Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 03. 17:56 #8241
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Fantasztikus rész volt thumbsup.gif
Úristen ez a Klaus&Elijah bunyó mekkora jó volt. ohmy.gif Imádom őket. wub.gif Elijah új haja nagyon bejövős. Tetszett mikor Damon azt mondta neki, hogy a kedvenc őse laugh.gif Elena továbbra is az agyamra megy, nem tehetek róla. A Bonnie/Bonnie anyu jelenetek baromira untatnak. A Klaus féle vacsi csúcs volt, haláli egy fazon thumbsup.gif Damon beszólása, hogy Stefan emlékszik e arra, amikor megölte az apjukat fantasztikus volt, nagyon jót nevettem laugh.gif laugh.gif Viszont rendesen meglepődtem mikor Klaus elkapta Stefant. Az se volt semmi, amikor Elijah "felszolgálta" a tőröket, és megjelent a másik két tesó. Kol igen dögös wink.gif Rebekahnak annyira örültem, szuper hogy végre megint "él" laugh.gif Nagyon sajnáltam Caroline-t amikor kint ültek Elenával, és arról beszélgettek hogy meg akarja menteni az apja életét. Az a jelenet amikor megkérte az apját, hogy ne hagyja el nagyon megható volt sad.gif Ez az Elena viszont igen tökös egy leány, csupa vér az egész lakás, tök sötét van, de ő Mattet maga mögött hagyva, egy szál elemlámpával indul el. Nem semmi. Viszont mikor megláttam hogy Alaricot leszúrták.. úristen. Nagyon megkönnyebbültem mikor felébredt. Most már kíváncsi vagyok, hogy ki gyilkolászik. Matt meg olyan rendes, hogy a végén még megkedvelem. Stefan egy suttyó, de én akkor is szeretem. Véégre kimondta hogy még mindig szereti Elenát... wub.gif Anyuci belépője igen hatásos volt a végén, jó kis jelenet volt. smileeee.gif Klaust úgy sajnáltam. Nagyon kíváncsi vagyok a következő részre. Lehetne már egy héttel később laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, pink_bunny, lirose
2012. február 03. 18:02 #8242
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Le a kalappal. Ez a rész nem volt annyira várós, mégis teljes KO lettem tőle.

Az Epizód Tele Volt igazi Fénypontokkal. A vacsora. ÁÁÁ... hatalmas volt. Elijah & Damon páros kegyetlen arc. Tatia. Most már ezt is tudjuk. Az eredeti Petrova. Akiből indult az egész. Lol. Én azt sem tartom kizártnak, hogy egyszercsak feltűnik.

Az Ősök megjelenése. Mindegyik cool. Kol édes pofa, Bekkat imádtam. Claire Holt eskü egyre jobban néz ki. Ahogy ott álltak egymás mellett. Király egy család. Esthert meg mennyire tisztelik már. Kemény. Várom a továbbiakat. Belőlük sosem elég.

Alaric. Istenem. Annyira, de annyira aggódtam. Féltem. Remegtem az életéért. Mennyire szemét húzás volt már ez Julieéktól. Alaricot nem veszíthetjük el. Caroline apját sajnáltam, és jól behozták az érzelmeket az egészbe.

Matt & Elena? Na nee... rossz vicc.

A gyilkosságokba nekem az a fura, hogy ugye az elsőn megtalálták Elena ujjlenyomatát. Rögtön az ugrott be nekem is, hogy lehet, hogy Katherine az. De miért? Nincs mögötte logika. Bár értek már meglepetések.

Delena hiányom volt, de ettől függetlenül imádtam az epizódot és három nézésen már túl is vagyok biggrin.gif A jövő heti rész pedig exxxtraa várós.
6 felhasználónak tetszik: Adrianna, House Of Wax, allyangel, pink_bunny, DisneyFans, Pandus
2012. február 03. 18:03 #8243
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
SPOLER VESZÉLY,AKI MÉG NEM LÁTTA;LAPOZZON GYORSAN!Ez a rész..csalódott vagyok! De megőrülök,hogy lássam a következőt! Először is a boszikat megint untam,túl sok volt belőlük...aztán ott van Klaus alkuja,Elenaról,ott kész voltam! Jesszus!!! Damon arckifejezése,amikor Klaus előált azzal,h Matt meg Elena.."Matt Donovan? Seriously?" Ez csúcs volt! ;P Rebekahnak nagyon örültem,jó újra látni ;) Carolina-Daddy jeleneten én is könnyeztem ;( Tyler nem hiányzott...Am a "We are family" jelenetek is nagyon jók voltak,Klaus két tesóját illetően...egyiksem Damon,de helyesek ;D De a 3. testvér belépője milyen jó volt már..Klaus,úgy nézett mint aki menten beszar xD Viszont,hogy ki az aki ott titokban gyilkolászik...nah arra nagyon kíváncsi vagyok,én is gondoltam arra,hogy lehet Katherine az és így az is passzolna,hogy ő ébredik majd meztelenül Damon melett,persze csak,ha tényleg visszatér..mindent összevetve nem ez volt a legjobb epizód amit valaha láttam,izgalmas volt de mégis csalódott voltam amikor vége lett,mert ütősebbre számítottam ennyi várakozás után...de a következő nagyon jónak ígérkezik,tűkön ülök! (:
2012. február 03. 18:25 #8244
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Webklipp a 14. részből
2 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Rékakroki72
2012. február 03. 19:15 #8245
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Nekem nagyon tetszett az új rész! w00t.gif
Nagyon örültem, hogy Alaric végül nem halt meg... ő csak maradjon még jó sokáig a sorozatban! rohog.gif
Caroline apukáját sosem kedveltem, de most sajnáltam, hogy meghalt... sad.gif
Egyébként a gyilkosságokkal kapcsolatban először Meredith-re gyanakodtam, majd miután a seriff elmondta Elena-nak, hogy van alibije, azután Katherine ugrott be. Lehet, hogy nincs rá konkrét oka, de Kat-et ismerve, mindig van valami terve. Lehet, hogy ezek a gyilkosságok is egy új terv részei... Nagyon remélem, hogy a közeljövőben fény derül majd erre is.
Végre visszatért Rebekah! laugh.gif És végre láthatjuk az összes ősi vámpírt! Szép nagy család az egyszer biztos! rohog.gif
És végén Esther belépője mindent vitt. Látszott Klaus-on, mennyire rettegett tőle...

Az előzetesek alapján a következő rész is legalább ilyen jónak ígérkezik, úgyhogy már nagyon várom! smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, allyangel, pink_bunny
2012. február 03. 19:26 #8246
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Na végre egy rész a szünet óta ami igazán megfogott meghajolo.gif

A közös vacsora heart.gif heart.gif Azt volt az epizód fénypontja! 4 kedvenc szereplőm együtt wub3.gif Nehéz volt kiválasztani, hogy kit is lessek egész végig rohog.gif
Valahol sajnálom Klaust unsure.gif Ő csak minden áron próbálja megvédeni és összetartani a családját, és habár nem éppen a legjobb módszerekkel teszi, szerintem végtelen szeretet van benne smileeee.gif
Oh és még valami. Ismét megkedveltem egy Őst : Kol laugh.gif Cuki pofa laugh.gif Azért milyen durván tartanak már az anyjuktól blink.gif Azért a tisztelet megvan meghajolo.gif Viszont a gyilkosságok ohmy.gif Még csak tippem sincs hogy kiállhat emögött unsure.gif
Matt&Elena ? WTF? Ilyet még viccből sem mondjunk _nevet.gif

Annyira várom márt a jövőheti részt w00t.gif
8 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Adrianna, allyangel, pink_bunny, DisneyFans, LadyAlexa, Nita09, Pandus
2012. február 03. 20:05 #8247
- törölt felhasználó -    
ugye én már írtam h szerintem kathrine az és most eszembe jutott h mostanában fog visszatérni akár már a következő részben szóval sztem nem olyan lehetetlen
jah és klaust annyira imádom ilyenkor, amikor olyan elesettnek tűnik
2012. február 03. 20:59 #8248
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2012.02.03. 17:56)
Fantasztikus rész volt thumbsup.gif 
Ez az Elena viszont igen tökös egy leány, csupa vér az egész lakás, tök sötét van, de ő Mattet maga mögött hagyva, egy szál elemlámpával indul el. Nem semmi.

Ööö, nem egy szál elemlámpával indultak el az emeletre. unsure.gif Matt is és Elena is kihúzott egy kést a tartóból a konyhában. cool.gif És Elena azzal szúrta le Alaric-ot. Amúgy elég vicces volt, hogy Alaricból egyszerre két kés áll ki. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, LadyAlexa, Pandus
2012. február 03. 21:17 #8249
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Amúgy belegondoltatok már, hogy Alaric eddig ÖTSZÖR, Elijah pedig NÉGYSZER halt meg a sorozatban? rohog.gif Attól félek, hogy Rick-nél ezt a "meghaltam, de mégsem haltam meg" dolgot már nem akarják többször eljátszani, és így Alaric napjai igencsak meg vannak számlálva. sad.gif Persze reménykedjünk a legjobbakban. heart.gif

A késelős gyilkosról pedig annyit, hogy Katherine egy pillanatra nekem is átfutott az agyamon (bár elég abszurd), mivel ugye Forbes néni mondta, hogy Elena ujjlenyomatát találták meg a késen/karón. Már csak az a kérdés, hogy a hasonmásoknak ugyanolyan-e az ujjlenyomata? think.gif Ha igen, akkor számomra problem solved. cool.gif
9 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Vampiregirl1, Adrianna, Catherine, pillecukor3, katie993, Rékakroki72, LadyAlexa, Pandus
2012. február 03. 21:21 #8250
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Nekem nagyon tetszett az új rész, a 3. évad tele van izgalmakkal, alig várom a következős :$
2012. február 03. 22:35 #8251
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline


Csináltam egy új videót,nem mondom,hogy a leghosszabb,és a legjobb,de még elég kezdő vagyok ;P
U.I: ha tetszik,nyugodtan lehet feliratkozni (aprecciate it) ;D <333
10 felhasználónak tetszik: allyangel, Brittany, Lady Suzy, Vampiregirl1, Bütyi92, pillecukor3, pink_bunny, Adrianna, BunnyGirl, Pandus
2012. február 03. 23:36 #8252
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Aki még nem látta a részt tekerjen visszafele biggrin.gif Mi a véleményetek Kol-ról ezen képek alapján? biggrin.gif

3.15 - All My Children epizódképek
18 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, allyangel, Vampiregirl1, Nina1122, Catherine, House Of Wax, Bütyi92, pillecukor3, DisneyFans, Lolla, katie993, pink_bunny, Rékakroki72, Adrianna, BunnyGirl, Nita09, Pandus, standoffan
2012. február 03. 23:55 #8253
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2012.02.03. 23:36)
Aki még nem látta a részt tekerjen visszafele biggrin.gif Mi a véleményetek Kol-ról ezen képek alapján?  biggrin.gif

Nagyon husi. spiteful.gif wub2.gif
6 felhasználónak tetszik: Melcsi1997, liltoria, pink_bunny, Adrianna, BunnyGirl, LadyAlexa
2012. február 04. 07:12 #8254
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
KOL cuki. Bekka pedig egyre jobb nő biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Adrianna, BunnyGirl, Pandus
2012. február 04. 08:55 #8255
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2012.02.03. 23:36)
Aki még nem látta a részt tekerjen visszafele biggrin.gif Mi a véleményetek Kol-ról ezen képek alapján?  biggrin.gif 
3.15 - All My Children epizódképek

Nyami, Kol biggrin.gif wub.gif Úgy döntöttem, hogy ő lesz a férjem tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. február 04. 09:06 #8256
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2012.02.03. 23:36)
Aki még nem látta a részt tekerjen visszafele biggrin.gif Mi a véleményetek Kol-ról ezen képek alapján?  biggrin.gif 
3.15 - All My Children epizódképek


Hmm..nagyonn nem tetszennek nekem ezek a képek...már nem azért,de Damon miért vág mindehol ilyen szomorú arcot? Főleg ahol a gyűrűlyével babrál...
Kol tényleg cuki (: Rebekah meg nagyon szép...^.^
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2012. február 04. 11:36 #8257
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2012.02.03. 14:47)
Nekem a legnagyobb félelmem az volt, hogy Alaric meghal. Valahogy már a rész elején éreztem, hogy veszélyben van. Meg olvastam is korábban egy olyan spoilert, hogy egy sokat látott férfi karakterünk meg fog halni, szóval ez nálam betette a kaput már az epizód kezdetén. Meg voltam róla győződve, hogy meghal. cry.gif És majdnem meg is halt. Még akkor sem nyugodtam meg, amikor Elena leszúrta... Csak akkor, mikor már feléledt. THANK GOD!

Alaric az új évadban szokatlanul sokat hal meg. rohog.gif Szerintem addig fogják ezt meglovagolni, míg egyszer az a gyűrű teljesen lemerül (ha egyáltalán tényleg van ilyen), és egyszer csak azon kapjuk magunkat, hogy hoppá, nem éledt fel. Biztos okkal bántják ilyen sokszor. Legalábbis én így gondolom. think.gif De ha Alaricot kiírják, nem tudom, hogy mit fogok csinálni. reklamalo.gif Egyébként szinte teljesen egyetértetek a véleményeddel, kivéve a Mattes részt, mert nekem még mindig nem szimpatikus. Olyan... semmilyen. unsure.gif Remélem, nem fogják ezt a Matt/Elana emberi életet tovább boncolgatni, mert még a hideg is kirázott, amikor Klaus megemlítette.
4 felhasználónak tetszik: allyangel, pink_bunny, Adrianna, Pandus
2012. február 04. 11:57 #8258
- törölt felhasználó -    
Az eddigi legjobb rész volt, még mindig nem térek magamhoz! ohmy.gif
A kedvenc jelenetem egyértelműen a közös vacsora . heart.gif Imádtam Klaust. És hát az Ősök családja. w00t.gif Teljesen le voltam döbbenve. Kol..mennyire helyes. blush.gif Egyik nagy kedvencem lesz,úgy érzem. És Rebekah pedig csodálatos. Alaric. ohmy.gif Nagyon meg voltam ijedve hogy meghal. unsure.gif De a szívem mélyén éreztem hogy nem lesz itt semmi baj. Fogalmam sincs ki lehet a gyilkos. Már sok mindenkire találgattam,de aztán mégse ő. Engem a Bonnie-s jelenetek nem annyira fognak meg. dry.gif Már kezdem unni ezt az egészet. Viszont a Caroline részek most nagyon tetszettek. Care mint mindig most is aranyos volt,én nagyon sajnáltam... mellow.gif A végén amikor megjött az anyu komolyan azt hittem hogy megöli Klaus-t,már kezdtem is félni. blink.gif De amikor mondta hogy azért van itt hogy megbocsásson teljesen megkönnyebbültem. wub.gif Elena,ebben a részben nem annyira fogott meg. És a Matt-es jelenetek sem tetszettek. mellow.gif
Nagyon várom a jövőheti részt. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, pink_bunny
2012. február 04. 13:05 #8259
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Jelenet a következő részből (feliratos)
8 felhasználónak tetszik: pillecukor3, Nina1122, allyangel, DisneyFans, zsuzsye, pink_bunny, Rékakroki72, LadyAlexa
2012. február 04. 13:20 #8260
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2012.02.02. 17:41)
Új 3.évados promóciós kép beer.gif

Nagyobb + feliratmentes
24 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, Nina1122, DisneyFans, Lolla, Lady Suzy, pillecukor3, Cintii, pink_bunny, Rékakroki72, House Of Wax, zsofeeh, Bütyi92, LittleVampire, Adrianna, Domcicc, Daxy, BunnyGirl, Katttah, DiscoDiva, LadyAlexa, Nita09, Pandus, standoffan
596 oldal 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!