Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 14. 19:02 #7601
Ziitta
Ziitta
visszatérő vendég
 
StátuszNe hazudj, úgysem hiszek neked.. :]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.14.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 0
Azonosító: 155438
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2011.10.14. 17:05)
Valahol fent van már feliratosan a rész? Nem tud segíteni valaki? Rosszul leszek ha nem nézhetem meg ma  laugh.gif  ohmy.gif


Én se találom sehol..pedig már nagyon érdekelne biggrin.gif
2011. október 14. 19:04 #7602
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Hát srácok ez aztán ütős volt w00t.gif
Akkor kezdjük az elején. Kat & Damon heart.gif Imádom őket együtt. Az a vonzódás és utálat egyszerre rohog.gif Zseniálisan játsszák a szerepüket biggrin.gif Kath-ben imádom hogy ennyire okos és ravasz biggrin.gif Mindig meglep valamivel. Delena heart.gif Azon a Damon & Elena monológon a végén bekönnyeztem cray.gif Annyira őszintén mondta Damon hogy sosem hagyja egyedül..Éppen ideje lenne valaminek köztük smileeee.gif Aztán ott van még a drága Ripper Stefan is spiteful.gif Onnantól vált szimpatikussá miután Klaus végleg törölte a "jófiú" énjét biggrin.gif Imádom mikor megcsillan Stefan tekintetében a gonoszság spiteful.gif Ha már gonoszság, Klaus heart.gif Zseniális fazon, Elena-t használja élő vérbanknak _nevet.gif Remélem nem tűnik el, mivel Stefan azt mondta elutazott unsure.gif Ne legyen túl sokáig nyaraláson acute.gif Tyler ohmy.gif Hát én mindenkiről elképzeltem hogy Hibrid lesz, csak éppen róla nem rohog.gif De tényleg milyen lazán vette már biggrin.gif Carolnie tekintetében felfedeztem némi aggodalmat ami érthető is, de Tyler arcán semmi rohog.gif Rebekah is nagyon szimpatikus biggrin.gif Szegény Jeremy sad.gif Jó nagyot kapott Damon-től _nevet.gif amúgy azt úgy bírom hogy Klaus mindig helyben hagyja Damon-t _nevet.gif Matt, hát legalább bevonják a sztoriba, ő mindig is olyan fekete bárány szerűség volt, legalább most szerepet kap smileeee.gif
Már annyira várom az új részt pompom.gif
13 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Domcicc, katie993, Miley-fan09, DiscoDiva, fanni1998, pink_bunny, Adrianna, allyangel, BunnyGirl, Lolla, SmileyZ, cukorbogyo
2011. október 14. 20:25 #7603
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Visszavontam mindent amit az első két rész alapján mondtam a sorozatról, mert hát a 3. résztől kezdve w00t.gif
Mondjuk nekem voltak benne zavaros részek, néha picit az volt az érzésem, hogy túl gyorsan pörög a történet, és néha lemaradok. Meg azon gondolkodtam, hogy Tyler miért ilyen boldog, hogy hibrid lett? Arra nem gondol, hogy Klaus nem csak úgy unalomból változtatta át, hanem mondjuk vannak vele tervei? unsure.gif A másik ilyen, hogy Damon honnan tudta hol van Elena? És miért csak őt érdekelte, hogy mi van vele, Bonnie, Caroline és a többiek miért felejtették el, hogy hahó! Elena hol van? És Bonnie & Matt miért nem kapcsolt, hogy Jeremy teljesen felszívódott és nincs minden rendben? Elég figyelmetlenek egymással kapcsolatban. Akiket viszok imádok az Katherina & Klaus & Rebekah meghajolo.gif Klaus hihetetlenül szexi, nálam most toronymagasan ő vezet beer.gif Rebekah karaktere annyira jó, örülök, hogy behozták a képbe, és remélem, hogy velünk is marad jó sokáig, Claire Holt pedig nagyon jól játssza, nem is vártam, hogy ilyen jól hozza a figurát, bár tény, hogy a H2O-ban nem voltak túl nagy lehetőségei, hogy megcsillogtassa a színészi tehetségét. rohog.gif És bár eddig nem túlzottan szerettem Stefant, SŐT! Kimondottan irritál imádom ezt az új, gonosz Stefant! A végén elég nagy meglepetés volt mikor besétált, de imádtam minden egyes percét! Csak azt sajnálom, hogy most Damont fogják elvinni picit 'nyálasabb' irányba. Egyébként szerintem Katherine & Damon páros nem lenne olyan rossz. biggrin.gif
Nagyon várom már a következő részt!! wub.gif beer.gif
8 felhasználónak tetszik: funny18, katie993, DiscoDiva, Domcicc, House Of Wax, pink_bunny, allyangel, cukorbogyo
2011. október 14. 20:38 #7604
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Na én is megnéztem az új részt. Szerintem nagyon sok infó volt egyszerre, muszáj még egyszer megnézni:
Nekem ez a Rebekah nagyon nem szimpatikus, nem bánnám ha minél hamarabb eltűnne pardon.gif Bár szerintem most Stefannal fog enyelegni. Örülök neki, hogy gonosz lett. Így legalább Elena kiábrándul belőle és remélem minél hamarabb Damon karjaiba kerül. Olyan aranyos volt, hogy megígérte, hogy soha nem hagyja el Elenát wub.gif
Tyler hibrid OMG... a viselkedése nem csak Carolinet rémisztette meg unsure.gif Remélem azért emiatt nem lesz összezörrenés köztük. Olyan szép pár heart.gif
Na és végre Matt is részt vesz aktívan a történésekben. Ideje volt már smileeee.gif

Ezzel a résszel azt hiszem nagyon beindult a sorozat, alig várom a következő részt yahoo.gif
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, pink_bunny, allyangel, cukorbogyo
2011. október 14. 20:45 #7605
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Idézet (Ziitta @ 2011.10.14. 19:02)
Én se találom sehol..pedig már nagyon érdekelne biggrin.gif


ime a felirat az új részhez biggrin.gif
http://data.hu/get/4317232/The_Vampire_Diaries_3x05_www.vampired.org.srt
2011. október 14. 21:00 #7606
- törölt felhasználó -    
Ez a rész az eddigi kedvencem w00t.gif
Úristen. Stefan annyira aranyos így gonosz szerepben, bár ravasz ám, lehet hogy nem igazán lett ő annyira gonosz, főleg ha megfogadta Elena tanácsát. acute.gif Tyler pedig azért ennyire boldog, mert ha vámpír lesz belőle, az érzései felerősödnek. És mit mondott Carolinenek? Azt hogy boldog, és ez az érzés még erősebb lett benne, hiába hibrid, attól még van egy kis vámpír benne. Bár szerintem elég lett volna vérfarkasnak is. Én kitartok a Stelena páros mellett, de szívesen nézem a Delena részeket, de bevallom örültem mikor Stef felbukkant a végén, csak meglepődtem. Semmi érzelem. Tudom hogy Klaus haverom rákényszerítette, de nem hinném hogy nagy sikerrel járt, szerintem Stefan ügyködik végre valamin. pompom.gif Kath aranyos volt. Bár mikor lesmárolta Damont meglepődtem.Jeremyvel nagy 'haverságban' vannak. laugh.gif Klaust én akkor is imádom. heart.gif Lehet őt utálni? Nem hinném. Rebekah imádni való volt wub3.gif Nem fog örülni ha meglátja a nyakláncát Elenán. Matt meg mit csinált? blink.gif Jó hogy kapcsolatba akart lépni Vickivel, de ez. Na még Bonnie van hátra. Na neki nem jutott annyira sok szerep, de kedves volt Mattel, ami nem jó, mert Jeremyvel van.
6 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, Pandus, pink_bunny, allyangel, cukorbogyo
2011. október 14. 21:02 #7607
- törölt felhasználó -    
Nagyon tetszett ez a rész pompom.gif
Eddigi legjobb heart.gif
2011. október 14. 21:12 #7608
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
És ismét a reakciók biggrin.gif
Rebekah vs Stefan -> Rebekah nyer
Matt ostobaságai az egész epizódon keresztül...
Matt & Bonnie
Matt & Vickie
Katherine...
Damon & Katherine
Jeremy...
Michael végre megérkezett! (végre egy badass vámpírvadász, aki ráadásul vámpír)
De mi van, ha kinyírja Klaust?
17 felhasználónak tetszik: Alex 1992, anonymka, niiikiii, benyaw93, chelseagirl18, fanni1998, Sammy9, Pandus, House Of Wax, csicsi20, pink_bunny, Adrianna, katie993, allyangel, SmileyZ, Katttah, Lady Suzy
2011. október 14. 21:15 #7609
- törölt felhasználó -    
Idézet (Catherine @ 2011.10.14. 21:12)

Nagyjából illik azokhoz amiket én érzek ezek iránt biggrin.gif laugh.gif
2011. október 14. 21:53 #7610
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Nem tudom hogy kell úgy "kifehéríteni" blush.gif laugh.gif szóval SPOILER!!

Na ez a rész olyan volt hogy csak pupilláztam utána ohmy.gif De, kezdjük ott hogy: IMÁDOM KLAUST wub.gif Egyszerűen annyira tetszik a karaktere, és Joseph annyira jól játszik, és teljesen beleszerettem a hangjába wub.gif Nagyon nagyon sokáig szeretném még látni, szóval bocs Damon, de remélem nem jön össze a terv miszerint kinyíratják. Aztán Matt. Mégis mi a fészket fenét képzelt? Nem érdekel a végkifejlet, akkor is hülye volt... Első dolgom lett volna utána lenyomni neki egyet jobbról egyet balról. De legalább már valami hasznát is veszik. ( Vele egyébként külön terveim vannak laugh.gif Hozzák össze Bonnieval, Jeremynek meg kérem vissza Annát) Jeremy. Fura volt nekem ez a Katherine, Jeremy páros, de végülis nem volt rossz, tetszett thumbsup.gif Azon viszont nagyon meglepődtem hogy Tyler hibrid lett ohmy.gif Sosem gondoltam volna rá blink.gif De Caroline meg ő még mindig nagyon édesek, imádom őket együtt. Viszont tuti hogy lesz még ebből "gond". És Klaus most átváltoztatta és ennyi? Viszontlátás?
Aztán ott van még Stefan... Az én szívem újra és újra összetörik miatta sad.gif Én annyira szeretem őt, és olyan szomorú vagyok hogy így szenved sad.gif Amikor mondta Elenának hogy fusson, és ott küzdött... sad.gif És amikor rákiabált Klausra hogy "nem". Az a jelenet...huh... viszont nem számítottam arra hogy olyan lazán megjelenik majd a végén. Olyan Damonos volt. Damon meg mikor mondta hogy sosem hagyja el Elenát újra, azt hittem elolvadok rolleyes.gif wub.gif Mindenesetre kíváncsi vagyok hogy mi lesz még itt. Damon vagy Stefan lesz e a befutó. Én sajnos nem tudok dönteni kettőjük közül blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Alex 1992, pink_bunny
2011. október 14. 21:55 #7611
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Catherine @ 2011.10.14. 21:12)


Hát az utolsó kettő az haláli laugh.gif De én is nagyon aggódom ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Alex 1992
2011. október 14. 22:03 #7612
- törölt felhasználó -    
Idézet (Catherine @ 2011.10.14. 21:12)
És ismét a reakciók biggrin.gif 
Jeremy...

Ezt nem igazán értem. Miért is kapta ezt szegény? rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Domcicc, Alex 1992, Pandus, allyangel
2011. október 14. 22:44 #7613
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
3x06 - "Smells Like Teen Spirit" hivatalos képek (HQ) w00t.gif
24 felhasználónak tetszik: funny18, Alex 1992, DisneyFans, chelseagirl18, fanni1998, Melcsi1997, DiscoDiva, katie993, niiikiii, Domcicc, Sammy9, Pandus, House Of Wax, pink_bunny, Bütyi92, csicsi20, Alexis_0504, Adrianna, allyangel, BunnyGirl, SmileyZ, Lolla, pillecukor3, Lady Suzy
2011. október 14. 22:45 #7614
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
3x07 - "Ghost World" hivatalos képek (HQ) w00t.gif
23 felhasználónak tetszik: Alex 1992, funny18, DisneyFans, chelseagirl18, fanni1998, Melcsi1997, DiscoDiva, katie993, niiikiii, Domcicc, Pandus, House Of Wax, pink_bunny, Bütyi92, csicsi20, Alexis_0504, Adrianna, allyangel, BunnyGirl, Lolla, pillecukor3, zsofeeh, Lady Suzy
2011. október 14. 23:50 #7615
- törölt felhasználó -    
óó, banyek, micsoda epizód! Eddig nem igazán olvasgattam ezt a topicot, de ez megváltozik. A TVD minden egyes epizódjának utolsó öt percei a legeslegizgalmasabbak, hihetetlen volt, ahogy lábam felhúzva, takarót magamhoz szorítva szurkoltam a Delena-párosnak. Aaaahj, megveszek Somerhalderért w00t.gif w00t.gif
Remélem, nem jön össze Elena ezzel a nyápic Stefániával, mert kiverem a balhét rohog.gif
Ahh, és Damon, a hős megmentő, áhh. wub.gif Valaki lőjön le! 110.gif
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna, pink_bunny, katie993, allyangel
2011. október 14. 23:55 #7616
- törölt felhasználó -    
b*sszus a 378.oldalon lévő Joseph promo nagyon üt w00t.gif állati szexi wub.gif
Nekem ez a kedvenc sorozatom és szerintem ez a 3.évad nagyban veri az előző 2-t. wub.gif
2011. október 15. 08:36 #7617
- törölt felhasználó -    
sziasztok itt meglehet nézni a 3.évad 5.részét
http://www.novamov.com/video/ntwsly9upf77g vagy
http://www.putlocker.com/file/31E9FFC3B435F211#
2011. október 15. 10:10 #7618
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Egyszerűen fantasztikus volt az új rész! Imádtam! w00t.gif
Nem gondoltam volna, hogy Jeremy után Matt is szellemeket fog látni. Bár, talán jobb is így, mert már kicsit unalmas volt a karaktere.
Amikor Tyler hibrid lett, csak néztem. blink.gif Remélem ennek a későbbiekben lesz még valami jelentősége.
Klaus nagyon gonosz, tényleg senki és semmi nem számít neki.
Viszont annak nagyon örültem, hogy elfeledtette Stefan-nal az emberi oldalát. A Ripper Stefan-t sokkal jobban szeretem! biggrin.gif Szóval csak remélni tudom, hogy most már ilyen is marad!
Rebekah-t annak ellenére, hogy milyen kis nyafogós, megkedveltem.
A végén Damon és Elena annyira aranyosak voltak! heart.gif heart.gif wub.gif
Na és persze Katherine-ről se feledkezzünk meg... Talán most végre igazat mond és tényleg Klaus-t akarja megölni.
És persze most már nagyon érdekelne, hogy ki is ez a vámpírvadász, aki maga is vámpír...

Már nagyon várom a következő részt! Legyen már jövőhét! laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: pink_bunny, allyangel
2011. október 15. 12:31 #7619
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
3x05 The Reckoning stills HQ beer.gif
16 felhasználónak tetszik: csicsi20, House Of Wax, LittleVampire, Adrianna, DiscoDiva, benyaw93, Bütyi92, katie993, allyangel, pink_bunny, BunnyGirl, Pandus, Domcicc, pillecukor3, zsofeeh, Lady Suzy
2011. október 15. 13:23 #7620
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Ez a rész hozta azt a szintet, amit vártam, nagyon tetszett.
Stefan! w00t.gif Hát, róla csak annyit, hogy egyre csak jobb, és jobb a karaktere, borzasztóan megszerettem. Ahogy "kikapcsolódtak" az érzései, az eszméletlen volt. Akkor áttérek Klausra. Kövezzetek meg, vagy szidjatok le, de Klaus akkor is hatalmas arc számomra, és még rendes is. Fenomenálisan szeretem a karakterét. rohog.gif rohog.gif Akkor Rebekah. Komolyan, az a csaj mekkora egy hisztis diktátor, de kedvelem. Amikor a mobiltelefonnal babrált. Hát, az nem volt semmi. Ennek a résznek 3 fénypontja volt; 1. Delena. Hihetetlenül édes jelenet volt, amikor kivitte Damon Elenát, majd valami olyasmit mondott, hogy soha nem hagyja egyedül. wub.gif 2. Elijah. Kíváncsian várom a folytatást. 3. Katherine teljes mértékben visszatért! heart.gif
Összegezve
Delena jelentek
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, csicsi20, allyangel, pink_bunny, chelseagirl18, pillecukor3
596 oldal 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!