Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 11. 12:51 #7861
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Akinek esetleg kell: 9.rész és felirat Jó szórakozást smileeee.gif thumbsup.gif
Feliratot köszönjük Rhenie-nek! biggrin.gif
2011. november 11. 12:56 #7862
- törölt felhasználó -    
Idézet (mikieger @ 2011.11.11. 12:51)
Akinek esetleg kell: 9.rész és felirat Jó szórakozást smileeee.gif thumbsup.gif

a feliratot köszi w00t.gif már töltöm is wub.gif meghajolo.gif
2011. november 11. 14:03 #7863
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.11.11. 09:45)
3x10 promo  w00t.gif ááá,nem bírok addig várni cry.gif

Feliratos!
14 felhasználónak tetszik: mikieger, House Of Wax, Bütyi92, pillecukor3, pink_bunny, tothbianka, An_d_a, allyangel, chelseagirl18, niiikiii, Catherine, DisneyFans, katie993, Nita09
2011. november 11. 15:18 #7864
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Na ez aztán remek lezárás volt w00t.gif Úristen, még mindig csak kapkodom a fejemet w00t.gif

Először is mint mindig, most is Delena-val kezdeném heart.gif Majdnem elcsattant egy csók w00t.gif Ilyen közel még sosem voltunk, és végre elengedik Stefant dance.gif Legjobb hír, go Delena heart.gif Egyrészről rossz érzés hiszen Klaus bármennyire is szemét én nagyon kedvelem biggrin.gif De nem akartam Mikael halálát sem unsure.gif Mikor leszúrta Klaus én csak bámultam blink.gif De ez a rész rendesen tele volt pakolva WTF momentumokkal ohmy.gif Pl. Ha Klaus meghal, meghal Damon is ohmy.gif Hát Klaus tényleg nagyon okos, ilyen tervet kieszelni biggrin.gif De ezzel tényleg biztosítani tudta hogy nem fogják megölni, mert hát Damon-t nem ölné meg senki pompom.gif Aztán ott volt még mikor leszúrták Elena-t aki ugye Kat volt rohog.gif Nagyon megijedtem hogy Elena az , de szerencsére Kath jött, segített és el is húzott ismét biggrin.gif Stefan mad.gif Az egész epizódban irritált, egyedül a végén értettem meg miért is tette smileeee.gif Még jó hogy nem hagyta Damon-t meghalni unsure.gif Az is milyen szép volt hogy Kath bevallotta, mindkettőjüket szerette smileeee.gif Tyler omg.gif Hát most ritka hülyén viselkedett, de nagyon sajnáltam mikor Caroline nem állt mellé unsure.gif Azért Car ilyen hisztijeit nemigen csípem dry.gif Mikor Rebekah ott a tükör előtt állt és beszélgetett Elena-val annyira sajnáltam sad.gif De Elena nagyon Badass volt biggrin.gif Klaus a végén _nevet.gif Nagyon bírom, de mikor dühös akkor még inkább ellenállhatatlan rohog.gif Igazából megérdemli a cseszegetést biggrin.gif
Huh, megvan a leges legjobb rész a harmadik évadból meghajolo.gif Hogy fogok kibírni annyi szünetet ohmy.gif Ez hihetetlen ütős volt heart.gif
Amúgy akkor most konkrétan lehetetlen megölni Klaust ? unsure.gif Na nem mintha zavarna , maradjon még sokáig biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: benyaw93, mikieger, Adrianna, pillecukor3, allyangel, Bütyi92, pink_bunny
2011. november 11. 15:26 #7865
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
3.08 - Ordinary People új Stillek (HQ) w00t.gif
16 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, Bütyi92, Miley-fan09, Adrianna, pillecukor3, pink_bunny, tothbianka, katie993, An_d_a, allyangel, BunnyGirl, Catherine, DisneyFans, zsofeeh, Twilight6
2011. november 11. 16:25 #7866
- törölt felhasználó -    
Idézet (benyaw93 @ 2011.11.11. 15:26)
3.08 - Ordinary People új Stillek (HQ) w00t.gif

nem újak,mert már voltak taggal,de köszi tag nélkül biggrin.gif
hosszú hajú Elijah-ért pedig még mindig megdobban a szívem heart.gif mint egy barbie rohog.gif
Őt kérem karácsonyra,stipi-stopi. beee.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2011. november 11. 16:57 #7867
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.11.11. 16:25)
nem újak,mert már voltak taggal,de köszi tag nélkül  biggrin.gif 
hosszú hajú Elijah-ért pedig még mindig megdobban a szívem heart.gif mint egy barbie  rohog.gif 
Őt kérem karácsonyra,stipi-stopi. beee.gif

én pedig Klaust kérem karácsonyra rövid hajjal (de jöhet hosszú hajjal is biggrin.gif), bőrdzsekiben gonosz mosollyal a szája szélén és a szexi akcentusával. wub.gif rohog.gif w00t.gif
3 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, tothbianka, pink_bunny
2011. november 11. 17:28 #7868
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Új BTS-kép a Homecoming-ból. MQ
11 felhasználónak tetszik: tothbianka, An_d_a, House Of Wax, pillecukor3, allyangel, Bütyi92, Catherine, Adrianna, DisneyFans, zsofeeh, Nita09
2011. november 11. 17:30 #7869
- törölt felhasználó -    
Idézet (mikieger @ 2011.11.11. 16:57)
én pedig Klaust kérem karácsonyra rövid hajjal (de jöhet hosszú hajjal is biggrin.gif), bőrdzsekiben gonosz mosollyal a szája szélén és a szexi akcentusával.  wub.gif  rohog.gif  w00t.gif

megegyeztünk rohog.gif
én nagy meglepidobozban kérem Elijah-t,masnival a fején biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LadyRainbow
2011. november 11. 17:36 #7870
LadyRainbow
LadyRainbow
visszatérő vendég
 
Státusz"What's your plane, fighter princess?"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 4
Azonosító: 158368
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.11.11. 17:30)
megegyeztünk  rohog.gif 
én nagy meglepidobozban kérem Elijah-t,masnival a fején  biggrin.gif


Akkor én meg magamnak ajándékozom Damon-t xd beer.gif unsure.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2011. november 11. 17:50 #7871
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (LadyRainbow @ 2011.11.11. 17:36)
Akkor én meg magamnak ajándékozom Damon-t xd  beer.gif  unsure.gif  thumbsup.gif


damon heart.gif ... rajta velem vitázhatsz majd. cool.gif de szerintem nem én vagyok az egyedüli rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2011. november 11. 18:21 #7872
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Na, meló után első dolgom az volt hogy megnéztem az új részt laugh.gif
Annyira jó volt újra hallani Klaus hangját blush.gif Az első jeleneténél fülig ért a szám laugh.gif Annyira nem örültem neki hogy Rebekah segített Stefanéknak átverni Klaust, bár persze ez érthető, de akkor sem sad.gif De még így is látszott Rebekah-n hogy még mindig szereti Klaust sad.gif Bonnie, sőt Elena is változatlanul idegesített dry.gif De Elena mégis ott húzta ki a gyufát mikor leszúrta Rebekaht mad.gif mad.gif Meglepődtem mikor Tyler beleszúrta a fecskendőt Caroline-ba ohmy.gif Bár az első gondolatom az volt, hogy csak azért tette hogy ne essen baja wink.gif És igazam is lett smileeee.gif A bunyó Damonnal nem volt semmi...Damon tényleg ki akarta nyírni ohmy.gif De nem baj mert jött Bonnie és ismét fontoskodott egyet dry.gif Mikael meg továbbra is egy ... mad.gif Úgy sajnáltam Klaust mikor mondta neki hogy nincs senkije meg hasonlók sad.gif Mikor Klausnak folyt a könnye blink.gif Hát ott teljesen kész voltam sad.gif Kat visszatérése nagyon jó volt laugh.gif Mikael viszont elég korán meghalt nem? ohmy.gif De nem fog hiányozni thumbsup.gif Klaus elengedte Stefant...Határozottan VANNAK ÉRZÉSEI wub.gif
Tyler... sad.gif Olyan aranyos volt a végén. Én nem akarok hogy szakítsanak sad.gif Elenába meg mi ütött hogy rájött hogy végre el kellene engednie Stafant? Viszont...STEFAN ÉS KAT?? ohmy.gif Nagyon meglepett, meg minden ami ott kiderült ohmy.gif Stefan megvédte Damont wub.gif Viszont érezze magát nagyon pofánvágva amiatt hogy kicseszett Klaussal... mad.gif Na szó ami szó, Klaus él és jobban imádom mint eddig bármikor wub.gif Nagyon nagyon várom a következő részt. De olyan soká lesz sad.gif
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2011. november 11. 19:38 #7873
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Nagyon ütős volt az új rész, úgyhogy most ez lesz a kedvencem az eddigiek közül! biggrin.gif
Először is Elena nagyon kemény csaj volt... egy részben két vámpírt is megkarózni... Ez szuper! beer.gif
Tyler-t mindig is kedveltem, de ebben a részben annyira furcsán viselkedett. És teljesen megértettem Caroline-t is. Remélem, hogy Tyler nem marad örökre ilyen, mert így vége lesz a Forwood-nak! sad.gif
És Katherine nem halt meg! pompom.gif Már akkor sejtettem, hogy vissza fog térni, amikor Damon mondta Elena-nak, hogy nem szeretné, ha ebben az egészben részt venne. És ki más lehetett volna, aki helyettesítheti Elena-t? Hát persze, hogy Kat! cool.gif
Mikael halálán viszont nagyon meglepődtem. ohmy.gif Nem tartozott a kedvenceim közé, ettől függetlenül azt hittem, még több részben is látni fogjuk...
Kicsit örültem, hogy nem sikerült eltenni láb alól Klaus-t, mivel akkor Damon is meghalt volna... fear.gif Szegény, mostanában mindenki őt támadja. A múltkori részben Mikael, most meg Klaus... Hihetetlen! dry.gif
Szóval, ezek után Klaus-t már senki nem fogja tudni megölni? Ez érdekes lesz! unsure.gif
Azt pedig még mindig nem értem, hogy mi szükség volt Matt-re ebben a részben? think.gif Most is csak úgy volt, mint mindig.
A végén tetszett a Stefan-Katherine páros. Nem bánnám, ha ebből még lenne valami... rohog.gif Szerintem klasszak lennének együtt! wink.gif
Ja, és persze a végén a Delena jelenetet imádtam... heart.gif heart.gif Kíváncsi leszek, hogy Elena tényleg el tudja-e engedni Stefan-t.

Annyira imádtam ezt a részt, és kár, hogy jön ez a hosszú szünet. Mit fogunk csinálni januárig TVD nélkül? sad.gif
4 felhasználónak tetszik: zsuzsye, House Of Wax, pink_bunny, allyangel
2011. november 11. 20:21 #7874
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Ez... Nagyon... Elképesztő volt! w00t.gif
Még mindig sokk alatt vagyok, szóval csak keveset tudok írni. Az Elena-Rebekah jelenet nagyon megható volt, egészen addig, amíg az az ostoba Elena le nem szúrta Rebekah-t... dry.gif Tyler is elképesztően ostoba, konkrétan Klaus csicskása... mad.gif Viszont Klaust ebben a részben megsajnáltam de nagyon és egyenesen repestem az örömtől, amikor Mikaelnek annyi lett. cool.gif _nevet.gif Katerinának meg annyira de annyira megörültem. Öcsém még mindig töretlenül ő a kedvencem. heart.gif laugh.gif cool.gif A végén ahogy Stefan ellopta Klaus családját, hát elfogott a röhögőgörcs. Stefan akkora arc lett, Klaus meg mindig szexi, még dühösen is. wub.gif Viszont a Delenával már tele a hócipőm, kész ááh. dry.gif
Nem tudom, ezt mivel lehetne felülmúlni, de a készítőket ismerve a visszatérő rész még ennél is hatalmasabb lesz. cool.gif
És Katherine rulez! tongue.gif cool.gif laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, mikieger, House Of Wax, pink_bunny
2011. november 11. 21:03 #7875
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Megnéztem én is és NAGYON jó rész volt!!! smileeee.gif Egyre csak jobb és jobb lesz biggrin.gif úgy örültem Katherin-nak, hogy túl élte dance.gif és Delena olyan aranyosak együtt wub.gif ja és szegény Rebekah nagyon sajnáltam ;( nem számoltam rá hogy Elena leszúrja ohmy.gif de remélem még visszatér smileeee.gif
Mikael, nem bánom hogy kinyirták thumbsup.gif én sem bíztam benne! Viszont Klaus is megmutatta az érzékeny oldalát, ez tetszett, mert egyébként nem igazán kedvelem. De szegénnyel elég kemény volt Mikael! Ja és Tyler így nem túl szimpi, hogy Klaus kis kutyája rohog.gif jobb volt ahogy régen, én is megértem Caroline-t, hogy miért nem állt mellé, remélem nem marad így kár lenne Forwoodért sad.gif A végén Stefan - Kathrine jelenet teszett smileeee.gif Meg hogy Stefan jól kitolt Kalus-sal _nevet.gif Kiváncsi leszek a következményekre?! smileeee.gif Egy valamit nem teljesen értek, mert azt mondták, hogy Klaust nem lehet megölni mert akkor Damon is meghal ez nem teljesen világos, hogy miért is?? :gondolkodik: Arra gondoltam, hogy azért mert Klaus is egy ős és egy vámpír nem ölheti meg vagy nem tudom. :S
2 felhasználónak tetszik: mikieger, Bütyi92
2011. november 11. 21:18 #7876
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Én is megnéztem az új részt, véleményem, hogy egy nagyon jó rész volt. Többi pedig fehéren laugh.gif

Örültem, hogy Klaus visszatért, mivel bírom a karakterét, igy oda és vissza voltam, mikor mutatták. smileeee.gif Az az öltöny rajta, húúúú wub.gif csak egyetlen éjszakára lenne az enyém biggrin.gif blush.gif (nem az öltöny biggrin.gif ) Mikael-t előző részben se bírtam, de itt még jobban, értem én hogy nem tőle van Klaus és utálja, de azért nem kellett volna ennyire, főleg ilyenek mondani neki. Rebekah-t sajnáltam, nem kellett volna beleszúrni a hátába semmit, olyan aranyos volt. Stefan jó hogy visszatért, a régi nyálas nem is kell, jó ez a kicsit badass karakter neki. Katherine-t öröm volt látni, jól kitervelte a dolgokat. Végül pedig NAGY HURRÁ hogy Klaus él, maradjon csak. (tudom kissé Klaus őrült vagyok, bocsi biggrin.gif) -remélem nem gond! thumbsup.gif biggrin.gif
A januári visszatérésre pedig mérges vagyok, nekem most azonnal kell, az egész évad + még 60. tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2011. november 11. 21:31 #7877
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (zsuzsye @ 2011.11.11. 21:03)
Megnéztem én is és NAGYON jó rész volt!!! smileeee.gif Egyre csak jobb és jobb lesz biggrin.gif úgy örültem Katherin-nak, hogy túl élte dance.gif és Delena olyan aranyosak együtt wub.gif ja és szegény Rebekah nagyon sajnáltam ;( nem számoltam rá hogy Elena leszúrja  ohmy.gif  de remélem még visszatér smileeee.gif 
Mikael, nem bánom hogy kinyirták  thumbsup.gif én sem bíztam benne! Viszont Klaus is megmutatta az érzékeny oldalát, ez tetszett, mert egyébként nem igazán kedvelem. De szegénnyel elég kemény volt Mikael! Ja és Tyler így nem túl szimpi, hogy Klaus kis kutyája  rohog.gif jobb volt ahogy régen, én is megértem Caroline-t, hogy miért nem állt mellé, remélem nem marad így kár lenne Forwoodért sad.gif A végén Stefan - Kathrine jelenet teszett smileeee.gif Meg hogy Stefan jól kitolt Kalus-sal  _nevet.gif Kiváncsi leszek a következményekre?! smileeee.gif Egy valamit nem teljesen értek, mert azt mondták, hogy Klaust nem lehet megölni mert akkor Damon is meghal ez nem teljesen világos, hogy miért is?? :gondolkodik: Arra gondoltam, hogy azért mert Klaus is egy ős és egy vámpír nem ölheti meg vagy nem tudom. :S


Utolsó kérdésedre szerintem: Itt Klaus arra célzott, hogy a szolgái készen állnak őt megölni (Damont) bármikor. Ha megölik őt, akkor biztos Damon halála. Gondolom nem csak azok voltak megigézve akik ott voltak, hanem másik is. Klaus nem lüke, tudta hogy valamit forralnak, bebiztosította magát!
2 felhasználónak tetszik: zsuzsye, chelseagirl18
2011. november 11. 22:09 #7878
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2011.11.11. 21:31)
Utolsó kérdésedre szerintem: Itt Klaus arra célzott, hogy a szolgái készen állnak őt megölni (Damont) bármikor. Ha megölik őt, akkor biztos Damon halála. Gondolom nem csak azok voltak megigézve akik ott voltak, hanem másik is. Klaus nem lüke, tudta hogy valamit forralnak, bebiztosította magát!


Igen, nekem is megfordult ez is a fejemben smileeee.gif
2011. november 11. 22:53 #7879
- törölt felhasználó -    
Mivel nem igazán jutok szóhoz, ezért ismét csak animációkkal fejezem ki az érzéseimet _nevet.gif
(ne lesd meg, ha még nem láttad secret.gif )

Mika gonoszakat mondott Klaunak..
És Mika ki is nyiffan (végre)
Kat visszatért, és ribiskedett rendesen
Delena pillanat...
Steferine pillanat...
Stefan a végén gonosz, nagyon gonosz...


A többiről nem nyilatkoznék, mert még a hatása alatt vagyok crazy.gif
9 felhasználónak tetszik: mikieger, katie993, allyangel, Miley-fan09, Bütyi92, House Of Wax, Catherine, pink_bunny, chelseagirl18
2011. november 12. 00:07 #7880
- törölt felhasználó -    
aaahw, micsoda rész volt! w00t.gif
nem igaz, hogy Delenáék ilyen lassan haladnak.. talán a 3x20-ra kikönyöröghetünk egy csókot mad.gif de micsoda jelenet wub.gif
12 felhasználónak tetszik: liltoria, katie993, allyangel, Bütyi92, Adrianna, House Of Wax, pillecukor3, pink_bunny, An_d_a, BunnyGirl, fanni1998, Lady Suzy
596 oldal 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!