Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 11. 11:42 #8361
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Végre én is megnéztem az új részt...
Elena viselkedése teljesen sokkolt! ohmy.gif Az egész rész alatt úgy éreztem, hogy egyre jobban kezd hasonlítani Katherine-re. Úgy látszik, ebben a Petrova vérvonalban van valami... rohog.gif
Azt sem értettem, hogy miért kellett Damon-t megbántania? Tényleg mindig Elena magyarázta neki, hogy törődjön meg ilyesmi... erre tessék! Amikor végre megtette, nem tetszik Elena-nak. Az pedig tényleg betette a kaput nálam, amikor Elena nekiállt könyörögni Stefan-nak! omg.gif Nem hiszem el, hogy azok után amiket tett, még mindig szereti és megbocsát neki. reklamalo.gif
Már a sorozat kezdete óta Delena fan vagyok, és az is maradok, de egyáltalán nem bántam, hogy Damon végül Rebakah-val vigasztalódott. rohog.gif Érdekes párost alkotnának szerintem.
És, hogy a többiekről is szót ejtsek:
Matt eddig szinte minden részben idegesített, de ha így folytatja, még a végén megkedvelem. biggrin.gif
Klaus-nál is hasonló a helyzet. Emlékszem, amikor megjelent a 2. évadban nagyon unszimpatikus volt, de ebben a részben annyira kedves volt Caroline-nal, hogy megkedveltem egy kicsit. És most már azon a véleményen vagyok, hogy nem is lenne rossz a Caroline/Klaus páros... wink.gif
Esther igen érdekesen értelmezi az anyaság fogalmát... rohog.gif Most komolyan képes lenne kinyírni az összes gyerekét? blink.gif Hát ez azért durva! Nagyon remélem, hogy erre még nem fog sor kerülni a közeljövőben, mivel egyre érdekesebbnek találom az ősöket.

Nagyon jó rész volt, talán jobb is mint az előző. Várom már a következőt! laugh.gif
9 felhasználónak tetszik: Catherine, Vampiregirl1, liltoria, Pandus, NorPatch, allyangel, pink_bunny, pillecukor3, An_d_a
2012. február 11. 12:34 #8362
ozoli
ozoli
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 2
Azonosító: 55592
Offline offline
Nem volt rossz rész bár, a The Secret Circle heti epízodja sokkal jobban tetszett! Elenáról meg no comment mad.gif ! A Klaus és Caroline száll egyre érdekesebb,kíváncsi vagyok ebből mit hoznak majd ki a készítők!
2012. február 11. 12:40 #8363
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (Bütyi92 @ 2012.02.11. 11:42)
Végre én is megnéztem az új részt...
Elena viselkedése teljesen sokkolt!  ohmy.gif Az egész rész alatt úgy éreztem, hogy egyre jobban kezd hasonlítani Katherine-re. Úgy látszik, ebben a Petrova vérvonalban van valami...  rohog.gif

Hát tudod megvan benne a Petrova hév. rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Rékakroki72, Bütyi92, Adrianna, Pandus, Lady Suzy, allyangel, pink_bunny, DiscoDiva
2012. február 11. 14:30 #8364
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Komolyan mondom, FELROBBANOK. Sose szerettem Elenát, de van egy olyan érzésem, hogy ezek után se fogom. Annyira irritál az egész személyisége, ráadásul amit Damonnal csinált, egyszerűen nevetséges volt...
Nagyon nem tetszik, hogy Stefan kezd visszatérni, nekem sokkal szimpatikusabb volt a vadabb énje, mikor átment Ripperbe, és nem érdekelte semmi. Remélem nem lesz megint olyan nyálgép, mint az első 2 évadban.
Rebekah fergeteges, akárki akármit mondd, én egyszerűen imádom. Nagyon tetszett az a pár másodperc amikor Matt rárakta a kabátját, ránézett és megköszönte. Látszik, hogy ő nem az az elvetemült, érzelemmentes gyilkológép, mint például Kol, aki megjegyzem, hogy elég nagy csalódás volt számomra, annyira nem jön át a karaktere. Viszont Elijah wub.gif Reménykedtem benne, hogy Elena megállítja mikor a szájához emeli a poharat, de hát mit várunk Elenától? dry.gif
Caroline és Klaus..SZAVAK NINCSENEK RÁ! Annyira nagyon szeretném ha összehoznák őket. Alapból imádtam Klaust, és Caroline-t is, hát még ha összehoznák őket! Ráadásul nagyon tetszik Klaus érzelmesebb oldala, meg hogy ilyen érdeklődő a művészet felé. Annyira úriemberként viselkedett, és annyira aranyosan nevet... blush.gif
Na jó megállok, mert még kb. 84347278 sorba tudnám fejtegetni a Klaus imádatom biggrin.gif
Összességében elég jó rész volt, és amúgy gyönyörűek voltak a lányok ruhái, meg a hajuk, sminkjük, nagyon szépen néztek ki beer.gif
8 felhasználónak tetszik: Coffy97, NorPatch, Vampiregirl1, allyangel, House Of Wax, pink_bunny, Bütyi92, pillecukor3
2012. február 11. 15:50 #8365
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
All my children jelenet
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, pink_bunny, Bütyi92, ssszzzandy, pillecukor3, An_d_a
2012. február 11. 15:51 #8366
- törölt felhasználó -    
Hello!Szuper sorozaat! xDxD cool.gif kendvencek közül a legkedvencebb thumbsup.gif thumbsup.gif
2012. február 11. 16:14 #8367
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline


Az előbb töltöttem fel "nagy nehezen" xDD De mostmár tényleg leállok,becsszó ;P
8 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Pandus, allyangel, pink_bunny, Bütyi92, DiscoDiva, pillecukor3, An_d_a
2012. február 11. 16:24 #8368
- törölt felhasználó -    
Végre én is megtudtam nézni az új részt,amit már annyira vártam.. pompom.gif
A legjobban a Klaus&Caroline jelenetek fogtak meg.heart.gifÉn már az elején láttam hogy ebből csakis valami jó sülhet ki. De az a rajz w00t.gif imádtam. wub.gif Nagyon aranyos Klaus, végig Caroline közelében volt,és vele foglalkozott. Tényleg látszik hogy nagyon kedveli őt. Én örülnék neki ha történne valami több közöttük, és Car nem csak Tyler-rel foglalkozna. dry.gif Apropó Tyler. Nekem egyáltalán nem hiányzott ebben a részben,csak elrontotta volna ezt a gyönyörű estet. Nagy csalódás volt számomra Elena. omg.gif Hogy képzeli hogy ilyet tesz Damon-nel? cray.gifŐ végig csak védelmezni akarta őt,és amikor bevallotta hogy szereti, ott olvadtam el. heart.gif Erre ez a nő meg csak egy ilyen dumával lepattintja. Nem normális. Rettentően sajnáltam Damon-t, de remélem ezentúl nem is fog Elenával foglalkozni,nem érdemli meg. unsure.gif Stefan is jól tette hogy visszautasította, most majd egy kicsit elgondolkozik rajta miket is tesz.. rohog.gif A másik kedvenc jelenet egyértelműen Rebekah&Damon. blush.gif Végre Damon-t láthatom újra ilyennek. Ez hiányzott. Lehet hogy ez most csak egy egyszeri alkalom volt,de akkor is imádtam.wub3.gif Jó lenne ha még több ilyen jelenetek lennének. Esther sem volt annyira szimpatikus ebben a részben,az pedig hogy megakarta ölni a saját gyerekeit..hatalmas csalódás volt nekem. Másra számítottam vele kapcsolatban. mellow.gif Kicsit furcsálottam hogy nem láttam Bonnie-t a bálon,de annyira nem hiányzott. blink.gif

Összességében amúgy tetszett ez a rész. beer.gif kíváncsian várom a folytatást.. happy.gif
8 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, House Of Wax, Pandus, allyangel, pink_bunny, Bütyi92, An_d_a, pillecukor3
2012. február 11. 16:54 #8369
- törölt felhasználó -    
Húú, a nemjóját, tövig rágtam a körmöm izgalmamban. biggrin.gif
Először is, azt sem tudom, hol kezdjem.
Elena egy pöcsfej. Mondjuk itt. Három évadon át kérleli Damont, hogy legyen normális, figyeljen másokra, és ne legyen önző, most bumm, átmegy önfeláldozóba, erre magasról leszarja. Damon helyében pofán csaptam volna a táncparkett közepén. Az eszem megáll. Könyörgöm, még ne hozzák vissza a Stelena-románcot, mert három éven át arra a csókra vártunk, és nem fejezhetik be ennyivel. Mellesleg igazán remélem, hogy Elijahnak nem fellegzik be, mert menten megőrülök. Nagyon szeretem a karakterét, és nem hiszem el, hogy Elena volt olyan őrült, hogy belemenjen az egészbe. Mondjuk, ha meghátrál, Esther tuti, kinyírta volna, viszont ha szövetkeznének a muter ellen a négy tesóval, mondhatni, igazi királynőként kezelték volna a többiek, és örökké az adósai maradtak volna, mert nem hagyta meghalni őket.
Ráadásul Klaus is pont most haljon meg, amikor kezd szimpatikussá válni? Tapsikoltam örömömben minden egyes jelenetnél, mert végre vannak olyan epizódok, amelyekben úgy gondolok rá: wub.gif Szóval, ki ne nyírja nekem a hibbant tyúk a fiait. reklamalo.gif
Mellesleg, ha Elena megorrol Damonre, amiért ágyba vitte a szöszit, földhöz b_szom a monitort.

Modern szappanoperák, mi?
11 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Pandus, Nina1122, allyangel, Misao, House Of Wax, pink_bunny, Alexis_0504, Bütyi92, An_d_a, pillecukor3
2012. február 11. 19:02 #8370
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Kanadai előzetes felirattal
7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Bütyi92, An_d_a, pink_bunny, Catherine, pillecukor3, BunnyGirl
2012. február 11. 19:15 #8371
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Szerintetek érdemes lenne egy vámpírnaplós fanfiction-os (rajongói történetes)oldalt csinálnom?Lenne rá kereslet? unsure.gif
2012. február 11. 19:46 #8372
- törölt felhasználó -    
kíváncsi lennék honnan tudják majd meg anyuci kis tervét, de nem tudom mit problémáznak simán megölhetnék hiszen csak boszorkány nem??
de lehet h ez nem ilyen egyszerű
2012. február 11. 20:17 #8373
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.02.11. 19:46)
kíváncsi lennék honnan tudják majd meg anyuci kis tervét, de nem tudom mit problémáznak simán megölhetnék hiszen csak boszorkány nem??
de lehet h ez nem ilyen egyszerű

Elvileg ősi-banya,de én azt se értem,most hogy van még életben,tudom magyarázott vmit Elenának erről,de nekem nem tiszta...Remélem kudarcba fullad a terve,mert ha megöli a gyermekeit (akiket Finn kivételével mára már nagyon megkedveltem) akkor nem tudom mit csinálok! xD
Amúgy sokat agyaltam azon,hogy hova akkarják az írók eljutattni ezt az évadot,mert ugye a 1. évadban a Katherine-szál tarolt,a 2.-ben a holdkő+a vérfarkasok,de szerintem a 3. arra fog kimenni,hogy Esther (v. más) azon fog dolgozni,hogy tüntesse el láb allól a 4. ősi-vámpír-testvéreket...van egy olyan érzésem,hogy egyenként fognak eltűnni a showból és utoljára marad majd Klaus...vagy nem tudom...annyira ködös nekem ez az évad,pl. a szerelmi-háromszöggel,gőzöm sincs mit terveznek az írók...így csak találgatni tudok...
u.i: pls Kolt ne nyírjákki még egy darabig! blush.gif lol xDD Meg Rebekah-t se...;P
1 felhasználónak tetszik: allyangel
2012. február 11. 20:18 #8374
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.02.11. 19:15)
Szerintetek érdemes lenne egy vámpírnaplós fanfiction-os (rajongói történetes)oldalt csinálnom?Lenne rá kereslet? unsure.gif


Ha nem térel túlságosan az eredeti sztoritól (+ Stelena mentes) engem érdekel ;P^^
2012. február 11. 21:03 #8375
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.02.11. 19:15)
Szerintetek érdemes lenne egy vámpírnaplós fanfiction-os (rajongói történetes)oldalt csinálnom?Lenne rá kereslet? unsure.gif


Én olvasnám ha szép, igényes lenne.
2012. február 11. 21:08 #8376
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Jó pár interjú készült az elmúlt két napban Julie-vel és kivettem belőle részleteket, amik a következőepizódokra utalnak. Fölösleges lett volna lefordítani az egészet, mert kb. a csütörtöki epizódot mesél el újra smileeee.gif

“A következő epizódban telihold lesz. Majd megtudjátok, hogy a nehéz varázsigékhez nem elég a boszorkány, hanem égi eseménynek is kell lennie vagy egy visszatérő dolognak.” – mondta Julie Plec.

Esther megmutatta, hogy ki a kedvenc fia, aki nem más, mint Elijah. “Szerintem ehhez a varázsigéhez nagyon sok minden kell, hogy lenne helyes, mi nem jó, rengeteg potenciális dolgot követel, ki fogja tölteni ezt a 42. percet. Nagy dolgok fognak történni, azt hiszem a közönség meg fog lepődni.”

Mielőtt valaki meghoz egy döntés, az előtte átgondolja a következményeit. “Elena nagyon dühös lesz, de tudja, hogy egyfelől ő is hibás ebben. Damonnek minden joga megvan, hogy mérges legyen. Sok ember dühös egymásra és ez folytatódni is fog a következő epizódban.”

De lehet, hogy Elenának lesz egy újabb udvarlója? Elijah-nak nyilvánvalóan vannak érzései a hasonmás iránt. De Elena hazudott Elijah-nak és helyette Esther-nek segített megölni őt. “A jövőheti epizódban elkezd majd együtt érezni, s Elenát aggasztja, hogy aláírta Elijah halálos ítéletét.” Szóval Elijah valóban megitta a pezsgőt, sajnáljuk Elijah rajongók!
forrás:VampireD.org
7 felhasználónak tetszik: Nina1122, Misao, Bütyi92, Pandus, pink_bunny, House Of Wax, allyangel
2012. február 12. 00:40 #8377
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline


Most nem édees? *-* Csak azt nem tudom,hogy ki a nyű az a Jimmy meg Casper? ;P Tesómmal itt röhögtünk,hogy felsorolt egy csomó,tök ismeretlen embert,meg hogy nem tudomkit kövessünk a Twitteren,viszont Nináról,Paulról,sőt még Ianról sem mondott semmit...kicsit fura o.O' Bár Josephet említette,azt hogy mikor off-kamera mennyit hülyéskednek...meg a 'Jimmy'-t,akárki is az xD btw,ha nem színész lenne akkor fotós,imád fotózni,természetet,állatokat meg "beautiful things"-t ;) Valamint azt is említette mennyire istenfélő,hogy az ő szavaival fogalmazzak: "Jézus követője",volt valami templom is,meg annak a weblapja (felejtős) Meg,hogy nagyon felnézz Leonardo DiCaprio-ra...meg..ja igen,hogy mennyire hiányzik neki Ausztrália,család,barát,tengerpart...stb..óóóh és az elején meg a végén a rajongóknak meg a támogatásért hálálkodik.Felsorolt néhány országot (láss csodát;Magyarországot kihagyta) meg,hogy mennire hálás,nagyrabecsüli,szerencsésnek érzi magát,nagyon örül a szerepnek...bla,bla,bla...dióhéjban ennyi ;) Küll. érdemes megnézni.Istenem,olyan édes az akcentusa <333 OMG,az a "vampajör dajöriz" - megkell zabálni xD (arról is beszélt,hogy neki ez a természetes kiejtése) :$ Ez van,khmm...Team Kol! <333
2 felhasználónak tetszik: pink_bunny, allyangel
2012. február 12. 07:40 #8378
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.02.12. 00:40)

Most nem édees? *-* Csak azt nem tudom,hogy ki a nyű az a Jimmy meg Casper? ;P ...

Casper azt hiszem a Finnt játszó színész.Meg is akartam csinálni régen az adatlapját,de alig volt róla adat,ugyan úgy,mint a Kolt játszó színésznél.A Jimmyt nem tudom,hogy ki unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. február 12. 10:47 #8379
Mirjána
Mirjána
fantaszta
 
StátuszBarátgyűjtők és szavazgatók kíméljenek!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.29.
Hozzászólás: 1045
Csatolások: 4303
Azonosító: 35778
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.02.11. 20:17)

u.i: pls Kolt ne nyírjákki még egy darabig!  blush.gif lol xDD Meg Rebekah-t se...;P

És Elijah-t se. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, zsofeeh
2012. február 12. 10:54 #8380
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2012.02.12. 00:40)

Örülök, hogy nem csak én vagyok Kolista nevet2.gif wub2.gif
4 felhasználónak tetszik: Misao, Melcsi1997, DisneyFans, pink_bunny
596 oldal 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!