Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 06. 12:31 #8781
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.04.06. 12:09)
Itt van egy remekművem grafittal  _nevet.gif 
Vajon kit rajzoltam le?  laugh.gif 
segítség: Az egyik ős  _nevet.gif


Wow. Nem rossz. Most én is kedvet kaptam rajzolni... rohog.gif Bár csak lovakat meg más állatokat tudok rendesen,de hátha sikerel járok egy VD szerepkővel is... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. április 06. 12:33 #8782
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.04.06. 12:27)
csak róla van ilyen kép? 
ha a többiekről is belinkelnéd nekem a rendes oldalt ahonnan a kép van? smileeee.gif


Egy Jenn nevű lány készítí ezeket,itt a Tumblr oldalja; http://dot-dot-delena.tumblr.com/ Ügyes! Nina is kirakta a twitterjére az egyik rajzát.
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. április 06. 13:00 #8783
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.04.06. 12:33)
Egy Jenn nevű lány készítí ezeket,itt a Tumblr oldalja; http://dot-dot-delena.tumblr.com/  Ügyes! Nina is kirakta a twitterjére az egyik rajzát.

igen,nagyon ügyes az a csaj,olyan hihetetlenül rajzol! ohmy.gif Sok ideig tarthatnak neki ezek a rajzok rolleyes.gif
De majd megpróbálok szerintem valami ilyesmit,bár pont ezen nincsenek azok a szemek rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Misao, allyangel, Catherine, SmileyZ
2012. április 06. 13:06 #8784
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline

Ez haláli videó _nevet.gif
10 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, Misao, allyangel, Lolla, pillecukor3, pink_bunny, Kyra99, Adrianna, Cintii, cukorbogyo
2012. április 06. 15:40 #8785
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.04.06. 13:00)
igen,nagyon ügyes az a csaj,olyan hihetetlenül rajzol! ohmy.gif  Sok ideig tarthatnak neki ezek a rajzok  rolleyes.gif

ha livestreameli mikor rajzol az eltart olykor 4órát is smileeee.gif de mivel kaliforniai ezért legtöbbször "hajnalt" tájt streamel itteni idö szerint amikor van kedve hozzá smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1
2012. április 06. 17:20 #8786
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
SPOILER!!

Tudjuk, hogy a következő rész, 3x19 arról fog szólni, hogy Elena és Damon elmennek Denverbe, hogy megkeressék Jeremy-t. Úgy látszik, a TVD írók kedvelik a D és E utazásokat, a Delena rajongók szerencséjére. Tehát Damon és Elena újabb utazást tesznek, de végül úgy alakul a helyzet, hogy megszálnak egy hotelbe éjszakára és kapaszkodjatok meg - egy szobában és egy ágyban! A nagy kérdés az, hogy Elena végre beadja-e a derekát és eldönti, hogy mit is érez valóban a két Salvatore testvér iránt. Ez még a harmadik évadban ki fog derülni, az írók sokszor kihangsúlyozták hogy Elena meghozza a döntést és kiderül, hogy kit fog választani végül. Jeremy látogatása azonban több fordulatot hoz. Megjelenik Rose, aki Damon-nek nem csak arról beszél, hogy ki változtatta őt át, hanem elmondja, hogy mit gondol az Elenával való kapcsolatukról.

Forrás: http://ninad.fanzoom.net/
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, Nina1122, Adrianna, Bütyi92, Catherine
2012. április 06. 17:28 #8787
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.04.06. 17:20)
SPOILER!!
Tudjuk, hogy a következő rész, 3x19 arról fog szólni, hogy Elena és Damon elmennek Denverbe, hogy megkeressék Jeremy-t. Úgy látszik, a TVD írók kedvelik a D és E utazásokat, a Delena rajongók szerencséjére. Tehát Damon és Elena újabb utazást tesznek, de végül úgy alakul a helyzet, hogy megszálnak egy hotelbe éjszakára és kapaszkodjatok meg - egy szobában és egy ágyban! A nagy kérdés az, hogy Elena végre beadja-e a derekát és eldönti, hogy mit is érez valóban a két Salvatore testvér iránt. Ez még a harmadik évadban ki fog derülni, az írók sokszor kihangsúlyozták hogy Elena meghozza a döntést és kiderül, hogy kit fog választani végül. Jeremy látogatása azonban több fordulatot hoz. Megjelenik Rose, aki Damon-nek nem csak arról beszél, hogy ki változtatta őt át, hanem elmondja, hogy mit gondol az Elenával való kapcsolatukról. 
Forrás: http://ninad.fanzoom.net/

Lehet,hogy elolvasták a fanfictionomat?! ooo.gif dance.gif Mert ott is éppen együtt utaznak (bár másért) és nem pontosan egy hotelban,hanem egy házban kötnek ki,és... spiteful.gif Na jó,valljuk be,részletek különböznek,a lényeg egyezik. laugh.gif
Egyébként itt van rohog.gif Még éppen belefért a +16-os karikába,mivel nem részleteztem _nevet.gif (lustáknak elég az 5.fejezet)
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. április 06. 17:44 #8788
- törölt felhasználó -    
Idézet
SPOILER!!

Tudjuk, hogy a következő rész, 3x19 arról fog szólni, hogy Elena és Damon elmennek Denverbe, hogy megkeressék Jeremy-t. Úgy látszik, a TVD írók kedvelik a D és E utazásokat, a Delena rajongók szerencséjére. Tehát Damon és Elena újabb utazást tesznek, de végül úgy alakul a helyzet, hogy megszálnak egy hotelbe éjszakára és kapaszkodjatok meg - egy szobában és egy ágyban! A nagy kérdés az, hogy Elena végre beadja-e a derekát és eldönti, hogy mit is érez valóban a két Salvatore testvér iránt. Ez még a harmadik évadban ki fog derülni, az írók sokszor kihangsúlyozták hogy Elena meghozza a döntést és kiderül, hogy kit fog választani végül. Jeremy látogatása azonban több fordulatot hoz. Megjelenik Rose, aki Damon-nek nem csak arról beszél, hogy ki változtatta őt át, hanem elmondja, hogy mit gondol az Elenával való kapcsolatukról.


azt már eddig is tudtam h hotelben lesznek, hiszen hol máshol aludnának egy ágyban, csak azt mondaná meg valaki h Stefan kienk fog behúzni egy hatalmasat? én nem tudok rájönni a promoból látva
2012. április 06. 18:01 #8789
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.04.06. 17:44)
azt már eddig is tudtam h hotelben lesznek, hiszen hol máshol aludnának egy ágyban, csak azt mondaná meg valaki h Stefan kienk fog behúzni egy hatalmasat? én nem tudok rájönni a promoból látva


Talán Alaric? Lehet megint belébújik a kis ördög...spiteful.gif Stefan meg lekever neki egyet...v. nem tom. think.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Kyra99, pink_bunny
2012. április 06. 21:57 #8790
- törölt felhasználó -    
most olvastam stelenás fórumozókat és kezdek egyre inkább kiábrándulni abból az illúzióból h végül delena lesz mejd
szinte biztosra veszem h a delenára nem kell nagyon számítanom
gondolom majd az lesz a nagy dráma h Elena meg Stefan örökké tartó nagy szerelme am minden akadályt átvág.. dry.gif mad.gif
én már nem is reménykedem semmi jóban aminek én örülnék
valahogy így belegondolva mindketten stefannal ugyan olyanok, biztos megint őket hozzák újra össze a negyedik évadban meg Damon tovább próbálkozik majd, sztem tuti ez lesz, bár tévednék
2012. április 07. 00:14 #8791
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Ha érdekel valakit, holnap 20:10kor az m1-en leadják a Joseph Morgan féle Ben Hurt smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. április 07. 07:29 #8792
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.04.06. 21:57)
most olvastam stelenás fórumozókat és kezdek egyre inkább kiábrándulni abból az illúzióból h végül delena lesz mejd
szinte biztosra veszem h a delenára nem kell nagyon számítanom
gondolom majd az lesz a nagy dráma h Elena meg Stefan örökké tartó nagy szerelme am minden akadályt átvág.. dry.gif  mad.gif 
én már nem is reménykedem semmi jóban aminek én örülnék
valahogy így belegondolva mindketten stefannal ugyan olyanok, biztos megint őket hozzák újra össze a negyedik évadban meg Damon tovább próbálkozik majd, sztem tuti ez lesz, bár tévednék

Szerintem is Stelena lesz sajnos,mivel még lesz egy évad eleve,és a legtöbbször az ilyen szituációkban mindig a jó kapja a nőt mellow.gif De én azért még reménykedek benne laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. április 07. 11:15 #8793
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.04.06. 17:20)
Megjelenik Rose, aki Damon-nek nem csak arról beszél, hogy ki változtatta őt át, hanem elmondja, hogy mit gondol az Elenával való kapcsolatukról. 
Forrás: http://ninad.fanzoom.net/

Juj Rose! w00t.gif Ettől most boldog lettem. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, Lady Suzy
2012. április 07. 13:20 #8794
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Valaki lefordította a 3x19 promoban elhangzó "Turn it back" című dalt ((:
--
Magyar
Fordítsd vissza

"Minden oly hirtelen történt,
Csak jöttek a lángok,
Két szívdobbanás közti szünetben
Minden megváltozott,
A keresztútnál volt a kapu,
Ablak a hitembe,
Az angyal hangosan szólított,
S kitártam lelkem.
A démonok átvették az uralmat,
S ő csak nézte az őrjöngő tüzet odafentről.

Fordítsd vissza, fordítsd vissza,
Fordítsd vissza az idők végezetét,
Fordítsd vissza, fordítsd vissza,
A napokat, mikor enyém voltál.

wooah
wooah
wooah
wooah

Távol voltam,
Mint tűz a jégtől,
Köztem és közted sok-sok emeletnyi űr
Tátong és vibrál.
Megpendülnek a húrok
Minden álmodozó szívben,
S a folyó kisodor engem a tengerre,
Ott voltam az idő csarnokában,
S kértem őt, ne csilingeljen,
És láttam, mi fog történni.

Fordítsd vissza, fordítsd vissza,
Fordítsd vissza az idők végezetét,
Fordítsd vissza, fordítsd vissza,
A napokat, mikor enyém voltál.

wooah
wooah
wooah
wooah

wooah
wooah
wooah
wooah"


És itt az angol verzió,a magyart most inkább nem kezdem el bírálni,hogy mit lehetett volna másképp is xD De nem,amúgy szerintem elég pontos lett,figyelembe véve,hogy angolul is egy elég érthetetlen és bonyolult szöveg a dal mondanivalójáról nem is beszélve...think.gif

"All that was sudden,
so come to the flame,
in a space of a heartbeat
everything changed,
at the crossroad was the gate
the window to my faith,
the angel that secured me is loud,
I opened up my soul
the demons took control
and he watched the fire rage from above.

Turn it back turn it back,
turn back the end of time,
turn it back turn it back
to the days when you were mine

wooah
wooah
wooah
wooah

I had in a distance,
fire and ice,
and you between lots of floor carring
verture and vibes,
and opened little strings
which every heart would dream,
and the river chased me out to the sea,
and I heard hall of time,
and begged him not to chime,
but to see what happen probably,

Turn it back turn it back
turn back the end of time,
turn it back turn it back
to the days when you were mine

wooah
wooah
wooah
wooah

wooah
wooah
wooah
wooah."


Forrás: http://lyricstranslate.com/hu
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Lady Suzy, LadyAlexa, pillecukor3
2012. április 07. 16:12 #8795
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.04.07. 15:43)
Nektek mi jön ki?Ez lett a legjobban sikerült,ezért ezt mentettem el muhahaha!! heart.gif heart.gif heart.gif *-* Bárcsak megtörténne.Nekem ez lett: "Damonnal csókolóztunk,mert szeretjük egymást" dance.gif shout.gif


Stefannal karaokéztunk,mert naplemente volt..xddd
Öhm..nem szeretem ezt a játékot...pardon.gif
10 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Catherine, pink_bunny, LadyAlexa, Adrianna, allyangel, anna21, Rékakroki72, Cintii, pillecukor3
2012. április 07. 16:16 #8796
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.04.07. 15:43)
Nektek mi jön ki?Ez lett a legjobban sikerült,ezért ezt mentettem el muhahaha!! heart.gif heart.gif heart.gif *-* Bárcsak megtörténne.Nekem ez lett: "Damonnal csókolóztunk,mert szeretjük egymást" dance.gif shout.gif

Klaussal pedikűröztettünk, mert utáljuk egymást omg.gif rofl.gif
13 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Catherine, pink_bunny, Melcsi1997, Adrianna, allyangel, katie993, Lady Suzy, Rékakroki72, Cintii, pillecukor3, Lolla, Pandus
2012. április 07. 16:20 #8797
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.04.07. 15:43)
Nektek mi jön ki?Ez lett a legjobban sikerült,ezért ezt mentettem el muhahaha!! heart.gif heart.gif heart.gif *-* Bárcsak megtörténne.Nekem ez lett: "Damonnal csókolóztunk,mert szeretjük egymást" dance.gif shout.gif

Rebekah-val wc-t pucoltunk, mert utáljuk egymást. biggrin.gif De én nem is utálom ohmy.gif XDD
8 felhasználónak tetszik: Melcsi1997, Vampiregirl1, Catherine, Adrianna, allyangel, katie993, pillecukor3, Pandus
2012. április 07. 16:23 #8798
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.04.07. 15:43)
Nektek mi jön ki?Ez lett a legjobban sikerült,ezért ezt mentettem el muhahaha!! heart.gif heart.gif heart.gif *-* Bárcsak megtörténne.Nekem ez lett: "Damonnal csókolóztunk,mert szeretjük egymást" dance.gif shout.gif

Jeremy-vel csókolóztunk, mert szomjasak voltunk! XDDD
12 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Catherine, pink_bunny, Lolla, Melcsi1997, Adrianna, allyangel, katie993, Lady Suzy, Cintii, pillecukor3, Pandus
2012. április 07. 16:28 #8799
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.04.07. 15:43)
Nektek mi jön ki?Ez lett a legjobban sikerült,ezért ezt mentettem el muhahaha!! heart.gif heart.gif heart.gif *-* Bárcsak megtörténne.Nekem ez lett: "Damonnal csókolóztunk,mert szeretjük egymást" dance.gif shout.gif

Bonnie-val csókolóztunk, mert naplemente volt.
Jól elfajultam. unsure.gif
14 felhasználónak tetszik: Lolla, Vampiregirl1, Ade., Catherine, Misao, Daxy, Mirjána, Melcsi1997, Adrianna, allyangel, Lady Suzy, Cintii, pillecukor3, Pandus
2012. április 07. 16:29 #8800
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.04.07. 15:43)
Nektek mi jön ki?Ez lett a legjobban sikerült,ezért ezt mentettem el muhahaha!! heart.gif heart.gif heart.gif *-* Bárcsak megtörténne.Nekem ez lett: "Damonnal csókolóztunk,mert szeretjük egymást" dance.gif shout.gif

Rebekah-val shoppingoltunk, mert utáljuk egymást. _nevet.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, katie993, Cintii, pillecukor3, Pandus
596 oldal 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!