Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 20. 16:24 #8161
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Hát még egy rész ami..nem nyerte el a tetszésemet unsure.gif
Számmora egyetlen fénypontja volt az egésznek:
Elijah felbukkanása heart.gif
A Bonnie & Bonnie Mommy jeleneteket végig untam, egyáltalán nem kötött le, habár tény hogy Bonnie egyáltalán nem kedvencem wink.gif Tyler végre kicsit erőlködik, ezt értékelem. Illetve volt még egy kedvenc jelenetem: Damon&Klaus beszélgetés heart.gif Két kedvenc együtt w00t.gif
Elena omg.gif Most mondja már el nekem valaki hogy mi a francnak mondta el Stefan-nek a csókot omg.gif Meg mi az hogy nem is akarta? blink.gif Nem tűnt túl tiltakozónak omg.gif Én már komolyan Damon-t sajnálom, eddig olyan szépen alakult ez a Delena szál, de esküszöm Elena hisztijeivel úgy elrontják hogy az hihetetlen sad.gif Stef is minek féltékeny? Hiszen múltkor még meg akarta ölni Elena-t, most meg megint nagy a szerelem ? omg.gif

Szóval ismét vegyes érzéseim vannak, és be kell valljam aggódom, mert a hosszú szünet óta leadott három rész egyáltalán nem fogott meg unsure.gif
Nagyon remélem, hogy kicsit összekapják magukat smileeee.gif
10 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, katie993, Rékakroki72, Lady Suzy, pink_bunny, zsuzsye, BunnyGirl, Pandus, Cintii
2012. január 20. 16:46 #8162
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Hmm... Ez a rész nagyon nagyon nagyon nagyon unalmas volt, szóval már kezdtem volna beletörődni, hogy nem kaptam semmi jót, amikor hirtelen ELIJAAH! ohmy.gif w00t.gif banana_moonwalk.gif heart.gif
Hát komolyan mondom, azonnal rámtört a fangirling. rohog.gif
De most kezdek lassan rádöbbenni, hogy 2 hetet kell várni az új részig... cray.gif
Viszont az utolsó 20 mp mindent megért. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, pink_bunny, Cintii
2012. január 20. 17:07 #8163
- törölt felhasználó -    
basszus én nem bírom ki egy napig se h ne lássam Elijah-t az új részben wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
OMG el se hiszem h ilyen hamar visszajött
meglátszik h ezt is Damonnek köszönhetjük wub.gif wub.gif wub.gif
2012. január 20. 17:23 #8164
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Kicsit uncsi rész volt, de voltak benne kedvences jelenetek. Damon & Alaric párost szeressem nagyon. Kegyetlenek együtt. Mindkettőjüket imádom.
Stefan végre sokkot kapott. Nekem bejött, hogy Elena elmondta neki. Amúgy nem azt mondta - legalábbis részemről az "I didn't plan..." azt jelenti, hogy nem tervezte előre - hogy nem akarta megcsókolni. Amúgy meg Julie Plec is megerősítette a múltkor hogy direkt használták a 3x11 végén a love in vampireS többes számot biggrin.gif

Damon egy igazi rosszaság. Mekkora ötlet volt kihúzni a tőrt. BIG LIKE neki. Elijah karakterének nagyon örülök. Szerettem eddig is, bár Klaus is egyre közelebb áll a szívemhez. biggrin.gif

Bonnie és anyu jeleneteket én is untam igazság szerint. Semmi extra nem volt benne, de hát ez a szál is kellett. DELENA részeket viszont hiányoltam. Stefan behúzása tetszett, bár igazán elterelődhetne valaki más felé. tongue.gif


A két hétbe bele fogok őrülni. Annyira elegem van már a szünetelgetésekből. :S
3 felhasználónak tetszik: Bessie, allyangel, Pandus
2012. január 20. 17:56 #8165
- törölt felhasználó -    
Jó rész volt, de Paul megtaníthatná az asszonyt, hogy ne csókolja meg Alaricot a Gilbert házban, miközben még vannak Jenna/Alaric pártiak is. rohog.gif És szerintetek amikor Elena azt mondta, hogy megcsókolta Damont a 2x22-ős "halottágyas" jelenetre gondolt? unsure.gif Egyébként ELIJAH végre visszatért! pompom.gif
4 felhasználónak tetszik: allyangel, pink_bunny, Pandus, Cintii
2012. január 20. 18:01 #8166
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Hát nem ez volt az eddigi legjobb rész, de azért ebben is voltak jó jelenetek
Alaric nagyon édes volt megint wub.gif Remélem hogy ezzel a nővel most már boldog lesz, és nem derül ki hogy a nőci mégis elmebeteg laugh.gif Tyler végre csinál is valamit. Helyes, így megint visszalopja magát a szívembe. Furcsa mód még Caroline apját is bírtam most. A Bonnie jelenetek untattak, amúgy sem bírom, nem is fogott meg a sztori. Az új srác így elsőre szimpatikus, majd meglátjuk mi hasznát vesszük laugh.gif Elenát ki kéne már nyírni... rettenetesen idegesít. Feltétlenül szükségét érezte, hogy elmondja Stefannak a csókot dry.gif Viszont Stefant megint szerettem wub.gif A bocsánatkérés jó pont volt rolleyes.gif Klaust változatlanul imádom wub.gif Jó volt a Damonnal közös jelenetük. DE! ami a legjobban tetszett hogy ELIJAH VÉGRE VISSZATÉRT thumbsup.gif beer.gif Pirospont Damonnek laugh.gif Ahj annyira várom a következő részt...de olyan messze van még sad.gif
2012. január 20. 18:02 #8167
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2012.01.20. 17:56)
Jó rész volt, de Paul megtaníthatná az asszonyt, hogy ne csókolja meg Alaricot a Gilbert házban, miközben még vannak Jenna/Alaric pártiak is. rohog.gif És szerintetek amikor Elena azt mondta, hogy megcsókolta Damont a 2x22-ős "halottágyas" jelenetre gondolt? unsure.gif Egyébként ELIJAH végre visszatért! pompom.gif


hát igen. ez jó kérdés. Mert a részben ugye, Bonnienak azt mondta, hogy Damon megcsókolta őt. Utána Stefannak hogy ő csokolta meg Damont. De igazából a múltkori csókról sem tud Stefan, nemhogy a mostaniról. Milyen kis mázlista ez a Nina Dobrev. Két ilyen pasit... ahh
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Catherine, Adrianna, katie993, Karina197, pink_bunny
2012. január 20. 18:43 #8168
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2012.01.20. 18:02)
hát igen. ez jó kérdés. Mert a részben ugye, Bonnienak azt mondta, hogy Damon megcsókolta őt. Utána  Stefannak hogy ő csokolta meg Damont. De igazából a múltkori csókról sem tud Stefan, nemhogy a mostaniról. Milyen kis mázlista ez a Nina Dobrev. Két ilyen pasit... ahh

Végül is mindegy, hogy melyikre gondolt, a lényeg, hogy azt mondta, nem bánta meg. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, pink_bunny
2012. január 20. 19:07 #8169
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Látom, sokaknak nem igazán jött be az új rész... Lehet, hogy nem voltak benne olyan izgalmas jelenetek, mint amilyenek szoktak, de ettől függetlenül nekem tetszett! laugh.gif
Így elsőre nem igazán tudom, hogy mit gondoljak Bonnie anyukájáról... Amikor elmondta, hogy nincs varázsereje, valamiért úgy gondoltam, hogy talán hazudik. unsure.gif Ezért kíváncsi leszek rá a további részekben, hogy tényleg így van-e.
Amúgy Stefan most akkor megint jó lesz? dry.gif Mert elég rendesen bántották Elena szavai... De ne már! A gonosz Stefan-t kedveltem, most nehogy megint olyan legyen, mint régen! reklamalo.gif
Meredith elég érdekes karakter. Jelenleg még az ő esetében sem tudom, mit is gondoljak róla, de szerintem titkol még valamit... (viszont lehet, hogy már én kombinálom túl ezt az egészet, és tévedek rohog.gif)
Amúgy az epizód vége vitt mindent... Elijah visszatért. ohmy.gif Kíváncsi leszek, hogy Klaus mellett, vagy ellen lesz-e majd...
Ja, és egyébként Caroline apukája kifejezetten szereti kínozni a természetfeletti lényeket, nem? rohog.gif Nem is gondoltam volna, hogy Tyler lesz a következő, akit megpróbál jó útra téríteni...
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. január 20. 19:09 #8170
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Én még nem láttam a 3x12. részt,de várom,a tesóm bisztos fog örülni,hogy visszajön Elijah,nagyon birja őt
2012. január 20. 19:19 #8171
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Tetszett ez a rész. biggrin.gif Habár Bonnie untatott.Nem igazán kedvelem őt.Sőt egyik boszorkányt sem kedveltem még a sorozatban. dry.gif Már annyira örültem mikor a boszik kínozták Klaust,erre beijedtek tőle omg.gif Jobb lett volna ha Caroline-t mutatják annyit amennyit Bonniet,mert őt sokkal jobban kedvelem,és jobban is érdekel,hogy mi van vele.Tylernek megjött az esze,ez tetszik. biggrin.gif Damon szokásához híven nagyszerű volt,de Stefant is bírtam.Sőt ebben a részben ő volt a kedvencem. :)Az a pofon nagyon bejött. rohog.gif Pedig amúgy Damont jobban szeretem,de akkor is. biggrin.gif Meg az a fej amit akkor vágott amikor megtudta a Delena csókot. rohog.gif Örülnék ha elkezdene harcolni Elenáért,de annak még jobban ha Elena szívatná kicsit. smileeee.gif A Delenának amúgy is úgy látom,hogy nincs jövője...Elijah felbukkanásakor olyan jót nevettem,végre nem csak Klaus képét kell bámulni. smileeee.gif
Még egy utolsó dolog:HOL VAN MÁR KATHERINE?? reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Karina197, pink_bunny
2012. január 20. 19:27 #8172
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
A 3x12-ről... laugh.gif
Hát egyértelműen a vége vitt mindent Elijah visszatérésével. biggrin.gif Úristen, amikor megláttam Elijah fejszerkezetét, majd Klaus reakcióját, egyszerűen kirobbant belőlem a röhögőgörcs. _nevet.gif Elijah iszonyat viccesen nézett ki, komolyan mintha az Addams Family-ből lépett
volna ki. rohog.gif De látom a következő részben már rövid hajjal nyomul, szóval meglátogatta a fodrászt. rohog.gif
Amúgy ebben a részben az volt az érzésem, hogy megint szépen lassan elkezdik visszaépíteni a Stelena szálat. unsure.gif Ez mekkora k*csögség már!? reklamalo.gif Jól fel is b*szták vele az agyamat. biggrin.gif Viszont Stefan arckifejezése Elena vallomása után mindent felülmúlt. rohog.gif
A többi történéshez nem kívánok hozzászólni. rohog.gif
Ui.: Caroline apucijának "tréningje" úgyis azzal fog végződni, hogy Tyler kinyírja őt. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Brittany, pink_bunny, Pandus
2012. január 20. 20:41 #8173
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2012.01.20. 19:27)

Amúgy ebben a részben az volt az érzésem, hogy megint szépen lassan elkezdik visszaépíteni a Stelena szálat.  unsure.gif Ez mekkora k*csögség már!? reklamalo.gif Jól fel is b*szták vele az agyamat.

Én is így vagyok vele... Azt hittem, hogy a csók után végre lesz sok Delena, erre az előző két részben szinte alig volt (az állfogóson kívül, ami az epizód végén volt és elég rövidre sikeredett). Bezzeg anno Stefan és Elena pár részen belül összejöttek... beee.gif
3 felhasználónak tetszik: Karina197, pink_bunny, Pandus
2012. január 20. 20:47 #8174
LadyRainbow
LadyRainbow
visszatérő vendég
 
Státusz"What's your plane, fighter princess?"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 4
Azonosító: 158368
Offline offline
Megnéztem a új részt, és eléggé vegyes érzelmeim vannak.

Teljesen máshogy képzeltem ezeket a Bonnie & Abby jeleneteket. Nekem valahogy csalódás volt. Ahogy az is, hogy Alaric ilyen könnyen bedől annak a csajnak. Elárulja a gyűrűs dolgot szinte egy vad idegennek. Mondjuk előbb utóbb szerintem úgyis rájött volna, de akkor is...Tylerben is csalódtam, habár rendes dolog tőle hogy meg akar válni a kötődéstől Caroline miatt, de miért hitte hogy Car apja önként és dalolva segít majd neki? Jól meg is járta utána. unsure.gif Ezek szerint még sokat láthatom majd Caroline apját. Dejólesz. _nevet.gif Azt értem, hogy Elena miért mondta el Stefan-nak a csókot Damonnel, de azt végképp nem, hogy Stefike miért reagált így. Eljátszotta a sértődött kislányt, én pedig igen hangosan kommentáltam a dolgokat. Valamennyire kiegyenlíti a mérleget Damon tettei, és az hogy Elijah visszatért heart.gif My Favorite Original Forever blush.gif Meglepő módon nem a következő részt várom, (bár a következő két hétben [reklamalo.gif] biztosan megjön majd hozzá a kedvem) hanem az az utánit. Nina olyan szép abban a báli ruhában *-*
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. január 20. 21:04 #8175
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Catherine @ 2012.01.20. 16:46)
Hmm... Ez a rész nagyon nagyon nagyon nagyon unalmas volt, szóval már kezdtem volna beletörődni, hogy nem kaptam semmi jót, amikor hirtelen ELIJAAH! ohmy.gif  w00t.gif banana_moonwalk.gif heart.gif
Hát komolyan mondom, azonnal rámtört a fangirling. rohog.gif 
De most kezdek lassan rádöbbenni, hogy 2 hetet kell várni az új részig... cray.gif
Viszont az utolsó 20 mp mindent megért. biggrin.gif

hát igen elég lagymatag rész volt viszont Elena bevallota hogy "I kissed Damon" és nem ugy hogy Damon csokolta meg öt rolleyes.gif, Stefan erre szépen ismét faképnél hagyta *sigh* majd lekevert 1 maflást Damon-nek mikor ö felöle érdeklödött sztem Stelenasok ezen fangirl-ztek, nem értem öket már az biztos viszont Elijah visszatérése behozta a dolgott szal most várhatunk 13-14napot kövi részre mellow.gif és még jobban hiányzik Katherine 110.gif
2012. január 20. 22:10 #8176
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Szerintem nem kell elbúcsúznunk a Delena száltól. Kicsikben de kapjuk folyamatosan. Ha összehoznák őket és ezzel lenne tele, akkor már nem drukkolna ennyire a rajongótábor többsége hogy jöjjenek össze. Julie húzza az agyunkat... ennyi.

Ha belegondolunk már az elejétől kezdve kapjuk a Delena kapcsolatot kicsikbe. Az első - második évadban még csak Damon részéről, majd egyre inkább megkaptuk Elena részéről is az érzelmeket. Egy jól kidolgozott kapcsolatot mutatnak be előttünk, ami nincs elhamarkodva. Mindig egy kicsivel több és több... a harmadikban már megjelenik az is hogy Elena is többet érez Damon iránt. Lesz itt még bonyodalom. biggrin.gif Én biztos vagyok benne.
9 felhasználónak tetszik: allyangel, Daxy, House Of Wax, Bütyi92, Adrianna, Karina197, Pandus, Vampiregirl1, Lizania
2012. január 21. 10:09 #8177
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.01.20. 21:04)
hát igen elég lagymatag rész volt viszont Elena bevallota hogy "I kissed Damon" és nem ugy hogy Damon csokolta meg öt rolleyes.gif, Stefan erre szépen ismét faképnél hagyta *sigh* majd lekevert 1 maflást Damon-nek mikor ö felöle érdeklödött sztem Stelenasok ezen fangirl-ztek, nem értem öket már az biztos viszont Elijah visszatérése behozta a dolgott szal most várhatunk 13-14napot kövi részre mellow.gif  és még jobban hiányzik Katherine  110.gif

Szerintem nagyon jó volt, amikor Stefan szépen lekevert egyet Damonnek, mert ez csak azt bizonyítja hogy még mindig érez valamit Elena iránt. wub.gif Én meg Stelenás vagyok. rohog.gif
Katet én is viszont akarom látni. cray.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Katttah
2012. január 21. 14:47 #8178
- törölt felhasználó -    
Igaz nem volt a legjobb rész,de nekem azért tetszett. happy.gif
Főleg Elijah visszatérése. heart.gif Jó ötlet volt Damon-től hogy kihúzta a tört. A Bonnie szálat már kicsit untam,én valahogy másra számítottam,valami jobbra. Nem így képzeltem el ezt az egészet. blink.gif Az hogy Elena elmondta a csókot Stefan-nak,én örültem neki. Főleg hogy Stefan milyen arcot vágott. De különben is nem értem miért lepte meg,hiszen ő hagyta ott Elenát. Azért a végén tetszett az a pofon. Klaus-t most is nagyon imádtam,főleg a Damon-Klaus beszélgetés tetszett. blush.gif A Caroline jelenetek is tetszettek,most ebben a részben bírtam Tyler-t,eléggé vegyes érzelmeim vannak iránta egyszer kedvelem,egyszer pedig nem. wink.gif Viszont az Alaric-Meredith jelenetekért nem annyira voltam oda,nekem most nem tetszettek. dry.gif Én nem bíznák meg annyira ebben a nőben,nem tudom miért olyan furcsa nekem.
Várom már a következő rész,csak kicsit soká lesz.
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. január 21. 17:40 #8179
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
*SPOILER VESZÉLY* (bár gondolom már minden rajongó megnézte:P)
--

Osztom az előttem lévők véleményét: tényleg nem volt egy nagy durranás az előző epizód.Bonnie/Anyu/Jamie jelenetek engem is untattak,bár azt meg kell hagyni,hogy Abby egy gimisnek is elmenne,én egy öregebb nőt képzeltem el...Jamie kicsit nyomi xDD Lol (: Damonnak nem volt olyan sok szerepe kiv. h ő húztaki a tőrt Elijah-ból...mást nem igen csinált...bár a Meredith/Damon jelenet nem volt semmi..hmmm.."Sexy Doctor" lol :P Stefant illetően,hol kezdem megszeretni,hol kinem álhatom a karakterét...de továbbra is az mondom: Paul eszméletlen,gyakorlatilag egy új szerepet öltött magára,azt is megmerem kockáztatni,hogy jobban viszi ezt mint Nina az Elena/Katherine kontra-t...;) És,ha már szóba jött Elena,mindig is volt valami irritáló a karakterében,ami megint előbújt belőle...alapvetően szerethető,de ha a Salvatore-románc szál jön szóba nagyon ellenszenvesen tud hatni a nézzőkre...mi az,hogy nem tervezte a csókot Damonnal? Könyörgöm,mióta elindult a 3. évad+Stefan kikerült a képből,folyamatosan Damon száját szemezi...bár annak örültem,hogy azt mondta nem érez büntudatott mert megtörtént,és azt is megértem miért mondta el Stefannak,gondolom nem akarta,hogy Bonnie-tól halja vissza mikor gyakorlatilag "együtt dolgoznak" :P Klaus se csinált sok mindent...kétségtelen ez az epizód gyakorlatilag Bonnie családi hátterére épült...nem tudom,ki hogy van vele de én nem különösebben preferálom az olyan epizódokat ahol a bosziknak van nagyobb szerepe (nem véletlen,hogy a TSC-ért se rajongok annyira :P) Az Elena-Stefan részről még annyit,az is milyen már,hogy Stefan ki van akadva a csók miatt? Tudtommal nem érdekli Elena,csak egy "human-bloodbag",nem érdekli mit gondol róla,nem számít neki az élete,az se ha vámpír,az egyetlen aki érdekli : Klaus. Akkor,miért zavarta ez ennyire,szegény Damonnak meg miért kevert le egyet a végén? :D Atyám,ha ezek ketten (Stefan,Elena) megint összemelegednek,nem tudom mit csinálok...Stefan most a legjobb,egyre jobb beszólásai vannak,("Nice lakehouse,Elena")persze még mindig nem a "Damon-szarkaztika",de most kifejezetten szerethető (kivéve amikor nem) btw,csak én gondolom úgy,h Paul mekkora változáson ment keresztül? Színészileg,na meg megjelenés szempontjából is,esküszöm: ez a pasi is belép a 30-ba,lesz akkora hölgy-rajongó táborra mint Iannak^.^ lol (: Még valami: miért van most mindenki annyira beindulva,mert visszajött Elijah? Előbb-utóbb sor került volna erre,engem személyszerint nem lepett meg annyira...alig kerül elő (sőt rögtön,hogy megjelenik) kitépi valakinek a szívét,tipikus Elijah belépő...xD Nem is húzom tovább,bár ez az epizód tényleg nem volt nagyszám,töretlen izgalommal várom a következőt (:
2012. január 21. 18:08 #8180
- törölt felhasználó -    
"kétségtelen ez az epizód gyakorlatilag Bonnie családi hátterére épült...nem tudom,ki hogy van vele de én nem különösebben preferálom az olyan epizódokat ahol a bosziknak van nagyobb szerepe (nem véletlen,hogy a TSC-ért se rajongok annyira tongue.gif)"

ehhez csak annyit fűznék hozzá, h r*hadt nagy a különbség a TSC valamint a TVD boszijai között, és senki ne vegye egy lapra, mert én se vagyok oda a vámpírnaplókban a boszikért, de a TSC-ben nagyon jól megvannak csinálva a karakterek, meg az egész sorozat is.
sztem még a részek is ijesztőbbek mint a vámpírnaplókban, úgyhogy én csak ajánlani tudom
nekem se tetszett először az h boszik vannak benne, de amint elkezdi nézni az ember rájön h azért sok minden nem úgy van ahogyan például a vámpírnaplókban

"Az Elena-Stefan részről még annyit,az is milyen már,hogy Stefan ki van akadva a csók miatt? Tudtommal nem érdekli Elena,csak egy "human-bloodbag",nem érdekli mit gondol róla,nem számít neki az élete,az se ha vámpír,at egyetlen aki érdekli : Klaus. Akkor,miért zavarta ez ennyire,szegény Damonnak meg miért kevert le egyet a végén?"

ehhez meg annyit h Stefan egyértelmű h szereti még Elenát, hányszor elmondta már, ahogyan azt is hogy azért nem megy vissza hozzá mert azok után amit elkövetett amióta Klaus kis csatlósává vált, nem teheti már meg.
Nyilván ismerjük már annyira Stefant hogy tudjuk menyire kemény önkritikája van, gyakorlatilag az első évad csak arról szólt mennyire próbál jó ember lenni
most csak a bosszú maradt meg neki, legalábbis ő így gondolja
4 felhasználónak tetszik: allyangel, chelseagirl18, Beba13, Cintii
596 oldal 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!