993, fanni1998, Bütyi92, pillecukor3, zsofeeh
596 oldal 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!